>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Eurobasket 2017 (Finlandia, Izrael, Rumunia, Turcja)

Status
Zamknięty.
dziki25 166

dziki25

Użytkownik
Finlandia - Włochy
Zwycięstwo (z dogrywką) - Finlandia
Kurs: 2.25
Bukmacher: forBET
Spotykają się dwie najlepsze na tym turnieju drużyny w rzutach 3punktowych, mimo wszystko w lepszym świetle widzę drużynę ze Skandynawii. Finlandczycy byli gospodarzami swojej grupy, według mnie jednej z najsilniejszych grup na tym eurobaskecie, odpowiednio pokonali Francję (po dogrywce), Polskę (po dogrywce), Grecję i Islandię, przegrali minimalnie z bardzo mocną Słowenią. Gwiazdą w drużynie jest nowy gracz Bullsów - Markkanen, jest najlepszy w punktach (22.6PPG) i zbiórkach (6.2RPG), dobre wsparcie stanowią Koponen, Salin i Huff. Chłopaki są na fali widać to ewidentnie, potrafią walczyć z każdym rywalem jak równy z równym i stawiają trudne warunki, mają 5 ofensywe na tym turnieju (85.2PPG), są lepsi na desce w od Włochów i 5 zbiórek na mecz (aż o 3 zbiórki ofensywne więcej od Włochów), no i są lepsi w asystach o 3.5APG. Krótko jeszcze o drużynie z Włoch, gwiazdą bezsprzecznie jest Belinelli, który jest pierwszą opcją z powodu wypadnięcia ze składu Gallinariego, bardzo fajną opcją jest Datome który legitymuje się najwyższym wskaźnikiem EFFICIENCY - 14.8 (Dla porównania Markkanen 22.0), mieli słabszą grupę, przegrali ze słabą na tym turnieju Litwą, zaskakująco dobrymi Niemcami, pokonali Gruzję, Ukrainę i Izrael - a więc drużyny które niezbyt liczą się w europejskiej koszykówce. Kurs dla mnie trochę zawyżony, parę dni temu można było łapać Finlandię po 2.60.
Powodzenia!
⛔⛔ 57-70, niestety Finowie zawiedli
 
lobot 644

lobot

Użytkownik
Niemcy - Francja
Niemcy + 6,5pkt
2.15
Bukmacher: Fortuna
Francuzi na tym turnieju wyglądają bardzo słabo. Nie mają pomysłu na grę w ataku oprócz zrywów gwiazd, w obronie nie tworzą monolitu pozwalając rywalom na bardzo łatwe kreowanie sobie pozycji do rzutów/ wjazdów pod kosz. Jutro w pierwszym spotkaniu fazy pucharowej stanie na przeciw nich grającą bardzo ułożony basket, prezentująca dobrą formę reprezentacja Niemiec. Wydaje mi się, że Niemcy spokojnie są w stanie sprawić tu niespodziankę ale jeśli po kursie 2.15 mogą dać na nich handi +6,5 to zawsze warto się zabezpieczyć ;). Francuzi nie dość, że są indywidualnie w słabej formie, nie mają pomysłu na swoją grę to wydaje się że również morale i atmosfera w szatni jest tam bardzo zła. W ostatnim spotkaniu frustracje na boisku wyładował Fournier, który przez to skończył mecz faulem dyskwalifikującym. Obrona Trójkolorowych nie radzi sobie w ogóle z zespołami gdzie na obwodzie grają szybcy dynamiczni gracze. Przegrali z Finlandią i dostali tęgie lanie od Słoweńców prowadzonych przez duet Doncic/Dragić. Jutro będą musieli zmierzyć się z kolejnym dynamicznym, obwodowym liderem rywali mianowicie Denisem Schroederem. Rozgrywający reprezentacji Niemiec gra świetna mistrzostwa. Steruje grą kolegów, rozdaje asysty, samemu zdobywa ważne punkty - wywiązuje się świetnie z roli lidera. Dodatkowo pozostali graczy świetnie odnajdują się w swoich rolach szczególnie w defensywie gdzie tworzą monolit. Francuzi nie będą mieć jutro łatwo, jeśli wygrają to rzutem na taśmę dlatego pobieram takie handi.
Litwa - Grecja
Do połowy / Cały mecz Litwa - Litwa
1.72
Bukmacher: Fortuna
Grecy nie prezentują na tym turnieju dobrej koszykówki. Najlepszym przykładem jest fakt, że do ostatniej kolejki musieli walczyć o awans do fazy play - off. Udało im się to dzięki jednej dobrej kwarcie ( ostatniej ) w meczu z Polską gdzie przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Teraz czeka na nich rywal, który rozkręca się z dnia na dzień z meczu na mecz. Litwa, która rozpoczęła turniej od niespodziewanej porażki z Gruzją z każdym kolejnym meczem wygląda lepiej. W ostatniej kolejce ligowych zmagań pokonali w meczu o pierwsze miejsce w grupie, bardzo pewnie, Niemców 89:72. Jutro w moim przekonaniu będą od samego początku do końca kontrolować spotkanie. Różnica punktowa nie koniecznie musi być wysoka ale przewiduje prowadzenie przez Litwinów. W dotychczasowych czterech wygranych Litwa zawsze prowadziła do połowy i dowoziła zwycięstwo do końca. Grecy natomiast w trzech przegranych spotkaniach, zawsze przegrywali już do połowy. W świetnej formie jest Valanciunas, które przeciwko Niemcom zanotował monstrualne double-double 27 punktów i 15 zbiórek. Litwa gra wyraźnie lepiej od Greków i jest na tyle wyrachowanym zespołem aby od początku do końca kontrolować mecz.
Odnośnie Litwy to Do połowy / Cały mecz Litwa - Litwa na 1xbet jest po 1.9
Opisany jest tak: Drużyna 1 wygra pierwszą połowę i mecz - Tak
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
I jak ja tu mam skorzystac z Waszych podpowiedzi
Piszecie analizy a których wynika jak byście nie oglądali męczy, nie znali drużyny, powodów ewentualnego zwycięstwa, albo co gozej nie wiedzieli ma czym polega koszykówka
Niemcy - Francja
Francuzów widziałem i wiem o co chodzi. Ale jeżeli argumentem za Niemcami jest sam Schroder to nie wiem o co wam chodzi. Tylko to umiecie napisać i ze tworzą kolektyw?
Mam pytanie , czy u Niemców jest glebia składu, czy wysocy dominują w obronie, ataku, grają izolacje i sa w pełnym stopniu mobilni, czy są obwodowi strzelcy w Niemczech i czy oni potrafią grać run &amp; gun
Finów znam za to nic nie wiem o Włochach. Najważniejsze to jest to jak u nich wyglądają podkoszowi i obwód. Czy potrafią ostro bronić, i czy atak to zespołowa gra czy przypadkowa koszykówka
Jak coś piszecie to trochę inteligentnie a nie pisze a zarazem pokazuje że nie wiem o co chodzi (tak wyglądają wasze wpisy) w niczym mi nie pomogły
Widziałem tylko spotkania polskiej grupy więc nie mam opinii na temat Niemcy/Wlochy a bardzo jej potrzebuje
Stawianie na Litwę może być dziś wielką przegraną. Grecja z pozycji doga może postawić wszystko na jedną kartę, a. z Polakami pokazali duża jakość na obwodzie i w polu trzech sekund
Ważne jest aby Litwa miała dominujących wysokich i mega potencjał na obwodzie, a czy ma to nie wiem bo nie oglądałem ich ! Więc jak jest tutaj bo odpowiedzi nie widzę a tylko polecanie typu w 1xbet czyli buku który nie wypłaca wygranych, więc bardzo pomocne te wpisy... ????
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Obejrzałem skrót Niemcy vs Litwa i Grecja nie ma szans z Litwinami bo
Litwini dobrze bronią w polu 3 sekund i grają dobrze izolację, szybko tam krąży piłka, mają kupę dobrych strzelców za 3 pkt i cały czas cisną w obronie i ataku. Przypadkowe rzuty za 3 pkt Grecji nic nie dadzą
Więc Typ Litwa do połowy i cały mecz @ 1.70 to dobry typ
Typ na Niemców także zagram i @ 3.5 to prezent
Niemcy grają zespolowo i każdy tam punktuje, a Schroder jest fenomenalny
Francja znam bardzo dobrze i Fourniej, Decolo i reszta murzynów na niskoch pozycjach gra przypadkowy basket. Wysocy Francji sa bardzo chaotyczni, Niemcy mogą o wygrać w cuglach
Obejrzałem ten skrót i to mi wystarczy , a teraz będę studiował Włochów

 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Nie mam czasu więcej pisać ale sprawdzalem Włochów
Włosi dziś wygrają z Finlandią i gram Italia @ 1.60
Belinelli + 4-5 innych gości gra perfecto na dystansie, dobrze bronią w pomalowany i grają skuteczne run &amp; gun
Markkanen i kilku drewnianych wysokich w Finlandii to za mało
Zaliczyłem 3 dobrych niskich w Finlandii, jeden preferuje grę bez piłki po zaslonach, inny gra dużo na koźlę a trzeci jest średni. Pod taką presją pokażą slaba skuteczność z więc Włochy przejadą się po Finlandia
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Nie zdążyłem zagrać Niemiaszkow a mieli pójść w dublu z wygraną Zvonarevy @ 2.70 nad ranem ???? ale plakac nie będę. Za dużo straciłem czasu na sprawdzanie gry bo wy nic nie potraficie przekazać
Przypominam nie grajcie Finlandii, wszystko wskazuje że pokażą drewnianą grę i zrobią najgorszy mecz na tych mistrzostwach. Gra w polskiej grupie to była sielanka. Włosi grają bardzo poważnie z dużym zaangażowaniem, jak o &quot;milion dolarów&quot;
Kurs na Włochów się podniósł, a to oznacza ze na Finlandię mamy public bet, a to może się skończyć jedynie popularną wtopa ludzi grających po samych plotkach z mięsnego, a nie po realnych argumentach
Litwa się przejdzie po Grekach około +20 pkt
Dobre bety na punkty zawodników w sts to:
Markkanen poniżej 19,50 pkt. @ 1.80
Nie widzę dużej ilości punktów Finalndi ani dominacji Markkanen. Będzie to zły mecz i mała ilość pkt w wykonaniu Finlandii. Czas na szybką czapę dla tej reprezentacji
Montejunas powyżej 6,50 pkt @ 1.80
Litwini będą grać na dwie wierzę napewno. Valanciunas ma dziś dużo walki pod koszem i wiele piłek pójdzie do Montiego który także jest groźny na dystansie, bez problemu może trafić 1-2 trójki w meczu. Zdobyc 4-6 punktów z dystansu, czy po izolacji około 8-12 pkt. Ten bet to formalność! Monti rządził kiedyś w Prokomie i pokazal dobry basket swego czasu w NBA. Najlepszy okres to bodajze Houston Rockets

Do jutra !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 693

generalkaman

Użytkownik
Hiszpania - Turcja
Over 153,5pkt
2.05
Totolotek
Gospodarze decydującej fazy mistrzostw - Turcy zmierzą się w 1/8 finału z głównym faworytem do tytułu - Hiszpanią. Mój typ na to spotkanie to suma punktów powyżej 153,5. Drużyna z półwyspu iberyjskiego prowadzona przez braci Gasol pewnie kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Zanotowali komplet wygranych w grupie rzucając co najmniej 79 punktów. Turcy przegrali trzy spotkania - z Łotwą, Rosją oraz Serbią jednak w każdym z nich byli wstanie rzucić rywalom co najmniej 70 punktów. Hiszpanie lubią grać szybką koszykówkę i chętnie podejmują rękawice jeśli można pójść na wymianę ciosów. Mają ogromny potencjał ofensywny z którego chętnie korzystają. Gospodarze nie mają nic do stracenia, muszą rzucić się na rywali i zaskoczyć ich czymś aby myśleć o wygranej. Jeśli chcą doprowadzić do zaciętej końcówki gdzie będą mogli przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść muszą &quot;odpalić&quot; mnóstwo trójek.
Wynik: 73-56
Typ: ⛔

Chorwacja - Rosja
Chorwacja - 5,5pkt
2.11
Fortuna
Rosjanie bardzo mocno rozpoczęli mistrzostwa. Pokonali Turków w meczu otwarcia oraz Serbów w kolejnej kolejce. Jednak dalsza część turnieju pokazała, że drużyny te nie są w najlepszej formie. Serbowie w 1/8 finału wygrali zaledwie ośmioma punktami z Węgrami. Turcy zakończyli swoją grupę na czwartym miejscu. Rosja do pionu ustawiła reprezentacja Łotwy, która wygrała z nimi aż 15 punktami. Chorwaci natomiast zakończyli pierwszą fazę zmagań z bilansem 4-1 ulegając tylko minimalnie Hiszpanii - 6cioma punktami. Drużyna z Bałkan prowadzona przez duet zawodników NBA Sarić + Bogdanović gra bardzo wyrachowaną koszykówkę. Spokojnie kontrolują tempo i przyśpieszają tylko gdy wiedzą, że będzie im to potrzebne. W dotychczasowych spotkaniach Sarić notuje statystyki na poziomie 15pkt i 7 zbiórek na mecz a Bogdanović 21pkt i 5 zbiórek. Rosjanie preferują taki styl gry - spokojny i wyważony z akcentem na grę obronną. Dziś jednak nie mają odpowiedniej jakości aby wygrać z Chorwacją.
Wynik: 78-101
Typ: ⛔
 
michalosa 14

michalosa

Użytkownik
Ciekawią mnie te mecze ćwierćfinale Rosja - Grecja i Słowenia - Łotwa. Bo tam zgodnie Hiszpania i Serbia dalej....
Z pierwszej pary widzę Greków dalej po dobrym kursie i myślę że to będzie defensywy mecz grecy stlamsza ich w obronie i idę za hellada.
Z drugiej chyba Słowenia po ciężkim boju

Pary po finałowe Hiszpania-Słowenia i Grecja - Serbia

Czekam na wasze przemyślenia moje już znacie.
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Ja uważam że kacapy to wezmą. Słowenia mocna na papierze,ale bardzo podoba minie gra lotyszy. Chyba pójdę w stronę Łotwy. Dragic jakiś taki zamulony, doncic ma przebłyski. Ciężkie, jakieś overy Słowenia Łotwa.
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Słowenia - Łotwa
Słowenia - 3,5pkt
Kurs: 2.28
Bukmacher: Fortuna
Drugi mecz ćwierćfinałowy na tegorocznych mistrzostwach Europy. Na przeciwko siebie stają dwie rewelację turnieju Słowenia i Łotwa. Mój typ to wygrana drużyny z Bałkanów co najmniej czterema punktami. Można spotkać się z głosami, że Łotysze grają drugi najlepszy basket na turnieju zaraz za Hiszpanami. Zgodzę się z tym, że grają dobrze i na pewno również widowiskowo ale na pewno nie są drużyną na poziomie Hiszpanii. Dlatego dziwi mnie tak wysoki kurs na nie dużą bo tylko czteropunktową wygraną Słoweńców. Łotwa prowadzona przez Porzingisa gra szybką koszykówkę nastawioną bardzo mocno na atak. Na razie taka taktyka w większości spotkań się sprawdziła. Nie we wszystkich ponieważ Serbowie byli ich wstanie pokonać a nie dużo brakło Rosjanom, którzy całkowicie zawalili końcówkę meczu i przegrali 15 stoma punktami. Porzingis, Timma, bracia Bertans to główne motory napędowe zespołu. Dziś dostają godnych siebie rywali na swoich pozycjach. Naturalizowany Amerykanin Randolph jest na tyle dynamicznym, szybkim i atletycznym zawodnikiem żeby mógł kryć lidera Łotyszy. Obwodowa para Doncić + Dragić mimo dobrych statystyk wciąż ma potencjał na jeszcze lepszą grę. Czwartym do brydża w tej układance jest dający średnio 12 punktów na mecz Prepelić. Pojedynek na pewno będzie bardzo ciekawy, ale w mojej opinii Randolph jest w stanie ograniczyć Porzingisa co zupełnie zmieni obliczę meczu. Dodatkowo Dragić do tej pory grał na dużym luzie, teraz powinien wrzucić wyższy bieg. Te dwa czynniki przechylą szalę zwycięstwa na korzyść Słowenii.
Wynik: 103:97
Typ: ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Ja uważam że kacapy to wezmą. Słowenia mocna na papierze,ale bardzo podoba minie gra lotyszy. Chyba pójdę w stronę Łotwy. Dragic jakiś taki zamulony, doncic ma przebłyski. Ciężkie, jakieś overy Słowenia Łotwa.
sory Pany za ten bełkot, ale pisalem to z tableta. Dramat.
Generale, bardzo ładna analiza. Uważam,że Randolph to dzis jedynie moze zwiazac buty Porzginsowi. Randolph mega, slaby na tym EUROBASKECIE, przynajmniej w tych meczach ktore widziałem. Typu nie podważam, bo to 50/50. Ja pojde w jakis over. Moze punkty Łotwy. Zobaczymy. Nie widze tutaj Randolpha jako rywala dla Porzginsa. Zreszta sie zgodze, bo Dragic jak piszesz jakby 4 bieg. Zobaczymy dzis. Pozdrawiam
 
dziki25 166

dziki25

Użytkownik
Słowenia - Łotwa
A.Randolph poniżej 12.5pkt
Kurs: 1.70
Bukmacher: forBET
Randolph w tym turnieju oddaje średnio 8.7 rzutu na mecz, z czego trafia 40.4%, i 4 osobiste z czego trafia średnio 2.7, odpowiednio na tym turnieju rzucał:
vs Polska 7pkt (2/7 FG 3/4FT) - 90-81 WIN
vs Finlandia 10pkt (4/11FG 2/6FT) - 81-78 WIN
vs Grecja 8pkt (2/7FG 4/5FT) - 78-72 WIN
vs Islandia 8pkt (2/9FG 2/2FT) - 102-75 WIN
vs Francja 9pkt (2/6FG 4/5FT) - 95-78 WIN
vs Ukraina 21pkt (8/10FG 2/2FT) 79-55 WIN
Jak widać, tylko raz przekroczył magiczną granicę 13pkt, i to w meczu w którym zagrał na 80% skuteczności, co jak na koszykarza zdarza się bardzo rzadko, ponadto rywal nie był zbyt wymagający, co widać po wyniku końcowym (+24pkt), i tragicznym meczu w wykonaniu Dragica (tylko 5pkt przy skuteczności 16.7%). Dziś o punkty powinno być trudniej w jego wykonaniu, ponieważ będzie pewnie oddelegowany do mocniejszej pracy w obronie, więc głównymi strzelbami w zespole ze Słowenii będzie Dragić (drugi tak słaby mecz mu się nie może wydarzyć), oraz Doncić. Randolph ponadto wybitnym strzelcem trzypunktowym nie jest, więc przy ewentualnych akcjach iso Dragica/Doncica i podaniach na obwód, Randolph po prostu może często pudłować (28% 3PKT).
⛔⛔ 16pkt, wynik z NBA ????
 
pinio1111 79,8K

pinio1111

Użytkownik
Słowenia - Łotwa⛔ (Co za mecz, niczym NBA)
under 164,5 pkt
kurs: 1,86
Cóż tu dużo pisać, hmm...moim zdaniem linie zdecydowanie zawyżone. Owszem Łotysze grają bardzo ofensywny basket, ale to już ćwierćfinał i przeciwnik znacznie bardziej wymagający niż do tej pory. Wątpię żeby Słoweńcy pozwolili sobie rzucić 85 lub więcej punktów. Wielkie imprezy wygrywa się obroną a nie atakiem i myślę, że dzisiaj zobaczymy dużo bardziej defensywną grę z obu stron, niż w poprzednich meczach tych drużyn. Linia 164,5pkt nie została przekroczona w ćwierćfinałach na ostatnich sześciu ME i nie sądzę, żeby udało to się dzisiaj. Osobiście polecam under 158,5pkt, kurs 2,53.
 
B 212

bulek78

Użytkownik
Grecja - Rosja poniżej 148,5 pkt forBet
Typuję, wbrew ostatnim wynikom obu drużyn, defensywne spotkanie. Rosjanie wprawdzie rzucili 101 pkt Chorwatom, a ich akcje napędza niesamowity Shved, ale Grecy zawsze słynęli z twardej defensywy, a ostatn ie ich wyniki wskazują, że grają coraz lepiej. W dodatku to jest spotkanie ćwierćfinałowe i nie sądzę, by obie strony poszły na wymianę ciosów, zwłaszcza, iż zarówno u Greków, jak i u Rosjan nie brak zawodników specjalizujących się w defensywie. Rosjanie pokazali, iż potencjał ofensywny mają całkiem spory, jednak tym razem Grecy nie powinni pozwolić im na zaprezentowanie tego kunsztu.
Wynik: 143 pkt. ✅
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Grecja - Rosja
Rosja - 3,5pkt
Kurs: 2.29
Bukmacher: Fortuna
Grecy zadziwili swoją postawą w spotkaniu z Litwinami gdzie większość ( w tym ja ) wieszczyła ich porażkę i pożegnanie się z turniejem. Drużyna Hellady w trakcie fazy grupowej nie zachwycała, awans wywalczyła dopiero można powiedzieć udaną ostatnią kwartą meczu z Polakami, który decydował o awansie. W 1/8 zagrali najlepszy mecz turnieju i awansowali dalej. Dziś stają na przeciwko wielkiemu pozytywnemu zaskoczeniu turnieju jakim jest Rosja. W moim odczuciu i tak też typuje to właśnie Rosja wygra dzisiejszy pojedynek i to co najmniej czterema punktami. Po pierwsze prezentują oni dobry, równy poziom przez cały turniej. Pokonali Turków ( gospodarzy ), Serbów a w poprzedniej rundzie roznieśli Chorwatów. Przegrali jedynie z Łotyszami po błędach w końcówce. A każdy kto oglądał wczorajsze spotkanie Słowenia - Łotwa widział jaki poziom prezentuje Porzingis i spółka. Liderem drużyny jest będący w znakomitej formie Shved. Odpowiada on za cały atak Rosjan. Sam zdobywa punkty, kreuje kolegów i kontroluje tempo gry. Trafił idealnie z formą na Eurobasket. Grecy pokonali Litwinów obroną pozwalając im rzucić jedynie lekko powyżej 60 punktów. Dziś jaką by filozofię nie wybrali będzie im bardzo ciężko. Będą chcieli wolnego, błotnistego spotkania? Rosjanie są gotowi tak zagrać - bo tak wygrali z Serbią. Grecy będą chcieli pójść na wymianę ciosów? Proszę bardzo. Nasi wschodni sąsiedzi pokonali tak Chorwatów. Grecy są drużyną trochę już zmęczoną graniem, brakuje tam ikry młodzieńczej. Rosjanie po kilku latach niebytu w czołówce mają wielką ochotę ( i potencjał ) aby wskoczyć do strefy medalowej. Cechy wolicjonalne mogą odegrać dziś kluczową rolę.
Wynik: 69:74
Typ: ✅
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Hiszpania - Słowenia
Over: 154,5pkt
Kurs: 1.50
Bukmacher: Totolotek
Pierwsze spotkanie półfinałowe tegorocznego Eurobasketu. Hiszpania gra w nim ze Słowenią a ja obstawiam over 154,5 pkt. Po pierwsze Słoweńcy są maszynką do robienia overów, grają style idealnym pod takie zakłada. Jest to koszykówka szybka, z mnóstwem rzutów za trzy punkty, kontrami granymi nie tylko w pierwsze ale i drugie tempo. Jeśli Dragić lub Doncić mają możliwość to przyspieszają akcję w jej dowolnym momencie. Dziś staną na przeciw Hiszpanii, która potrafi bronić ( potrafi wszystko co związane z koszykarskim rzemiosłem ;) ) ale mimo to dalej idę w over. Dlaczego? Ponieważ na parkiecie będziemy mieć za dużo talentu ofensywnego po obu stronach, nawet dobra obrona nie powstrzyma takich zawodników jak Dragić, Doncić, Gasol x2 czy Rodriguez od zdobywania punktów. Obie drużyny też nie mają filozofii gry błotnej koszykówki, ich trenerzy nie przerywają czasem spotkania jeśli ich zespół podejmie rękawice i pójdzie na wymianę ognia i szybkich akcji. Słowenia nie powinna mocno ustępować Hiszpanom, ewentualna zacięta końcówka i dodatkowe rzuty wolne tylko pomagają temu typowi. Myślę, że warto zagrać. Odważniejsi mogą spokojnie próbować wyższe linie.
Wynik: 72-92
Typ: ✅
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Hiszpania - Słowenia
Over 159.5
1.91
Unibet

Słowenia gra tak ofensywnie że to takie Golden State Warriors ale w wersji reprezentacyjnej. Hiszpania nie grała jeszcze na tym turnieju z tak mocną drużyną. Doncic i Dragic grają na takim poziomie że jakby kursy były wyższe to grałbym nawet na ich zwycięstwo. Buki rozsądnie wystawily kursy na ten mecz i dlatego idę w over. Dragic to już poziom na którym grają bracia Gasol a Luka jest bardzo blisko ich poziomu. Będzie trudno im zatrzymać tak dobrze grająca drużynę dlatego jedyna odpowiedzią na ultraofensywną grę Słowenii jedyna odpowiedzią będzie pójść z nimi na wymianę ciosów bo będzie ciężko zatrzymać Dragicia który na pewno rzuci swoje w tym meczu. Dziś jest finał tak naprawdę,to będzie wielki mecz.
Edit.

Dragic over 21.5 punktów
1.72
Doncic over 14.5
1.8

Rano nie miałem za bardzo czasu ale teraz już tak. Do overa dorzucam overy punktowe powyższych graczy. Dragicia gram nietylko dlatego ze idzie po tytuł najlepszego strzelca turnieju,co prawda Shved lideruje ale Goran na to bardziej zasługuje i powinien to udowodnić. Gram na Dragicia bo jego koledzy będą mieć cholernie ciężkie zadanie jeśli chodzi o zdobywanie punktów więc to on powinien być liderem drużyny który weźmie na swe barki ciężar zdobywania punktów gdy nie będzie szło.
Doncic to samo,taki młody a już tak rozbłysł,w ćwierćfinałowym meczu przeciwko Łotwie 25 punktów z tego co pamiętam więc przeciwko Hiszpanom 15 jest do ogarnięcia bo razem z Dragiciem obaj są najbardziej odpowiedzialni za wyniki drużyny.
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Rosja - Serbia
Under 149,5pkt
Kurs: 2.05
Bukmacher: Totolotek
Drugi półfinał tegorocznego Eurobasketu. W moim odczucie będzie z goła odmienny niż ten wczorajszy. O ile Słowenia z Hiszpanią to drużyny typowo ofensywne, to dziś mamy do czynienia z drużynami które wolą kontrolowaną i spokojną koszykówkę. Ani Rosjanie anie Serbowie specjalnie nie nakręcają tempa - wolą rozgrywać spokojne akcje, szukając pewnych punktów. Oczywiście jeśli jest możliwość rozegrania kontry to czynią to ale np. kontra w drugie tempo jest u nich rzadkością. Obie drużyny spotkały się już podczas tych ME więc wiedzą dokładnie jak grają i jak powinni im się przeciwstawić, w tamtym meczu mimo, że był to początek turnieju nie poszli na wymianę ciosów. Rosjanie wygrali 75:72. Drużyna, której liderem jest Shved pokazuje że potrafi szybko poprawić obronę już w trakcie rywalizacji. Z Grecją stracili 24 punkty w pierwszej kwarcie aby następnie nie dać rywalom rzucić więcej niż 16 w kolejnych ćwiartkach. Tak jak wspomniałem na początku będzie to mecz zupełnie inny niż ten wczorajszy dlatego daje under.
Wynik: 79:87
Typ: ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom