>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [66]

Status
Zamknięty.
J 216

jeckob10

Użytkownik
Ma ktoś może informacje jaki wynik jest w meczu piłki ręcznej kobiet Pogoń Szczecin vs Zagłębie Lubin? Z góry dziękuję za odpowiedź
 
R 125

roger12

Użytkownik
Chodziło mi to po głowie też dzisiaj ale w opcji jak zagrałem triniec , tylko kurs był mniejszy i wybrałem Czechy
jak widzę takie mecze gdzie z góry wynik znany to mnie szlak trafia. Przecież to jest złodziejstwo w biały dzień. Na Giełdzie gol dla gości był zagrany za 700tyś € przypadek? po czerwonej urosło z 450tyś
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Ustawienie defensywy Juventusu z Asamoah i Sturaro na bokach to mówiąc delikatnie jest śmiech na sali. Ciężko będzie tego nie wykorzystać. Środek pola też udany.

Fiorentina strzeli
, podpisuje się pod tym.
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
jak widzę takie mecze gdzie z góry wynik znany to mnie szlak trafia. Przecież to jest złodziejstwo w biały dzień. Na Giełdzie gol dla gości był zagrany za 700tyś € przypadek? po czerwonej urosło z 450tyś
a ty co zagrales pre ? win Partizana ? to moze wygraja 2-1
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Real -2.5 @1.70
over 2.5 w meczu BVB @1.50
Ustawienie defensywy Juventusu z Asamoah i Sturaro na bokach to mówiąc delikatnie jest śmiech na sali. Ciężko będzie tego nie wykorzystać. Środek pola też udany.

Fiorentina strzeli
, podpisuje się pod tym.
jak prezes potwierdza to dzisiaj wyjątkowo, przedmeczowe księguje bet na ✅ :p:p:p
(takie odniesienie do wczorajszego meczu żyro ;))
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom