>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher LV BET - opinie

kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Uważajcie na bonusy oferowane przez LV Bet. Nie wiem czy każdy ma tego świadomość, ale bonusy u tego bukmachera się kumulują. Mój przykład: Skusiłem się na bonus siatkarski. Wpłaciłem -&gt; Zagrałem zakład -&gt; Przegrałem. Mówię sobie trudno, ogram ich następnym razem. Tydzień pózniej -&gt; Wpłacam -&gt; Gram kupon znów wtopa, mówię sobie o tyle fajnie ze załapałem się na bonus z promocji bezpieczny kupon. Dostaje bonus udaje się trafić większa wygrana, dogrywam kupony aby obrócić bonus, kasa przechodzi na konto główne. Zlecam wypłatę a po kilku min otrzymuje e-mail:
Uprzejmie informujemy, iż wypłata środków została anulowana, ponieważ depozyt nie został poprawnie obrócony.
Według regulaminu kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu z mnożnikiem:
&quot;podlega 4-krotnemu obrotowi (bez ograniczeń czasowych) po kursie minimalnym 2.0, na rynki składające się z co najmniej trzech selekcji, (rynek 3-drogowy to forma zakładu w 1-X-2, w którym są możliwe co najmniej trzy niezależne możliwe zakończenia np. Zwycięzca meczu w piłce nożnej Gospodarz - Remis - Goście, przykładowo “Zwycięzca meczu 3-drogowy”, “3-drogowy Handicap”, itd.), z pominięciem zakładów typu „double chance”. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi to przynajmniej jedna selekcja powinna być tzw. zakładem 3-drogowym z kursem minimalnym 1.50.&quot;


Żeby było zabawniej, człowiek na czacie zapewniał mnie wcześniej, że bonus został obrócony i za 20 min przejdą na konto główne po czym będzie można zlecić wypłatę. Co ciekawe jest chyba jedyny bukmacher w którym bo wejściu na konto gracza nie ma informacji jaka kwota pozostała do pełnego obrotu bonusem.
 
M 451

malizna

Użytkownik
Od tygodnia czekam na dodanie bonusu do mojego konta. Support zapewnia mnie, że dział IT nad tym pracuję, ale coś im to się zbytnio nie udaję. Piszę do nich maile, ale również odpowiadają tą samą regułką od 5 dni. Masakra
 
bumblebee 0

bumblebee

Użytkownik
witam, pytanie do przedstawiciela LVbet, albo innego bukmachera, szukam zdarzenia na powrót Kubicy do F1, wiem że mieliście niedawno takie zdarzenia. Czy bedą jeszcze dostepne, ew. czy moglibyście mi wystawić takie zdarzenia do zawarcia zakładu? i ustalenie kursów? tyczy sie to też innych buków.
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Dziś LVbet podobnie jak toto-mix wystawił kursy gorsze od sts-u. To jest zagrywka poniżej pasa , kochany LVbet szanujmy się. Co gorsza kursy były gorsze jak w tych dwoch wspomnianych bukach
Nie wiem gdzie zmierzacie ale fanów wam nie będzie przybywać, a tylko ubywać. Najgorsze kursy w Polsce i obarczanie gracza pseudo podatkiem -12% doprowadzi Was jedynie w odchlan!
 
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Ja tam jestem zadowolony. Pierwszy raz wpalcilem kasę tydzień temu ,bez bonusu zagrałem wygrałem coś ponad 500zl zleciłem wypłatę wieczorem koło 20 a następnego dnia w już po 11 kasa była na moim koncie. Miałem mały problem bo raz jakby strona się zawiesiła i mój zakład nie był widoczny , nPsilaem do suportu babka zapewniała mnie że zakład został zawarty ,lecz następnego dnia odpisała ,że przepraszają za pomylke i kasa została zwrócona jak i dodatkowy bonus pieniężny. Jedna rzecz która mnie wkurza to strona. Ciężko się szuka i strasznie tnie zawiesza się w przeglądarce Google
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Ja tam jestem zadowolony. Pierwszy raz wpalcilem kasę tydzień temu ,bez bonusu zagrałem wygrałem coś ponad 500zl zleciłem wypłatę wieczorem koło 20 a następnego dnia w już po 11 kasa była na moim koncie. Miałem mały problem bo raz jakby strona się zawiesiła i mój zakład nie był widoczny , nPsilaem do suportu babka zapewniała mnie że zakład został zawarty ,lecz następnego dnia odpisała ,że przepraszają za pomylke i kasa została zwrócona jak i dodatkowy bonus pieniężny. Jedna rzecz która mnie wkurza to strona. Ciężko się szuka i strasznie tnie zawiesza się w przeglądarce Google
Powinieneś zaznaczyć że jesteś zadowolony z pojedynczej wygranej, w dłuższej perspektywie nie można być zadowolonym z gry w bukmacherze oferującym takie kursy
Grając np 30-50 singli płasko, a nawet nie, nie jesteś wstanie osiągnąć zysku a jedynie stracisz i twój budżet może jedynie regularnie topniec. Lvbet ostatnio ma najgorsze kursy na rynku. Oznacza to ze są zachłanni na kasę swoich klientów. Musieli przyjąć dużo osób do gry, które myślą jak Ty że są zadowolone, ale to długo nie potrwa. Ale włodarze LVBet trochę się nachapia, zresztą po to są bukmacherzy w Polsce, bo napewno nie dla klienta
 
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Wiadomo ,że nie jest tak super jak było w bet365, ale porównując go do fortuny w której grałem myślę ,że daje radę i rozwija się w dobrym kierunku. Czas pokaże
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Przecież napisałem jak ich rozwój wygląda, po tym co teraz napisałeś wygląda na to że liczyć umiesz ale po tym co wyżej to zdecydowanie nie
Bet365 to wcale nie był taki super buk, chyba że do wtop na live
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Znajomy do mnie pisze że dostał Bonus 250 pln od depozytu a warunki jakie ma są takie za nie warto z niego korzystać, bo to kara a nie Bonus!
Wpłacil 500 i myślał że dostał za free 250 (Bonus &quot;liga mistrzów&quot; przyznawany do 24.09 na normalne zakłady, bez potrzeby gry na wspomnianą LM) i sie tylko oszukał
I co się dzieję, przegral owy depozyt 500 pln
Dostal Bonus do gry za 250 pln i teraz jak wygra coś za ten Bonus (na głupich warunkach) to mimo że przegral pierwszy depozyt to aby mógł dalej grać i wypłacać pieniądze na jego koncie musi być zrobiony obrót nowym depozytem 4x 500 tj musi ponownie wpłacać dalej środki na konto i robić obrót na tych pseudo warunkach (zrobić depozyt bo skorzystał z tej głupoty , przepraszam promocji ;)). Więc musi zrobić obrót na 2000 pln z nowych środków na jakiś katastroficznych warunkach, aby jego konto było że tak powiem wypłacalne. Jak mi to mówił nie wiedziałem że cos takiego jest możliwe. Wiele osób zapewne nie zrozumie tej sytuacji, ale tak, to się dzieje naprawdę w LVBET!
Po pierwsze gra w tym dziadowskim buku nie ma sensu ze względu na najniższe kursy w Polsce. Wczoraj tam widziałem kurs 1.97 gdzie normalnie powinno być 2.50 (np Typ na 2-0 Kerber @ LVbet wystawił @ 1.97 i to z podatkiem, a bez będzie @ 1.70 gdzie normalnie wszędzie było 2.45 - 2.50 netto!). A ich wymysły których nie nazwę bonusem to dodatkowy gwóźdź do trumny dla gracza. W tej pseudo firemce dla naiwnych nie da się nic wygrać, to jest nie realne...
Nie polecam grać w tym czymś i nawet nie nazwę tego czegos co oni oferują zakładami bukmacherskim. To zwykły przewal na kliencie to całe LVbet
Znaojmy zamknął tam konto o czym mnie poinformował prawidłowa decyzja!
PS
Zapomnailem dodać, że jak nawet przegra owy bonus, to nie będzie mógł dalej grać na tym LVbet, ponieważ dalej ciąży na nim obowiązek obrócenia depozytu na kwotę 1500 pln (musi go wpłacić) i grać na warunkach jak: brak azjanow, zakład trzy-drogowy i inne bzdury. Nie grajcie tam, bo to pewna utrata wpłaconych środków...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Odpowiedź LV BET do postu kojocik89
LV BET Zakłady Bukmacherskie. W nawiązaniu do problemu jaki został zgłoszony przez użytkownika kojocik89. W przytoczonym problemie kojocik89 nie podaje zbyt wielu szczegółów. Zakładamy że sprawa dotyczy bonusu z którego użytkownik kojocik89 skorzystał 24.08.2017. Pragniemy poinformować iż użytkownik kojocik89 w przeciągu ostatnich 6 miesięcy skorzystał z 12 różnych bonusów w LV BET Zakłady Bukmacherskie. Sam fakt że są to średnio 2 bonusy na miesiąc bardzo nas cieszy. To pokazuje ze jesteśmy bardzo popularnym Bukmacherem na rynku polskim. Zgłoszona przez użytkownika wyplata została zaakceptowana w pierwszym miejscu, a następnie anulowana. Powodem anulowania wypłaty był fakt że użytkownik nie dokonał wymaganego obrotu do wypłaty środków. Użytkownik kojocik89 został o tym poinformowany droga mailowa a godzinę później taka sama informacje dostał na czacie. Dokonał wymaganego obrotu i wyplata środków wyszła dnia następnego. Zastanawiający jest fakt, że temat powraca na forum po ponad 2 tygodniach. LV BET Zakłady Bukmacherskie są transparentnym operatorem, legalnie działającym na rynku polskim. LV BET Życzy wszystkim wysokich wygranych.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Odpowiedź LV BET do postu kojocik89
LV BET Zakłady Bukmacherskie. W nawiązaniu do problemu jaki został zgłoszony przez użytkownika kojocik89. W przytoczonym problemie kojocik89 nie podaje zbyt wielu szczegółów. Zakładamy że sprawa dotyczy bonusu z którego użytkownik kojocik89 skorzystał 24.08.2017. Pragniemy poinformować iż użytkownik kojocik89 w przeciągu ostatnich 6 miesięcy skorzystał z 12 różnych bonusów w LV BET Zakłady Bukmacherskie. Sam fakt że są to średnio 2 bonusy na miesiąc bardzo nas cieszy. To pokazuje ze jesteśmy bardzo popularnym Bukmacherem na rynku polskim. Zgłoszona przez użytkownika wyplata została zaakceptowana w pierwszym miejscu, a następnie anulowana. Powodem anulowania wypłaty był fakt że użytkownik nie dokonał wymaganego obrotu do wypłaty środków. Użytkownik kojocik89 został o tym poinformowany droga mailowa a godzinę później taka sama informacje dostał na czacie. Dokonał wymaganego obrotu i wyplata środków wyszła dnia następnego. Zastanawiający jest fakt, że temat powraca na forum po ponad 2 tygodniach. LV BET Zakłady Bukmacherskie są transparentnym operatorem, legalnie działającym na rynku polskim. LV BET Życzy wszystkim wysokich wygranych.
Piękne masło maślane ze strony pracownika LV BET. Nie prościej napisać wprost: Drodzy użytkownicy musicie mieć świadomość, że bonusy w naszej firmie się kumulują?
Zastanawiający to jest fakt, że firma aspirująca do miana polskiego Bet365 odpowiada po blisko 2 tygodniach od zgłoszenia, no ale to pokazuje podejście do klienta w tej firmie.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Bardzo dobrze, czytaj warunki promocji a później &quot;burze&quot; rób. Jak na razie moja przygoda z LV BET jest bardzo dobra, wywiązują się z promocji , bonusów świetny bukmacher. Zastanów się co piszesz i porównaj kursy LV Bet do STS ... Bardzo dobry bukmacher polecam !
Mam nadzieję ,że błędy na stronie www zostaną wyeliminowane, potrzebujemy również aplikacji mobilnej !
Przepraszam o jakich warunkach Ty piszesz? Spotkałeś się gdzieś wcześniej z sytuacją, że przegrałeś bonus i przy kolejnym musiałeś zarówno obracać ten nowy jak i dokończyć obrót tego starego? Bardzo dobry bukmacher? Proszę Cię chyba ich jeszcze nie ograłeś, jeśli wygrasz to się odezwij i pochwal się jakie limity Ci nałożyli bo ja np na ME Europy których ta firma była głównym sponsorem miałem limit wynoszący przysłowiowe kieszonkowe czytaj max/ 50zł
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Co.do porównywania że sts groszy... To śledząc ich kursy to nawet sts potrafi być lepszy..
A co do bonusów, to uważam że LVbet nie ma żadnych bonusów,, a tylko nabija w butelkę swoich klientów i jest to totalne G... , z którego nie należy korzystać. Więc jeżeli sts ma pseudo Bonus, to kursowo potrafi być lepszy
Ja nie gram w LVbet, a coś takiego że przegrywamy Bonus i Depozyt, a zostaje nam tak czy owak obowiązek obracania depozytu na warunkach tego śmieciowego bonusa jest zwykłym dym... klienta. Nie dość że kursy jak dla niewidomych to jeszcze plują własnym graczom w twarz. Trzeba być podwójnym idiotą aby tam grać.
A co do kumulacji bonusów, to ma zastosowanie także jak korzystamy z jednego bonusa, bo jak wyżej tłumacze, trzeba obracać = przegrać kasę mimo przegrania kasy, musimy dalej grać na warunkach pseudo bonusowych np 4x depozyt na idiotycznych warunkach
LVbet = zapraszamy podwójnych idiotów
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Odpowiedź firmy LV BET na post usera @ TheReignMan
W nawiązaniu do wiadomości użytkownika o nicku TheReignMan chcielibyśmy wyjaśnić sprawę obrotu bonusem od depozytu przyznawanym z okazji startu Ligi Mistrzów. Nigdzie w regulaminie nie ma zapisu wg. którego klient musi dokonać kolejnej wpłaty aby wykonać wymagany obrót. Jeśli klient przegra swój depozyt za który otrzymał bonus to automatycznie problem obrotu znika ponieważ nie ma środków aby tego dokonać. Podsumowując kolejny depozyt nie jest w żaden sposób obarczony wymogiem obrotu. Doszło w tym wypadku do nadinterpretacji regulaminu przez Pana znajomego, oczywiście nieporozumienia się zdarzają, ale firma LV BET zawsze dąży do ich szybkiego rozwiązywania. Jeśli chodzi o krytykę wysokości bonusów to chyba nie ma drugiej takiej firmy na polskim rynku, która oferuje zarejestrowanym klientom bonusy od kolejnego depozytu o równowartości 50% wpłaty. Druga sprawa to wysokość kursów w LV BET, wydawałoby się że to ostatni możliwy zarzut pod naszym adresem. Oczywiście można podać przykład jednego zakładu i tylko jednej selekcji i porównać z rynkiem. Jednak w ten sposób można znaleźć niższy kurs u każdego bukmachera na świecie i powiedzieć, że mają najniższe kursy. Jednak jeśli chcemy rzetelnie podejść do takiego porównania to warto wybrać po jednym meczu z kilku lig/sportów i porównać kursy na wszystkie selekcje oraz policzyć wysokość marży na każdym zakładzie.
Liga Mistrzów:
PSG – Bayern Monachium – 1X2 i O/U LV BET 2.08 – 3.90 - 3.25 marża: 4,29% 1.39 – 2.95 marża: 5.52% Fortuna 2.07 – 3.90 – 3.25 4,51% 1.39 – 2.99 5.11% STS 2.05 – 3.80 – 3.08 7,03% 1.40 – 2.90 5.58% Milenium 2.02 – 3.60 – 3.26 7,37% brak Forbet 2.00 – 3.75 – 3.20 7,34% 1.35 – 2.85 8.39%
Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok – 1X2 i O/U 2,5 LV BET 2.20 – 3.25 - 3.25 marża: 6,54% 2.05 – 1.73 marża 6,18% Fortuna 2.22 – 3.12 – 3.30 6,89% 2.08 – 1.68 7,06% STS 2.15 – 3.15 – 3.40 7,12% 1.98 – 1.75 7,10% Milenium 2.20 – 3.10 – 3.30 7,42% 2.00 – 1.74 6,95% Forbet 2.20 – 3.25 – 3.30 6,13% 2.00 – 1.70 8,11% Tenis: Stosur – Han LV BET 1.23 – 3.85 marża: 6,78% Fortuna 1.27 – 3.60 6.12% STS 1.22 – 3.91 7.01% Milenium 1.23 – 4.22 4.76% Forbet 1.20 – 3.80 8.80%
Jak widać na tym zestawianiu nie wypadamy źle, to nie są wybrane mecze do porównania, taką samą marże mamy na inne spotkania Ligi Mistrzów czy Ekstraklasy, a także na inne popularne ligi europejskie. Jeśli chodzi o piłkę nożną czyli zdecydowanie najpopularniejszy sport mamy najniższą marżę na polskim rynku, tenis odrobinę gorzej, ale to ciągle czołówka. W związku z tym zarzut niskich kursów nie wydaje się nam do końca trafny, ale zrobimy wszystko oby jeszcze bardziej obniżyć marżę.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Odpowiedź firmy LV BET na post usera @ TheReignMan
W nawiązaniu do wiadomości użytkownika o nicku TheReignMan chcielibyśmy wyjaśnić sprawę obrotu bonusem od depozytu przyznawanym z okazji startu Ligi Mistrzów. Nigdzie w regulaminie nie ma zapisu wg. którego klient musi dokonać kolejnej wpłaty aby wykonać wymagany obrót. Jeśli klient przegra swój depozyt za który otrzymał bonus to automatycznie problem obrotu znika ponieważ nie ma środków aby tego dokonać. Podsumowując kolejny depozyt nie jest w żaden sposób obarczony wymogiem obrotu. Doszło w tym wypadku do nadinterpretacji regulaminu przez Pana znajomego, oczywiście nieporozumienia się zdarzają, ale firma LV BET zawsze dąży do ich szybkiego rozwiązywania. Jeśli chodzi o krytykę wysokości bonusów to chyba nie ma drugiej takiej firmy na polskim rynku, która oferuje zarejestrowanym klientom bonusy od kolejnego depozytu o równowartości 50% wpłaty. Druga sprawa to wysokość kursów w LV BET, wydawałoby się że to ostatni możliwy zarzut pod naszym adresem. Oczywiście można podać przykład jednego zakładu i tylko jednej selekcji i porównać z rynkiem. Jednak w ten sposób można znaleźć niższy kurs u każdego bukmachera na świecie i powiedzieć, że mają najniższe kursy. Jednak jeśli chcemy rzetelnie podejść do takiego porównania to warto wybrać po jednym meczu z kilku lig/sportów i porównać kursy na wszystkie selekcje oraz policzyć wysokość marży na każdym zakładzie.
Liga Mistrzów:
PSG – Bayern Monachium – 1X2 i O/U LV BET 2.08 – 3.90 - 3.25 marża: 4,29% 1.39 – 2.95 marża: 5.52% Fortuna 2.07 – 3.90 – 3.25 4,51% 1.39 – 2.99 5.11% STS 2.05 – 3.80 – 3.08 7,03% 1.40 – 2.90 5.58% Milenium 2.02 – 3.60 – 3.26 7,37% brak Forbet 2.00 – 3.75 – 3.20 7,34% 1.35 – 2.85 8.39%
Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok – 1X2 i O/U 2,5 LV BET 2.20 – 3.25 - 3.25 marża: 6,54% 2.05 – 1.73 marża 6,18% Fortuna 2.22 – 3.12 – 3.30 6,89% 2.08 – 1.68 7,06% STS 2.15 – 3.15 – 3.40 7,12% 1.98 – 1.75 7,10% Milenium 2.20 – 3.10 – 3.30 7,42% 2.00 – 1.74 6,95% Forbet 2.20 – 3.25 – 3.30 6,13% 2.00 – 1.70 8,11% Tenis: Stosur – Han LV BET 1.23 – 3.85 marża: 6,78% Fortuna 1.27 – 3.60 6.12% STS 1.22 – 3.91 7.01% Milenium 1.23 – 4.22 4.76% Forbet 1.20 – 3.80 8.80%
Jak widać na tym zestawianiu nie wypadamy źle, to nie są wybrane mecze do porównania, taką samą marże mamy na inne spotkania Ligi Mistrzów czy Ekstraklasy, a także na inne popularne ligi europejskie. Jeśli chodzi o piłkę nożną czyli zdecydowanie najpopularniejszy sport mamy najniższą marżę na polskim rynku, tenis odrobinę gorzej, ale to ciągle czołówka. W związku z tym zarzut niskich kursów nie wydaje się nam do końca trafny, ale zrobimy wszystko oby jeszcze bardziej obniżyć marżę.
LV Bet 2.08 x 2.20 x 1.23 x 0.88 x 100zł = 495zł
Forbet 2.0 x 2.20 x 1.2 x 1.0 x 100zł = 528zł
A student z LV Bet niech Wam nadal wciska, że wszystko to kwestia marży.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
To ja mam pytanie do LV Bet macie kurs 2,08 na PSG z Bayernem czemu nie moge zagrac tego po takim kursie tylko nagle mi znika 12% z kursu ???? co mnie obchodzi kurs po jakim nie moge zagrac danego zdarzenia? Dlaczego nie ma rzeczywistych kursow czyli bez tych 12% dla tych co graja singlami? Przeciez to jakas kpina ;)
Już nawet nie 2.08 a 1.93, no ale wiadomo trzeba było pokazać wysokie kursy na forum, żeby Ci co nie widzieli, uwierzyli.
 
P 9

plutinho

Użytkownik
LV Bet 2.08 x 2.20 x 1.23 x 0.88 x 100zł = 495zł
Forbet 2.0 x 2.20 x 1.2 x 1.0 x 100zł = 528zł
A student z LV Bet niech Wam nadal wciska, że wszystko to kwestia marży.
Tutaj widać, że bierzesz pod uwagę promo forbetu na combi z minimum trzema zdarzeniami i wtedy wiadomym jest, że marża nie ma znaczenia w tym przypadku. Policz sobie jednak jak to wygląda w singlach i tutaj lvbet wygrywa. Chyba wszyscy wiemy, że singlami bardziej opłaca się grać niż combi ;)
 
P 9

plutinho

Użytkownik
To ja mam pytanie do LV Bet macie kurs 2,08 na PSG z Bayernem czemu nie moge zagrac tego po takim kursie tylko nagle mi znika 12% z kursu ???? co mnie obchodzi kurs po jakim nie moge zagrac danego zdarzenia? Dlaczego nie ma rzeczywistych kursow czyli bez tych 12% dla tych co graja singlami? Przeciez to jakas kpina ;)
Tutaj sprawa chyba nie wymaga komentarza. Każdy bukmacher w Polsce pobiera podatek 12% przy graniu singlami...
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Tutaj widać, że bierzesz pod uwagę promo forbetu na combi z minimum trzema zdarzeniami i wtedy wiadomym jest, że marża nie ma znaczenia w tym przypadku. Policz sobie jednak jak to wygląda w singlach i tutaj lvbet wygrywa. Chyba wszyscy wiemy, że singlami bardziej opłaca się grać niż combi ;)
Chodziło mi bardziej o to, że powinni iść bardziej w kierunku zejścia z podatku, niż sztucznego podbijania kursu, który w przypadku PSG zaskakująco szybko się zmienił.
 
Do góry Bottom