>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

III Liga - Sezon [2017/2018]

Status
Zamknięty.
wertas 157

wertas

Użytkownik
Skład może dobry ale kurs mizerny wg mnie nieoplacalny, Kursy są na iforbet.Ja znów powtórzę grać 3 ligę to od kursów 1.7 w górę jest tylko opłacalne ,chyba znów w tej kolejce trzeba szukać niespodzianek!
Wiesz, często bywam na meczach III ligi, drużyny często przyjeżdżają na ostatnią chwilę. Rozmawiałem z wieloma piłkarzami, nie opłaca się załatwiać hotelu (koszta) poza tym są wtedy dłużej poza domem, gdzie mogli by iść do pracy i zarobić więcej ;) To tylko 3 liga, stąd gra na własnym boisku o godzinie 13.00 po śniadanku z rodziną kilka km od stadionu ma duże znaczenie.
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Skład może dobry ale kurs mizerny wg mnie nieoplacalny, Kursy są na iforbet.Ja znów powtórzę grać 3 ligę to od kursów 1.7 w górę jest tylko opłacalne ,chyba znów w tej kolejce trzeba szukać niespodzianek!
Ja czuję w Ostrowcu ???? 3.80 fajny kurs, można pograć za drobne, a i czuję że Wisła to wygra, powiedzmy sobie szczerze skład KSZO nie zachwyca i ich dobre rezultaty to wynik gry z dołem tabeli głównie. W Oświęcimiu dostali w tyłek a ostatnio do przerwy 2:0 z Wiślanami a Wisła mimo wszystko potrafiła urwać punkty Orlętom czy Chełmiance a i nawet wygrać ze Stalą Rzeszów ????
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Wiesz, często bywam na meczach III ligi, drużyny często przyjeżdżają na ostatnią chwilę. Rozmawiałem z wieloma piłkarzami, nie opłaca się załatwiać hotelu (koszta) poza tym są wtedy dłużej poza domem, gdzie mogli by iść do pracy i zarobić więcej ;) To tylko 3 liga, stąd gra na własnym boisku o godzinie 13.00 po śniadanku z rodziną kilka km od stadionu ma duże znaczenie.
To znaczy, nie każdą drużynę stać na hotele przed każdym takim wyjazdem. Koszt takiego wyjazdu to najbidniej 5000 zł (mowa już o hotelu, posiłkach itd) a i jeszcze trzeba zapłacić jakąś kasę piłkarzom. Tak na dobrą sprawę to ile klubów stać na takie przyjemności? Ponadto które kluby płacą takie pieniądze które gwarantują że nie trzeba chodzić do pracy?
 
L 723

ladziu91

Użytkownik
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Sandomierz 2 @3.80
Do Ostrowca przyjeżdża Wisła Sandomierz, w ciągu tygodnia były rozważania aby mecz był rozegrany w Sandomierzu z kibicami (pokłosie sobotniego meczu KSZO z Wiślanami), jednak chyba decyzji co do KSZO nie podjęto więc mecz z kibicami w Ostrowcu. W poprzednim meczu Wisła zrobiła totalny roller coaster, wygrywała w pewnym momencie 2:1, by do 77 minuty przegrywać 4:2, a na koniec zremisowali 4:4. Czytałem wypowiedzi po meczu, zawodnicy i trener nie są zadowoleni z remisu bo powinni ten mecz wygrać. Natomiast co do KSZO, jestem ciekaw kogo im tam teraz puszczą do sędziowania, po sobotnim meczu są rozbici i pewnie cały tydzień była napięta atmosfera. W takich warunkach się trenuje gorzej, dzięki czemu Wisła może to wykorzystać. Za Wisłą przemawia to że nadal stwarzają sobie mnóstwo sytuacji, teraz muszą dołożyć skuteczność i napewno wygrają. Gra obronna nadal kuleje ale może w końcu w Ostrowcu się zepną, jadą w końcu na jeden z ładniejszych stadionów w III Lidze. Po za tym w końcu musi paść wygrana na wyjeździe i czas najwyższy próbować zaczepić się tego środka bo w zimie będzie ciężko.
W fortunie kurs na Wisle 5,32
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Widzę wszyscy twardo na świt, kurs nie zachęca - jednak co do tego meczu, forbet wystawił zakład na over 2.5. W tym meczu to wielce prawdopodobne, świt na swoim boisku gra mega ofensywną piłkę ( grają 3 obrońcami ). Czyli ustawienie 3-5-2, które wyznaje zasadę mogę stracić 2 ale strzelę 1 więcej. Kurs 1.65. Uważam to za bezpieczniejszy zakład niż zwycięstwo świtu.
Drugi ciekawy mecz to Polonia Środa WLKP z Koninem. Konin mecze wyjazdowe strasznie zawala, Polonia w ostatniej kolejce potknęła się w Gryfinie ( lecz mecz odbył się na sztucznej murawie), jednak na ogromnym szczęściu Energetyk wywalczył punkt. Liczę na łatwe zwycięstwo Polonii.
 
wertas 157

wertas

Użytkownik
To znaczy, nie każdą drużynę stać na hotele przed każdym takim wyjazdem. Koszt takiego wyjazdu to najbidniej 5000 zł (mowa już o hotelu, posiłkach itd) a i jeszcze trzeba zapłacić jakąś kasę piłkarzom. Tak na dobrą sprawę to ile klubów stać na takie przyjemności? Ponadto które kluby płacą takie pieniądze które gwarantują że nie trzeba chodzić do pracy?
Przecież w 3 lidze, a i często w 2 gra się za kilka stówek i sprzęt ;) niektórzy podstawowi zawodnicy klubów 3 ligowych wolą kopać w okręgówce bo tam jest czysta zabawa w piłkę, a w 3. lidze już trzeba chociaż stwarzać pozory, mieć sporą frekwencje na treningach itd., No i właśnie po reorganizacji odechciało się niektórym jeździć po 300-400 km
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Przecież w 3 lidze, a i często w 2 gra się za kilka stówek i sprzęt ;) niektórzy podstawowi zawodnicy klubów 3 ligowych wolą kopać w okręgówce bo tam jest czysta zabawa w piłkę, a w 3. lidze już trzeba chociaż stwarzać pozory, mieć sporą frekwencje na treningach itd., No i właśnie po reorganizacji odechciało się niektórym jeździć po 300-400 km
W 2 lidze? Nie sądzę. No może conajwyżej Rozwój ma tak i ewentualnie Znicz z Kluczborkiem po spadku, ale w 2 lidze już tam jakieś pieniążki dostajesz i to nie jest kilka stówek, oczywiście tutaj w większości jeszcze się stawia na swoich ale tu nie masz wyjazdów max 400 km (u mnie w grupie wyjazd z Radzynia Podlaskiego do Nowego Targu wynosi prawie 550 km) tylko u niektórych zespołów wyjazdy niektóre mają 700-800 km.
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Takie mam dzisiaj dwa typy na 3 ligę gr.2.
KKS Kalisz - Elana 2 (1.85, fortuna) analiza tutaj: https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-16-09-2017-sobota.148270/page-2
i Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański 1 (1.65, fortuna)
Co tak każdy daje na tą Kotwicę? Starogard nie jest taki słaby a i pieniądze tam są więc odpowiednio wcześniej pewnie wyjechali i bardziej kierowałbym się sportowo w stronę gości ???? Jest tam kilka fajnych nazwisk ????
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Co tak każdy daje na tą Kotwicę? Starogard nie jest taki słaby a i pieniądze tam są więc odpowiednio wcześniej pewnie wyjechali i bardziej kierowałbym się sportowo w stronę gości ???? Jest tam kilka fajnych nazwisk ????
No może masz rację ale przypatrz się dotychczasowym wynikom. Punkty zdobywane głownie z drużynami do spadku i beniaminkami. Chodzi tu o słabiutkiego Górnika Konin, Unię Solec, Wierzycę (remis).jedyne warte odnotowania punkty to wygrana 3:0 z rezerwami Pogoni. Tylko ze w tym czasie byla przerwa na reprezentacje a czesc zawodnikow z rezerw zagrala w tym czasie sparing razem z czescia pierwszej druzyny. KP nie potrafil nawet u siebie wygrac ze słabiutką Centrą (0:1) która też jest beniaminkiem. Jak dla mnie Kotwica wygra.ale oczywiscie moge sie mylić a racje będziesz miał Ty ????
 
pineek 5

pineek

Użytkownik
Jarosław-Krosno
Bukmacher:STS
Typ: X2
Kurs: 1.5
Wynik: 1:1✅
Wczoraj wieczorem na portalu weszło ukazał się artykuł odnośnie obecnej sytuacji w JKS Jarosław, link &gt; , jest to moja główna przesłanka dla której uważam typ za wartościowy, bardzo fajny kurs do jakiegoś dubla.

NIE WKLEJAMY LINKÓW DO POSTA Z TEGO PORTALU, BO TO NIE JEST ŻADNE ŹRÓDŁO WIEDZY.
EDIT: w artykule są wypowiedzi piłkarzy i działaczy, myślę że nie ma lepszego źródła niż bezpośrednie, wkleiłem link bo niewygodnie byłoby to kopiować na tel
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Jarosław-Krosno
Bukmacher:STS
Typ: X2
Kurs: 1.5
Wynik: 1:1✅
Wczoraj wieczorem na portalu weszło ukazał się artykuł odnośnie obecnej sytuacji w JKS Jarosław, link &gt; , jest to moja główna przesłanka dla której uważam typ za wartościowy, bardzo fajny kurs do jakiegoś dubla.
Zastanawiałem się nad graniem na Karpaty w tym pojedynku, x2 również jak najbardziej, jednak nie z powodu ukazania się artykułu. Każdy, kto siedzi trochę w temacie tej ligi wie co się w Jarosławiu dzieje już od dłuższego czasu. Teraz zostało to nagłośnione na cały kraj.
Co do meczu - w końcówce mogli przechylić na swoją stronę jarosławianie, bo odkąd wyrównali zepchnęli Karpaty do defensywy.
Gratki za trafiony typ ;)
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Dopóki w niższych ligach i związkach wojewódzki będą zasiadać koledzy kolegów to będzie tak dalej. Boniek w tym względzie nie zrobił nic, ale ma dobry pr wśród dziennikarzy to i kto będzie mówił o jakimś KSZO, z całym szacunkiem dla nich.
Kara jest śmieszna, bo co teraz każdy będzie mógł popchnąć sędziego czy uderzyć, a co tam przegrywamy 5:0, dostane tylko 1.000 zł i walkower, to jest kpina i żart.
Kara wg mnie powinna być dotkliwa, tak jak piszesz - sędzia jest nietykalny na boisku.
Zawieszenie minimum do końca rundy + 10.000 zł wpłaty na jakąś fundację, nie dla PZPNu, bo te darmozjady przejedzą tą kasę od razu, a tak dzieci coś z tego będą miały.
Patologia, nic się nie zmieniło. A ktoś mówił w pzpn , że nie ma korupcji, to jest dopiero żart.
Jak czasami widzę co się dzieje na meczach w okręgówce - mowa o dolnym Śląsku to nie wiem czy się śmiać czy płakać, poziom sędziowania na poziomie żadnym, można wyzwać sędziego od najgorszych szmat, zero reakcji, bo pzpn zmienia przepisy na takie, że niedlugo piłkarze będą świętymi krowami.
A nie wspomnę już o tym, że w ogóle nie dbają o młodych, bo jaki jest sens, żeby w okręgówce czy 4 lidze grali goście powyżej 40 lat? Fajnie facet się rusza i w ogóle, ale może lepiej, żeby grał jakiś junior, który może się pokaże i zagra w ekstraklasie, nigdy w życiu Polska piłka nie pójdzie pod tym względem do przodu, bo nie ma pomysłu i tu jest dramat.
Tyle ode mnie ;), jednym słowem kara jest skandaliczna.
