>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Niemieckie wybory federalne 2017

oczek92 3

oczek92

Użytkownik
Czekałem i czekałem, aż w końcu któryś z buków w Polsce wystawi szeroką oferte na wybory niemieckie i się doczekałem. Fortuna wystawiła jako pierwsza, ale osobiscie kursy budzą we mnie niesmak. Oczekiwałem wysokiego value w kursie na AfD, jako że to jest partia eurosceptyczna i już pewnego rodzaju regułą jest zaniżanie sondaży takim partiom. Na dzień 19 września sondaże Allensbach i Forsa dają AfD odpowiednio 10% oraz 9% głosów, tymczasem fortuna wystawiła próg over/under na 11,5%, co więcej kurs na over 1,60. Wygląda na to, ze bukmacherzy w końcu nauczyli się wystawiać kursy na wybory. Analogiczna sytuacja ma się co to CDU/CSU tylko że w drugą stronę. Zazwyczaj partiom centrolewicowym, euroentuzjastom, ogólnie mówiąc establishmentowym sondaże są zawyżane. Pare dni temu miała miejsce wpadka z pytaniami do Merkel podczas jednej z debat, a sondaże się nie zmieniły, 36%,36,5% dla CDU/CSU. Fortuna wystawiła linie 37% na under/over z kursem 1,61 na under. Wszystko by było fajnie, gdyby nie fakt że zakładów nie można łączyć + dochodzi podatek. Z kursów robi się 1,40 na czysto w czym w ogóle nie widzę value i osobiście odpuszczam fortune. Czekam aż któryś inny buk wystawi szeroką ofertę, szczególnie na totolotek, bo oni lubią dawać różne babole w swojej ofercie.
Co wy myślicie o ofercie? gracie coś, czy też uważacie ze nie ma sensu?
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Widzę, że z ofertą wyszedł również Forbet oprocz linnii na dane partie ma też H2H - Kto więcej mandatów. Podobnie jak kolega wyżej uważam że warto grać over na eurosceptyków czyli AfD.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
tak sam jak warto bylo grac korwinow ?
Nigdy nie twierdziłem, że warto głosować na kogoś takiego jak Korwin, bardziej chodziło mi o tutaj o eurosceptyczny trend, który obserwujemy od kilku lat praktycznie w większości państw Europy i nie tylko.
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Ja zainwestuje w under 22.99% spd @1.60,
FDP,AfD te partie w ost dniach zyskują,i wygląda na to, że wlasnie kosztem SPD
 
Do góry Bottom