>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

8. kolejka LOTTO Ekstraklasy (08.09-11.09.2017)

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Piast Gliwice i Poniżej 3.5 gola - 3,40 ⛔forbet
Dla mnie tu również Piast jest spokojnie w stanie zgarnąć 3oczka. Gra Lechii wyglądała przed przerwą beznadziejnie. Czy coś się zmieniło? Szczerze nie wiem ale nie sądzę żeby jakoś bardzo. Piast ostatnie mecze i komplet 6pkt. Cenna wygrana w Białymstoku i u siebie z Korona. Widać,że powoli to zaczyna trybić i myśl trenera znajduje przełożenie na boisku. Jedni i drudzy będą musieli sobie radzić bez kilku podstawowych zawodników.
W meczach Piasta 2x w tym sezonie padło więcej niż 3,5 gola ale miało to miejsce w Poznaniu i Warszawie więc nie ma co tak bardzo się dziwić. Lechia również 2x powyżej 3,5gola w meczu z Sandecja i Ślaskiem. Oba dla nich przegrane 2-3.
Gdyby Piastowi odliczyć te 8 goli straconych z Lechem i Legią to stracili tylko 4 bramki w pozostałych meczach a ostanie dwa na zero z tyłu.
Lechia ani dużo nie strzela ani dużo nie traci.
Wynik 1-0 coś koło tego może tu się wynik zakręcić.
Bardziej ryzykowne jest to,że Piast wygra niz to,że padnię więcej jak 3,5 gola.
 
eldorado 90

eldorado

Użytkownik
Pytanie jest jedno apropos dzisiejszego meczu , czy Lechia się w tym meczu odrodzi? , ja stawiam, że tak się stanie , bo jak nie w Gliwicach to gdzie ? gra klubu, w którym zainwestowano grube miliony po żeby zdobył mistrza Polski musi w końcu odpalić , presja na to jest ogromna i jestem skłonny zaryzykować bardziej niż inni i to z handicapem ???? ???? ???? ????
Piast- Lechia handicap 1:0
Lechia win 5,3 forutuna

Sędzia psotnik przekreślił mi fajny typ , cóż życie
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
over 4,5 celnych strzałów gospodarzy @ 1,8 ✅ 5
Totolotek
over 4,5 żółtych kartek @ 1,9 ✅ 7
STS

Również liczę dzisiaj na otwarty i ofensywny mecz szczególnie w wykonaniu gospodarzy. Jak wspomniał wyżej jack13 problemem Piasta jest skuteczność bo stwarzają sobie naprawdę sporo sytuacji.
Grając dzisiaj u siebie powinni od samego początku mocno nacisnąć na obronę Lechii i oddać parę strzałów.
Po przerwie spowodowanej kontuzją do składu wraca Vassiljev i zapewne będzie miał okazję przymierzyć w bramkę z rzutu wolnego. Po stałych fragmentach jak rzuty rożne dobrze ustawia się przed polem karnym Dziczek, który przy wybiciu piłki przez obrońców momentalnie oddaje strzał (właśnie tak ze Śląskiem zdobył swoją pierwszą bramkę w Ekstraklasie).
W pierwszych meczach celność zawodników Piasta nie wyglądała najlepiej ale z meczu na mecz jest coraz lepiej i tak w ostatnich 4 spotkaniach wyglądała następująco:
Śląsk (d) - 7 celnych
Legia (w) - 3
Korona (d) - 6
Jagiellonia (w) - 6
Dodatkowo proponuję typ na żółte kartki, walki dzisiaj nie powinno zabraknąć bo jedna jak i druga drużyna potrzebują punktów. W dotychczasowych spotkaniach obie ekipy łapią kartki podobnie bo Piast 16 (śr. 2,29) Lechia 15 (śr. 2,14).
Sędziuje dzisiaj P. Raczkowski, który jak na razie ma bardzo dobre statystyki w tym elemencie gry - 31 żółtych kartek w 5 spotkaniach co daje ładną średnią 6,2.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
zibi16 ⛔ 160
seba23 ⛔ 130
blutharsch ✅ 170 - 3
TommyTSW ⛔ 20 - 8
Waldi1979 ✅ 152 - 4
Robson1416 ✅ 351 - 1
jack13 ✅ 177 - 2
ibis ✅ 3 - 6
Ajayinho ✅ 2 - 7
MrDziubas ⛔ 313
xbrajanx ✅ 68 - 5
GenerałKaman ⛔ 200


Wyniki kolejki Króla Ekstraklasy. 8 osób otrzymuje punkty do tabeli.
Zgodnie z regulaminem, rozliczenie miało być 24h po spotkaniu. Kilka osób napisało do mnie, żebym rozliczył, bo już wygasła opcja edytuj, inni nie.
Błędy na PW.
Powodzenia w kolejnych kolejkach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom