>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Brokerzy

C 31

cashbysport

Użytkownik
A czy to był Twój pierwszy w ogóle transfer na konto prywatne? W sensie czy nie wysyłałeś nikomu wcześniej pieniędzy w ten sposób?
To był pierwszy transfer na konto prywatne. Ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, bo mówimy ciągle o prowizji ze strony Skrilla. A z tego co wiem to nie ma darmowych przelewów na inne konta prywatne nie posiadając vipa.
Support AC wspominał coś o tym, że mają jakąś specjalną umowę, dzięki czemu taki przelew jest darmowy.
Być może się coś pozmieniało lub wcześniej było inaczej. Jak ja przelewałem do AC to nie zapłaciłem ani centa prowizji.
 
A 185

adikos

Użytkownik
darmowy przelew na konto prywatne nie jest(chyba że masz min silver vip), a na konto sprzedawcy owszem tak jest zawsze free, tylko że taka wpłata była dozwolona u mnie tylko raz, a później na prywatne konto.
 
firminio 113

firminio

Użytkownik
Jak przelewałem do AC z skrill nie było żadnych kosztów, jak z AC na skrill też nie było kosztów.
PZdr ????

E: ale jeśli zarejestrujecie się, przyjmiecie ich bonus i nie obrócicie odpowiednią ilością swojej kasy i będziecie chcieli wypłacić kasę to zabiorą Wam 5 % ????
 
T 86

typoman_

Użytkownik
Panowie mógłbym was poprosić abyście sprawdzili u swoich brokerów limity w maxbet ?
Wydaje mi się, że teraz AsianConnect ma największe limity dla tego bukmachera ale może kogoś pominąłem i nie sprawdziłem ;
czy moglibyście sprawdzić limit na ten mecz ;

Spain Tercera Division Ud Ibarra vs Cd Santa Ursula Half Time Handicap -0.50 @2.11
 
sila-spokoju 20

sila-spokoju

Użytkownik
Panowie, mam pytanie.
Czy w AsianConnect jest możliwość grania BTS&#39;ów ? Generalnie potrzebne mi są proste zakłady typu:
Zwycięstwo/porażka, AH oscylujące w granicach kursu ~2.00 (czyli to co było na pinnacle) i właśnie BTS&#39;y (których nie ma na Sbobet :/).

EDIT:
Widzę, że AC ma w ofercie Matchbook&#39;a, który oferuje BTS&#39;y na włoską ekstraklasę. Korzystał ktoś na AC z tego typu zakładów ?
EDIT2:
 
frederer 104

frederer

Użytkownik
Czy ktoś miał podobne problemy z weryfikacją w asianconnect ? Wysłałem im już skany prawa jazdy, dowodu, Ecopayz, netellera, bank statements. Mało im, chcą jakiś rachunków, mówię nie mam, a oni na to:
ID rodziców(kogoś na kogo przychodzą rachunki) oraz mój akt urodzenia! -co qrwa ?
 
czoker 86,8K

czoker

Użytkownik
W Matchbook możesz grać bez brokera
Panowie, mam pytanie.
Czy w asianconnect jest możliwość grania BTS&#39;ów ? Generalnie potrzebne mi są proste zakłady typu:
Zwycięstwo/porażka, AH oscylujące w granicach kursu ~2.00 (czyli to co było na pinnacle) i właśnie BTS&#39;y (których nie ma na Sbobet :/).

EDIT:
Widzę, że AC ma w ofercie Matchbook&#39;a, który oferuje BTS&#39;y na włoską ekstraklasę. Korzystał ktoś na AC z tego typu zakładów ?
 
B 59

blox

Użytkownik
Podpowiedzcie, jak najtaniej wpłacać i wypłacać do i ze sportmarket w walucie euro? Mam Skrilla w złotówkach i kartę. Korzystać z tego Skrilla czy założyć nowe konto Skrill w euro plus karta? A może założyć konto walutowe plus kantor internetowy? A może założyć Netellera w euro plus karta? Jaka opcja będzie najsensowniejsza, żeby jak najmniej tracić na przewalutowaniach i opłatach?
 
frederer 104

frederer

Użytkownik
Wydaje mi się, że najsensowniej jest mieć skrilla albo Netellera w euro.
Czy ktoś się spotkał z jakimiś ograniczeniami nałożonymi przez brokerów ze względu na zbyt niskie stawki - wiele zakładów? Nie chodzi tutaj o ogólnie widoczne ograniczenia jak np stawka w sportmarket 25 euro, ale o to czy coś się dzieje później? Z założenia broker jest dla dużych graczy, wysokich stawek, pytam profilaktycznie bo przy zakładaniu konta broker pytał o wysokość średnich stawek.
 
Do góry Bottom