>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Seriale Zagraniczne

elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Polecam serial GOMORRA !
Jak oglądaliście Narcos to Narcos to jest pikuś przy tym serialu o mafii z Neapolu.
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Stranger Things jak ktoś lubi klimaty lat 90
A dla dla fanów Sci-Fi - The Expanse. Mało znana ekranizacja Przebudzenia Lewiatana. Z początku może wydawać się troszkę wolna, ale od mniej więcej 4tego odcinka rusza z kopyta :)
Aktualnie są dwa sezony, pierwszy można obejrzeć na netflixie.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Jestem po ostatnich produkcjach;
Mindhunter
Suburra
Fargo 3 sezon
Twin Peaks 3 sezon
Gra o Tron 7 sezon
Ray Donovan 5 sezon
Narcos 3 sezon
Better Call Soul całość
Wataha 2 sezon
American Gods
The Strain 4 sezon
Mindhunters od Netflixa o seryjnych mordercach, coś nowego. Bardzo dobry klimat lat 70 i wykonanie. Takie seriale są na wagę złota. Suburra jako serial dla mnie lepszy od filmu. Fargo z najlepszym sezonem jak dotąd, Ray Donovan też podniósł jakość, z Narcos chyba odwrotnie, choć nic specjalnego nie oczekiwałem z ich strony. Twin Peaks z Lynchem nigdy nie zawiedzie, jeden odcinek gdzieś w środku stawki zupełnie oderwany od rzeczywistości. Doceniłem go dopiero z tydzień po obejrzeniu całości, kto oglądał ten pewnie wie o co chodzi. Gra o Tron z rewelacyjnym soundtrackiem Djawadiego. Sam sezon też dorby, na pewno nie rozczarował, szkoda że tylko 7 odcinków. BCS trochę się obawiałem po Breaking Bad, ale całość na spory plus, Vince robi robotę w dalszym ciągu. American Gods jako fantastyka, której nie lubię za specjalnie też daje radę, nie było tak źle. Każdy odcinek poświęcony innej postaci boga, bodajże 9 odcinek to jest miazga po prostu. Właściwie dla tak dobrego odcinka w całej serii warto było obejrzeć. The Strain to strasznie płytki serial, ale ostatni sezon fajna odmiana po pierwszych. Wataha klimatem po prostu zabija i jakby tego nie rozegrali i wykonali to i tak warto te 6 odcinków machnąć.
Na razie Belfer 2 sezon i czekamy na Gomorrę za niecały tydzień.
Macie coś za sobą z ostatnich 2-3 lat to śmiało, bo na razie nic ciekawego nie mogę znaleźć...Chociaż ciągle szukam Six Feet Under, no ale nigdzie nie idzie znaleźć. Jak już mam coś konkretnego to oczywiście bez pierwszego sezonu itd.
psotnick zaproponuj coś dobrego ;)
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Nie sądziłem, że znajdę coś równie dobrego od wszystkiego co oglądałem do tej pory.
Black Mirror - znakomity serial, takie 8/10.
Ponadto Pustina (czeska produkcja pod egidą HBO Europe) równie wspaniała. 7 czy 8 odcinków, ale klimatem po prostu zabija.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Zgadza się. Kolejna mega produkcja z Europy. Coraz lepiej to wygląda. Ameryka traci na swojej magii i bardzo dobrze bo już tam nic wielkiego nie produkują.
soundtrack z Darka też zajebisty był, a ta nuta petarda

 
Do góry Bottom