>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

remis na przełamanie

trutana 211

trutana

Użytkownik
Witam czy ktos z państwa stotował następujący sposób typowania remis na przełamanie i dodatkowo łączył to w duble ( w zakresie jednej ligi)
z tego co widze np dzisiaj
Bourg Peronnas - Chateauroux np
Chateauroux ZZZ i typujemy x
Brest - Le Havre np Brest ZZZ i typujemy x
kurs wychodzi 10
Statystycznie na 10 takich kuponów wchodzi mi 1 i jestem na zero
Ktos ma doświadczenie w tej metodzie
 
K 0

krystian767

Użytkownik
Zadajac to pytanie widać Twoje braki z matematyki . Przyszłość Ci &quot;pokaże&quot; w jakie pułapki wpadniesz sugerujac sie średnia. Pamietaj ze statystyka to tylko narzedzie przy podejmowaniu decyzji czy ryzyko sie oplaca czy nie. Nigdy nie otrzymasz jasnej odpowiedzi i nikt Ci tez jej nie udzieli.
 
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
Niemniej bukmacherka opiera się głównie na statystyce, a matematyce w ogóle. Sprawne obliczenia nie dadzą 100% gwarancji zarobku ale z pewnością pozwolą zracjonalizować granie do sensownego a nie &quot;na pałę&quot;.
Nie bardzo wiem jak wygląda kwestia remisów (chociaż obiecuję pochylić się nad tym tematem na przykładzie 2 ligi francuskiej - imo europejskiej królowej remisów) ale w kwestii wysokich kursów bazujących na statystyce (stopy zwrotu) miałem pomysł aby założyć małą grupę zainteresowanych tematem grania &quot;trupów&quot;. Już tłumaczę o co chodzi.
Każdy zna motyw wysokich kursów pod koniec spotkania, kiedy wydaje się, że już wszystko przesądzone. Czytałem wielokrotnie na temat maniaków analizujących mecze piłki nożnej i koszykówki, w których bazując na wiedzy, statystykach i informacjach zakulisowych łapali wysokie kursy. Chciałbym do tego dorzucić jeszcze tenis ziemny (głównie kobiecy) i możemy rozpoczynać zabawę. Jak ktoś odrobinę zna temat, to wie że zagranie kursu &gt;10 na zwycięstwo meczu/seta przy stanie np. *5:3 albo 5:2 wcale nie jest bezsensowne. Z pomocą kilku osób jesteśmy w stanie wyłapać niuanse w postaci formy, kontuzji/problemów zdrowotnych, ruchach na rynkach i zagrać sobie takie kursy. Z mojego skromnego doświadczenia w takiej grze (skromnego gdyż nie gram tego typu zakładów zbyt często) wynika, że szanse wcale nie są małe, a stopa zwrotu wystarczająca :)
Zachęcam do dyskusji
 
trutana 211

trutana

Użytkownik
na ten moment postawiłem
Piatek 7/2 7 przegranych , 2 trafione postawione 14 zł wygrane 48 zł
Sobota 7/0 7 przegranych 0 trafionych postawione 14 zł wygrane 0
Niedziela 6 - zobaczymy co wyjdzie
Narazie jestem na plus 20 zł pogram cały tydzien i zobaczymy czy sie opłaca ten sposób gry
zauwazyłem równierz że druzyny sie przełamuja ale nie na remis ale np porażkę( np ZZZZP) , ale załoze w krótce osobny temat jeśli ten nie wypali
 
trutana 211

trutana

Użytkownik
Piatek 7/2 7 przegranych , 2 trafione postawione 14 zł wygrane 48 zł
Sobota 7/0 7 przegranych 0 trafionych postawione 14 zł wygrane 0
Niedziela 6/0
 
trutana 211

trutana

Użytkownik
Piatek 7/2
Sobota7/0
Niedziela6/0
Poniedziałek 2/0
Wtorek 5/?
Narazie postawione 22 kupony trafione 2 po kursach 9 i 15 , srednia wychodzi 10/1 czyli jest zwrot
 
G 83

geo5

Użytkownik
Piatek 7/2
Sobota7/0
Niedziela6/0
Poniedziałek 2/0
Wtorek 5/?
Narazie postawione 22 kupony trafione 2 po kursach 9 i 15 , srednia wychodzi 10/1 czyli jest zwrot
Postawiłeś 22 kupony AKO , moje pytanie : ile z tych 44 meczy zakończyło się remisem ?. Należę również do tzw. niespokojnych dusz, które lubią poszukiwać nowości, pozdrawiam.
 
trutana 211

trutana

Użytkownik
Postawiłeś 22 kupony AKO , moje pytanie : ile z tych 44 meczy zakończyło się remisem ?. Należę również do tzw. niespokojnych dusz, które lubią poszukiwać nowości, pozdrawiam.
na te 22 ( nie licze dzisiejszych ) to weszło mi w piatek 4 , w sobote 1 w niedziele 2 wczoraj 2 to by było 9 spotkań srednio z kursem 4 bo gram tez hokej
 
G 83

geo5

Użytkownik
Piatek 7/2
Sobota7/0
Niedziela6/0
Poniedziałek 2/0
Wtorek 5/1
na 27 kuponów weszły mi 3 po kursach 9,15,16
No to pogratulować należy dotychczasowej skuteczności , odezwę się za kilka tygodni gdy ukończę swoje zmagania / kolejny test /. Pytałem o skuteczność pojedynczych trafień gdyż spodziewałem się wyniku w granicach 25 i więcej % , tymczasem u Ciebie było dobrze bo ponad 20% / średnia przyzwoita o ile dobrze pamiętam wynosi ok. 18% /. Sukcesów i cierpliwości życzę.
 
trutana 211

trutana

Użytkownik
Piatek 7/2
Sobota7/0
Niedziela6/0
Poniedziałek 2/0
Wtorek 5/1
Sroda4/0
czwartek4/0
Piatek5/0
Sobota 7/0 Strzelali w 90 minutach
czyli na 48 kuponów weszły mi 3 po kursach 9,15,16 czyli jestem na minusie -8jednostek
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom