>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Handball-Bundesliga 2017/2018

Status
Zamknięty.
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Nie zapominajmy, że już jutro zostanie rozegrany mecz o Superpuchar ???? .
No właśnie juz dziś mecz o Superpuchar.Może by spróbować pograć coś takiego

Rhein-Neckar - Kiel ✅

Typ: over 52.5 Kurs: 1.80

Wiem w ostatnim czasie rzadko kiedy obie ekipy dobijały do 50 bramek w meczu ale w końcu to się musi odmienić tak więc typ na przełamanie serii :cool:
Walka o pierwsze trofeum w sezonie i liczę na świetne widowisko okraszone sporą ilością bramek.Obie ekipy już mają mecze pucharu Niemiec za sobą ale wiadomo tam rywale. Dziś to już będzie poważne spotkanie tak więc trzeba się będzie pokazać z dobrej strony na tle wymagającego przeciwnika.
A jak będzie zobaczymy wieczorem.
Ktoś coś na ten temat?!

Wynik: 28:28
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Wczoraj ładnie udało się trafić więc próbujemy i dziś coś ustrzelić.

Rusza Bundesliga i na tapecie mecz:

Friesenheim - Goppingen

Typ: 2(-2.5) Kurs: 1.84 ✅

Gospodarze to beniaminek a więc pierwsze spotkanie zapewne jakaś imprezka oprawa itd ale czy będą w stanie sprostać rywalowi?
Trudno coś powiedzieć na początku sezonu ale ja jednak typuje przeciwko.Goppingen wydaje mi się powinno spokojnie pokryć to niezbyt wygórowane handi.Stawka bez szaleństw bo to w sumie nigdy nic nie wiadomo.
Friesenheim w meczu pucharowym dostało od innego &quot;bundesligowca&quot; 4 bramkami skolei goście nie mieli zbyt wymagających rywali.Delikatnie na dobry początek sezonu można pograć chyba,że ktoś bardziej obeznany ma jakieś informacje dotyczące meczu?!
Ja delikatnie zagram ale czekam na opinie

Wynik: 25:32
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Tym razem na tapecie 2 bundesliga
Bergischer - Elbflorenz
Typ: 1(-5.5) Kurs: 1.75 ⛔
Krótko i żwięźle.Gospodarze to spadkowicz z bundesligi i zasadniczo można by skończyć.
Jak dla mnie zdecydowanie lepsza ekipa,a to,że grają u siebie sprawia,że powinno byc na luzaku.Te 6 bramek róźnicy nie powinno sprawić kłopotu.W meczach przedsezonowych byli w stanie pokonać Vardar więc dzisiejszy rywal powinien być smakowitym kąskiem na początek sezonu.Mecze pucharowe tym bardziej utwierdzają mnie w tym,że typ powinien spokojnie wejść,a jak będzie zobaczymy.
Ja w to wchodze
Wynik: 26:23
 
pl91 64

pl91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Niemcy: Bundesliga
Godzina: 12:30
Spotkanie: Kiel - Magdeburg
Typ: Magdeburg HA +4,5 ✅
Kurs: 1.79
Bukmacher: efortuna
Dziś zostanie rozegrany jeden z hitów tej kolejki Budnesligi. Kiel podejmuje na własnym parkiecie drużynę Magdeburga, która z roku na rok robi niesamowite postępy. Grają bardzo dobrze w ataku i na pewno postawią się gospodarzom. Spodziewam się dobrego i zaciętego spotkania i myślę, że linia +4,5 jest jak najbardziej do pokrycia przez drużynę Magdeburga, a nawet uważam, że są wstanie wygrać to spotkanie. Jeszcze jedna opcja, która rzuciła mi się w oczy to typ, że drużyna Magdeburga rzuci powyżej 24,5 bramek po kursie 1,73. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pl91 64

pl91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Niemcy: Bundesliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Kiel - Hannover-Burgdorf
Typ: Hannover-Burgdorf +6,5 ✅
Kurs: 1.63
Bukmacher: efortuna
Kolejny mecz Bundesligi i kolejny typ na handicap dodatni przeciwko Kiel. Ogladalem ich ostatni mecz z Magdeburgiem ktory de facto wygrali chociaz to Magdeburg przegral na wlasne zyczenie. Hannover w niezlej formie i mysle ze linia przez nich jak najbardziej do pokrycia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pl91 64

