>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Weryfikacja w bah

pkobet 22

pkobet

Użytkownik
Witam.
Jako że bah oferuje obecnie ciekawy bonus zastanawiam się nad wpłatą depozytu. Konto mam u nich ponad rok w tym czasie zrobiłem przez skrill dwie wpłaty i jedna wypłate. Wszystko odbyło się bez problemów, mimo że nie wysyłałem im żadnych dokumentów do weryfikacji. Zakładam, że nie wymagali ode mnie żadnych skanów nawet dowodu bo wyplata była mniejsza niż suma wpłat. Zwróciłem się dziś do nich z pytaniem czego wymagają do przeprowadzenia procesu weryfikacji, i mimo wymiany kilku maili nie udzielili mi jasnej odpowiedzi. Zacytuje ostatni mail od nich:
&quot;Tak informowaliśmy w poprzednich wiadomościach mogą to być różne dokumenty.
Odpowiedni dział decyduje o tym indywidualnie.
Jak tylko będziemy potrzebowali od Pana dokumentów, skontaktujemy się z Panem drogą mailową.
Obecnie może Pan korzystać ze wszystkich naszych usług.
W razie pytań, pozostajemy do dyspozycji.
Serdecznie pozdrawiamy,&quot;
Moje obawy związane są z tym, że miałem kiedyś problem z pozytywna weryfikacja przy próbie wypłaty u innego buka ponieważ wymagali skanów rachunków których nie płace bo jedynie wynajmuje mieszkanie. Nie chciałbym powtórki sytuacji czy utraty środków przez to że nie będę mógł przejść procesu weryfikacji. Ktoś wie jak to u nich teraz wygląda?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Bet at Home to jeden z lepszych bukmacherow na rynku. Maja bardzo dobra renome i wysoki ranking SBR przez co sa jednym z bardziej wiarygodnych bukow obecnie na rynku. Jezeli juz dojdzie do weryfikacji to jedyne czego żądają to zdjecia dowodu osobistego przodu i tylu. Smialo mozesz u nich grac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 482

bmoran

Użytkownik
Nieprawda. Tak bylo z rok albo i 2 lata temu. Jak grasz bez bonusow to chca sam skan i tyle. Jak grasz z bonusami to chca skan + selfie z dowodem przy twarzy. Potwierdzone przeze mnie i 2 inne osoby.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marian77 541

marian77

Użytkownik
póki co polecam grać w polskich firmach.. ???? może bah dostanie legalizacje na oferowanie swoich gier w polsce to wszyscy się rzucą
 
Do góry Bottom