>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open 2017 - turniej główny

Status
Zamknięty.
M 7

matiuss90

Użytkownik
Witam,
Mam takie pytanie. Postawiłem na Del Potro +3.5 gema. Mecz zakończył się wynikiem gemowym 23-22 dla thiema. Więc. Biorąc pod uwagę mój handicap kupon powinien wejść. Natomiast w stsie kupon rozliczony jest jako przegrany z wynikiem gemowym 29-22 dla thiema. Czy to ja coś źle liczę czy STS popełnił błąd?
Dzieki za odpowiedzi
 
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
Witam,
Mam takie pytanie. Postawiłem na Del Potro +3.5 gema. Mecz zakończył się wynikiem gemowym 23-22 dla thiema. Więc. Biorąc pod uwagę mój handicap kupon powinien wejść. Natomiast w stsie kupon rozliczony jest jako przegrany z wynikiem gemowym 29-22 dla thiema. Czy to ja coś źle liczę czy STS popełnił błąd?
Dzieki za odpowiedzi
Jak najbardziej masz rację, źle rozliczyli Ci kupon.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Carreno Busta P. - Schwartzman D.S. - Schwartzman +2.5 seta 1.33 Fortuna

Hiszpan nagle wirtuozem kortów twardych i zdecydowanym faworytem w spotkaniu z Argentyńczykiem? Pablo na pewno ten rok ma znakomity. 20 miejsce ATP. Tak jak na kortach ziemnych na widelcu ma naprawdę znakomite nazwiska (Ferrer, Raonic, Dimitrov, Simon), tak na hardzie dla mnie brakuje mu tego czegoś. Porażki w tym roku z Benneteau, Ferrerem, Troickim, Delbonisem, Skugorem czy Istominem pokazują, że Carreno wcale nie jest tenisistą, który gromi swoich rywali. W US OPEN nie stracił dotąd seta. Jednak jak się przyjrzeć rywalom, poza weteranem Mahutem (35l) pozostali daleko spoza pierwszej setki ATP.
Zdecydowanie lepiej na tym tle prezentuje się jego dzisiejszy przeciwnik. Diego ma swój turniej konia! 6-2 6-4 7-5 z Tipsarevicem, 4-6 7-5 7-5 6-4 z Cilicem czy 7-6 7-5 2-6 6-2 z Pouille robią wrażenie. To naprawdę dobre rezultaty i śmiało mogę powiedzieć, że na ich podstawie w porównaniu z Hiszpanem, to Argentyńczyk pokonał dotąd lepszych tenisistów. W Canadian Master, 3 tygodnie temu Schwartzman pokonał samego Dominica Thiem&#39;a. Mecz był bardzo wyrównany ale ostatecznie to Diego zszedł z kortu jako zwycięzca 6-4 6-7 7-5.
Ten mecz może być bardziej wyrównany niż to sugerują kursy. 1.44 na Carreno Busta to dla mnie jakieś nieporozumienie i moce niedoszacowanie formy rywala. Nie twierdzę, że Schwartzmann jest faworytem, jednak nie da się nie dostrzec formy w jakiej się znalazł i jaką prezentuje na amerykańskich kortach. Dlatego biorę spokojnie hc bo mocno się zdziwię jeśli Argentyńczyk dzisiaj nie wygra chociażby seta.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Carreno Busta P. - Schwartzman D.S. - Schwartzman +2.5 seta 1.33 Fortuna

Hiszpan nagle wirtuozem kortów twardych i zdecydowanym faworytem w spotkaniu z Argentyńczykiem? Pablo na pewno ten rok ma znakomity. 20 miejsce ATP. Tak jak na kortach ziemnych na widelcu ma naprawdę znakomite nazwiska (Ferrer, Raonic, Dimitrov, Simon), tak na hardzie dla mnie brakuje mu tego czegoś. Porażki w tym roku z Benneteau, Ferrerem, Troickim, Delbonisem, Skugorem czy Istominem pokazują, że Carreno wcale nie jest tenisistą, który gromi swoich rywali. W US OPEN nie stracił dotąd seta. Jednak jak się przyjrzeć rywalom, poza weteranem Mahutem (35l) pozostali daleko spoza pierwszej setki ATP.
Zdecydowanie lepiej na tym tle prezentuje się jego dzisiejszy przeciwnik. Diego ma swój turniej konia! 6-2 6-4 7-5 z Tipsarevicem, 4-6 7-5 7-5 6-4 z Cilicem czy 7-6 7-5 2-6 6-2 z Pouille robią wrażenie. To naprawdę dobre rezultaty i śmiało mogę powiedzieć, że na ich podstawie w porównaniu z Hiszpanem, to Argentyńczyk pokonał dotąd lepszych tenisistów. W Canadian Master, 3 tygodnie temu Schwartzman pokonał samego Dominica Thiem&#39;a. Mecz był bardzo wyrównany ale ostatecznie to Diego zszedł z kortu jako zwycięzca 6-4 6-7 7-5.
Ten mecz może być bardziej wyrównany niż to sugerują kursy. 1.44 na Carreno Busta to dla mnie jakieś nieporozumienie i moce niedoszacowanie formy rywala. Nie twierdzę, że Schwartzmann jest faworytem, jednak nie da się nie dostrzec formy w jakiej się znalazł i jaką prezentuje na amerykańskich kortach. Dlatego biorę spokojnie hc bo mocno się zdziwię jeśli Argentyńczyk dzisiaj nie wygra chociażby seta.
Argentyńczyk w meczu z Francuzem brał przerwę medyczną - problemy z udem. Może być jak z Goffin.
 
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
Ktoś z Was może już kojarzyć, że jestem prawdopodobnie największym fanem del Potro &quot;outside Argentina&quot; -&gt; oczywiście mówię to z dużym przekąsem, niemniej faktem jest, że to mój ukochany tenisista i to się nie zmieni nigdy. Oczywiście nie jest tak, że betuję na niego cały czas; z reguły po prostu te mecze omijam bo wiem, że kierowałbym się za bardzo sercem. Parę razy udało mi się złapać wysokie kursy na niego po kontuzji, gdzie siłą rzeczy był dużym dogiem - na przykład zeszłoroczny Davis Cup i mecz z Murrayem w hali w Glasgow, Rio 2016 z Djokovicem (choć tam akurat stawiałem w zasadzie symbolicznie, bo to się wydawało wybitnie niemożliwe); dużo grosza urwałem też na live podczas finału Davis Cupu i jego meczu z Cilicem, gdzie także powrócił ze stanu śmierci klinicznej, jak mawia Tomasz Lorek. I już tamten powrót był niesamowity.
We wczorajszym meczu to ja nie postawiłem na Delpo ani grosza, bo po prostu uznałem, że to raczej przegra, Thiema nie przeskoczy, a i kurs był na niego za niski. I po dwóch setach byłem załamany, bo bałem się blamażu. Widać było, że męczy się z tym wirusem. Na szczęście tabletki zaczęły działać i stała się MAGIA. Najlepszy powrót w tenisie (mówię tu o meczach bo5), jaki widziałem... od listopada zeszłego roku ;) Biorąc pod uwagę oczywiście to, kto z kim grał i jakie były okoliczności. Mecz był wspaniały, nie będę tutaj za bardzo go opisywał, kto widział, ten wie. Z wiadomych przyczyn pierwsze dwa sety były słabe, w trzecim Thiem się chyba trochę zdekoncentrował, ale dwa ostatnie sety to bajka, a dramaturgia level milion. Kto nie widział ten trąba!
Natomiast napisałem ten przydługi wstęp żeby powiedzieć, że wczoraj gadałem z kumplem i napisałem mu pół żartem-pół serio, że jeśli del Potro wygra ten mecz, to wygra cały turniej. Oczywiście sam w to nie wierzę i zagram to leciutko jedynie, ale uważam, że z Federerem ma jak najbardziej szansę powalczyć. Psychicznie to jest top topów, korty Flushing Meadows to dla niego miejsce specjalne i gdzie grać swój najlepszy tenis, jak nie tutaj.
1. Ktoś powie, że del Potro ma własne problemy zdrowotne, ale w tym momencie to nie są problemy z jakąś częścią ciała, a z tym wirusem. Jak się wykuruje, to będzie dobrze. Natomiast Federer przystąpił do turnieju z problemem z plecami i było to widać. Tutaj upatruję szansę, bo nie jest to forma z AO i Wimbledonu. Chociaż dwa ostatnie mecze Federer wygrał bardzo przekonująco - jeśli ktoś oglądał, to dajcie znać, bo ja widziałem akurat tylko mecze z Tiafoe i Jużnym.
2. Backhand - no tajemnicą nie jest, że Szwajcar będzie ogrywał mu ten backhand okrutnie oraz to, że bh u del Potro nigdy nie będzie taki, jak kiedyś, ale muszę powiedzieć, że jak Delpo wszedł już we wczorajszym meczu na swój najwyższy poziom, to zaczął odgrywać dobrze. Bez jakiejś wielkiej siły (chociaż parę razy udało mu się dzięki temu uderzeniu zdobyć punkt i byłem zaskoczony, bo to w końcu Thiem, który porusza się po korcie genialnie), ale dość płasko i przede wszystkim głęboko, pod nogi. To może być kluczem, bo będzie trochę neutralizowało potencjalne ataki Federera.
3. Psychika - tak jak pisałem wyżej, Federera się nie zlęknie a już zwłaszcza nie tutaj.
4. Kondycja - pewnie będą głosy, że przecież del Potro to już kondycyjnie nie wyrabia w tourze, że ostatnio z Dimitrovem prawie dostał udaru na korcie i tak dalej. Ale bierzcie poprawkę na to, że - co do pierwszej części - to już nie te czasy, co rok temu, gdzie przystąpił do sezonu bez żadnych oczekiwań a i tak na Igrzyskach oraz w Davis Cupie zrobił wyniki NIESAMOWITE, gdzie grał mecze katorżnicze i tak naprawdę jechał chyba bardziej na woli walki i determinacji, niż na faktycznej energii; do drugiej części - okej, ale pamiętajcie, że tam w Cincinnati to do ogromnej wilgotności dochodził niewiarygodny upał. Tutaj też jest wilgotno - wschodnie wybrzeże, nic nie poradzisz - ale temperatura jest w tym roku wyjątkowo łaskawa. Jutro ma być koło 20 stopni.
A co do meczu z Thiemem - grali 3,5 godziny, ale ma gdzieś między 40-48h odpoczynku, więc zregeneruje się. Ten gość pracuje ciężko, żeby powrócić tam, gdzie jego miejsce i tak, na pewno jest zmęczony, ale to profesjonalista i da radę. W pierwszych trzech rundach wszystko po 3:0 i w sumie tylko Laaksonen mu sprawił lekkie kłopoty, pozostałe dwa mecze to pełna kontrola od początku do końca, a wynik, jaki zrobił z Bautistą robi wrażenie.
Więc w zasadzie wszystko zależy od tego, jak będzie miała się sprawa z tym wirusem. Typów na ten mecz na razie nie podaję (nie wiem, czy w ogóle podam, możliwe, że znowu odpuszczę), ale widowisko powinno być przednie.
A Wy co sądzicie? Zgadzacie się, czy nie? Fajnie by było, jakby ten post rozpoczął jakąś ciekawą dyskusję ????
Typy na dzisiaj prawdopodobnie podam po południu.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Lopez F./Lopez M. - Haase R./Middelkoop M. 1 @ 1.53 Fortuna ✅

Na singla jest to za niski kurs, ale do jakiegoś akumulatora można spokojnie dorzucić. Przede wszystkim dziwi mnie tutaj kurs, bo ja bym koło 1.30 wystawił na hiszpański duet. Różnica w doświadczeniu i umiejętnościach deblowych powinna być tutaj kluczowa. Myślę, że Lopezy mogą w Nowym Jorku spokojnie walczyć o najwyższe cele. W zeszłym roku był półfinał, w tym roku może być nawet lepiej, patrząc na dotychczasowe wyniki z tego turnieju.
Jeśli chodzi o holenderską parę to jest ich to pierwszy wspólny turniej w karierze. Bodajże raz grali w Davis Cup w zeszłym roku, ale to wszystko. W zasadzie to ich jedynym wartościowym wynikiem jest pokonanie pary Herbert/Mahut. Podchodzę do tego sceptycznie, bo Mahut był po maratonach w singlu, które prawdopodobnie przełożyły się na jego słabszą dyspozycję w deblu.
Moim zdaniem nie powinno tutaj być niespodzianki, a kurs naprawdę warty pogrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
P 9

piotrmakowski

Użytkownik
Co do Del Potro - Federer to tutaj szanse Argentyńczyka widzę. Oczywiście pod warunkiem, że będzie w 100% sprawny fizycznie (tutaj są dwa problemy - wirus i zmęczenie po 5-setówce z Thiemem). Tym bardziej, że Argentyńczyk nie ma takiego rytmu meczowego ze względu na częste kontuzje. Szanse Del Potro będą w dłuższym meczu, jak wygra jeden z dwóch pierwszych setów to moim zdaniem będą całkiem spore. Federer raczej nie pozbył się zupełnie problemów zdrowotnych, ale widać że ręka mu chodzi ładnie, krótsze wymiany wygrywa bez większych problemów szczególnie w początkowych stadiach meczu. Gdyby Jużny nie słaniał się na nogach w dwóch ostatnich setach, to miałby spore szanse. Jak trochę zacznie w siebie wątpić, co mu się zdarza, to może Del Potro mu zrobić krzywdę.
Federera ciężko ocenić, bo trafił na przeciwników którzy mu wybitnie pasują: vs Jużny 17-0, vs Lopez 13-0, vs Kohlschreiber 12-0. Del Potro będzie pierwszym, który Szwajcara będzie miał okazję przetestować. Oczywiście o ile będzie w wystarczająco dobrym stanie fizycznym. Fakt, że dał radę rozegrać 5 setówkę świadczy o jego przygotowaniu naprawdę nieźle.
 
aldialdi 0

aldialdi

Użytkownik
Panowie, dajcie spokój, Del owszem szacunek za to co i jak zrobił, ale Fed nie daje się tak łatwo. Nawet obolały i zmęczony gra jak z nut. Z pewnością walka będzie ostra, ale jeżeli Del wygra, to na pewno będzie to sensacja.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Co do meczu Federer - Del Potro...
Lubię przeglądać sobie social media zawodników i nawet FedEx dał zajebisty forehand Delpo ze spotkania z Thiemem w formie gifu na swoje media społecznościowe. Widać, że Panowie się lubią, szanują a Federer to nie Nadal, że chce za wszelką cenę zmieść z powierzchni rywala.
Dla mnie niestety (jestem fanem Delpo), wygra tutaj Federer (choć oczywiście Federera szanuję mocno). Widać, że z meczu na mecz wchodzi na swój top. Tak samo jak na Wimbledonie. Ale nie wygra do zera. Beda 4 sety minimum. Chyba, że Juan wejdzie na 150% swoich możliwości jak w 2009 roku to wtedy będzie i 5 setowka.
Tak czy inaczej over 3.5 seta biorę w ciemno po eleganckim kursie.
Nie patrzcie na ta analizę jak na analizę bo ja typuje US Open tegoroczny intuicyjnie i na razie Bardzo dobrze na tym wychodzę (kto nie wierzy, niech sprawdzi sobie poprzednie moje typy) i taki też ten typ jest ????
over 3.5 seta Federer - Del Potro @1.86
Unibet
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Querrey - Anderson
TB w 1 secie - 2.42 - Fortuna ✅ izi bet - aż 3 TB na 4 sety ;)

Moim zdaniem ten kurs jest za duży - ja bym wystawił max 2.00 na to zdarzenie. Obaj zawodnicy opierają swoją grę na mocnym serwisie.
Dotychczas na US Open - przełamania w całym meczu:
Querrey vs:
-
Simon - 4 przełamania, ale wiadomo jakim zawodnikiem jest Simon - ściana, biega i biega i przebija,
- Sela - 1 przełamanie w meczu
- Albot - 1 przełamanie
- Zverev - 0 przełamań
Anderson vs:
- Aragaone - 0 przełamań
- Gulbis - 0 przełamań
- Coric - 0 przełamań
- Lorenzi - 2 przełamania
Poza ostatnim spotkaniem, zawsze mieliśmy zacięte spotkania pomiędzy nimi i zawsze padał jakiś TB. Gramy na kortach twardych, chłopaki opierają grę na mocnym podaniu i szybkim kończącym uderzeniu, wiec wymian i szans na przełamanie powinno być bardzo mało.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Schwartzman - Carreno - Busta typ Schwartzman kurs 3.05 Unibet⛔4-6 4-6 2-6
Piękny sen Schwartzmana na kortach Nowego Jorku. Czytam wiele opinii o Argentyńczyku z jednymi się zgadzam z drugimi nie. Mimo wszystko Diego to nie jest gwiazda jednego turnieju wystarczy się przypatrzeć wynikom w tym sezonie ćwierćfinał w Monte Carlo porażka z Nadalem następnie III runda na Roland Garros i porażka z Djokovicem wiem ,ze były to korty ziemne, które zawsze były domeną Schwartzmana. Jednak na kortach twardych również poczynił postęp a wyniki na US Open tylko to potwierdzają. Zadziwia mnie progres Diego ,który jeszcze niedawno brylował ale w challengerach na kortach ziemnych. Teraz na 33 miejscu w rankingu ATP zadziwiające i moim zdaniem ten kieszonkowy zawodnik(170 cm) nie powiedział ostatniego słowa. Diego stylem gry przypomina Ferrera może zrobi taką karierę jak David. Przeciwnik Argentyńczyka Careno-Busta przeszedł podobną drogę był królem challengerów na kortach ziemnych teraz zaczął sobie dobrze radzić w ATP gdzie również woli grac na kortach ziemnych ale i na hardzie jak widać daje sobie radę. Dzisiaj stawiam na niespodziankę i wygraną Diego ponieważ gra rewelacyjnie ograł Cilica oraz faworyzowanego Pouilla. Jeżeli dziś nie przegra z kłopotami zdrowotnymi będziemy świadkami dobrego meczu w którym górą będzie Diego. Swoją drogą kurs na Argentyńczyka w pierwszej czwórce musiał byc rewelacyjny.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Carreno Busta - Schwartzman Carreno Busta under 6,5 asów @1,69 ⛔ 1xbet
Carreno Busta 9 asów w czterech meczach - 1, 3, 4, 1. To tenisista, który bardziej przykłada się do rotacji, aniżeli w poszukiwaniu płaskiego, mocnego serwisu. Linia trochę za duża, STS ma 4,5 po podobnym kursie.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Carreno vs Schwartzman. Carreno 1.45 Fortuna 3:0 Busta.
Tutaj nie bedzie niespodzianki wg mnie. Schwartz juz sie rozstrzelal. Carreno US nie wygra ale liczę,ze znajdzie sie w kolejnej rundzie. Jest w lepszej formie po prostu.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Del Potro vs Federer. Federer 1.2 Fortuna. Odrodzenie DelPotro ? Czy Rog zagral kiepsko ?? 1:3 Delpo.
Te piec setow wyjdzie mu bokiem wg mnie. Delpo pokazal charakter ale nie oszukujmy sie, Rog z meczu na mecz coraz to lepiej wygląda. Nie wiem czy ogra Fed Nadala ale Delpotro z turnieju wyrzuci. Szacun dla argentynczyka za mecz z Domino ale na Federerze swoj udzial zakonczy.
Querrey vs Anderson. Querrey 1.75 Fortuna. Nigdy wiecej bezjajecznych tenisistow!!! Kevin klasa i to on w finale bo Busta zagral dno w cwiartce. Pytanie czy Kevinowi kontuzja sie nie odnowi ??
Tu zdania nie zmieniam. Gospodarze pomogą. Kibicowac bedą Querreyowi. W dodatku Anderson pokazal ze jest drewnem w meczu z Dolgopolovem. Tutaj obaj maja swietny serwis, ale poruszanie sie po korcie oraz szerszy wachlarz uderzen ma faworyt gospodarzy. Uwazam,ze amerykanin tutaj skorzysta z wielkiej szansy i wg mnie nie tylko wygra dzis ale także w kolejnej rundzie z Carreno.
Nadal vs Rublev+8.5 gema.Mogłem sie spodziewac gwałcie na rusku przez hiszpana. To bylo do przewidzenia ..ehh
Nie widzę innej opcji jak Rafa w polfinale. Jednak stawiam na to,ze Rublev zdobedzie wiecej gemow z Rafą niz Dolgo. 6:3 6:4 6:3 pokrywa handi i myslę,ze rusek da radę,wiedząc,ze jest to jego ostatni mecz w turnieju po prostu powalczy.
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Querrey vs Anderson. Querrey 1.75 Fortuna.
Tu zdania nie zmieniam. Gospodarze pomogą. Kibicowac bedą Querreyowi. W dodatku Anderson pokazal ze jest drewnem w meczu z Dolgopolovem. Tutaj obaj maja swietny serwis, ale poruszanie sie po korcie oraz szerszy wachlarz uderzen ma faworyt gospodarzy. Uwazam,ze amerykanin tutaj skorzysta z wielkiej szansy i wg mnie nie tylko wygra dzis ale także w kolejnej rundzie z Carreno.
Mecz typowe 50/50 zadecyduja pojedyncze punkty wiec powinno brac sie tego z wyzszym kursem czyli Andersona po 2,20. Obaj w formie, Anderson stracil seta z Lorenzi, Querrey stracil z Albotem. Warto przypomiec ze grali z soba 2 tygodnie temu Anderson wygral 2-0, az 6-1 w drugim secie. Moze I Anderson jest drewnem przy Dologopolovie ale na pewno nie przy Samie. H2H 8-6 dla Sama.
 
typer-roku 62

typer-roku

Użytkownik
Mały offtop, ale to istotne pytanie w kontekście planowania weekendu:
Wiadomo już kiedy zostanie rozegrany półfinał z udziałem Nadala/Rubleva - Federera/Delpo? Czy będzie to piątek, podobnie jak drugi półfinał, czy sobota i godziny wieczorne czy środek nocy?
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Juan Martin Del Potro - Roger Federer
Roger -1.5 seta - 1.40 - STS - do dubla ze SKA z KHL :cool:

JMDP zrobił coś niesamowitego z Thiemem - przegrywał 2-0 w setach - do 1 i do 2, a mimo swojej choroby i brania leków w czasie meczu, wygrał 3 seta. Potem znowu coś niesamowitego - przegrywał 5-3 i Thiem miał 30-0 przy własnym podaniu i przełamał i wygrał seta, a potem zamknął mecz w 5 secie i uratował mój kupon na 2k.
Teraz przyjdzie mu zmierzyć się z Rogerem, który może nie gra rewelacyjnie ale rozpędza się w tym turnieju. Nie wiem jak będzie ze zdrowiem Del Po, ale taka dawka leków w czasie meczu, bardzo długi maraton, na pewno odbiją się na jego zdrowiu.
Del Po gra bardzo słabo na backhendzie, dużo gorzej niż kiedyś i już widzę, jak Roger swoim jednoręcznym BH będzie grał mocno kątowo i Del Po ledwo będzie dochodzić do tych piłek i Roger będzie kończył akcje.
Del Potro pewnie będzie się bronił serwisem i mocnym FH, ale Roger ma wiele więcej atutów w grze od Argentyńczyka i biorąc pod uwagę problemy zdrowotne Del Po, bardzo słaby BH i ostatni maraton z Thiemem, myślę, że nie ugra więcej niż 1 seta.
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
Mały offtop, ale to istotne pytanie w kontekście planowania weekendu:
Wiadomo już kiedy zostanie rozegrany półfinał z udziałem Nadala/Rubleva - Federera/Delpo? Czy będzie to piątek, podobnie jak drugi półfinał, czy sobota i godziny wieczorne czy środek nocy?
Zawsze oba półfinały mężczyzn są w piątki. Chyba że pogoda nie pozwala
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom