>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NFL/NCAAF 2017/2018

Status
Zamknięty.
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Według mnie kolejka ciężka do typowania. Dość pewnym typem wydaje mi się granie na Arizone. Tydzień temu przegrali, ale to co zaprezentowali Colts to był skandal i jak dla mnie póki Luck nie wróci to sezon będzie stracony. Ponadto dorzucam Raiders w meczu z Jets. Lynch będzie dochodził powoli na właściwe obroty, poza tym Carr ma solidnych skrzydłowych, w tyłach też jest to rozsądnie poukładane więc z handicapem można ich grać. To co wyżej pisano - over w meczu Saints - Patriots. Natomiast kurs na Saits bardzo kusi. Z ryzykownych typów gram na Bears oraz Vikings. Chicago pozytywnie zaskoczyło w meczu z Atlantą i przy odrobinie szczęścia mogli wygrać, natomiast typ na Vikings wynika z tego że Steelers nie zachwycili w meczu z Browns, a tutaj będą mieli do forsowania zdecydowanie lepsza obronę.
Kupon 1
Indianapolis Colts - Arizona Cardinals (-12,5) 2,45
New Orleans Saints - New England Patriots over 53,5 1,55
Ako: 3,57
Kupon 2
Indianapolis Colts - Arizona Cardinals 2 1,35
Oakland Raiders (- 6,5) - New York Jets 1 1,3
AKO: 1,65
Kupon 3
Tampa Bay Buccaneers - Chicago Bears 2 3,15
Pittsburgh Steelers - Minnesota Vikings 2 3,65
Ako: 10,80
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Dallas Cowboys @ Denver Broncos
Typ: Denver Broncos ML @ 2.10 - Unibet ✅ ✅ ✅
!! Grubas, podwójna stawka !!
Nie wiem czemu Broncos zostali tak szybko skreśleni. No może nie całkiem skreśleni, ale na pewno mocno niedoceniani. Tydzień temu u siebie byli dogiem w starciu z Chargers i wygrali. Dziś identyczna sytuacja jeśli chodzi o kursy. Ja podobnie jak w ostatnią niedzielę znów postawię na Denver.
Cowboys na inaugurację wygrali 19-3 z NYG. Nie pokazali nic wielkiego. Giants byli dramatycznie słabi. Eli Manning nie rzucił żadnego TD, ale INT już owszem. Biegowo... 16 jardów. Najlepszym receiverem był Lewis który zaliczył &quot;aż&quot; 54 jardy. Totalna słabizna. Ale mimo to Cowboys nie roznieśli w pył przyjezdnych.
Dziś Prescott i spółka będą mieć dużo trudniej. Denver to nadal elitarna defensywa. Najlepsi cornerbacks w lidze, którzy skutecznie mogą wyłączyć podania. Do tego wielki Von Miller który cały mecz będzie polował na Prescotta i Elliotta. Zobaczmy jak wyglądała obrona Denver w zeszłą niedzielę - Gordon biegowo tylko 54 jardy w 18 próbach. Najlepszym receiverem był natomiast Williams z również 54 jardami. To nie są wielkie, ani duże, ani nawet średnie liczby.
Ofensywa Broncos również sobie radzi. Siemian póki co nie wygląda na przyszłą gwiazdę, ale jest solidnym QB. Jest komu biegać - tydzień temu aż 140 rushing yards. Do tego duo receiverów Thomas-Sanders, które może być koszmarem secondary każdej drużyny ligi. Dallas Cowboys po zeszłym sezonie w tym również stoją wysoko w notowaniach buków. Swoje na pewno wygrają bo mają ciekawe postaci w składzie, ale nie wydaje mi się żeby Broncos przegrali dziś u siebie. Stawiam na gospodarzy i to za podwójną stawkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 213

pln123

Użytkownik
Tydzień temu u siebie byli dogiem w starciu z Chargers i wygrali.
Nie byli dogiem, byli lekkim faworytem i kiedy mieli wysokie prowadzenie po 3 kwarcie, tak niewiele brakowało
a doszło by do dogrywki. Siemien to słaby QB. Jedyne co przemawia za Denver to gra u siebie i jak wspomniałeś
wciąż jedna z lepszych obron w lidze. No i kurs w starciu z Dallas, które na wyjazdach nie jest tak mocne jak u siebie.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Mecz Denver-Dallas przerwany z powodu nadchodzącej mocnej burzy. Według prognoz nie potrwa to dłużej niż godzinę. Póki co Broncos prowadzą 7-0.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Typ na dziś, 2:30. Również grubas jak wczoraj.
Detroit Lions @ New York Giants
Typ: Detroit Lions +5.5 @ 1.72 - Unibet ✅ ✅ ✅
!! Grubas, podwójna stawka !!

Monday Night Football czyli starcie kończące kolejkę. Dziś znów prime-time&#39;owy mecz zagrają Giants. Na Metlife Stadium zjawią się Detroit Lions. Faworytem buków, choć niewielkim, 3-punktowym są gospodarze. Wiem, że moje typowania w tej kolejce były po prostu beznadziejne, ale nie tchórzę i dalej idę za głosem swojego serca i mózgu - te podpowiadają mi, że Lions powalczą dziś o wygraną. W zeszłym tygodniu beznadziejny występ Giants w Dallas. Tylko 3 punkty w ofensywie, 0 TD - 1 INT Manninga. Pod znakiem zapytania jest występ ulubionej broni Eli&#39;aja, gwiazdy Odella Beckhama. OBJ nadal ma problemy z kostką i był limitowany przez cały tydzień treningów. Możliwe, że dziś zagra, ale na pewno nie będzie to 100-procentowa forma. Podczas gdy Eli na inaugurację zagrał beznadziejnie, QB Lions, świeżo upieczony milioner Matthew Stafford znów pokazał pazur. Kolejny raz doprowadził do comebacku co jest jego największym znakiem rozpoznawczym i czego nie potrafi nikt w lidze tak jak on. W meczu z Arizoną zaliczył aż 4 TD i 1 INT. Gra biegowa również przemawia za Lions - ci na początek zaliczyli blisko 90 jardów rushem, Giants tylko 35. Świetny występ w Detroit zaliczył Golden Tate, który odebrał 10 podań na aż 107 jardów, co daje świetną średnią. Problemem NYG jest linia ofensywna. Nie daje za dużo czasu Manningowi i średnio stwarza opcję dla running-backów. Wyniki z zeszłego tygodnia? Giants w ataku 3 punkty. Stracili 19. Lions stracili 23, ale zdobyli aż 35. Ci pierwsi przegrali po jednostronym meczu, ci drudzy walczyli cały mecz i w 4. kwarcie rozmazali rywali. Wszystko przemawia mi tutaj za goścmi którzy mogą rozpocząć sezon od 2-0. Już dawno nie wiedzieliśmy tej drużyny w tak pewnym położeniu. Giants mają swoje problemy i to duże - słaba gra Manninga, kontuzje i póki co beznajdziejna linia ofensywna. Jeśli więc buki dają jeszcze punkty, to po prostu nie mogę tego odpuścić. Wchodzę w tej typ &quot;grubasem&quot; czyli podwójną stawką, podobnie jak wczorajsze zwycięstwo Denver Broncos, które okazało się moim jedynym plusem w Week 2. Póki co. Mam nadzieję, że nocny mecz również pójdzie po mojej myśli. Go Lions!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Rozpoczęcie Week 3 czyli mecz Thursday Night Football. Dziś małe derby Kalifornii, spotkanie San Francisco 49ers i Los Angeles Rams. Rzadko decyduję się obstawiać undery/overy w NFL, ale w dzisiejszym meczu ciężko wytypować zwycięzce. Lepszym pomysłem moim zdaniem jest under, w żadnym wypadku nie stawiany na siłę z braku wyboru którejś z ekip. I Niners i Rams kuleją w ataku. Tak, Rams mimo 46 punktów przeciwko Colts nadal są niepewną ofensywą. Uważam, że będzie to mecz w którym o wyniku zadecydują obrony. Spodziewam się niskiego wyniku i ta linia wydaje mi się całkiem niezła żeby postawić na under. Mecz w nocy z dziś na jutro o 2:20.
Los Angeles Rams @ San Francisco 49ers
Typ: Under 41.5 @ 1.71 - Unibet
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Denver Broncos @ Buffalo Bills
Typ: Denver Broncos ML @ 1.60 - Unibet
!! Grubas, podwójna stawka !!
Denver Broncos są 2-0 choć buki widziały ich start całkiem odwrotnie. Póki co ekipa z Mile High robi dobre wrażenie i być może niektórych zaskakuje. Ja nieskromnie przyznaję, że od początku widziałem ich potencjał, czego efektem są dwie wygrane z dwóch fajnych zakładów. Dziś chciałbym zapolować na kolejną. Broncos jadą do Buffalo i tym razem są już faworytem, choć kurs nadal jest smakowity.
Bills bardzo niemrawi. Na inaugurację wygrali u siebie z Jetsami, którzy w tym sezonie włączyli tank mode, ale nie było to zwycięstwo okazałe. Tydzień temu było jeszcze gorzej. Starcie z Panthers przegrali 3-9 i nie dali rady zdobyć TD. McCoy, RB Bills po niezłym początku sezonu i 110 jardach w season openerze, w drugim meczu zaliczył tylko 9 jardów. Carolina ma bardzo dobrą obronę, ale Denver i ich formacja defensywna to już prawdziwa legenda, i dziś będzie im jeszcze trudniej.
Broncos w zeszłą niedzielę zmiażdżyli Dallas. Pokazali, że są drużyną kompletną. Ofensywa - 42 punkty. Defensywa - dopuszczone 17 punktów, ale styl w jakim to zrobili iście mistrzowski. Elliott, najlepszy biegacz zeszłego sezonu w 9 próbach zdobył... 8 jardów. Praktycznie każdy jego rush był zatrzymywany na linii, a czasem był nawet tacklowany ze stratą. Prescott jedynie 238 jardów na słabej średniej. Dziś pierwsza próba wyjazdowa i myślę, że Broncos dadzą sobie radę. Co ciekawe, łącznie ze sparingami, w tym sezonie mają bilans 6-0. Jeszcze nie przegrali z nikim i wątpię aby zatrzymali ich przeciętni Bills. Znów wysyłam grubasa, czyli typ za podwójną stawkę.

Tampa Bay Buccaneers @ Minnesota Vikings
Typ: Tampa Bay Buccaneers ML @ 1.70 - Unibet
Tutaj sprawa jest dla mnie jasna. Wszyscy czekali na status Bradforda i teraz wiadomo, że jest to status OUT. Vikings znów będą musieli korzystać z usług backupa, QB Case&#39;a Keenuma. To wielkie osłabienie, bo Keenum nie potrafi pociągnąć ofensywy. Tydzień temu tylko 167 jardów, brak TD i wysoka przegrana w Pittsburghu. Bucks są już po inauguracji gdzie pewnie pokonali Bears 29-7. Myślę, że Tampa wykorzysta szansę i wywiezie zwycięstwo z Minnesoty.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
DeSean Jackson (TB) over 51,5 receiving yds @1,90
Unibet
Dużo sympatii mam po tegorocznej serii Hard Knocks do Tampy ???? Sam DJax zrobił też na mnie pozytywne wrażenie, bo po mimo już swoich 30 lat ma sporo entuzjazmu do gry w tym sezonie.
Tym razem Bucs lecą do Minnesoty, gdzie spotkają się z dosyć solidną secondary. Na pewno WR Evans będzie mocno kryty przez CB Xaviera Rhodesa, wiec wróżę sporo szans dla Jacksona. W pierwszym meczu złapał 3 piłki na 29 yds na 7 które poleciało w jego kierunku. Liczę, że QB Winston z meczu na mecz będzie obdarzał DJaxa coraz większym zaufaniem a wszystko zacznie się dzisiaj ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik

Pittsburgh Steelers @ Chicago Bears

Steelers (-7,5) @ 1.90, Fortuna, 4/10

Dla Steelers do druga gra na wyjeździe. Po nieprzekonującym do końca zwycięstwie w pierwszym tygodniu w Cleveland, tym razem udadzą się do Chicago. Bears odnieśli dotąd dwie sromotne porażki i szykuje się dla nich kolejny okropny sezon. W ostatnim meczu zostali wręcz ośmieszeni przez Buccaneers. Czy to wina Glennona, ich rozgrywającego? No póki co on wcale nie wydaje się takim słabym punktem. Jest póki co w trójce najlepiej podających z wynikiem 57 udanych zagrań. Przeciwko Tampie udało mu się 31 podań na 45 prób, dzięki którym Bears zdobyli 301 jardów. To naprawdę nie są najgorsze liczby. Szkoda jedynie, że z tego wszystkiego wyszły mu dotąd dwa przyłożenia. Ale to sprawka beznadziejnej linii ofensywnej Bears. Nie ma tam nikogo z wielkim talentem czy nawet potencjałem. Niekolorowo pod tym względem klaruje się ich przyszłość. W dodatku do kontuzjowanych dołączyli Kwiatkowski i Sitton. Ten pierwszy szczególnie to jedna z ważniejszych postaci defensywy, przeciwko Tampie zaliczył cztery tackle.
Steelers mają szansę na zaczęcie sezonu od trzech zwycięstw pierwszy raz od 2010 roku. I myślę, że im się powiedzie. Po wygranej z Browns przyszła kolej na Vikings, z którymi łatwo wygrali 26-9. Roethlisberger może jakoś strasznie nie zachwyca, ale podstawą Pittsburgha jest kozacka defensywa. TJ Watt dzisiaj raczej nie zagra, ale linia defensywy wciąż stoi na najwyższym poziomie. &quot;Wikingom&quot; pozwolili jedynie na 237 jardów i to tylko 167 po podaniach.
Więc cóż, spodziewam się łatwego zwycięstwa gości po wielu przyłożeniach. Bears stoją kilka półek niżej po obu stronach boiska, ich defensywa w poprzednich spotkaniach wyglądała fatalnie, bo pozwoliła na 110 jardów po rushach. Steelers za to na spokojnie przygotowują się do wygrania AFC North. Grający właśnie teraz Ravens w Londynie przegrywają różnicą 20 punktów z Jaguars, chyba czarnym koniem tego sezonu.
 
B 38

bukeer12

Użytkownik
  1. Arizona Cardinals - Dallas. Cowboys:typ Cowboys fortuna @1,63 ✅✅✅


Cowboys po słabym meczu w tamtym tygodniu myśle ze dzisiaj powinni wygrać, zeke i Prescot po zaskakująco słabej grze przeciwko Denver myśle, ze nie powtórzą tego na Cardinals i poprowadzą swój zespół do pewnej wygranej. Cardinals bez swojej największej gwiazdy Davida Johnsona bez którego wyglądali fatalnie w ostatnim meczu przeciwko colts którzy tez w tym sezonie bez swojego rozgrywajacego są mało mówiąc słabi.
Polecam !
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Chris Johnson (ARI) over 44,5 rushing yds @1,90
Unibet
CJ2k ( stare czasy ???? ) w poprzednim spotkaniu osiągnął podobną wartość w 11 próbach. Tym razem sam trener zapowiada, że dostanie więcej szans biegowych. 20 prób bym się nie spodziewał ale 15 powinno być spokojnie i pomimo problemów z kontuzjami w OL Arizony, te 3 yds na próbę powinien wybiegać.
Obrona DAL w ostatnim meczu z DEN pozwoliła opp RBs na 164 yds w 34 próbach. 4,8 yds na próbę...
17 yds w 12 próbach....
 
B 38

bukeer12

Użytkownik
Green Bay packers - Chicago Bears
Typ: Green Bay -6,5 @1,80 lvbet
✅✅✅ (35-14)

Packers mocni u siebie,świetny offense z Rodgersem,nelsonem i powracającym
Cobbem na czele.
Bears zaskakująco mocni ale tylko u siebie, na wyjazdach już sobie nie radzą, co już mozna było zaobserwować w tym sezonie jak i w ubiegłym.
Obstawiam ze packers wygraja wysoko, podobnie jak w tamtym roku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Co za zakończenie w Kansas. 23-20 dla gospodarzy, 4 sekundy na ostatnią szansę dla Redskins. W tym momencie wyłączyłem mecz i poszedłem spać. A tutaj jeszcze był touchdown ???? Mogę sobie tylko wyobrażać co działo się w domach tych którzy mieli handicap +6 czy +7 na Redskins...

 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
gucci-mane co myślisz o meczu Piratów z Patriotami ? Chce iść na Piratów +11.5 za 1.40, gram za duże stawki w triplach więc taki kurs mnie rajcuje. Patrioci mega słabo grają wszystko muszą gonić, w dodatku Edelman wypadł na cały sezon i Gronk nie wiadomo do końca czy zagra. Tampa mimo że gigantów nie pokonała to jednak pokazała że u siebie mocna może być. Co myślisz warto ?
EDIT: Zły dobór słów. Chodziło mi o to, że nie pokonali u siebie mocnych drużyn
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
New England Patriots @ Tampa Bay Buccaneers
Typ: Tampa Bay Buccaneers +7.5 @ 1.56 - Unibet ✅ ✅ ✅
W końcu bardzo ciekawy matchup w czwartkowym meczu rozpoczynającym Week 5. Dziś w ramach Thursday Night Football pojedynek Buccaneers z Patriots. Gospodarze dogiem w primetime&#39;owym meczu? Lubię takie okoliczności i dziś kładę kasę na stronę Tampy.
Patriots po 5. mistrzostwie Bradiego znów byli typowani na jednego z faworytów do wygrania ligi w tym sezonie. Pierwsze 4 mecze pokazały jednak, że może być inaczej i kampania &quot;Blitz for Six&quot; może nie wypalić. To co w zeszłym sezonie zapewniało zwycięstwa, w tym roku kuleje na całego. Chodzi oczywiście o defensywę. W pierwszej kwarcie sezonu Pats oddali rywalom 128 punktów (!!!) i ponad 1800 jardów. Średnio na mecz tracą więc ponad 450 jardów i... 32 punkty. Tylko geniusz TB12 sprawia, że bilans to 2-2 a nie 0-4. No i sporo szczęścia, bo mecz z Texans udało się wygrać dopiero w ostatnim drivie. Obrona Patriotów jest tragiczna i w ciągu kilku dniu trudno wyeliminować wszystkie błędy, nawet jeśli trenerem jest Belichick. Do tego dochodzą absencje ważnych zawodników, których zabraknie dziś w Tampie. Nie zagra WR Slater oraz dwóch CB, Rowe i Gilmore. Ale najbardziej odczywalny może być brak Dont&#39;y Hightowera, linebackera Pats oraz niezastąpionego, ulubionego celu Brady&#39;ego - Roba Gronkowskiego. To może być potężne osłabienie zarówno beznadziejnej aktualnie defensywy jak i ofensywy. Ci dwaj zawodnicy mają status questionable i ciężko powiedzieć czy zagrają. Możliwe, że nie, a jeśli nawet, to czy będzie to występ na 100% możliwości?
Jeśli chodzi o Tampę, to ich sezon rozpoczął się od dwóch wygranych, porażki i przełożonego meczu. Lata mijają, a fani Piratów/Korsarzy chcą wreszcie drużyny, który o coś powalczy. Jest na to szansa w tym roku. Dzisiejszy pojedynek będzie wielkim wydarzeniem dla Tampy i dla samych zawodników. Gdy w NBA Lebron przyjeżdza do miasta, to lokalni zawodnicy grają na 200% możliwości żeby utrzeć nosa gwieździe. Podobny przypadek tutaj. Każdy chce ograć mistrzów. Buccaneers grają w kratkę, ale widać, że na swoim stadionie są mocni. Co prawda niedzielny mecz z Giants wygrali dopiero field goalem, ale moim zdaniem pokazali się naprawdę dobrze. Mocne uderzenie, potem trochę zeszło ciśnienie i Giants to wykorzystali wracając do meczu. Mimo wszystko widzę w Buccaneers ekipę, która może powalczyć z każdym, szczególnie u siebie i która w tym sezonie może sprawić kilka niespodzianek. Winston-Evans - dobra współpraca tych chłopaków będzie dziś kluczem do dobrego wyniku gospodarzy w ofensywie. Obrona? 47 punktów oddanych w 3 meczach w porównaniu do 128 punktów straconych w 4 spotkaniach przez Patriots. Jest różnica i ufam formacji defensywnej Tampy bardziej niż obecnej obronie z New England.
Stawianie przeciwko przypartemu do muru Brady&#39;emu i Belichickowi nie należy do najprzyjemniejszych. Ale oni mają obecnie spore problemy wewnętrz, których nie widać w obozie Tampy. Gospodarze muszą wykorzystać szansę na 3-1 przed kolejnymi dwoma wyjazdami. Bilans 2-2 i dwa ciężkie wyjazdy w perspektywie nie brzmią optymistycznie dla dobrego sezonu w Tampa Bay. W kilka dni z najgorszej obrony ligi nie da zrobić się elitarnej formacji. Tym bardziej, gdy na przeciw staje mocna ofensywa jaką ma Tampa. Nie odważę się postawić na zwycięstwo miejscowych, ale handicap w wysokości touchdowna wydaje się tu najlepszym rozwiązaniem i taki zakład posyłam do boju. Po ostatniej kolejce z bilansem 7-1, liczę, że i Week 5 będzie udany, którego start już za kilka godzin.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
B 38

bukeer12

Użytkownik
Kolega wyżej już większość napisał ja dodam jeszcze typ od siebie over 52,5 @1,77 lvbet⛔
Tampa bay- win 2,55 lvbet (5/10)⛔
#edit jeszcze krótkie uzasadnienie
#edit2 przeczytałem gucciego i wyglada jakbym spisał część od niego xd
#edit3 ten kicker z Buccaneers... ????

Patriots z bardzo słabym defense, który oddał już w tym sezonie 128 pkt (najwiecej w NFL) co wychodzi średnio 32/mecz. Po drugiej stronie mają dobry offense który tez dużo punktuje również średnio 32/mecz.
Tampa bay, również znana jest z dobrego offensu z Winstonem i Evansem na czele. W last week wpakowali 25 pkt dla dobrej defensywy z nyg.
#up fajnie piszesz ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 38

bukeer12

Użytkownik
Co za zakończenie w Kansas. 23-20 dla gospodarzy, 4 sekundy na ostatnią szansę dla Redskins. W tym momencie wyłączyłem mecz i poszedłem spać. A tutaj jeszcze był touchdown ???? Mogę sobie tylko wyobrażać co działo się w domach tych którzy mieli handicap +6 czy +7 na Redskins...
Ja miałem +3,5 na Redskins :|
#edit
Sry za spam, myślałem ze odpowiedź do komentarza a nie do tematu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom