>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Europejskie puchary 2017/18

Status
Zamknięty.
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Grupy Ligi Mistrzów:

Grupa A: Telekom Vesprem (Węgry), Vive Tauron Kielce, Paris Saint Germain (Francja), Aalborg Handball (Dania), Mieszków Brześć (Białoruś), Celje Piviovarna Laśko (Słowenia), Flensburg-Handewitt (Niemcy), THW Kilonia (Niemcy).
Grupa B: FC Barcelona Lassa (Hiszpania), Vardar Skopje (Macedonia), Rhein Neckar-Loewen (Niemcy), PPD Zagrzeb (Chorwacja), Orlen Wisła Płock, MOL-Pick Segedyn (Węgry), IFK Kristianstad (Szwecja), HBC Nantes (Francja).
Grupa C: Metalurg Skopje (Macedonia), Motor Zaporoże (Ukraina - trener Patryk Rombel), Montpellier (Francja), Besiktas Mogaz Stambuł (Turcja), Czechowskie Niedźwiedzie (Rosja), zwycięzca turnieju kwalifikacyjnego.
Grupa D: Abanca Ademar Leon (Hiszpania), Skjern Handball (Dania), Gorenje Velenje (Słowenia), Kadetten Szafuza (Szwajcaria - Michał Szyba), Dinamo Bukareszt (Rumunia), Elverum (Norwegia)

Nowy sezon rozpocznie się w połowie września. Tak jak w ubiegłym roku awans do fazy pucharowej wywalczy sześć najlepszych drużyn.
 
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Już jutro walkę o puchar EHF CL rozpoczynają Kielczanie, podobnie jak przed rokiem na inaugurację zagrają na wyjeździe z Meshkovem Brześć. W zespole z Białorusi przed sezonem doszło do wielu zmian, zespół opuścili m. in:
- rozgrywający wielkolud Dainis Kristopans,
- obrotowy Maxim Babichev,
- rozgrywający Pavel Atman.
Do zespołu dołączyli z kolei:
- Djordić,
- Igropulo,
- Poteko,
- Astrashapkin.
W Vive również też kilka zmian, ale zdecydowanie na mniejszą skalę, z zespołu odeszli:
- Reichman
- Chrapkowski
- Paczkowski
Jednak zostali solidnie zastąpieni:
- Blaz Janc na skrzydło z Thobiasa
- Alex Dujszebajev do pary dla Lijka
- Marko Mamić
Uważam że Kielczacnie mają dużo silniejszą, bardziej zgraną i wyrównaną kadrę, tak naprawdę Talant Dujszebajev może wystawić dwie równorzędne siódemki, kadra na obecny sezon wygląda następująco:
Bramka: Szmal, Ivić, Wałach
Koło: Kus, Aguinagalde, Mamić, Bis
Lewe rozegranie: Jurecki, Bielecki,
Środek rozegrania: Zorman, Bombac, Jurkiewicz
Prawe rozegranie: Lijewski, Alex
Prawe skrzydło: Djukić, Janc
Lewe skrzydło: Strlek, Jachlewski
Także jak widać powyżej Kielce w tym sezonie jeszcze mocniejsze niż przed rokiem, nie spodziewam się co prawda spacerku na Białorusi, ale uważam że na 5-6 brakem Vive powinno odjechać gospodarzom, dlatego dostępne handi biorę w ciemno:
16.09.2017 g. 16.00 Brest- Vive Kielce
Typ : 2(-2,5) ⛔⛔⛔
Kurs: 2,00
Marathonbet
Stawka 8/10
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Koło: Kus, Aguinagalde, Mamić, Bis
Lewe rozegranie: Jurecki, Bielecki,​
Mamić to lewa połówka, a nie koło.
Co do samego meczu, to jeszcze nie zastanawiałem się. Możliwe, że później przejrzę ofertę na pierwszą kolejkę i coś napiszę.
Mamić to uniwersalny zawodnik, zresztą nawet na stronie Vive jest opisany jako Rozgrywający/Kołowy http://kielcehandball.pl/pl/rozgrywki/z,1433,mamic.html
Wiki już mówi co innego, ale szczerze mówiąc dla mnie to bez różnicy. Wystarczy zobaczyć jego mecze w kadrze, czy ostatnio w Dunkierce, że największy wpływ na grę swojego zespołu miał właśnie na lewej połówce. Jakby tak rozważać każdego zawodnika, to Dzidziusiowi trzeba by wpisać wszystkie rozegrania i koło, Krajkowi i Siwemu dodać środek rozegrania, a Daszkowi środek i prawą połówkę.
 
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Kolejne spotkanie, które rzuciło mi się w oczy to pojedynek Celje z węgierskim Veszprem.
Celje to Europejski średniak, który wiele nie zwojuje w EHF CL. Veszprem jak co roku w ambicjach ma tytuł tych elitarnych rozgrywek, jednak bez szczęścia w ostatnich latach:
2016/2017- 3 miejsce
2015/2016- 2 miejsce
2014/2015- 2 miejsce
2013/2014- 4 miejsce
Przed sezonem nastąpiła zmiana na stanowisku trenera, od obecnych rozgrywek Węgrów poprowadzi Lubo Vranjes. Zespół przed sezonem został wzmocniony takimi zawodnikami jak: Manaskov, Tonnesen, Jamali, Accambray. Uważam że Węgrzy będą jeszcze silniejsi niż w poprzednich sezonach i powalczą z Vive, PSG, Barceloną o zwycięstwo w tych rozgrywkach.
O zespole Celje warto dodać że przed sezonem klub opuściło kilku kluczowych zawodników:
- Blaz Janc - VIVE
- Micha Zarabec- THW KIEL
- Luka Zvizej- Maribor
Uważam że Słoweńcy nie będą mieli nic do powiedzenia przeciwko zespołowi poukładanemu przez Lubo, który jest jednym z najlepszych szkoleniowców na świecie.
16.09.2017 g. 17.30 Celje- Veszprem ✅✅✅
Typ: 2 (-4,5)
Kurs: 1,95
Marathonbet
5/10

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Następny mecz to pojedynek będącego w kryzysie THW KIEL przeciwko PSG, które dozbraja się sukcesywnie co sezon. Przed obecnymi rozgrywkami przyszedł świetny Norweg Sander Sagosen i znany Polskim kibicom z występów w Orlen Wiśle Płock bramkach Rodrigo Coralles.
W zespole z Kiloni bez większych ruchów, poza przyjściem Zarabeca i odejściu Brozowvicia i Sprengera.
Niemiecki zespół od początku sezonu Bundesligi zawodzi, porażki z Hannoverem, i Melsungen, wczoraj wymęczone zwycięstwo z Lipskiem.
Zespołu PSG nie trzeba przedstawiać, plejada gwiazd na każdej pozycji z Hansenem i Karabaticiem na czele. Uważam że zepół z Paryża bez większy problemów pokona gospodarzy spotkania.
17.09.2017 g. 17.15 Kiel- PSG ✅✅✅
Typ: 2
Kurs: 1,65
Marathonbet
7/10
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam.
Mam pytanie do znawców piłki ręcznej.co myślicie o Kristianstad?
Ja osobiście skłaniam się za tym że wygrają u siebie,ale chętnie poznałbym opinie innych.
Jeżeli pytasz innych o opinię, to najpierw podaj swoje argumenty za daną drużyną./Macko18
 
G 5

gibki37

Użytkownik
Witam.
Mam pytanie do znawców piłki ręcznej.co myślicie o Kristianstad?
Ja osobiście skłaniam się za tym że wygrają u siebie,ale chętnie poznałbym opinie innych.
Według mnie wygra Zagrzeb, mają naprawdę fajną kadrę, dołączyli między innymi Josip Bozic, Zarko Markovic. Nie wiem jak Szwedzi poradzą sobie po stracie Tollbringa..owszem w lidze im dobrze ale nie ma co porównywać rozgrywek ligowych do LM. Na rynku bukmacherskim widać, że kurs na Kristianstad rośnie, na chwilę obecną już jest prawie równy a może się jeszcze odwróci ;)
 
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
W ubiegłym tygodniu 2/3 typy z EHF CL siadły, jedynie Vive dało ciała i poległo w Brześciu. Również w tym tygodniu próbujemy zarobić parę złotówek na ręczniaku, więc po kolei:

23.09.2017 g. 15.00 Chekhovskiye Medvedi- Montpellier
Typ: 2 (-5,5)
Kurs: 1,93
Marathonbet
Stawka 6/10


Linia już poszła do góry, ale niestety nie miałem wczoraj czasu napisać analizy. Sprawa wygląda dosyć prosto, Niedźwiedzie to przeciętny zespół bez gwiazd, swoją grę opierają na samych rosyjskich zawodnikach, którzy jeszcze nie wyjechali do zachodnich silniejszych lig. W ubiegłym tygodniu dostali srogie lanie od Motora, który również potęgą piłki ręcznej nie jest. Jutro Czechowskie podejmują zespół z TOP 3 silnej ligi francuskiej, który w ubiegłym sezonie zakończył przygodę Vive Kielce w pucharach.
Francuzi mają w swoich szeregach wielu zawodników klasy światowej jak chociażby:
- M. Guigou- świetny skrzydłowy, mimo że wiekowy to nadal piekielnie skuteczny
- V. Gerrard – po odejściu z kadry Omeyera, numer 1 we francuskiej bramce
- L. Fabregas- najzdolniejszy kołowy młodego pokolenia, jeden z najlepszych obrotowych na świecie
Poza tym przed sezonem do klubu dołączyło kilku ciekawych zawodników jak: M. Richrdson czy B. Afgour
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23.09.2017 g. 17.30 Vardar Skopje- Nantes
Typ: 1 (-1,5) HT
Kurs: 1,87
BWIN
Stawka 6/10


Jak dla mnie jeden z ciekawszych meczów tej kolejki, oba zespoły z dużym potencjałem w ofensywie, bramek nie powinno zabraknąć. Jak wiadomo w Skopje gra się cholernie ciężko, kibice robią niesamowitą robotę na trybunach. Przeciwnik przyjeżdża solidny bo Nantes to vice mistrz ubiegłego sezonu we Francji. Francuzi mimo że bez większego doświadczenia w LM w ostatnich latach to powinni postawić opór zwycięzcy poprzedniej edycji Ligi Mistrzów. Już w zeszłym sezonie zawodnicy z Francji pokazali się z dobrej strony, a w obecnych rozgrywkach mają w składzie legendę macedońskiej piłki ręcznej Kirił Lazarov. Nie zmienia to faktu że Vardar dysponuje silniejszym składem i większym doświadczeniem. Mimo odejścia Alexa powinni ograć francuzów, jednak nie spodziewam się pogromu. Uważam jednak że Vardar szybko narzuci swój styl gry i będzie chciał do przerwy wypracować przewagę, dlatego idę w tym kierunku.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23.09.2017 g. 17.30 Veszprem- Flensburg
Typ: 1 (-2,5)
Kurs: 1,82
BWIN
Stawka 8/10


Jak już wspominałem przy okazji pierwszej kolejki, Veszprem wzmocnione jak co roku, z kolei Flensburg moim zdaniem mocno się osłabił, stracili trenera Lubo Vranjesa, który trenuje jutrzejszego rywala. Odeszli również Eggert- świetny skrzydłowy, Jakobsson- prawy rozgrywający z silnym rzutem.
Nie będę się tutaj rozpisywał bo Węgrzy to od lat kompletna ekipa walcząca o tytuł, z kolei Flensburg to silny Niemiecki zespól, jednak bez takiego kolektywu i szerokiego składu jak Węgrzy. Do tego dochodzi atut własnego parkietu w arenie z najlepszą atmosferą w Europie, więc w tym meczu nie powinno być niespodzianki.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pl91 64

pl91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Liga Mistrzów
Godzina: 17:30
Spotkanie: Vardar - Nantes
Typ: Nantes powyżej 27,5 bramek ⛔
Kurs: 1.84
Bukmacher: efortuna
Jak dla mnie najciekawsze dzisiejsze spotkanie Ligi Mistrzów. Zwycięzca zeszłorocznej edycji LM podejmuje na własnym parkiecie zespół Nantes. Francuzi potrafią rzucać dużą ilość bramek i narzucić bardzo szybkie tempo gry. Vardar wg mnie nie jest tak mocny jak w zeszłym sezonie. Ekipa Nantes na fali wznoszącej i liczę, że swoim ofensywnym stylem gry rzucą przynajmniej te 28 bramek.
 
pl91 64

pl91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:30
Spotkanie: Kiel - Aalborg
Typ: Aalborg +5,5 ✅
Kurs: 1.60
Bukmacher: efortuna
Nie będę się rozpisywał na temat tego meczu. Kiel w sporym kryzysie od początku tego sezonu. Zawodnicy grają jakby męczyli się ze sobą. Duńczycy z pewnością będą chcieli to wykorzystać i myślę, że handicap jak najbardziej do pokrycia.
Dyscyplina: Piłka ręczna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:30
Spotkanie: Nantes - Rhein Neckar
Typ: Powyżej 54,5 ⛔
Kurs: 1.61
Bukmacher: efortuna
Mecz między drużynami ze sporym potencjałem w ofensywie. Spodziewam się meczu prowadzonego w szybkim tempie. Obie drużyny spokojnie potrafią rzucić minimum 30 bramek w meczu tak więc uważam, że jest to możliwe także w tym spotkaniu.
 
S 135

seba96

Użytkownik
nie znam sie na tym ale lowen kojarzy mi soe z czolowka druzyn a nantes to nonejmy. czemu az 3.3 na niemcow ?
Kiril Lazarov, Gurbindo, Balaguer, Klein, Nyokas, Faluvegi także w żadnym wypadku nolnejmy. W dodatku wygrany wrześniowy turniej we Francji i zwycięstwo w finale z samym PSG.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Nantes ma zawodnikow co moga sami wygrac mecz. Lwy to od kilku lat solidny kolektyw ale bez szału, taki zespoł na max 1/4 i nic wiecej, predzej Nantes dojdzie do final 4 jak oni. Tak czy siak kurs wydaje sie byc jednak zanizony i chyba lepiej zagrac cos w stylu +2 +3 na Niemcow niz czysty win na Nantes po podobnym kursie.
Kilonia dzis marny kurs ale chyba mozna zagrac na przełamanie. Tak slabego poczatku sezonu i kadry nie mieli od niepamietnych czasow ale nie wyobrazam sobie bilansu 0-3 u nich.
 
D 12

denison

Użytkownik
Witam, dzisiaj graja dwa nasze Tuzy vive i wisla, co do vive to ja bym bardziej sklanial sie do grania na flensburg. Vive oslabione brakiem bombaca i ivicia, szmal pewnie bedzie bronil caly mecz. Vive u siebie pokonalo kiel ale wydaje mi sie ze flensburg jest obecnie lepszy, oczywiscie paru kluczowych zawodnikow odeszlo przed tym sezonem ale nadal jest trzon zachowany. U siebie pokonali psg a to robi wrazenie tam zagral swietne zawody andersson na bramce. Reasumujac bardziej przekonuje mnie flensburg niz vive.
Drugi mecz to wisla, trzy mecze przegrane ale trzy z najlepszymi zespolami w grupie - ten mecz jest bardzo wazny, jak to mowia o 4 pkt ale wygrac w chorwacji bedzie piekielnie trudno. Sam trener po ostatnim meczu w lidze mowil ze nie jest zadowolony z gry a bardziej ze skutecznosci. Wedlug mnie zagrzeb powinno to wygrac.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
PPD Zagrzeb-Wisła Płock 28-28
Zagrzeb 1.63 Unibet⛔

Kurs nie powala, ale z musu na singla, bądź idealnie do dubla pasuje. Fakt, że Chorwaci słabo zaczęli sezon. Remis z Kristianstad i porażka z Vardarem na wyjeździe oraz -5 w Zagrzebiu z Pickiem. To jednak nie są wyniki, które pokazywałyby, że dawna Croatia weszła bardzo słabo w ten sezon. Szwedzi u siebie to trochę właśnie jak Chorwaci, potrafią we własnej hali postraszyć każdego, więc remis taki zły nie jest. O meczu z Vardarem nawet nie będę wspominał, bo większość ekip nie wywozi punktów ze Skopje. Porażka z Madziarami na własnym parkiecie może boleć, ale po konsekwentnych wzmocnieniach ekipy Pastora zwycięstwo Picku na trudnej chorwackiej ziemi też nie powinno być aż tak wielkim zaskoczeniem. Wisełka za to konsekwentnie ulegała wyżej notowanym rywalom. Może nie były to pogromy, ale widać tam było, kto kontroluje spotkanie. Niby tylko -4 z RNL na wyjeździe, ale pamiętajmy, że to było na tygodniu, a Lwy mają ostatnio masę grania, więc na pewno nie pokazywali swojego 100%. Tutaj PPD ostatni mecz miało 5 dni temu, więc spokojnie mieli czas na przygotowanie się pod bardzo ważne starcie z Wisłą, gdyż potencjalnie są to siódemki mierzące w podobne cele. Polacy dzisiaj bardziej osłabieni, nie ma Tarabocchi oraz Racotea&#39;i, a także często pauzującego Piechowskiego. U mistrzów Chorwacji brakuje tylko Miklavcicia. Jak wspomniałem zagrzebianie są mocni we własnej hali, do tego dochodzi wielotysięczny doping, który potrafi zrobić kocioł. Dwie silne połówki w osobach Mandalinicia i Markovicia, niezły Skok w bramce, doświadczony Horvath na skrzydle i do karnych, naprawdę niezłą paczkę tam mają i uważam, że są tutaj dosyć wyraźnymi faworytami. Nafciarze są trochę bezbarwni, a na wyjazdach trochę tracą ze swojej gry. Kursy 1.6+ na gospodarzy wyglądają tutaj zachęcająco, a pomyślałbym nawet nad jakimś ujemnym handi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - EHF Cup kobiety, kwalifikacje
Godzina: 18:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - DVSC Korvex Debreczyn
Typ: 2
Kurs: 2,48
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy kwalifikacyjnej kobiet w pucharze EHF. Zespół z Debreczyna zmagania w tym pucharze zaczyna od tej rundy, natomiast Zagłębie zaczynać musiało rundę wcześniej, gdzie trafili na mało wymagający zespół ze Szwajcari a mianowicie Zug. Polski zespół bez problemów wygrał oba spotkania najpierw u siebie 37-24 i na wyjeździe 43-23. Teraz poziom trudności wzrasta zdecydowanie i trafiają na węgierski zespół z Debreczyna. Wprawdzie w tym pierwszym spotkaniu faworytkami są zawodniczki Zagłębia i są w dużej formie wygrywając w rodzimej lidze wszystkie spotkania (5 w regulaminowym czasie gry i 1 po rzutach karnych) zajmując pozycję lidera ale w tym spotkaniu próbuję w stronę zespołu gości. Zawodniczki DVSC Korvex w lidze węgierskiej mają na koncie 2 zwycięstwa i 2 porażki. Nie jest to wprawdzie czołowy zespół na Węgrzech ale dla mnie liga węgierska jest mocniejsza niż nasza rodzima i myślę, że Zagłębie mimo, iż jest w tym spotkaniu faworytem to łatwej przeprawy mieć nie będzie. Jednak goście to na europejskiej scenie bardziej utytułowany zespół. Wprawdzie ostatnie sukcesy były dawno ale mimo wszystko ja tutaj myślę, że zawodniczki z Debreczyna są jak najbardziej w stanie wygrać z liderem polskiej ligi. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, w Lubinie pojawią się również fani zespołu gości i według mnie będzie to bardzo wyrównane spotkanie w którym o końcowym wyniku zadecyduję indywidualne błędy i detale. Zagłębie jest w formie, jest faworytem, jeszcze nie przegrało w tym sezonie spotkania ale zespołu z Węgier nie można zlekceważyć bo gra w mocnej lidze i może tutaj sporo krwi napsuć Zagłębiankom. Ja próbuję właśnie w stronę gości. Więcej o tym spotkaniu można poczytać na oficjalnej stronie Zagłębia, link poniżej:
http://zaglebie.lubin.pl/metraco-zaglebie-dvsc-debreczyn-wiecej-niz-mecz/
⛔ 25-23
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
A jakieś konkretne argumenty wielki_gracz ? Napisałeś tyle, a tam nie ma żadnego faktu popierającego typ na Madziarki. Liga węgierska jest mocniejsza i nikt się nie będzie spierał, bo Gyor i Ferencvaros grają co sezon w LM. Ale to nie argument, żeby na podstawie tego oceniać inne zespoły. Zagłębie zbudowało wreszcie skład na miarę swojego budżetu i powiedziałbym wręcz, że mogłyby zdobyć jakieś punkty w LM i zdecydowanie pokazałyby więcej niż mierny Vistal. Bożenka ma kim grać, do tego ta wiejska publiczność w Lubinie, która potrafi zwyzywać każdego. Większość z piłki nożnej i nie wiedzą w ogóle o co chodzi na parkiecie, ale drą się, a to potrafi deprymować rywalki. Debreczyn żadna wielka marka i nie bez przyczyny są dogiem na wyjeździe. W kurniku miałyby jeszcze trudniej, ale i w nowej hali to Miedziowe powinny wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
15.10.2017 g. 18.00 PGE Vive Kielce- Veszprem
Typ: 1 DNB
Kurs: 1,87
18Bet
Stawka 6/10

Vive ma potencjał, którego w LM w tym sezonie jeszcze nie pokazało. Veszprem zachwyca wynikami, nie zachwyca grą. Nowy świetny trener Vranjes, który próbuje wpoić zawodnikom z Węgier swoją wizję gry, jednak potrzeba na to nieco czasu. W obu ekipach braki: Vive bez Ivicia i Bombaca, Węgrzy bez lidera Nagy`a.
To spotkanie to powtórka niesamowitego finału LM z 2016 roku, gdzie po karnych górą było Vive, mimo że na 10 minut przed końcem Veszprem prowadził 28-20.
Uważam że będzie to niezwykle ciekawe widowisko i Kielczanie staną na wysokości zadania przy żywiołowej kieleckiej publiczności w magicznej Hali Legionów. Stawiam na zwycięstwo Vive różnicą 2-3 bramek.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom