>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III Liga - Sezon [2017/2018]

Status
Zamknięty.
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Codo remisow to taki powinien pasc z Srodzie Wielpolskiej z Elana.
Mysle ze warto zagrac takze na Lomze, Stal Brzeg.
Mysle ze Stal poradzi sobie z Bksem. Bielsczanie to jeszcze mlody zesool co pokazali wmeczu Rekordem wygrywajac mecz zremisowali .Stal to juz bardziej doswiadczony i ograny razem zespol .
 
ziomek84 9

ziomek84

Użytkownik
Witam! Gdzie oprócz tabeli, spotkań można sprawdzić statystyki H2H drużyn z 3 ligi ? będę wdzięczny, ostatniego czasu forbet wystawia sporo zdarzeń 3 ligi.
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Spostrzeżenia po meczu Wisły, ta drużyna nie potrafi utrzymywać wyniku i nadal jest kłopot z celnością ???? Jednak w pierwszej połowie zagrali bardzo przyzwoicie, w drugiej dramat. Tak oddali inicjatywę że to się w głowie nie mieści, w sumie na skrótach widać ???? Teraz grają z Avią Świdnik, która ma tyle samo punktów, jednak Avia ma stosunek 0-4-2 a Wisła 1-1-4, ale w końcu Wisła musi zapunktować na wyjeździe :p
 
zikos 13,9K

zikos

Użytkownik
3 Liga Grupa II

Centra -Świt Skolwin 2 2,2 2,5/10 iforbet 1-3

Do Ostrowa przyjezdza ekipa Świtu . W poprzednim meczu ekipa Świtu gładko wygrala u siebie z Wdą 3-0 gdzie mieli pod kontrolą te spotkanie .Ogladalem ich spotkanie z Elaną tez na wyjezdzie byli rownorzednym rywalem dla ,,przyszlego drugoligowca&#39;&#39; . Świt ma kilku ciekawych grajków w swojej ekipie m.in Nwaogu czy Kamil Walków . Druzyna gospodarzy gladko przegrala w poprzedniej kolejce z Kotwicą 3-0 . Nie bedzie pewnie to latwe spotkanie dla gości ,ale powinni wygrac to spotkanie i strzlic choc jedną bramke wiecej od gospodarzy.Ja tu bym dal kurs gora 1,8 .Mysle ze po takim kursie trzeba grac to spotkanie ????
Kp Starogard-Unia Solec over 2,5 gola 1,9 2/10 iforbet 2-0 niestety tylko

Pierwszy raz w tej lidze gram na over . Licze na gole w tym spotkaniu bo oba zespoły mają dosc slabą defensywe , Solec juz stracil 9 bramek w tym sezonie a Starogard 7 , licze ze ekipa gospodarzy powalczy o zwyciestwo w tym spotkaniu , a goscie dolozą choc jedną bramke w tym meczu .Mysle ze bet tez wart gry.
Luzne spostrzezenia na temat Grupy I 3 ligi
Polonia Warszawa-Sokół Aleksandrów x2 1,53 1,5/10 iforbet 0-0
Victoria Sulejówek -Drwęca Nowe Miasto 2 2,4 1/10 iforbet
 
zonu 635

zonu

Użytkownik
Właśnie się zaczyna spotkanie Wólczanki ze Stalą, na którym miałem być. Coś czuję, że Stal może nie wywieźć punktów z Wólki.
@edit
1-0 dla Stali ale po wielkich męczarniach. Większość meczu lepiej wyglądali gospodarze.
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Jako że mam odpoczynek od III Ligi do 1 października bo wtedy dopiero Wisła gra z Podlasiem, to dziś na sucho myślę że Podlasie da radę, Karpaty wyszarpią zwycięstwo oraz Wisła myślę że przełamie się na wyjeździe w końcu ???? W meczu Podhala może być remis, ale gwiżdże tam kompletny debiutant ode mnie w dodatku ????
 
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
KP Starogard Gdański - Unia Solec Kujawski 1 @ 1,70 forBET 2:0 ✅

Mecz beniaminków III ligi, choć każdy z nich w inny sposób zdołał się tutaj znaleźć. Unia Solec Kujawski awans wywalczyła w sportowy sposób, będąc po prostu najlepszym zespołem w swoich rozgrywkach w poprzednim sezonie. KP natomiast znalazło się tutaj wykupując licencję od KS Chwaszczyno. Lepiej jednak na początku zmagań radzą sobie gracze ze Starogardu Gdańskiego i to właśnie oni powinni dzisiaj sięgnąć po 3 punkty!
Zastanawiałem się przed sezonem, który z zespołów w tej grupie III ligi może kandydować do miana &quot;czarnego konia&quot; rozgrywek i wygląda na to, że KP jest na dobrej drodze by dzierżyć ten tytuł. Gospodarze rozpoczęli od wygranej 1:0 z Koninem, by w następnej kolejce minimalnie przegrać z rewelacyjną w tym sezonie Wdą Świecie 3:4. Ten mecz pokazał, że Strogard ma potencjał, tym bardziej, że Wda wbiła zwycięskiego gola dopiero w 91&#39; meczu. Później jednak przyszła zaskakująca porażka z Centrą Ostrów Wielkopolski 0:1 i remis w Pelpinie 2:2, by tydzień temu rozbić ekipę Portowców 3:0! To daje łącznie 7 oczek - czyli całkiem niezły start rozgrywek. Dziś do Starogardu przyjeżdża Unia Solec Kujawski. Zespół, który po 5 kolejkach ma zaledwie 3 punkty na swoim koncie. I co ciekawe są to punkty za 3 remisy. Tak, Unia w tym sezonie jeszcze nie wygrała. Choć trzeba przyznać, że terminarz mieli dość łatwy. Najpierw 0:0 z beznadziejnym Energetykiem u siebie, później remis 1:1 w Koninie, lanie od Wdy 3:5, lanie w Ostrowie Wielkopolskim 0:3 i w ostatniej kolejce 0:0 w Pelpinie. Jak widać Unia po za Wdą Świecie, nie grałam z żadnym teoretycznie mocniejszym zespołem, a i tak nie potrafiła zaliczyć debiutanckiego zwycięstwa na szczeblu III ligi. Uważam, że dzisiaj powinno być podobnie. KP po dość pewnym ograniu rezerw Pogoni jest w gazie i Solec Kujawski powinni u siebie po prostu ograć. Unia przyjedzie zapewne po to, by tutaj nie przegrać, licząc choćby na jeden punkcik, jednak uważam, że nie dadzą rady i szukać punktów będą musieli przed własną publicznością.​
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
jak ktoś obstawiał dzisiejszy mecz Centra - Świt Skolwin to jak chce to mogę pisać tu wynik (np.po 1 połowie albo jakoś inaczej) bo jadę na ten mecz z nudów ???? Mój typ z tej ligi to oczywiście Elana Toruń - Jarota Jarocin 1, kurs. 1.30 na Fortunie. To taki pewniak bo Jarota z problemami kadrowymi czyli transfery tuż przed sezonem a w tym tygodniu z klubem pożegnał się napastnik, który przybył do Jarocina aż 2 miesiące temu hehe. Elana wiadomo, kandydat do awansu. A inne spotkanie to Wda Świecie - Sokół Kleczew X2, kurs. 1.5 na Fortunie. Oba zespoły dobre i są w czołówce (Sokół na wyjeździe dwie wygrane, Wda u siebie remis i zwycięstwo), więc mogłoby się wydawać, że no bet. No ale w ostatnich pięciu sezonach to obojętnie, gdzie w tabeli były te zespoły to bezpośrednie ich mecze kończyły się remisami lub wygranymi Sokoła. Ostatni raz Wda na własnym stadionie pokonała gości z Kleczewa w sezonie 2011/12...
 
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
jak ktoś obstawiał dzisiejszy mecz Centra - Świt Skolwin to jak chce to mogę pisać tu wynik (np.po 1 połowie albo jakoś inaczej) bo jadę na ten mecz z nudów ???? Mój typ z tej ligi to oczywiście Elana Toruń - Jarota Jarocin 1, kurs. 1.30 na Fortunie. To taki pewniak bo Jarota z problemami kadrowymi czyli transfery tuż przed sezonem a w tym tygodniu z klubem pożegnał się napastnik, który przybył do Jarocina aż 2 miesiące temu hehe. Elana wiadomo, kandydat do awansu. A inne spotkanie to Wda Świecie - Sokół Kleczew X2, kurs. 1.5 na Fortunie. Oba zespoły dobre i są w czołówce (Sokół na wyjeździe dwie wygrane, Wda u siebie remis i zwycięstwo), więc mogłoby się wydawać, że no bet. No ale w ostatnich pięciu sezonach to obojętnie, gdzie w tabeli były te zespoły to bezpośrednie ich mecze kończyły się remisami lub wygranymi Sokoła. Ostatni raz Wda na własnym stadionie pokonała gości z Kleczewa w sezonie 2011/12...
To ja bym prosił o relację z meczu Centry ze Świtem ???? Jestem bardzo zainteresowany tym spotkaniem.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Właśnie się zaczyna spotkanie Wólczanki ze Stalą, na którym miałem być. Coś czuję, że Stal może nie wywieźć punktów z Wólki.
@edit
1-0 dla Stali ale po wielkich męczarniach. Większość meczu lepiej wyglądali gospodarze.
Byłem na meczu, typowe spotkanie na: kto strzeli ten wygra.
W drugiej połowie Stal nie mogła się przedostać na pole karne Wólki, raz zagościli i władowali bramę. Znacznie więcej spodziewałem się po drużynie z Rzeszowa.
Karpaty - Unia Tarnów 1 4,02 fortuna ✅✅✅ 4-1 gładko weszło, mam nadzieję, że ktoś skorzystał.
Przeglądając ofertę rzucił mi się w oczy kurs na zespół z Krosna. Ok, zamykają tabelę, ale żeby dawać na nich z przeciętnym zespołem Unii 4,02? Karpaty posiadają drużynę, która z większością zespołów może sobie poradzić. Na początku nie odpalili (podobnie było rok temu, zmienili wówczas trenera). Czy i teraz musi do tego dojść? Ten zespół zaskoczy, to nie jest drużyna do spadku. Kto śledzi niższe ligi chyba to potwierdzi. Jedyne co może popsuć plany to chęć pozbycia się trenera Fedoruka. Delikatnie próbuję na gospodarzy i 1X @1,91 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 110

radek9513

Użytkownik
To co Wisła odwaliła w Świdniku to ja pierdziele ???? Przegrywać 4:2 i wyciągnąć na 4:4 to trzeba mieć talent :p Natomiast wyniki są fajne ale punkty to lecą jak krew z nosa. W Świdniku myślałem że wygrają bo Avia to raczej rywal na ich poziomie albo i słabszy nawet. Teraz mają KSZO które także odwaliło nieźle. W ogóle jak to możliwe że przy wejściu dla sędziów stały jakieś osoby niezwiązane z meczem...to nie ma tam ochrony czy coś? No kurcze, coś mi nie gra, chociaż sędzia też nie miał dobrego dnia z decyzjami ???? Odchodząc od strony sportowej to kosztami i ewentualnymi karami obciążyłbym osoby które rzekomo opluły i uderzyły sędziego, bo nie powiem bagna sobie klub przez te &quot;osoby&quot; narobił. Kar trzeba się niestety spodziewać wysokich bo teraz Rzeszów prowadzi rozgrywki, a wiadomo nie można pozwolić aby KSZO przypadkiem nie zaczęło myśleć o awansie.
 
zikos 13,9K

zikos

Użytkownik
Moje spostrzezenia na temat 3 ligii mojej grupy ????
Grajcie wiecej na małe kursy , ja widze jak spadają to zal kto was gra ponizej 1,7 3 lige , przeciez to sie mija z celem . W tej kolejce udowodniła to Polonia Środa , Kalisz , chyba tez Elana bo 84min i Elana tylko 1:1 (dopiero co strzelili ???? a kurs na nich 1,3 początkowo
edit:
zonu chyba zle mnie zrozumialeS , to taka ironia;D
 
zonu 635

zonu

Użytkownik
Moje spostrzezenia na temat 3 ligii mojej grupy ????
Grajcie wiecej na małe kursy , ja widze jak spadają to zal kto was gra ponizej 1,7 3 lige , przeciez to sie mija z celem . W tej kolejce udowodniła to Polonia Środa , Kalisz , chyba tez Elana bo 84min i Elana tylko 1:1 (dopiero co strzelili ???? a kurs na nich 1,3 początkowo
Czy ja wiem czy opłaca się na małe kursy. Mnie jak do tej pory na 9 meczów ze średnim kursem 2,03 - weszło siedem. Wolę puścić jeden mecz z kursem 2,20 niż trzy po kursie 1,30 ????
 
femefatale 85

femefatale

Użytkownik
Już w sobotę dojdzie do bardzo ciekawego meczu. O godzinie 13:00 rozpocznie się mecz Huragan Morąg-Widzew Łódz. Miejscowi piłkarze ostatnio prezentują bardzo dobrą formę ,Huragan Morąg po dwóch pewnych zwycięstwach podejmie u siebie zawsze mocny Widzew. Obie drużyny podchodzą bardzo poważnie do sobotniego spotkania, Łódzki Widzew przełożył mecz pucharowy, natomiast szkoleniowiec morążan Czesław Żukowski we wczorajszym meczu pucharowym z Zatoką dał odpocząć zdecydowanej większości swych podstawowych zawodników. Drużyna z Morąga ze swojego stadionu zrobiła twierdze wygrywania meczy u Siebie . Na ostatnie 10 meczy Huragan wygrał u siebie 5 meczy ( Huragan 5:0 Legia ) 2 Remisy (Huragan 1:1 Łks) oraz 3 porażki. Ostatnie 5 meczy u siebie Huraganu 4 zwycięstwa 1 remis . Warto też przypomnieć że w tym sezonie drużyna z Morąga potrafiła też wygrać na obcym terenie z Warszawską Polonią .
W tym sezonie doszło także do wzmocnień składu Morąskiej drużyny . Przyszli ciekawi zawodnicy . João Criciúma napastnik prezentuje się jak na ten moment wybornie jest liderem strzelców z 5 bramkami . Warto też przypomnieć że w tamtym sezonie to właśnie Huragan Morąg zatrzymał u siebie Łódzki Widzew i to wygrywając te spotkaniu u siebie aż 3:0. W drużynie Morąskiego Huraganu jak na ten moment nie ma żadnych znaczących kontuzji .
Huragan Morąg 1 Kurs 4.45 Stawka 4/10J
Huragan Morąg 1x Kurs 2.06 Stawka 6/10J
 
wertas 157

wertas

Użytkownik
Ciekawy mecz w sobotę (16.09.17 godz. 13:00)
Świt Szczecin - Wierzyca Pelplin
Świt u siebie rozegrał 3 spotkania i wszystkie wygrał. Drużyna z północy Szczecina jest dobrze dysponowana na własnym boisku, a coraz lepiej sprawuje się dobrze znany Charles Nwaogu. Jak na 3 ligę, to daleki wyjazd zaliczy ekipa z Pelplina (350 km), mecz o 13:00, więc będą musieli wyruszyć gdzieś o 5:00 rano ;) W takiej lidze takie detale ???? mają znaczenie. Wierzyca co prawda jest w niezłej formie, w ciągu ostatnich 5 spotkań ani razu nie przegrali, ale na wyjazdach nie zachwycali + to co pisałem wyżej - bardzo dobrze dysponowany Świt który ma bardzo duży atut własnego boiska.
 
R 110

radek9513

Użytkownik
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Sandomierz 2 @3.80 3:0
Do Ostrowca przyjeżdża Wisła Sandomierz, w ciągu tygodnia były rozważania aby mecz był rozegrany w Sandomierzu z kibicami (pokłosie sobotniego meczu KSZO z Wiślanami), jednak chyba decyzji co do KSZO nie podjęto więc mecz z kibicami w Ostrowcu. W poprzednim meczu Wisła zrobiła totalny roller coaster, wygrywała w pewnym momencie 2:1, by do 77 minuty przegrywać 4:2, a na koniec zremisowali 4:4. Czytałem wypowiedzi po meczu, zawodnicy i trener nie są zadowoleni z remisu bo powinni ten mecz wygrać. Natomiast co do KSZO, jestem ciekaw kogo im tam teraz puszczą do sędziowania, po sobotnim meczu są rozbici i pewnie cały tydzień była napięta atmosfera. W takich warunkach się trenuje gorzej, dzięki czemu Wisła może to wykorzystać. Za Wisłą przemawia to że nadal stwarzają sobie mnóstwo sytuacji, teraz muszą dołożyć skuteczność i napewno wygrają. Gra obronna nadal kuleje ale może w końcu w Ostrowcu się zepną, jadą w końcu na jeden z ładniejszych stadionów w III Lidze. Po za tym w końcu musi paść wygrana na wyjeździe i czas najwyższy próbować zaczepić się tego środka bo w zimie będzie ciężko.
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Ciekawy mecz w sobotę (16.09.17 godz. 13:00)
Świt Szczecin - Wierzyca Pelplin
Świt u siebie rozegrał 3 spotkania i wszystkie wygrał. Drużyna z północy Szczecina jest dobrze dysponowana na własnym boisku, a coraz lepiej sprawuje się dobrze znany Charles Nwaogu. Jak na 3 ligę, to daleki wyjazd zaliczy ekipa z Pelplina (350 km), mecz o 13:00, więc będą musieli wyruszyć gdzieś o 5:00 rano ;) W takiej lidze takie detale ???? mają znaczenie. Wierzyca co prawda jest w niezłej formie, w ciągu ostatnich 5 spotkań ani razu nie przegrali, ale na wyjazdach nie zachwycali + to co pisałem wyżej - bardzo dobrze dysponowany Świt który ma bardzo duży atut własnego boiska.
Skąd wiesz, może Wierzyca wyruszy dzień wcześniej ???? Mimo wszystko, obserwuję tą ligę i na Świt śmiało można dawać, skład jest dobry, zakręcą się na koniec w top3 ????
 
zikos 13,9K

zikos

Użytkownik
Skąd wiesz, może Wierzyca wyruszy dzień wcześniej ???? Mimo wszystko, obserwuję tą ligę i na Świt śmiało można dawać, skład jest dobry, zakręcą się na koniec w top3 ????
Skład może dobry ale kurs mizerny wg mnie nieoplacalny, Kursy są na iforbet.Ja znów powtórzę grać 3 ligę to od kursów 1.7 w górę jest tylko opłacalne ,chyba znów w tej kolejce trzeba szukać niespodzianek!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom