>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Właśnie poczytałem trochę w dziale, i jak już będę grał to Górnik DNB. Ale jeszcze nie wiem czy warto, duży dzisiaj wybór i niekoniecznie musi to być nasza liga.
Miałem grać x2 ale to ekstraklasa i się jednak rozmyśliłem. Wolę poszukać coś na czym się bardziej znam i jest bardziej przewidywalne.
 
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
Nie mam pytań co to jest za turniej w Grecji..
Chyba bardziej przygotowali się tam od strony promocyjnej wyspy niż od strony technicznej turnieju.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Wiadomo, że taka kolejność powinna być, ale wstawianie typu gdzie ktoś nie może już z niego skorzystać to jest tylko i wyłącznie dla poklasku.

Bo nie wiem czy wiecie do czego służy to forum... tutaj mamy się dzielić typami, które można zagrać a nie chwalić po jakim kursie się złapało i później bloki. Jeżeli STS dalej po pierwszej mapie takie kursy umożliwił to spoko, ale widzę że część to tutaj jest tylko dla poklasku, żeby nałapać reputy ????
Bez odbioru bo z nastolatkami gadać nie będę.
Dobrze gada, polac mu wina! bo dzisiaj Niedziela!
 
D 0

donsaper

Użytkownik
W rzeczy samej. Ma wejść z ławki w 2 połowie, natomiast w ataku Wolsztyńscy. Zabrzanie dziś 1 raz będą grali w takim zestawieniu i bez swojego głównego żądła raczej nie będą się od początku meczu spiszyć z konstruowaniem akcji. Ja pogram w tym meczu:
W której połowie więcej goli : 2 / 2,05 STS
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom