>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

5 kolejka Premier League [15-17 września 2017]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Promocja w Totolotek - 100% do 500PLN plus 20zł freebet bez depozytu!
Szykuje się ciekawa seria gier, hitem bez dwóch zdań pojedynek Chelsea z Arsenalem. Derby Londynu zawsze wyzwalają wielkie emocje, ale jednak faworytem jest zdecydowanie Chelsea, jednak czy boiskowe wydarzenia potwierdzi to co wychodzi na papierze?
Ponadto szereg innych gier z dość wyraźnymi faworytami jak Manchester United, Tottenham czy Luiverpool, ktoś zawiedzie fanów i typerów?

Zapraszamy do dyskusji na temat najbliższych spotkań w angielskiej Premier League ;)
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Liverpool - Burnley under 3 2 Burnley +1,5 2,13 sbobet, pinnacle, dafabet itp.
Liverpool będzie w tym spotkaniu osłabiony w przodzie, grał wczoraj mecz w LM a ich rywal nie gra źle w obronie.
Już w meczu z Tottenhamem mimo znacznej przewagi rywali zdołali zremisować 1-1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 0

miechu

Użytkownik
Ktoś oglądał mecz Burnley z Crystal Palace? Jak sprawował sie rezerwowy bramkarz Burnley? Bo nie wiem czy nastawiać sie na bramki w tym meczu
 
L 37

lalala23

Użytkownik
Ktoś oglądał mecz Burnley z Crystal Palace? Jak sprawował sie rezerwowy bramkarz Burnley? Bo nie wiem czy nastawiać sie na bramki w tym meczu
Miał kilka dobrych interwencji, ale jego gra nogami pozostawia wiele do życzenia
 
mara_1910 257

mara_1910

Użytkownik
Manchester United wraca wreszcie na właściwe tory, po wygranej z FC Basel Czerwone Diabły przedłużyły swoją serię bez porażki na własnym stadionie do 32 spotkań, do wyrównania rekordu sir Alexa Fergusona pozostało już tylko 5 meczów... Forma jaką prezentują United mówi sama za siebie, ligowy bilans 3-1-0 ze stosunkiem bramek 12-2 to naprawdę świetny start, w przeciwieństwie do ich kolejnych przeciwników zespołu Evertonu, którego bilans ligowy to 1-1-2 oraz bramki 2-6. Nie umknął mojej uwadze fakt, że to Czerwone Diabły mają znacznie łatwiejszy kalendarz na tym etapie rozgrywek ponieważ do The Toffees jak do tej pory grali z takimi drużynami jak Stoke, Man City, Chelsea oraz Tottenham, myślę jednak że taki właśnie układ spotkań to woda na młyn dla United, dzięki któremu piłkarze nabrali właściwego rozpędu oraz ich morale wystrzeliło w górę. Kolejnym argumentem na granie &quot;czystej jedynki&quot; jest dzisiejszy wyjazd drużyny Evertonu do Bergamo na mecz Ligi Europy, wiadomo jak drużyny angielskie traktują te rozgrywki niemniej jednak przy takiej liczbie kontuzji (Funes Mori, Coleman, Barkley, Bolasie, Tarashaj) Koemanowi ciężko będzie rotować składem tak aby najlepsi odpoczęli przed wyjazdem na Old Trafford. W drużynie United zabraknie kontuzjowanego Paula Pogby, świetna forma belgijskiego snajpera Lukaku jak rówież fantastycznie poukładana ekipa Czerwonych Diabłów powinna sprawić wiele radości swoim kibicom w niedzielne popołudnie i na taki właśnie scenariusz liczę również ja, powodzenia.

Man United @ 1,43

 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Chelsea - Arsenal / 1
United - Everton / 1
@2,616 - 2 / 10
Ja osobiście gram to i radzę grać jak najszybciej bo w sobotę wieczór bądź niedzielę rano nie uświadczycie za Chelsea więcej niż 1,65 a za United 1,30.
Chelsea zaprezentowało pokaz siły we wtorek. Rozgromili Qarabaq aż 6:0 na własnym obiekcie. Wiadomo, że to całkowicie dwie różne klasy piłkarskie i porównywanie Azerów do Arsenalu jest co najmniej nie na miejscu, jednak 6:0 robi wrażenie. A nie grał Hazard w pierwszym, Morata, Luiz i Bakayoko też nie, byli oszczędzani na niedzielę zapewne. Derby zawsze rządzą się swoimi prawami ale Arsenal niestety nie potrafi grać na wyjazdach z dużymi markami, a Stamford Bridge to dla nich twierdza nie do zdobycia od 6 lat. Ostatnie 5 spotkań wszystkie w plecy, a ostatnie cztery jeszcze z handicapem. Arsenal bez formy, oklep na Anfield, do tego mają dwa dni mniej na regenerację po Lidze Europy, a na ten moment mecz jeszcze jest opóźniony. Póki co nic tam nie wygląda tak jak powinno. Nawet jak zagrają dobry mecz to Chelsea na własnym obiekcie pewnie zgarnie komplet. Niestety, ale Chelsea po @1,86 u siebie to promo i trzeba to wykorzystać.
United w świetnej formie. Ich remis ze Stoke biorę z przymrużeniem oka jako wypadek przy pracy, poza tym na Britannia nigdy nie gra się łatwo. U siebie w tym sezonie gola jeszcze nie stracili, a strzelili ich 9 w trzech meczach. Manchester gra świetnie i chyba nie ma co wałkować tego samego po raz kolejny. Skupmy się na Evertonie, który obecnie jest w totalnej rozsypce. Trzy ostatnie mecze i bilans 0:8, w tym 0:3 u siebie ? No tragicznie to wygląda, a transfery zrobili świetne, tylko póki co chyba jeszcze nie funkcjonują należycie. Mecz z Atalantą w Lidze Europy to po prostu tragedia, nikt nie wiedział co ze sobą począć, zwłaszcza w pierwszej połowie, a prawda taka, że powinno tam być 5 albo wyżej. Nie ma co się odnosić do poprzednich spotkań choć i tak są one na korzyść Czerwonych Diabłów, biorąc pod uwagę obecne dyspozycje zespołów to Manchester powinien to wygrać spokojnie, wydaje mi się, że nawet z handi ale nie ryzykuję aż tak, AKO i tak w porządku
????
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Crystal Palace vs So&#39;ton - BTS - @1.94⛔
WBA vs WHU - 1 - @2.39⛔
Watford vs City - rożne (handicap gości -2,5) - @1.40✅
L&#39;pool vs Burnley - over 8.5 rożnych - @1.34✅
Chelsea vs Arsenal - 1 - @1.86⛔
1xbet
Palace zagrają jutro już z nowym trenerem. Nie wiem jak w ub. tygodniu jak przegrali spotkanie z Burnley? Mieli masę okazji ale brakowało czegoś. O - absurdalnej moim zdaniem - decyzji, jaką było zwolnienie de Boera wspominać nie będę szerzej. Mają oni potencjał i to naprawdę spory. Sądzę, że przed własną publiką jutro w końcu coś strzelą w tym sezonie. Po drugiej stronie mamy So&#39;ton, który nie zaczął sezonu tak jakby tego po sobie oczekiwać mógł. Upatruję kilku bramek w tym meczu. Typuję BTS, gdyż potencjał ofensywny gospodarzy + ich nieudolna momentami gra w defensywie może sprawić, że będzie się działo.
West Ham wjechał w ten sezon fatalnie. Ich ostatnia wygrana (u siebie z Huddersfieldem) była mocno wymęczona (widzieliście bramkę na 1:0?). Bilans mają fatalny, grają słabo. WBA zaskoczyli mnie negatywnie przegrywając przed tygodniem. W meczy z WHU sądzę, że się odbiją i pewnie wygrają to spotkanie, gdyż przed ww. porażką prezentowali się naprawdę obiecująco.
Jak wygrać z mocną ekipą, która przyjeżdża do Ciebie i ma przewagę w jakości? Autobus + kontry? To na pewno jest jedno z rozwiązań. Przeleciałem nieco statystyk z ostatnich spotkań i wjadę w niewielką przewagę w rożnych dla City.
O różnicach między atakiem a obroną Liverpoolu można pisać w tym sezonie elaboraty. Co strzelą, to stracą. Goście w mojej opinii winni się utrzymać w tym sezonie i myślę, że będą chcieli wykorzystać ww. niepewną defensywę The Reds i poatakują nieco. Z tego powinny narodzić się rzuty rożne.
Chelsea w moim mniemaniu jest drużyną aktualnie lepszą od Arsenalu. Dołóżmy H2H, formę i nastroje. Czysty win. Obym się nie mylił...;)
 
alive 11

alive

Użytkownik
Bournemouth - Brighton co powiecie na temat wisienek zastanawiam się nad czystą 1
2.20 kursik zachęca
Właśnie kursik raczej nie zachęca do pójścia w stronę Wisienek. Ja bym szukał czegoś w strone Brighton, które potrafiło zapakować 3 bramki solidnej ekipie WBA, a gra defensywna Bornemouth nie jest czymś wybitnym w tym sezonie.
 
walt 33

walt

Użytkownik
Bournemouth jest na swoim stadionie groźnym zespołem które może ugryźć nawet wielkie zespoły (brakło paru sekund w meczu z Manchesterem City). W tym przypadku gdzie będą podejmować Brighton które ostatnio pokazało się w dobrym stylu i wygrało przekonująco z zespołem WBA, będzie bardzo wyrównane spotkanie wg mnie. Dodam, że Brighton mogło wygrać już kolejkę wcześniej z Watfordem gdzie grali z przewagą zawodnika ale zabrakło szczęścia. Są w gazie. Obie ekipy w tym spotkaniu raczej ostrożnie będą podchodzić do tego meczu i spodziewam się przez to remisu a dla bardziej odważnych remisu bramkowego 1:1.
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Chelsea - Arsenal 1 @1.84 1xbet ⛔ wynik: 0-0
Również uważam, że w tym meczu dużym faworytem jest ekipa Antonio Conte. Chelsea zaliczyła falstart w rozgrywkach ligowych, ale po tej wpadce w 1. kolejce z Burnley nie ma już chyba śladu. W następnych spotkaniach przyszły same zwycięstwa z wcale nie łatwymi rywalami (Tottenham, Everton, Leicester). Efektowna wygrana w Lidze Mistrzów tylko potwierdza, że niebieska maszyna weszła na swoje normalne obroty (czytaj wysokie). Nieźle prezentują się nowe nabytki Rudiger i Bakayoko, a Morata zaliczył prawdziwe wejście smoka do Premier League (3 bramki, 2 asysty).
Arsenal, jak to Arsenal, dobre mecze przeplata bardzo złymi. O ile u siebie wyniki jeszcze wyglądają dobrze, tak na wyjazdach póki co 2 mecze 0 pkt i 0-5 w bramkach (porażki ze Stoke i Liverpoolem). Zresztą nie od dziś wiadomo, że ekipa Wengera ma poważne problemy w meczach wyjazdowych z silnymi rywalami. Atmosfera w szatni też chyba nie jest najlepsza, niektórzy piłkarze, jak choćby Ozil czy Sanchez, odnoszę wrażenie, że niekoniecznie daliby się pokroić za klub i chętnie spróbowaliby swoich sił gdzie indziej.
Dodatkowym aspektem przemawiającym za wygraną Chelsea są ostatnie pojedynki tych drużyn na Stamford Bridge. 5 ostatnich sezonów to 5 zwycięstw gospodarzy (bilans bramek 15-2!). Chelsea miała również więcej czasu na regenerację po rozgrywkach europejskich (grali we wtorek, a Arsenal w czwartek). Podsumowując, wszystko wskazuje na to, że hit 5. kolejki angielskiej Premier League zakończy się zwycięstwem piłkarzy Antonio Conte.
 
karfus 86,6K

karfus

Użytkownik
Bournemouth - Brighton
typ: 1 | 2.25

Mecz derbowy południowego wybrzeża, pomiędzy zespołem Wisienek oraz Mew, co ciekawe jest to pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami w najwyższej klasie rozgrywkowej. Typ w stronę gospodarzy, którzy słabo rozpoczęli sezon. Bardzo źle w ofensywie, tylko jedna strzelona bramka, jednak liczę dzisiaj na odblokowanie tej niemocy strzeleckiej, bo z kim jeśli nie z beniaminkiem w meczu u siebie. Jeśli ekipa z Bournemouth powróci do formy strzeleckiej z poprzedniego sezonu, powinni ustrzelić kilka bramek, tym bardziej że siła ofensywna zespołu została wzmocniona w postaci bramkostrzelnego napastnika Defoe, który wraz z Joshu&#39;a Kingiem powinni stanowić dzisiaj siłę ofensywną drużyny. Jeśli chodzi o absencje to w ekipie gospodarzy zabraknie Stanislasa, który od początku sezonu zmaga się z kontuzją oraz pod znakiem zapytania stoi występ Frasera. W ekipie gości brak znacznych osłabień. Bruno wyleczył drobny uraz pleców i jest gotowy do gry. Ciekawostką przemawiającą na korzyść Wisienek może być również fakt, iż ekipa z Brighton wygrała tylko 1 z 8 ostatnich bezpośrednich pojedynków pomiędzy tymi drużynami.
 
V 216

viewer12

Użytkownik
Popieram typ na Borunemouth, czyste 1, po takim kursie nic tylko brać. Grają z najsłabszym z beniaminków, mają 0 punktów, a kadra i trener na pewno pozwalają na dużo, dużo więcej - dziś czas na przełamanie i pierwsze punkty w sezonie, a przed własną publicznością świetna okazja, szczególnie że to drużyna zawsze groźna i ofensywnie usposobiona, więc jak już uda im się otworzyć worek z bramkami, to się posypią. Dla odważnych nawet handi (-1).
 
mateuka 11

mateuka

Użytkownik
Tottenham - Swansea
Typ: 1 drużyna zdobędzie bramek +2,5 @1.94 zł eFORTUNA

Witam wszystkich. To mój pierwszy post i zarazem pierwsze typowanie na tej stronie. Pod lupę idzie mecz Tottenham vs Swansea. Koguty nigdy nie przegrały z Łabędziami w Premier League. Mało tego u siebie Totki zawsze wygrywały ze SWA. Przytoczę tutaj 2 zdania z flashscore.com:
&quot;1) 4.2: To średnia liczba bramek strzelonych w 5 ostatnich meczach obu drużyn.
2) W ostatnich 5 meczach pomiędzy tymi dwoma zespołami 5 zakończyło się wynikiem z powyżej 2.5 strzelonymi bramkami.&quot;

Myślę, że dosyć bezpieczny TYP mając na uwadze formę takich zawodników jak Kane, Son czy Dele Ali.
Powodzenia!
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Panowie:
Robi sie masowka na Bournemouth. Ogolnie tez Bourne powinno wygrac ten mecz ale buki nie lubia przegrywac. Masa ludzi gra na wisienki i oby nie bylo wtopy.
Mimo wszystko idę w Bournemouth wygra po kursie 2.1 Fortuna i mam nadzieje ,ze sprawią bukom niemiłą niespodziankę.
Ladnie zagrali z City, zabraklo kilku sekund do remisu. Jest to bardzo trudny teren i gospodarze potrafia wykrzesac siły. brighton tak jak sie spodziewalem tydzien temu przegralo z WHU 0:2 na wyjeździe i mam nadzieję,ze dzis bedzie podobnie w stronę Bournemuth wiec trzeba to pograc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Myślę że sobie poradzą. Patrząc na przyszłe mecze wisienek to muszą dziś poszukać kompletu punktów bo w kolejnych spotkaniach będzie o to o wiele trudniej.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Witam czy warto waszym zdaniem postawić win Lisów ?
Myślę, że przy takim kursie warto pograć w stronę Lisów. Nie ma co robić z Huddersfield nie wiadomo jakiej drużyny, tak samo nie ma co się sugerować tabelą i obecną pozycją tych dwóch drużyn. Huddersfield aktualnie 7 punktów - wygrana z tragicznym Crystal Palace, skromne 1-0 z Newcastle, remis z mizernym do tej pory Southampton i ostatnio porażka 2-0 z jeszcze gorszym West Hamem. Z drugiej strony Leicester, które po 4 meczach ma jedynie 3 punkty, okej, ale warto zaznaczyć z kim już im przyszło grać - Arsenal, United i Chelsea. W tych trzech meczach nie udało im się ugrać nawet punktu, ale mecze nie wyglądały tak, jak sobie pewnie większość wyobraża. Mecz z Arsenalem stracone dwa głupie gole w końcówce i z Emirates nie wyjechali nawet z remisem, meczu z United nie oglądałem, więc tutaj nic nie napiszę, ale mecz z Chelsea równie dobrze mógł pójść w drugą stronę, gdyby Lisy wykorzystały swoje sytuacje, a mieli ich kilka. Jedyna wygrana póki co przyszła im z innym z beniaminków - Brighton i spokojne 2-0. Układ tabeli może przy tym meczu wiele osób &quot;zmylić&quot; i będą grać w stronę gospodarzy, ale ja po takim kursie idę w stronę - według mnie - lepszego i bardziej przekonującego Leicester.
Leicester win ⛔ 1-1
@2.25 bet563
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom