>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Polska - Kazachstan el. MŚ 2018 [poniedziałek, 04.09.2017, godz 20:45]

Status
Zamknięty.
C 183

chrisk141

Użytkownik
Polska - Kazachstan
suma zol. kartek ponad 2,5
Kurs: 1.55
Buk: Fortuna
Czy to bedzie latwy mecz dla nas raczej nie , pamietajac nasze meczarnie na wyjezdzie z nimi i nerwy naszych , czy tez domowy mecz z potega Armenia typ na kartki jak najbardziej do zagrania tym bardziej ze forma i ost mecz napewno daje duzo do myslenia .Kazachowie pewnie zaparkuja autobus i beda liczyc na kontry z Lewandowskim tez pewnie nie beda sie patyczkowac gram jeszcze ponad 2,5 kartki Kazachstanu i ponad 3,5 w meczu ale za mniejsza stawke
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Mecz ciężki do wytypowania. Tak samo ciężko ma Nawałka ustalić skład. Połowy składu nie wymieni, bo to nie jest B klasa. Moim zdaniem na ławce powinien usiąść Pazdan. Brak formy, a co za tym idzie bardzo duża niepewność, co przełożyło się na bardzo słabą postawę defensywy. Kto za niego? Cionek? Moim zdaniem prezentował podobny poziom. To już na szczęście problem Nawałki. Druga zmiana jakiej oczekuje,to gra z dwoma napastnikami. Wyjście na mecz tylko z Lewandowskim to małe nieporozumienie. Nie trzeba być strategiem, by wiedzieć, że rywale będą chcieli go wyłączyć z gry, co wzorowo zrobili Duńczycy. I co wtedy? Ano jeden celny strzał na bramkę.
Gramy u siebie więc komplet na trybunach dopingujący naszych. Chęć poprawy po blamażu z Danią. Zdecydowanie wyższe piłkarskie umiejętności. To są plusy na naszą korzyść. Minusy to: słaba dyspozycja poszczególnych piłkarzy. Widoczne z Danią zmęczenie lub brak motywacji. Brak pomysłu Nawałki na atak (jak widać, samo wystawienie Lewandowskiego to za mało).
Podsumowując liczę na zwycięstwo. Nie bardzo wyobrażam sobie sytuację gdzie Kazachowie w dwóch meczach pod rząd urywają nam punkty. Jednak gra na Polaków po kursie proponowanym przez bukmacherów to nieporozumienie. Bardziej szukałbym typów na under 3,5 lub 2,5 ponieważ na pewno Nawałka dużo miejsca na odprawach poświęcił grze obronnej, a z drugiej strony nie spodziewam się, by Kazachstan na Narodowym ruszył do szaleńczego ataku, bardziej skupią się obronie własnej bramki.
Moja propozycja:
under 3.5 ✅
under 2.5 ⛔
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Polska - Kazachstan
Typ: over 3,5
Kurs: 1,95 w Fortuna
⛔ 3:0

Ja z kolei zupełnie inaczej widzę dzisiejszy mecz, jak dla mnie padnie tu trochę bramek. Już sam fakt, że gramy u siebie i gramy z Kazachstanem robi różnicę, a w dodatku wyjdziemy z przodu z Milikiem obok Lewandowskiego, a to już bardzo wiele zmieni, bo jak ktoś wcześniej pisał od tej decyzji z grą na dwóch napastników zaczęła się przygoda Nawałki z reprezentacją, taki jeden drobny szczegół, a tak wiele potrafił zmienić, bo już nie wystarczyło odciąć Lewego i pozamiatane z atakiem Polaków. Zwróć uwagę, jak wiele sama obecność Lewandowskiego z przodu daje, najprostszy przykład to bramka Grosickiego z Rumunią:


Poszedł sam, na Lewandowskim skupiło się trzech Rumunów i spokojnie mógł wjechać w pole karne z piłką i strzelić. Ta reprezentacja gra na zupełnie innej skuteczności, gdy jest ta dwójka z przodu. Inna sprawa, że możliwy występ Rybusa za Jędrzejczyka, tu by była to zmiana na zdecydowany plus dla ofensywy, podobnie po prawej stronie ma już grać Piszczek. W przypadku równej ilości punktów na koniec w pierwszej kolejności liczy się bilans bramkowy, my mamy go bardzo nadszarpniętego po blamażu w Danii, więc nasi będą chcieli go poprawić. Nie dałbym głowy uciąć, że uda się zagrać na zero z tyłu, bo w porównaniu do Euro 2016, to w ostatnim czasie gra obronna nie jest naszą najsilniejszą stroną, dlatego sensowny w mojej ocenie typ na ten mecz to pójście w bramki ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Okej fajnie, każdy lubi planować swój skład, wybrać podstawową 11stkę itd. Ale to nie jest football manager by mecz po meczu w ciągu paru dni wymienić pół składu. Tak to nie działa. Nawałka na pewno nie zrobi tylu zmian bo to jednoznacznie wyjdzie, że się mylił co do składu z Danią. A jak go znamy to tak na pewno nie będzie chciał postąpić.
Podpisuje się pod tym co powiedział Grac. Zmian nie zobaczymy wiele, bo to może zachwiać grą zespołu, a i Nawałka by się tym przyznał do błędu. Liczę, że dziś w pierwszym składzie wyjdziemy nieco ofensywniej, a więc od pierwszej minuty zobaczymy Milika, Rybusa. Wydaje mi się, że sztab zapomniał jak to nasza kadra grała gdy cisnęliśmy jednym napastnikiem. Lewy bez kolegi, który mu ściągnie choć jednego obrońcę i jest alternatywą do zgrania piłki, mało może zrobić choć jest klasowym zawodnikiem. Widzieliśmy to już kiedyś, widzieliśmy i w piątek. W meczu z Danią brakowało mi też defensywnego pomocnika, który kasowałby akcje na 30-40 metrze. Po cichu liczę, że tą lukę wypełni Góralski. Sam poczekam do chwili kiedy Nawałka przedstawi skład. Jeśli wyjdziemy bardziej w ofensywnym zestawieniu w porównaniu do meczu z Danią zagram overa w okolicy 3,5. Piłkarze będą chcieli ostatecznie wymazać złe wrażenia po ostatnim meczu oraz ostatnim pojedynku z Kazachstanem.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Polska (AH: -2,5) vs Kazachstan kurs: 1,95 (podatek 12%) buk: Totolotek (zagrane w AKO - po szczegóły zapraszam do swojego tematu) ✅✅✅
Polska vs Kazachstan (pow. 4,5 kartek w meczu) kurs: 2,10 (podatek 12%) buk: Totolotek ⛔
Jak pisałem wcześniej ja pójdę dzisiaj w stronę Polski. Nie oglądałem meczu z Danią, ale nie wierzę, że raptem cała drużyna przestaje grać w piłkę. Na zasadzie udowodnienia sobie i całej Polsce, że nie wracają stare koszmary zespół będzie chciał wygrać wysoko. Kazachowie u siebie mocni, z trybun wspomaganie w postaci butelek i rac więc 2:2 w pierwszym meczu nie odzwierciedla wszystkiego. Tym razem gramy przed własną publicznością. Piłkarsko oczywiście Kazachstan nijak się ma do porównania do Polski.
Co do 2 typu Kazachowie jak ktoś pisał z pewnością będą faulowali bo inaczej nie potrafią. Spojrzałem oczywiście na statystyki sędziego i widać, że jak trzeba to kartkuje. Najbardziej przekonał mnie jednak pierwszy mecz. Na livscore przestałem liczyć po 10 żółtych kartkach ???? Tutaj wystarczy mi tylko połowa tego.
Za bonus gram jeszcze handi -3,5 na Polskę.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Dziś Nasi powinni pozamiatać, ale pisanie że, nie wierze czy coś to trzeba sobie odtworzyć Francuzów z Luksemburgiem już wszystko sie może zdarzyć i nawet my polegnąć z Kazachami..
 
R 19

roy-keane

Użytkownik
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Wynik dużo lepszy od gry, ogólnie słabo zagralismy ten mecz z Kazachstanem przynajmniej mi się nie podobał, brakowalo tempa, nie poznaje tej drużyny z wcześniejszych meczow kadry, zdecydowanie spuścilismy z tonu, gdyby kazachowie strzelili bramke to róznie molby sie potoczyć ten mecz, ale takiego rywala powinismy na lajcie pokonać i zdominowac na boisku, jak tak będziemy grac w następnych meczach to czarno to widze, raz że wyjazd do Armenii na gorący teren, dwa mecz u siebie z pretendentem do awansu Czarnogorą, Gdyby nie Kuba, który zrobił fantastyczna zmianę, moglo być róznie, Milik to nieporozumienie, fakt strzelił gola, ale mógł, a nawet powinien strzelić przynajmniej 3, ale jak się nie trafia do pustej bramki...to no comment
jeszcze jedno, co z dopingiem na trybunach, bo wogóle go nie słyszałem,?
 
A 85

aksior

Użytkownik
Jak przedmówcy...mecz ospałych piłkarzy, często nie nadarzali za rywalem, za późny start do piłki...
Powiedzmy sobie szczerze, czemu w Polsce jest taka masowa fascynacja i zachwyt nad Polska reprezentacją w czasie eliminacji, podczas gdy w innych krajach to tylko &quot;zwykły mecz-konieczność&quot; ? Bo daleko nie zajdą! Mogą dać jedynie to ludziom co w eliminacjach ugrają...nie oszukujmy się, ale z taką gra i z takim terenem (Nawałka to porażka) to na MS znowu będzie jak zawsze, mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o honor! W 40 mln kraju z piłkarzami grającymi w takich dobrych zagranicznych klubach to my już powinniśmy mieć z 8 punktów więcej w tabeli, eliminacje z rywalami jakich mamy w tabeli (trafili najlepiej jak mogli na niemal najsłabsze drużyny)to powinna być formalność bez zachwytu i masowej narodowej manipulacji mediów i ludzi...
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata, kwalifikacje
Spotkanie: Polska - Kazachstan
Typ: 1 połowa/ 2 połowa - 1/1 (Polska wygra obie polowy) ✅✅✅ 3:0
Kurs: 1,90
Godz: 20:45
Bukmacher: eFortuna
To jest to spotkanie, które trzeba wygrać nie ważne jak, ważne są tylko 3 punkty, który są nam niezmiernie potrzebne w tabeli. Polacy pokazali się ze słabej strony w meczu z Dania nie ma tutaj co pisać ale Kazachstan wcale nie lepiej, przegrali u siebie aż 0:3 z Czarnogórą gdzie nie pokazali kompletnie nic.
W dodatku w Kazachstanie nie zagrają 2 podstawowi piłkarze Żukow i Bajżanow z drugiej strony Piszczek gotowy do gry ma być.
Polacy będą chcieli się zrewanżować nam kibicom oraz sobie... za ostatni mecz z Danią ale także za ten remis z początku kwalifikacji gdzie to w Kazachstanie zaprzepaściliśmy prowadzenie 2:0 i zremisowaliśmy 2:2.
Kazachstan to nie jest zespół którego możemy się obawiać.. są słabi i takich rywali powinniśmy spokojnie 3:0 ograć.
Ja widzę to tak, wychodzimy w pełni skoncentrowani i na pełnym gazie, strzelając szybko gola i kontrolując mecz.. W drugiej połowie coś dokładamy i wygrywamy spokojnie to spotkanie 3:0.
Na składy nie ma co teraz patrzeć bo nie wiadomo czy Nawałka zaufa tym piłkarzom którzy grali czy dokona paru roszad, ale to nie bedzie mieć za dużego znaczenia.
Powodzenia.
Tak jak mówiłem, zaatakować w pierwszej połowie, szybko strzelić bramkę a w drugiej poprawić... Również nie wazny styl w tym meczu, 3 punkty mamy i się cieszymy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom