>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

UFC Fight Night 116: Rockhold vs. Branch

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC Fight Night 116: Rockhold vs. Branch

Data: sobota, 16 września 2017
Transmisja: Fox Sports 1, Karta wstępna: UFC Fight Pass
Organizacja: Ultimate Fighting Championship
Miejsce: PPG Paints Arena - Pittsburgh, Stany Zjednoczone
Walka wieczoru
185 lbs: Luke Rockhold (MMA 15-3-0) vs. David Branch (MMA 21-3-0) | 5 rund
Karta główna (04:00 naszego czasu)
170 lbs: Mike Perry (MMA 10-1-0) vs. Thiago Alves (MMA 26-11-0) | 3 rundy
185 lbs: Hector Lombard (MMA 34-7-1, 2NC) vs. Anthony Smith (MMA 27-12-0) | 3 rundy
155 lbs: Gregor Gillespie (MMA 9-0-0) vs. Jason Gonzalez (MMA 11-3-0) | 3 rundy
170 lbs: Kamaru Usman (MMA 10-1-0) vs. Sérgio Moraes (MMA 12-3-1) | 3 rundy
265 lbs: Justin Ledet (MMA 8-0-0) vs. Zu Anyanwu (MMA 14-4-0) | 3 rundy
Karta wstępna (02:00 naszego czasu)
155 lbs: Tony Martin (MMA 12-3-0) vs. Olivier Aubin-Mercier (MMA 10-2-0) | 3 rundy
265 lbs: Anthony Hamilton (MMA 15-7-0) vs. Daniel Spitz (MMA 5-1-0) | 3 rundy
185 lbs: Krzysztof Jotko (MMA 19-2-0) vs. Uriah Hall (MMA 13-8-0) | 3 rundy
135 lbs: Luke Sanders (MMA 11-1-0) vs. Felipe Arantes (MMA 18-7-1, 2NC) | 3 rundy
Karta przedwstępna (01:30 naszego czasu)
155 lbs: Jason Saggo (MMA 12-3-0) vs. Gilbert Burns (MMA 11-2-0) | 3 rundy
źródło: ufc.com, mmarocks.pl


 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Rockhold przed czasem
@1.60
Unibet✅✅✅
Sytuacja wydaje się dość prosta. Rockhold kończył przed czasem lepszych przeciwników i tym razem powinno być podobnie.
Branch to ma tylko dobrą lewą rękę, ale na takiego kozaka jaki jest Luke to za mało. Lepszy w każdej płaszczyźnie, czy to stójka czy parter, to dla niego nie ma znaczenia.
Wraca po rocznej przerwie i po porażce. Jeśli wszystko jest dopięte na ostatni guzik, brak jakichkolwiek urazów nawet tych najdrobniejszych, to rozniesie przeciwnika.
Luke zapowiedział, że będzie walczył na spokojne, bez podpalania się.
Czy podda czy może znokautuje, to już mnie nie interesuje. Widzę pewne zwycięstwo, ale kurs 1.18 to za mało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
vat 1,2K

vat

Użytkownik
Jotko vs Hall
przetrwa do końca walki- nie, kurs 2.65 na Unibet / stawka 4/10 ✅

Wiem, że na 10 walk Krzyśka w UFC 8 to decyzje ale myślę, że jutro będzie inaczej. Polak ruszy od początku na Jamajczyka i albo Hall przyparty do ściany odpali jednym ze swoich magicznych ciosów albo Jotko zamęczy go pod koniec drugiej albo w trzeciej rundzie.
Lombard vs Smith
dowolny zawodnik wygra przez KO, TKO albo DQ, kurs 1.75 na Unibet / stawka 5/10 ✅

Kubańczyk zaliczył niezły upadek przechodząc z Bellatora do UFC. Do tego wpadka dopingowa i 3 ostatnie walki przegrane. To jest jego walka o być albo nie być w najlepszej organizacji. Słabo u niego z kondycją, więc czaić się nie będzie a siłę ciosu ma. Smith za to dziurawa defensywa w stójce, ale przypi******* też potrafi. Jeśli Lombard nie ubije Amerykanina w pierwszej rundzie to pewnie zostanie ustrzelony w następnej. Dobra walka do obstawiania na żywo.
Ledet vs Anyanwu
alternatywna wygrywająca grupa rund 1-2, kurs 1.75 na Unibet / stawka 5/10 ⛔

Ledet będzie chciał szybko sprowadzić walkę parteru i tam szukać skończenia (5 walk wygrał przez poddanie). Jeśli nie zostanie ustrzelony przy tych próbach (Anyanwu ma ciężką rękę, 8 wygranych przez KO/ TKO) to powinno mu się to udać w ciągu tych 10 minut.

Rockhold vs Branch
Rockhold wygra przed czasem, kurs 1.6 na Unibet / stawka 7/10 ✅

Typ kolegi Karciarza jak najbardziej ok. Walka na 5 rund. Myślę jednak że Branch aż takim spacerkiem dla Luke nie będzie, więc dorzucam jeszcze zwycięstwo Rockholda w rudzie 3-4 na Unibet po 5.5 / stawka 2/10 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Do dosyć nietypowej sytuacji doszło na gali, w main evencie gdy Rockhold złapał dosiad za plecami i zaczął zasypywać rywala ciosami, Branch postanowił odklepać. Wczoraj jeszcze jak sprawdzałem na stronie ufc jak to w wynikach wpisali to było widoczne tylko że Rockhold win 2 runda, dzisiaj patrzę wpisali tko. Szczerze sądziłem że klepanie jest traktowane jako submission i wpisywane w rekord jako poddanie, Pudzian ma na przykład wpisane 2 poddania w rekordzie gdy odklepał Najman i Eric Esch po ciosach. Ale jak już się spojrzy na wyniki ksw z narodowego gdzie 2 osoby klepały po ciosach to są wpisane jako tko. Jak czytam po forach to większość buków rozliczyła to jako poddanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom