>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

A 205

amindada

Użytkownik
  • 14.09.2017
    22:05 CEST
    Wypłata
    256,00 PLN
    Kwota transakcji:
    256,00 PLN
    Sklep internetowy:
    Exinvest Limited
    Nr transakcji:
    po53644977
    ID sklepu internetowego
    1090002906

Tak, wszytsko bez problemu, ale nie można wpłacać tylko wypłacać. Wczoraj tak wypłaciłem ok. 600zł
 
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
Jak nie miałem z nimi problemu tak nagle dziś po wypłacie chce zagrać kolejny bet i komunikat &quot;konto tymczasowo zablokowane&quot;
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Wpłacam różnie, raz Przelewy24, raz Trustly i nigdy mi się taki komunikat przy wypłacie nie pokazał,aż do dziś :p
Na P24 nie chcieli wypłacić, ale przez trustly już poszło.
 
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
Jak nie miałem z nimi problemu tak nagle dziś po wypłacie chce zagrać kolejny bet i komunikat &quot;konto tymczasowo zablokowane&quot;
Update, po napisaniu do angielskiego supportu konto odblokowane ???? a pogodziłem się już ze stratą pieniędzy po waszych historiach z tym bukiem.
 
S 31

szynka

Użytkownik
Chciałem dziś wypłacić to co mi zostało w BTC i nie przeszła wypłata. Dokonałem zatem kolejnego minimalnego depozytu przez BTC, obróciłem i dalej wypłata nie przechodzi. Ciągle ten sam komunikat. Na czacie ta sama gadka- albo wpłacić BTC i wypłacić potem po obrocie po kursie 1,1- co robiłem już i nie działa, albo dokonać minimalnego depozytu innym sposobem i wtedy wypłacić. Tylko skąd mam wiedzieć że i wtedy mi wypłaty nie zablokują? Poza tym już nawet nie wiem czym mam tam wpłacać i wypłacać żeby było bezpiecznie, myślałem że od kiedy gram tam za BTC to już problem z głowy, no ale mają swoje jakieś dziwaczne wymagania i od paru dni jest problem, który za bardzo nie wiem jak już ugryźć. Próbować kolejnej wpłaty w BTC, ale z innego portfela? A może z tego samego?
EDIT: Przypomniałem sobie, że kiedyś wpłacałem też przez paysafecard- i właśnie w ten sposób spróbowałem wypłacić 100zł i przeszło, tak jak użytkownik Amindada powiedział. Oczywiście musiałem odznaczyć najpierw &quot;płatności dostępne w twoim regionie&quot;. Jeszcze 450zł zostało do wypłaty, spróbuję teraz wypłacić jakieś 300zł i zobaczymy.
EDIT2: Przeszło 300zł na paysafecard.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Byle tylko nie zablokowali kanału PSC do wypłat, jak się ma kartę PSC to ma sie szybko kasę do dyspozycji, szkoda tylko ze transakcje są drogie.
 
batigol 41

batigol

Użytkownik
A ja dziś dostałem od niech kasę wypłaconą przez Trustly, ale w tytule przelewu nie mam Trustly, jak zawsze, tylko jakieś Vinds. Sprawdzałem co to i chyba jest to polski odpowiednik Trustly. Miał ktoś kiedyś taki przypadek?
 
dedikas 19

dedikas

Użytkownik
1xbet chyba dzis nawala, ani przelew 24 ani paysafcard nie puszcza przelewu, odmowa
Pan wypłaca dzisiaj? Jeśli tak, to wypłaty w niedziele poprzez P24 są niedostępne.
to dostalem przez czata
 
W 60

wichniar

Użytkownik
Hmm przy próbie wypłaty przez P24 wyskakuje mi &quot;Denied by operator. (Unknown error)&quot;
Wypłata na paysafe przechodzi normalnie, miał ktoś podobnie? Wpłat dokonywałem zarówno przez P24 jak i paysafe jak był jeszcze dostępny
 
R 1,6K

ranver

Użytkownik
Hmm przy próbie wypłaty przez P24 wyskakuje mi &quot;Denied by operator. (Unknown error)&quot;
Wypłata na paysafe przechodzi normalnie, miał ktoś podobnie? Wpłat dokonywałem zarówno przez P24 jak i paysafe jak był jeszcze dostępny
a u mnie znowu przy wyplacie przez PSC jest ten monit od wczoraj ... na ecopayz poszlo w 3 sekundy a na paysafecard nie da rady
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Hmm przy próbie wypłaty przez P24 wyskakuje mi &quot;Denied by operator. (Unknown error)&quot;
Wypłata na paysafe przechodzi normalnie, miał ktoś podobnie? Wpłat dokonywałem zarówno przez P24 jak i paysafe jak był jeszcze dostępny
P24 nie działa w piątki, soboty i niedziele u xbeta. Oczywiście wypłaty, próbuj bo ja dziś wypłacałem i wszystko gra.
Wpłacam różnie, raz Przelewy24, raz Trustly i nigdy mi się taki komunikat przy wypłacie nie pokazał,aż do dziś :p
Na P24 nie chcieli wypłacić, ale przez trustly już poszło.
Jeśli wpłacasz różnie to napisz na czacie, koleś ręcznie odpalał mi wypłaty na p24 mimo że system wysyłał tą samą wiadomość co Tobie
 
A 205

amindada

Użytkownik
O 15 wypłacałem na PSC, teraz widze tej opcji już nie ma, nawet po odhaczeniu &quot;platnosci w regionie&quot;. U Was też już nie ma?
 
R 1,6K

ranver

Użytkownik
O 15 wypłacałem na PSC, teraz widze tej opcji już nie ma, nawet po odhaczeniu &quot;platnosci w regionie&quot;. U Was też już nie ma?
to dziwne ze jedni mogli wyplacac na PSC a inni nie , nie ma juz , widocznie zlikwidowali.
 
B 1

bos1991

Użytkownik
Witam , chciałbym sie coś was zapytać bo nie wiem czy mnie w Chuja zrobili czy sam siebie zrobiłem.Otóż wpłaciłem 400 zł dostałem bonus drugie raz tyle po obruceniu tym bonusem ugrałem niecałe 4 tys. i okazało sie ze tych pieniedzy nie ma a w zamian na moim koncie głównym pokazało sie tylko te jebane 400 zł i teraz pytanie do was po jakiego huja jest sens obracać tym jak i tak wiecej z tego nie wyciągniemy ?
 
M 3

matik111

Użytkownik
Witam , chciałbym sie coś was zapytać bo nie wiem czy mnie w Chuja zrobili czy sam siebie zrobiłem.Otóż wpłaciłem 400 zł dostałem bonus drugie raz tyle po obruceniu tym bonusem ugrałem niecałe 4 tys. i okazało sie ze tych pieniedzy nie ma a w zamian na moim koncie głównym pokazało sie tylko te jebane 400 zł i teraz pytanie do was po jakiego huja jest sens obracać tym jak i tak wiecej z tego nie wyciągniemy ?
Z tego bonusu maksymalna kwota jaka można uzyskać po obrocie to właśnie 400 zl
 
Do góry Bottom