pl91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Niemcy: Bundesliga
Godzina: 15:00
Spotkanie: Hannover-Burgdorf - Magdeburg
Typ: Magdeburg powyżej 27,5 bramek ✅
Kurs: 1.77
Bukmacher: efortuna
Zdecydowanie najciekawszy mecz tej kolejki Bundesligi. Magdeburg jak dla mnie typowo ofensywnie nastawiona drużyna, która potrafi rzucać znacznie ponad wyznaczoną linię 27,5 bramek. Przeciwnik do najłatwiejszych nie należy, lecz sądzę, że typ jak najbardziej do pokrycia przez gości.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Pl91 co sądzisz o +3,5 na Melsungen u siebie z Flensburgiem po 1,59 i Wetlzar +3,5 u siebie z Kilonia po 1,47?
Takie pytania można zadawać na pw. Jeżeli chcesz się wypowiedzieć w dziale, to sam najpierw przedstaw swoją opinię na temat podanych typów. Dopiero wtedy ktoś może odnieść się do tego./Macko18
 
pl91 64

pl91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Niemcy: Bundesliga
Godzina: 15:00
Spotkanie: Magdeburg - Minden
Typ: Magdeburg -5,5 ✅ + ( świetny mecz Chrapka ???? )
Kurs: 1.74
Bukmacher: efortuna
Magdeburg we własnej hali niezwykle mocny. Spodziewam się zdecydowanego zwycięstwa gospodarzy z nienajlepiej radzącym sobie na wyjazdach zespołem Minden. Wg mnie mają bardzo mocny skład, który predysponuje ich do ofensywnej gry i mam nadzieje, że pokryją ten handicap.
 
pl91 64

pl91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Niemcy: Bundesliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Rhein-Neckar - Hannover Burgdorf
Typ: Hannover Burgdorf +5,5 ⛔ (kapitalny mecz gospodarzy)
Kurs: 1.56
Bukmacher: efortuna

Mecz na szczycie w lidze niemieckiej. Rhein-Neckar nie miało wiele czasu na odpoczynek po ostatnim spotkaniu rozgrywanym w niedziele z Kiel. Hannover dotychczasowy lider. Grają naprawdę niezły handball i myślę, że nie będą odstępować kroku gospodarzom i pokryją handicap.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Niemcy: Bundesliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Rhein-Neckar - Hannover Burgdorf
Typ: Hannover Burgdorf +5,5
Kurs: 1.56
Bukmacher: efortuna

Mecz na szczycie w lidze niemieckiej. Rhein-Neckar nie miało wiele czasu na odpoczynek po ostatnim spotkaniu rozgrywanym w niedziele z Kiel. Hannover dotychczasowy lider. Grają naprawdę niezły handball i myślę, że nie będą odstępować kroku gospodarzom i pokryją handicap.
Wydaje się to dobry typ, w ostatnim meczu celowałem over 29.5 gola Rhein i weszło. Dziś raczej upatrywałbym underowego meczu gospodarzy ze względu na dość krótki okres odpoczynku, a kolejne mecze już 5 października oraz 7 liga mistrzów.
kurs na win gości zachęcający i nie niemożliwy ???? 5.0 w Fortunie - stawiam
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Wydaje się to dobry typ, w ostatnim meczu celowałem over 29.5 gola Rhein i weszło. Dziś raczej upatrywałbym underowego meczu gospodarzy ze względu na dość krótki okres odpoczynku, a kolejne mecze już 5 października oraz 7 liga mistrzów.
kurs na win gości zachęcający i nie niemożliwy ???? 5.0 w Fortunie - stawiam
Masakra, jednak Rhein się nie patyczkuje i wali z grubej rury ???? Hannover bez szans
 
rafkes 3

rafkes

Użytkownik
Dzisiaj się nie udało, ale następnym razem taki mecz jak ten pomoże zagrać jakiś handicap w stronę Rhein albo drużyny przeciwnej jeśli buk wystawi duże linie po atrakcyjnym kursie ;)
 
M 220

mm25

Użytkownik
Dziś Kiel powinien wygrać, nawet w handi mysle-3.5 gola..
Co myślicie?
pl91
Takie pytania można zadawać na pw. Jeżeli chcesz się wypowiedzieć w dziale, to sam najpierw przedstaw swoją opinię na temat podanych typów. Dopiero wtedy ktoś może odnieść się do tego./Macko18
 
zycietogra2017 0

zycietogra2017

Użytkownik
Dziś proponuję taki dubelek;)
Ludwigshafen - Hannover-Burgdorf (-1.5) 1.48
Stuttgart - Kiel (-2.5) 1.48
Kurs całkowity: 2.19
Spokojnie... i mam nadzieję celnie
Jeszcze jeden dubelek ... z różnych względów trochę bardziej ryzykowny od poprzedniego ????
Dinamo Bucuresti (+5.5) - Skjern 1.65
Fuchse Berlin - Flensburg-H. (+1.5) 1.60
Kurs całkowity: 2.64
To nie temat z suchymi typami, a dział tematyczny. Każdą podaną propozycję uzasadniamy rzeczowymi argumentami tworząc analizę. Od podawania samych typów są działy z kuponami oraz kuponami ze statystykami./Macko18
Winny jestem wczorajsze wyniki ...
Fuchse Berlin - Flensburg-H. 26-30✅
Ludwigshafen - Hannover-Burgdorf 21-27✅
Stuttgart - Kiel 24-36✅
Bundesliga ???? Można było grać odważniej! Niestety mecz LM
????Dinamo Bucuresti - Skjern 23-36 ... totalna klęska ... nie tylko Rumunów ... moja też.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Sam tez gram handi na Flensburg +2 w dubelku z Kilonią ale z tym Dinamem bym uważał ???? Oni już grają tylko dla dla siebie i moga iśc równo a mogą dostać -10. Nie wiem tylko czy w klubie dalej panuje taka sodoma i gomora oraz zła atmosfera która sie zaczeła we wrześniu.
 
zycietogra2017 0

zycietogra2017

Użytkownik
Dlatego też piszę, że ryzyko jest większe. Wydaje mi się, że Rumuni nie przegrają bardzo wysoko... ale raczej nie pozwolą im na to rywale. Taką mam nadzieję. Co do meczu Bundesligi... liczę na wygrana gości. Oglądałem w tym sezonie kilka meczów &quot;Lisów&quot;... specjalnie mnie nie przekonują. Ale to tylko sport... wszystko może się zdarzyć. zainteresowanych zapraszam na transmisję w SportKlubie o godz. 19.00
Dziś proponuję taki dubelek;)
Ludwigshafen - Hannover-Burgdorf (-1.5) 1.48
Stuttgart - Kiel (-2.5) 1.48
Kurs całkowity: 2.19
Spokojnie... i mam nadzieję celnie
Jeszcze jeden dubelek ... z różnych względów trochę bardziej ryzykowny od poprzedniego ????
Dinamo Bucuresti (+5.5) - Skjern 1.65
Fuchse Berlin - Flensburg-H. (+1.5) 1.60
Kurs całkowity: 2.64
To nie temat z suchymi typami, a dział tematyczny. Każdą podaną propozycję uzasadniamy rzeczowymi argumentami tworząc analizę. Od podawania samych typów są działy z kuponami oraz kuponami ze statystykami./Macko18
Obiecuję poprawę.... jak najszybciej... od kiedy to będzie możliwe. Przepraszam.
 
zycietogra2017 0

zycietogra2017

Użytkownik
Leipzig - Rhein-Neckar (-1.5) 1.50
MT Melsungen(-1.5) - HSG Wetzlar 1.50
Kurs całkowity: 2.25
Lwy to chyba najlepsza obecnie drużyna Bundesligi (wiem, wiem ... tabela pokazuje coś innego ???? ) Lipsk można nazwać najbardziej nieobliczalnym. Mecze z czołówką tabeli traktuje specjalnie, zaś z teoretycznie słabszymi, często miewa kłopoty. Dziś nie powinno być niespodzianki i aktualni mistrzowie Niemiec powinni wywieźć z gorącego parkietu dwa punkty.
W drugiej parze ... potencjał podobny ... tu zdecyduje własny parkiet i chyba na ten czas trochę lepsza forma.
 
wtapiacz22 55

wtapiacz22

Użytkownik
Witam, a dlaczego nie powinno być niespodzianki ? Zobacz, że już jutro lwy grają w Lidze Mistrzów w .... Barcelonie, gdzie mają szansę zająć 1 miejsce w grupie. Ogółem to jest absurd, żeby grać dzień po dniu i to jeszcze kupę km dalej. Ja upatruję wygrana Lipska i za chwilę żeby nie było OT dodam swój typ. Pozdrawiam
Lipsk (+3,5) - RNL
typ 1 kurs 1,75 iforbet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom