>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

TYPowa zabawa

lukaku80 302,7K

lukaku80

Typer
godz 20:30 Allianz Arena
Bayern Monachium - Vfl Wolfsburg

Po trzecim wysokim zwycięstwie z rzędu, dwa w lidze i lidze mistrzów drużyna Ancelotiego wraca na właściwe tory. Pewne i łatwe zwycięstwo nad Schalke 3:0 z kilkoma ważnymi zawodnikami na ławce i słabe wyniki Wolfsburga na starcie ligi, (tylko jedno zwycięstwo w tym sezonie). Jak by tego było mało to w klubie zaszła bardzo istotna zmiana na stanowisku szkoleniowca drużyny , został nim Martin Schmit. Po tych wszystkich zawirowaniach w koło klubu nie może to wypłynąć korzystanie na nagłą poprawę wyników, a by najmniej nie w meczu z odrodzonym Bayernem. Patrząc jeszcze na wyniki obu drużyn w meczach bezpośrednich w lidze 6-0 , 5-0 , 2-0 , 5-1 , 4-1 to łatwo wywnioskować z nich to że drużyna Bayernu jest w stanie zainkasował przeciwnikowi kilka bramek w meczu. No i nie mogę nie przypomnieć pamiętnego wyczynu strzeleckiego Roberta Lewandowskiego, 5goli w 9 minut , mam nadzieje że dzisiaj Robert zainkasuje Wolfsburgowi chociażby ze dwa gole i pewnie poprowadzi drużyne do zwycięstwa. Wydaje mi się że dzisiaj w meczu jest szansa że padnie więcej niż 2,5 gola, lecz ja jednak postawie zwycięstwo Bayernu różniącą minimum 2 goli, choć kurs 1,38 nie zachwyca to wydaje mi się że jest to bardziej bezpieczny typ na to spotkanie.
Bayern Monachium- Vfl Wolfsburg 2-2
Typ : Bayern -2
Kurs : 1,57

Buk : Unibet
 
lukaku80 302,7K

lukaku80

Typer
godz 20:45 Stade Pierre - Mauroy
Lille - AS Monaco

Drużyna Kamila Glika jedzie dzisiaj do Lille , do drużyny która w ostatnich sześciu meczach w lidze wygrała tylko jeden mecz i było to w pierwszej kolejce. Od zwycięstwa z Nantes 3-0 drużyna Lille zdobyła tylko jednego gola w lidze i są jeden punkt nad strefą spadkową. W Lille dużo oczekiwano od trenera Marcelo Bielsy , odkąd przejął drużyne pod koniec ubiegłego sezonu, ale jak do w tej pory jego nominacja nie przyniosła pożądanego efektu. Tymczasem Monaco zdecydowanie szybko chce wrócić na właściwe tory po nie spodziewanej wpadce 4-0 w Nicei. Po remisie z Leipzg w lidze mistrzów i pewnym zwycięstwie nad Strasburgiem chcą kontynuować dalej swoją wysoką formę strzelecką, Monaco strzeliło aż 17 bramek w 5 meczach nie licząc meczu z Niceą. Biorąc pod uwagę formę obu drużyn to mamy tu wyraźnego faworyta, Monaco nie może pozwolić sobie na utratę punktów z drużynami z dołu tabeli. Mimo że bilans meczów między tymi drużynami jest bardzo wyrównany ( 10-11-11) to uważam że Monaco wygra dzisiejsze spotkanie.
Lille - Monaco 0-4 ???? ???? ????
Typ : Monaco
Kurs : 1,75

Buk : Unibet


 
lukaku80 302,7K

lukaku80

Typer
godz 19:00 St. Jakob - Park
FC Basel - FC Zurich
Ośmiokrotni mistrzowie Szwajcarii z rzędu i zdobywcy krajowego pucharu z ubiegłego sezonu drużyna FC Basel, jak do tej pory rozgrywka bardzo słaby sezon. Prawie każdy spodziewał się że drużyna mistrzów kraju będzie w tym sezonie dominować w lidze od samego początku do jego zakończenia. Niestety kibice muszą być bardzo rozczarowani, Bazylea jak na razie wygrała tylko trzy mecze i zanotowała już trzy porażki , to już o jedną porażkę więcej niż w całym ubiegłym sezonie!! Basel nie wygrał w lidze już od czterech spotkań, w tym dwie porażki z rzędu i doliczyć do tego jeszcze porażkę w Lidze Mistrzów z Man.Utd to wygląda to naprawdę nie ciekawie. Jeśli chodzi o drużyne Zurich to jako jedyna w lidze nie doznała jeszcze porażki , lecz trzeba podkreślić że w tych ośmiu meczu zremisowała aż pięć ostatnich męczy. Zurich jest drugą najsłabszą drużyną w lidze pod względem zdobytych goli , ale także jest najlepszą drużyną w lidze pod względem zdobytych goli , stracili tylko cztery bramki w ośmiu meczach. Spoglądając jednak na ostatnie bezpośrednie pojedynki obu drużyn to ekipa z Zurichu nie miała szczęścia w meczach z Basel 2-3 , 2-2 , 2-2 , 1-3 , 1-2 , ostatnie zwycięstwo jakie odnieśli to 2014 r w meczu o puchar ligi. Na pierwszy rzut oka widać że warto pograć w tym meczu na btts, obie drużyny strzelą gola w Unibet kurs na to zdarzenie to 1,7 i moim zdaniem jest warte gry. Myślę też że Basel wygra dzisiejsze spotkanie i powoli będzie wracać do formy z poprzedniego sezonu.
FC Basel - FC Zurich 1-0 ???? ???? ????
Typ : FC Basel
Kurs : 1,70

Typ : BTTS
Kurs : 1,70

Buk : Unibet

 
lukaku80 302,7K

lukaku80

Typer
godz 16:00 Ricoh Arena
Coventry - Exeter
Ten typ to taka moja TYPowa zabawa ale warta uwagi i przeanalizowania, bo gra lider Exeter z siódmą drużyną ligi i spadkowiczem z ubiegłego z sezonu Coventry. Mimo że to dopiero wczesny etap rozgrywek League Two to już wiadomo że obie ekipy zgłaszają swoje aspiracje do awansu w tym sezonie. Exeter jest nie do pokonania w tym sezonie i biorąc pod uwagę fakt że nie udało im się wygrać tego jedynego meczu w lidze na wyjeździe, to szansa na zdobycie dzisiaj kolejnych punktów jest moim zdaniem spora. Jest to nie wątpliwie jeden z najtrudniejszych testów, które drużyna lidera będzie musiała przejść w tym sezonie. Nie ma co ukrywać ale forma napastnika Reubena Reida była kluczem do zwycięstw w tym sezonie, 29 letni zawodnik zdobył siedem goli w ostatnich dziesięciu meczach. Coventry w 75% swoich meczach zachował czyste konto i stracił w lidze tylko pięć goli, Exeter zaś strzelał w każdym z ośmiu ostatnich meczach bramki. Myślę że mimo tak dobrej defensywy gospodarz uważam że jest szansa na btts w tym spotkaniu, i upatruje tu zwycięstwa gości którzy są w gazie. Kurs w Unibet na czyste zwycięstwo Exeter 3,25 jest warte pobrania i ryzyka, ale ja jednak jestem bardziej ostrożny i podepre się remisem.
Coventry - Exeter 2-0
Typ : Exeter lub remis

Kurs : 1,66

Buk : Unibet
 
lukaku80 302,7K

lukaku80

Typer
godz 19:45 St. De Kuip
Feyenord Rotterdam - NAC Breda
Po pięciu meczach nowego sezonu mistrz Feyenoord doznał pierwszej porażki w lidze i dał dogonić się odwiecznemu rywalowi z Eindhoven. Na szczęście po porażce z Psv drużyna Feyenoord będzie gościć ekipę z Bredy i będzie to idealny przeciwnik na odbicie sobie zeszło tygodniowej porażki. NAC Breda zdobyła tylko cztery punkty w pięciu meczach i tracąc w nich aż 13 bramek, co jest drugim wynikiem w lidze .Breda w środku tygodnia odpadła z pucharu z drużyną z niższej ligi z Achilles 4-3, Feyenoord zaś wyeliminował bez problemów AdoDenHag i awansował do kolejnej rundy. W ostatnich pięciu meczach z NAC drużyna Feyenoordu wygrała cztery mecze i raz remisując, zachowując przy tym trzy czyste konta. Dzisiejsze spotkanie będzie 100 meczem obu drużyn a bilans 61 wygranych Feyenoordu 23 remisy i tylko 15 porażek mówi samo za siebie. W tym spotkaniu za czerwoną kartkę w meczu z PSV nie zagra najlepsze strzelec Berghuis czter gole w lidze. Mimo osłabienia w ofensywie i mającą w pamięci porażkę z PSV , drużyna Feyenoordu będzie chciała wykorzystać okazję na szybkie zrehabilitowanie się za stratę punktów. Moim zdaniem okazję ku temu będą mieli wyborną bo z kim jak z kim ale z Bredą wygrywać muszą. Liczę na pełną mobilizację i pewne zwycięstwo rużnicą minimum 2 goli.
Feyenord Rotterdam - NAC Breda
Typ : Feyenord -1,5
Kurs : 1,57

Buk : Unibet
 
lukaku80 302,7K

lukaku80

Typer
godz 18:00 Luminus Arena
KRC Genk - KV Oostende
Drużyna Genk ewidentnie przespała początek sezonu, zdobyła zaledwie osiem punktów w siedmiu meczach obecnego sezonu. W kilku meczach mogli mieć więcej szczęścia niestety jak nie idzie to nie idzie, po ostatniej porażce w derby z St.Truidense zaczęło się nerwowo, czas więc na zmianę bo frustracja w szatni Genk zaczyna brać góre. Genk w derbach grał już jak dobrze naoliwiona maszyna ale niestety w drugiej połowie z minuty na minutę tracili głupio piłki co skrzętnie wykorzystał przeciwnik. Takie porażki w derbach bolą drużyny jeszcze bardziej. Mamy już za sobą siedem kolejek a Oostende nie zdołało wygrać meczu, przy zaledwie jednym remisie. Jest to jeden z gorszych scenariuszy , a kolejne mecze zagrają oprócz Genk czeka na nich Kortijk i Club Brugge więc awans do play-off może oddalić się na dobre. Mimo że Oostende ma bardziej korzystny bilans bezpośrednich spotkań, w ostatnich pięciu meczach trzy krotnie wygrało Oostende, jeden z meczów wygrali nawet 6-0 , a Genk wygrał tylko raz , to uważam że na dzień dzisiejszy są w stanie pokonać Oostende. Ja zagram dziś na Genk bo myślę że przy tak słabiej drużynie Oostende jest to dla nich wielka szansa na podniesienie morali w drużynie które zatracili na starcie rozgrywek.
KRC Genk - KV Oostende 1-1
Typ : KRC Genk
Kurs : 1,64

Buk : Unibet
 
lukaku80 302,7K

lukaku80

Typer
godz 19:15 Parque Desportivo Comendador
Moreirense - Sporting Lizbona

Na analize do tego spotkania wysyłam was do działu &quot;kupony&quot;, gdzie wszystko dokładnie przeanalizował Doberman . Zgadzam się w100% z tym co tam napisał i moja analiza jest tu zbędna.
Ja zagram zwycięstwo Sporting i myślę że zainkasują minimum dwa gole drużynie Moreirense.
Moreirense - Sporting Lizbona 1-1
Typ : Sporting -1
Kurs : 1,42

Typ : Sporting over 1,5 gola
Kurs : 1,44
Buk : Unibet
 
lukaku80 302,7K

lukaku80

Typer
godz 16:30 Red Bull Arena
Red Bull Salzburg - Austria Wiedeń

W dziewiątej kolejce austriackiej Bundesligi mamy starcie na szczycie tabeli, mistrz RB Salsburg podejmie trzecią obecnie siłę w lidze Austrie. Drużyna z Wiednia to jedna z najbardziej utytułowanych ekip w Austrii, lecz w tym spotkaniu faworytem jest ekipa RBS , która ostatni mecz Austrią przegrała prawie trzy lata temu. RBS może być zadowolony z obecnego sezonu , po za porażką że Sturm, którzy mieli już pięć punktów przewagi nad RBS , lecz trzy dni później Sturm doznali porażki i ponownie przewaga stopniała do dwóch punktów. Byki po za porażką że Sturm mają pięć zwycięstw i dwa remisy. W domu RBS jest nie pokonany w tym sezonie i mają dwa zwycięstwa i dwa remisy. W ostatnich meczach tych drużyn to ewidentnie dominacja byków, po za ostatnim meczem 3-2 dla RBS , reszta meczów to wyraźnie zwycięstwa 5-0 , 3-1 , 4-1 , 2-0 , 5-2 , 4-1 . Austria po nieoczekiwanym remisie u siebie z Wolfsberg i porażce w LE z Milanem, rozbiła drużyne St.Polten 5-1 i wróciła na właściwe tory. Prawda jest taka , że nie ma co lekceważyć drużyne z Wiednia, bo grają solidne i skutecznie , lecz ja myślę że atut własnego boiska będzie tu kluczowe . Ja postanowiłem zaryzykować i zagrać na Red Bull i mam nadzieję że padnie w nim kilka bramek.
Red Bull Salzburg - Austria Wiedeń 0-0
Typ : Red Bull Salzburg
Kurs : 1,44
Buk : bet-at-home

Typ : over 3 gole
Kurs : 1,80

Buk : Unibet

Jakoś pech mnie nie opuszcza, wczoraj niewytłumaczalna porażka Feyenordu i niespodziewany remis Sportingu , dzisiaj mój pewniak dnia Salzburg. Mimo wyraźnej przewagi w meczu 24 strzały na bramkę, to żaden z nich nie wpadł do siatki. Nie ukrywam że jestem trochę podłamany i tłumaczyłem sobie przed zakładaniem tego tematu, żeby podchodzić do niego na luzie tak jak robiłem to przez całe dwadzieścia lat mojej przygody z bukmacherką. I muszę teraz przyznać że nie da się nie denerwować, tym bardziej że to ja polecam dany typ innym użytkownikom i ja podpisuje się pod nimi własnymi rękoma. Ja mam tylko nadzieję że moje analizy przydały się innym, do rozważenia własnego innego typu na dany mecz.
A ja? A ja mimo niepowodzenia dalej szukam jakiegoś typu do analizy i dalej będę męczył was moimi wypocinami. Powodzenia
i sorry.
 
lukaku80 302,7K

lukaku80

Typer
godz 18:00 Bay Arena
Bayer 04 Leverkusen - HSV Hamburg

W ostatnim meczu szóstej kolejki Bundesligi spotkają się drużyny które nie zaczęły tego sezonu najlepiej. Bayer nadal rozczarowuje swoich fanów tak jak miało to miejsce w zeszłym sezonie. W tej chwili Bayer jest na 14 pozycji w tabeli z jednym zwycięstwem , remisem i trzema porażkami. W ostatniej kolejce przegrali z Hertą i ich bilans bramek po pięciu kolejkach nie wygląda imponująco 9-10. W domu Bayer grał dwa razy i zdobył w nich cztery punkty. Goście mają nie co lepszy bilans, dwie wygrane i trzy porażki na początku rozgrywek. Trzeba jednak zauważyć że porażek doznali z nie byle kim bo z drużynami z czuba tabeli Dortmund, Hannover i Leipzig. Niestety w tych meczach nie zaprezentowali się za dobrze i w żadnym z nich nie zdołali zdobyć nawet bramki. Bardzo widoczne są też braki kilku piłkarzy, w Leverkusen nie zagrają Hunt, Kostic, Miller, Thoelke i Van Drongelen a nie pewny jest też występ Kohlerta. Bardzo ciężko przewidzieć przebieg tego meczu, lecz ja wierzę że na własnym boisku Leverkusen powalczy o komplet punktów. I mimo absencji tylu zawodników HSV, mam nadzieję że po trzech meczach bez gola dzisiaj znajdują sposób na wpakowanie choćby jednej bramki.
Bayer 04 Leverkusen - HSV Hamburg 3-0 ???? ???? ????
Typ : BTTS
Kurs : 1,76


Typ : Bayer 04 Leverkusen
Kurs : 1,33
Buk : Unibet
 
lukaku80 302,7K

lukaku80

Typer
godz 21:00 Stade Velodrom
Olympique Marseille - Toulouse

W siódmej kolejce Ligue1 do Marsylii zawita Toulousa i jeśli chodzi o historie bezpośrednich pojedynków na Velodrom to ostatnie zwycięstwo gości miało miejsce sześć lat temu. W ostatnich 6 meczach OM wygrali 3 i 3 razy padł remis, ostatni wynik tych ekip to 0-0. Marsylia jest na szóstym miejscu z dorobkiem 10 punktów, po 3 zwycięstwach, remisie i 2 poraszkach ze słabym bilansem bramek 9-10. Trzeba pamiętać że 6 z 10 bramek strzeliło im Monaco. Touluose po sześciu meczach 2 zwycięstwwch , remisie i 3 porażekach zajmuje 14 pozycje w tabeli, bilans bramek 8-12. Po utracie Gomisa Marsylia nie odczuła tego bardzo dotkliwie ponieważ w buty Gomisa wskoczył niespodziewanie Clinton N&#39; Jie który w sześciu meczach zdobył już 5 goli. Myślę że po oststni dwóch zwycięstwach z Amines i Konta w LE , N&#39; Jie i spółka podtrzyma dobrą passę i wygra z nie zbyt dobrze dysponowaną Touluose. Tym razem w porównaniu z wcześniejszymi typami gram typ na przedłużenie dobrej passy, a nie przełamanie złej i myślę (mam nadzieję) że to jest dobry tok myślenia. Ale nie był bym sobą gdybym nie zaryzykował na typ bardziej ryskowny, i dorzucę że obie drużyny strzelą dzisiaj po bramce.
Olympique Marsylia - Touluose 2-0 ???? ???? ????
Typ : Olympique Marsylia
Kurs : 1,57

Typ : BTTS
Kurs : 1,85
Buk : Unibet
 
lukaku80 302,7K

lukaku80

Typer
godz 19:00 Swedbank Stadion
Malmo FF - IF Elfsborg

W 25 kolejce szweckiej Allsvenskan, Malmo podejmie na własnym boisku drużynę Elfsborg . Gospodarze rozgrywają bardzo dobry sezon, mają 6 punktów przewagi nad drugą drużyną i jest szansa na powiększenie tej przewagi do 9 punktów. Choć ostatnio złapali lekką zadyszkę, w pięciu ostatnich meczach 2 razy przegrali, 2 zremisowali i wygrali tylko z Hammarby. Drużyna Elfsborg w przeciwieństwie do gospodarzy nie może uznać tego sezonu za najlepszy , tylko 8 zwycięstw i 8 remisów, przy 8 porażkach nie może zadowalać tej ekipy. Elfsborg w ostatnich pięciu meczach przegrał trzy mecze i nie chce mi się wierzyć że w dzisiejszym meczu z mocnym Malmo wywiozą z stąd choćby punkt. Historia między tymi drużynami to wyraźnia dominacja gospodarzy, na 10 ostatnich meczy tylko raz wygrał Elfsborg i było to już prawie trzy lata temu. W tym meczu spodziewam się kilku bramek, i zwycięstwa drużyny z Malmo.
Malmo FF - IF Elfsborg 6-0 ???? ???? ????
Typ : Malmo FF
Kurs : 1,43
Buk : Unibet
 
lukaku80 302,7K

lukaku80

Typer
godz 20:30 Renzo Barbara
Palermo - Pro Vercelli

Palermo ma chyba najlepszą drużyne w całej Serie B, i jest jednym z głównych kandydatów do awansu. Drużyna z Sycylii jest na 8 miejscu w tabeli i jest nie pokonana na własnym boisku, w trzech meczach u siebie zgromadziła 7 punktów. Z kolei ekipa Pro Vercelli jak na razie okupuje ostatnią pozycje w tabeli z zaledwie 2 punktami i wygląda na to że do końca będzie walczyć o utrzymanie. Obie drużyny nigdy wcześniej nie spotkały się ze sobą w lidze i mimo to że w tym roku w lidze każdy potrafi wygrać z każdym to ja mam nadzieję że z pierwszego starcia tych drużyn zwycięsko wyjdzie Palermo.
Palermo - Pro Vercelli 2-1 ???? ???? ????
Typ : Palermo
Kurs : 1,47
Buk : Unibet
 
lukaku80 302,7K

lukaku80

Typer
godz 21:00 Emirates Stadium
Arsanal - West Bromwich Albion
12 miejsce i 9 punktów straty do lidera po sześciu kolejkach ( jeden mecz mniej Arsenalu ), drużyna Wengera straciła już szanse na tytuł ? Przy obecnej formie drużyn z Manchesteru i Chelsea, jasne jest że drużyna z Londynu musi zacząć wygrywać by nią stracić już sporej straty do czołówki. Po porażkach ze Stoke i 0-4 z Liverpoolem zdołali wygrać 3 z 4 kolejnych meczów, i zdołali wywalczyć bardzo ważny remis z Chelsea. Mam nadzieję że to dobry prognostyk przed dzisiejszym spotkanie z WBA. W tym meczu Wenger nie będzie mógł skorzystać z usług Welbecka który doznał urazu pachwiny, ale na ten mecz wrócić powinien już Mesut Ozil. WBA pomimo dobrego początku i dwóm zwycięstwom w pierwszych kolejkach, wyraźnie złapał zadyszkę. Podopieczni Tonyego Pulisa rozegrali bardzo dobry mecz w środku tygodnia w pucharze z MC i wlali nadzieję w serca swoich kibiców na zbliżające się mecze. Ja jednak nie daje im zbytnio szans w dzisiejszym starciu z Arsanalem , bo drużyna Wengera musi zacząć regularnie wygrywać by mieć jeszcze jakiekolwiek szanse na podjęcie walki o mistrzostwo Anglii.

Arsanal - West Bromwich Albion 2-0 ???? ???? ????
Typ : Arsenal
Kurs : 1,34

Typ : Arsanal -1
Kurs : 1,48

Typ : over 2,5 gola
Kurs : 1,70
Buk : Unibet
 
lukaku80 302,7K

lukaku80

Typer
godz 20:45 Stade Louis ll
As Monaco - FC Porto
Monaco w drugiej kolejce rozpoczyna mecze LM na własnym boisku i po remisie z Leipzig mają szansę na poprawę dorobku punktowego. Do księstwa przyjeżdża Porto, drużyna która pozbawiła ich w przeszłości pucharu LM i z pewnością gospodarze mają wielką okazję zrewanżować im się za finał. W pierwszej kolejce Porto nie zachwyciło i doznało porażki z Besiktasem, chyba z najsłabszą drużyna tej grupy. Monaco mimo strat wielu kluczowych zawodników nadal jest mocne w tym sezonie i ma wielkie aspiracje na powtórzenie sukcesu z ubiegłego sezonu. Monaco zajmuje 2 miejsce w Ligue1 z punktem straty do lidera i z imponującym bilansem strzelonych goli, 21 bramek w 7 kolejkach musi budzić respekt nawet najlepszych drużyn w Europie. A bardzo wysoka forma w tym sezonie Radamela Falcao utwierdza mnie w tym że dzisiaj Monaco ma wielką szansę by zrewanżować się Porto i zgarnąć komplet punktów.
AS Monaco - FC Porto 0-3
Typ : AS Monaco
Kurs : 2,15


Typ : BTTS

Kurs : 1,62

Buk : Unibet
 
lukaku80 302,7K

lukaku80

Typer
godz 20:45 Wanda Metropolitano
Atletico Madryt - Chelsea Londyn
Dzisiaj mamy wielki hit w grupie C, Atletico gości Chelsea i wytypowanie zwycięzcy tego spotkania to jak wróżenie z fusów. Jednak jest kurs na ten mecz który przykuwa moją uwagę i jest to kurs na 2,5 gola w meczu. Patrząc na kurs 2,40 to nie jestem w stanie się oprzeć i moim zdaniem przy takim kursie warto jest zaryzykować parę groszy. Ostatnie pięć meczy między tymi drużynami to aż cztery z nich kończyły się zdobyciem przynajmniej 4 goli , co dokładnie prognozuje nam że bramki w tym meczu paść mogą. Chelsea ostatnio jest w gazie, w 6 ostatnich meczach wygrali aż 5 i strzelili w nich 21 goli, i powrót do wysokiej formy Moraty gwarantuje im kilkanaście bramek w sezonie. Atletico mistrzostwie gry taktycznej też ostatnio zaczęli grać bardziej ofensywie, a ostatnie przegrane spotkanie tej ekipy to meczu derbowy z Realem na początku maja. Mam nadzieję że dzisiaj obie drużyny nie schowają się za podwójną gardą i zagrają ofensywie z minimum trzema golami w meczu. Wiem że jest to duże ryzyko ale ja zaryzykuje i będę żył nadzieją że bramki w tym meczu padną.
Atletico Madryt - Chelsea Londyn 1:2 ???? ???? ???? (93 &#39; Batshuayi)
Typ : over 2,5 gola w meczu
Kurs : 2,40

Typy : BTTS
Kurs : 2,02
Buk : Unibet
 
lukaku80 302,7K

lukaku80

Typer
godz 18:00 Azersun Arena
Qarabaq Agdam - AS Roma
Roma wybiera się w daleką podróż do Azerbejdżanu aby powalczyć z Qarabaq o pierwszy komplet punktów. Qarabaq w tej edycji LM wystartował nie najlepiej i przegrali z Chelsea 0-6 i widać ewidentnie że drużyna z Azerbejdżanu odstaje wyraźnie od innych drużyn z tej grupy. Teraz spotykają się z kolejnym trudnym przeciwnikiem. Roma wystartowała w tym sezonie bardzo dobrze i jest w wysokiej formie, w ostatnich pięciu meczach po za remisem z Atletico , wygrywali 3-1, 4-0, 3-0 i 4-1 . Każdy wie jak ciężko gra się w Azerbejdżanie i nie jedna znacząca drużyna w Europie zgubiła tu punkty. Ja mimo wszystko wierzę w drużyne Romy i wierzę w to że różnica między tymi drużynami jest bardzo wyraźna i ogranie w LM Romy jest tak duże że nie może pozwolić sobie na stratę punktów z takim przeciwnikiem jak Qarabaq. W tej grupie jakakolwiek strata punktow z tym przeciwnikiem może okazać się bardzo bolesna i może przesądzić o ostatecznym układzie tabeli. Liczę na pewne choć trudne zwycięstwo Romy.
Qarabaq Agdam - AS Roma 1-2
Typ : Roma -1,5

Kurs : 2,00

Buk : Unibet
 
lukaku80 302,7K

lukaku80

Typer
godz 20:45
Sporting Lizbona - FC Barcelona 0-1 ???? ???? ????
Typ : Barcelona

Kurs : 1,43

PSG - Bayern Monach 3-0 / Atletico - Chelsea 1-2 ???? ???? ????
Typ : PSG lub remis
Typ : over 1,5 gola w meczu

Kurs : 1,96

Juventus Turyn - Olimpiakos Pireus 2-0 ???? ???? ????
Typ : under 3,5 gola w meczu
Kurs : 1,73
Buk : Unibet


 
lukaku80 302,7K

lukaku80

Typer
godz 19:00 Piłka ręczna
Gummersbach VFL - Fuchse Berlin
Tym razem zaproponuje typ z piłki ręcznej, a dokładniej z Niemieckiej Bundesligi. Obie drużyny mają odmienne cele na ten sezon, Gummersbach ratuje się przed spadkiem, podczas gdy Fuchse będzie chciało powalczyć w lidze o najwyższe cele. Gummersbach w ubiegłym sezonie uratował się przed spadkiem w końcówce sezonu z dobywając punkt z Bergisher i w tym sezonie chcieliby uniknąć niepotrzebnych nerwów. Fuchse jest w bardzo wysokiej formie w lidze, wygrali wszystkie cztery mecze a w trzech meczach byli w stanie zdobyć po 30 goli. Mimo iż zdaje sobie sprawę, że będzie to trudny mecz dla Berlina, to myślę że Nenadic i Wiede podtrzymają dobrą skuteczność z ostatnich spotkań i wygrają ten mecz z handicapem.
Gummersbach VFL - Fuchse Berlin 29-31 ???? ???? ????
Typ : Fuchse -1,5
Kurs : 1,53
Buk : Unibet
 
lukaku80 302,7K

lukaku80

Typer
godz 20:30 Veltins - Arena
Schalke 04 - Bayer Leverkusen

To było trudne kilka tygodni dla Schalke, po porażkach z Bayernem i Hoffenhaim drużyna spadła o kilka pozycji w tabeli i obecnie zajmuje 7 miejsce. W tym sezonie nie tylko Schalke zaczęło kiepsko , drużyna z Leverkusen też ma jeden z gorszych początków sezonu od lat. Bayer w trzech ostatnich meczach wygrali w dom z HSV 3-0 i Freiburg 4-0 i doznali minimalnej porażki w Berlinie, co dzięki zwycięstwom zdołał awansować na 10 pozycje w tabeli. Choć Bayer wygrał trzy ostatnie mecze na Veltins-Arena z Schalke, to gospodarze dzisiaj mają szanse na przełamanie tej złej passy, tym bardziej że Bayerowi zdarzają się gorsze mecze ( Mainz 1-3 ). Patrząc na historie bezpośrednich meczów to w większości z nich pada po kilka bramek a dzisiaj tym bardziej można liczyć na gole, bo obie ekipy potrzebują punktów by piąć się w ligowej tabeli. Nie zdecyduje się na wytypowanie zwycięzcy, lecz liczę na bramki z obu stron i dużą ilość goli.
Schalke 04 - Bayer Leverkusen 1-1 ???? ???? ????
Typ : BTTS
Kurs : 1,50

Typ : over 2,5 ft
Kurs : 1,64
Buk : Unibet

 
Do góry Bottom