>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Zakłady finansowe

B 10

budynek12

Użytkownik
Czy znacie może jakąś polską strone na której można stawiać zakłady finansowe jak na bet365?
Lub zagraniczną,która odpowiada polskiemu obecnemu prawie
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Jak jest u legalnych buków, tego nie wiem, bo tam nie gram. Ale wątpię, by któryś miał zakłady finansowe.
A tak swoją drogą to forex i wszystkie inne wynalazki jak opcje giełdowe są legalne, a obstawianie indeksów giełdowych czy par walutowych u bukmacherów to już hazard ???? Zabroniony i ścigany przez prawo :mad:
Nie wiem, co chcesz obstawiać, a pomyśl o rachunku maklerskim w Polsce i ew. grze bez lewara lub z malym lewarem. Może Bossa?
 
B 10

budynek12

Użytkownik
Jak jest u legalnych buków, tego nie wiem, bo tam nie gram. Ale wątpię, by któryś miał zakłady finansowe.
A tak swoją drogą to forex i wszystkie inne wynalazki jak opcje giełdowe są legalne, a obstawianie indeksów giełdowych czy par walutowych u bukmacherów to już hazard ???? Zabroniony i ścigany przez prawo :mad:
Nie wiem, co chcesz obstawiać, a pomyśl o rachunku maklerskim w Polsce i ew. grze bez lewara lub z malym lewarem. Może Bossa?
Chce grać własnie pary walutowe
 
oczek92 3

oczek92

Użytkownik
Czy znacie może jakąś polską strone na której można stawiać zakłady finansowe jak na bet365?
Lub zagraniczną,która odpowiada polskiemu obecnemu prawie
Nie ma.
Totolotek jako jedyny buk dzialajacy z licencja ma zakładkę finansową, ale zakłady dotyczą tego, czy któraś cyfra po przecinku będzie parzysta czy nieparzysta, więc kupa, a nie zakładka finansowa.
 
Do góry Bottom