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Dopóki w niższych ligach i związkach wojewódzki będą zasiadać koledzy kolegów to będzie tak dalej. Boniek w tym względzie nie zrobił nic, ale ma dobry pr wśród dziennikarzy to i kto będzie mówił o jakimś KSZO, z całym szacunkiem dla nich.
Kara jest śmieszna, bo co teraz każdy będzie mógł popchnąć sędziego czy uderzyć, a co tam przegrywamy 5:0, dostane tylko 1.000 zł i walkower, to jest kpina i żart.
Kara wg mnie powinna być dotkliwa, tak jak piszesz - sędzia jest nietykalny na boisku.
Zawieszenie minimum do końca rundy + 10.000 zł wpłaty na jakąś fundację, nie dla PZPNu, bo te darmozjady przejedzą tą kasę od razu, a tak dzieci coś z tego będą miały.
Patologia, nic się nie zmieniło. A ktoś mówił w pzpn , że nie ma korupcji, to jest dopiero żart.
Jak czasami widzę co się dzieje na meczach w okręgówce - mowa o dolnym Śląsku to nie wiem czy się śmiać czy płakać, poziom sędziowania na poziomie żadnym, można wyzwać sędziego od najgorszych szmat, zero reakcji, bo pzpn zmienia przepisy na takie, że niedlugo piłkarze będą świętymi krowami.
A nie wspomnę już o tym, że w ogóle nie dbają o młodych, bo jaki jest sens, żeby w okręgówce czy 4 lidze grali goście powyżej 40 lat? Fajnie facet się rusza i w ogóle, ale może lepiej, żeby grał jakiś junior, który może się pokaże i zagra w ekstraklasie, nigdy w życiu Polska piłka nie pójdzie pod tym względem do przodu, bo nie ma pomysłu i tu jest dramat.
Tyle ode mnie ;), jednym słowem kara jest skandaliczna.
Robson, kara jest śmieszna, zobacz kto prowadzi te rozgrywki i pomyśl co by było gdyby coś takiego odwalił Motor Lublin. KSZO w sumie podkarpaciu nic nie wadzi, nie walczą o awans to co im będą dawać karę. Odnośnie kary dla trenera, przypomnę to co dostał Artur Lebioda po meczu Sokół Nisko - Izolator Boguchwała, 5 meczów zawieszenia i 500 zł kary a tam także było znieważenie sędziego. Ponadto zobacz co jest w werdykcie, oni popierają zdanie sędziego, czyli w tej sytuacji karzemy jak nakazuje regulamin. Co do zawodników i dziadków w IV lidze, ja się nie wtrącam bo taki zawodnik czasem wnosi dużo pod względem doświadczenia dla młodych. Co do kary, zgadzam się, minimum 10.000 zł, zamknąć stadion przynajmniej do końca rundy plus jakieś sankcje ostrzegawcze. Osobiście uważam że 3 liga powinna być już prowadzona przez PZPN, ten kto śledzi rozgrywki grupy IV wie doskonale że Pan Golba lubi się podlizywać Stali Rzeszów (wyraził chęć pomocy podczas niedoszłej fuzji z Ruchem) i niech nie zdziwią was kolejki cudów aby tylko Motor nie awansował. W sumie, kto obserswuje ligę wie doskonale że Motorowi i kilku innym drużynom należą się walkowery za mecze z Podhalem w którym to grał nieuprawniony zawodnik, ale wg Podkarpackiego ZPNu wszystko jest cacy i nie ma mowy o walkowerach. Polecam poczytać bo było o tym przez chwilę głośno ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom