>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje MŚ 2018 - Europa [03-05 wrzesień 2017]

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal mś
Godz: 20:45
Spotkanie Anglia-Słowacja
Typ: 1/1
Kurs 2.01
Buk Fortuna
Analiza: Spotkanie na szczycie w tej grupie eliminacyjnej, ekipa Anglii podejmowała będzie na własnym stadionie drużynę Słowacji. Gospodarze naturalnie są faworytem do zdobycia kompletu punktów , grają u siebie i w tym momencie mają 2 punkty przewagi nad zespołem Słowacji na 3 kolejki przed końcem , gospodarze w przypadku wygranej mogą mocno przybliżyć się do awansu na mistrzostwa , maja wszystko w swoich rękach . Słowacja jest zespołem niewygodnym ,ale wiadomo że na wyjazdach gra gorzej niż u siebie w domu, do tego gdy przypomnę sobie pierwsze spotkanie pomiędzy tymi dwiema ekipami to Anglia była tam zespołem o kilka klas lepszym i stworzyła sobie mnóstwo sytuacji podbramkowych , co prawda była tam czerwona dla gospodarzy,ale Słowacja nie grała po prostu nic. Anglicy mają swoje problemy, na przykład w poprzednim spotkaniu z Maltą nie byli w stanie ani razu pokonać bramkarza gospodarzy i ta gra za bardzo im się nie kleiła, nie stwarzali sobie nawet zbyt wielu okazji pod bramką słabiutkiej Malty, jednak w drugiej połowie zagrali znacznie lepiej, Słowacja natomiast wygrała na swoim boisku ze Słowenią i była tam zespołem lepszym szczególnie w pierwszej połowie meczu, myślę że w tym spotkaniu gospodarze spokojnie powinni sobie poradzić z zespołem Słowacji, stawiam na wynik 1:0 do przeryw oraz 3:1 po 90 minutach tej rywalizacji.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Grecja @ 6.40 Unibet ⛔
Z dzisiejszych spotkań Belgia jest najbardziej rozchwytywanym typem. Oczywiście Belgowie mają świetną generacje piłkarzy i bardzo rzadko przegrywają swoje mecze. W eliminacjach do Euro przegrali tylko raz z Walią i podobnie na samym turnieju. Jeśli miałbym doszukiwać się wtopy Belgów to właśnie z zespołem grającym twardo, walecznie i w meczu wyjazdowym. Świadczy o tym m.in pierwsze spotkanie gdzie mimo ogromnej przewagi Belgowie wyrównali w samej końcówce. Grecy w tych eliminacjach widać, że odżyli. W czwartek tylko zremisowali z Estonią więc o motywację jestem spokojny, zwłaszcza na taki zespół jak Belgia. Czujność typerów dzisiaj jest bardzo uśpiona, bo nikt nie przewiduje tutaj straty punktów przez Belgów i mamy sporą masówkę.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Armenia - Dania 1:4
Dania @ 1.39
20:45 Czarnogóra - Rumunia 1:0
Czarnogóra z remisem @ 1.36
AKO: 1.89
buk: Bah
Po tak kapitalnym meczu jak ten piątkowy z Polską Duńczycy nie mają innego wyjścia jak tylko pójście za ciosem by odnieść kolejne pewne zwycięstwo, które pozwoli im myśleć o zajęciu pierwszego miejsca w grupie. Niedoceniona Dania w piątkowy wieczór pokazała swoją siłę i myślę, że dziś będzie podobnie. Od samego początku narzucą swój styl i pressing aby unieszkodliwić swojego rywala. Szybko strzelony gol na pewno dodam im pewności, a wtedy będą wyczekiwać kolejnych okazji. W spotkaniu z Polską zagrał duet napastników Jorgensen - Cornelius, a kapitalne spotkanie zaliczył Christian Eriksen - lecz to nie powinno nikogo dziwić. Duńczycy mają już tylko trzy punkty straty do Polski, ale muszą uważać także na mającą tyle samo punktów Czarnogórę. Goście na pewno nie mogą zlekceważyć rywala, gdyż ten pokazał już w tych eliminacjach, że lubi zaskakiwać. Dowodem tego jest wygrana z Czarnogórą 3:2 w zeszłym roku.
W drugim spotkaniu idę bardziej bezpiecznie i gram Czarnogórę z remisem. Czarnogórcy zagrali dobry mecz w Kazachstanie gdzie wygrali pewnie 3:0. Porażka Polski z Danią na pewno jeszcze bardziej ich mobilizuje przed dzisiejszym spotkaniem, które muszą wygrać aby być dalej w grze o zajęcie pierwszego miejsca w grupie. Rumuni w tych eliminacjach pokazują się z dobrej gry w obronie. Siedem straconych goli jest naprawdę niezłym wynikiem. Goście jednak mają problemy w ataku i zaraz obok Armenii i Kazachstanu jest to najgorszy zespół w ofensywie. W spotkaniu z Armenią gola na wagę trzech punktów strzelili dopiero w 91. minucie, a od 54 minuty grali w przewadze jednego zawodnika. Te eliminacje są nieobliczalne dlatego wybieram wygraną gospodarzy z podpórką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
ANGLIA - SŁOWACJA

Wembley ,godz:20:45
Mecz o pierwsze miejsce w grupie F ,gdzie na słynny stadion Wembley przyjeżdżają dziś Słowacy.Na papierze faworytem są gospodarze ,którzy po łatwej przeprawie na Malcie ,będą chcieli dziś umocnić się na pozycji lidera.Jednakże zadanie nie to samo jak trzy dni wcześniej ,a i rywal ma swoje przesłanki by zdobyć jakiekolwiek punkty na tak trudnym terenie.Słowacy za plecami mają ,aż dwie dryżyny z czego jednej –Szkocji- już można dopisać kolejne 3 oczka.Także obie drużyny chciałyby już dziś zapewnić sobie doze spokoju przed kolejnymi spotkaniami ,a wątpie by na tym etapie grały na bardzo pasujący im remis.Mimo iż Anglicy nie stracili u siebie jeszcze gola ,to nie znaczy ,że zachowają dziś czyste konto tymbardziej ,że rywal jest zdecydowanie silniejszy spośród trzech meczy jakie zostały w tych kwalifikacjach.Liczę na mecz walki , bramki oraz to ,że wielu piłkarzy zobaczy z bliska jak równo jest skoszona trawa w teatrze Wembley.
Typ: obie drużyny strzelą gola 2.26 @ Fortuna ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
C 247

corner91

Użytkownik
Czarnogóra - Rumunia
Czarnogóra (DNB)
@ 1.60
Hej Czarnogóra pokazała się z dobrej strony ogrywając Kazachstan 0:3 natomiast Rumunia wymęczyła zwycięstwo 1:0 z Armenią. Dość interesująca sytuacja w grupie E gdzie trzy drużyny walczą o awans. Czarnogóra zmotywowana i w tym meczu nie odstawi nogi i kursy na wygraną są dość dobre pomimo tego iż spadają w dół za pewne nie jestem jedyną osobą, która widzi value w tych kursach jednak podpieram się Draw no bet w razie niespodzianki zwrot, trzymam kciuki za Czarnogórę.
 
K 3

klaudpatr

Użytkownik
Mam pytanie, jeśli 2 drużyny będą mieć identyczną ilość punktów to wtedy decyduje bezpośrednie starcie o zajęciu 1 miejsca w grupie czy najpierw patrzą na bilans bramkowy ?
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Mam pytanie, jeśli 2 drużyny będą mieć identyczną ilość punktów to wtedy decyduje bezpośrednie starcie o zajęciu 1 miejsca w grupie czy najpierw patrzą na bilans bramkowy ?
1. Punkty ogółem
2. Różnica bramek oółem
3. Ogólna liczba bramek strzelonych
dalej już bezpośredni pojedynek drużyn mających tę samą liczbę punktów
 
K 4

krisak13

Użytkownik
Dziś podobnie jak wczoraj stawiałbym na faworytów, Anglia z Słowacją gra o pierwsze miejsce w grupie, wydaje mi się, że Anglicy jako gospodarz na Wembley wygrają to spotkanie. Dania po wygranym w dobrym stylu meczu z naszą reprezentacją też powinna sobie poradzić w Armenii. Bardzo dobrym typem wydaje mi się under 3.5 w meczu San Marino z Azerami. Azerski zespół ostatnio underowy, a San Marino ładnie się broniło z Irlandią Północna. Ostatnim typem w moim AKO jest Polska strzeli w obydwu połowach - chęć odegrania się nie tylko po ostatniem porażce, ale również po 1 meczu w Kazachstanie. Polska ruszy do ataku i powinna strzelić szybko gola, o gola w drugiej połowie jestem spokojny, bo albo nasza słaba w ostatnim czasie obrona sprezentuje gola Kazachom i będziemy walczyć dalej o zwycięstwo lub nasi napastnicy pokażą wyborna formę strzelecką i skończy się 3/4 do 0.
Anglia✅
Dania✅
San Marino - Armenia under 3.5⛔
Polska w obydwu połowach✅
AKO: 4.1⛔
E: z Anglią i Danią jeżeli ktoś planuje grać w singlach proponuje poczekać na live, Anglicy ostatnio strzelają dość późno gole, a Danie po prostu trzeba zobaczyć czy są w formie z piątku, bo kurs 1.35 nie jest zbyt wysoki.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Polecam ciekawy moim zdaniem typ :
Norwegia powyżej 2.5 r.r. @1.80 [STS]
Niemcy jak to Niemcy pewnie wygrają z Norwegami, aczkolwiek ja znalazłem sobie taki typ i osobiście widzę duże szanse na powodzenie. W spotkaniu przeciwko Czechom, Niemcy mieli zaledwie 2 rzuty rożne, przy 6 Czechów, co prawda Czesi u siebie oraz są lepszą drużyną, ale sęk w tym, że uzyskanie rzutu rożnego nie jest wcale ciężkie. Nie liczyłbym u Norwegów na jakieś super kombinacyjne rozegrania, a bardziej na proste próby - długa piłka na napastnika, czy też zholowanie piłki skrzydłem zakończone dośrodkowaniem, co wystarczy że obije obrońcę i już mamy wznowienie z rogu. Linia jest jak najbardziej przyzwoita, bo uzyskać 3 rogi to nie jest nawet problematyczne dla drużyn, gdzie przykładowo mamy drużynę z czołówki ligi walczącą o mistrzostwo w pojedynkach z drużynami zamykającymi tabelę, a liczę że tutaj to się ma podobnie, a dodatkowo Niemcy raczej nie wyjdą swoim optymalnie najmocniejszym składem, więc tu otwiera się okienko dla Norków. W ostatnim spotkaniu wygranym przez Niemców 3:0, Norwedzy wywalczyli 3 rzuty rożne.
 
gold182 77

gold182

Użytkownik
Ciekawi mnie czemu ten kurs na Irlandie Północą jest taki wysoki? Graja u siebie juz dzis moga przypiac 2 miejsce co prawda wystarcza im remis ale Czesi nie zachwycaja ok strzelili bramkę Niemca ale potem szybko dostali kolejna..
Irlandia Północna. Wygra 3.10✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal mś
Godz: 20:45
Spotkanie Irlandia-Serbia
Typ: x
Kurs 3.10
Buk Fortuna
Analiza: Irlandia na swoim stadionie podejmował będzie ekipę Serbii, moim zdaniem to ekipa gospodarzy będzie w tym spotkaniu faworytem do zdobycia kompletu punktów, gra na własnym boisku i potrzebuje tutaj wygranej, w żadnych wypadku nie może sobie pozwolić na porażkę bowiem to mogłoby zamknąć im drogę do przyszłorocznych mistrzostw świata , w tym momencie Irlandia traci 2 punkty do Serbów i myślę że u siebie jest w stanie z nimi zawalczyć o komplet punktów, bowiem Irlandia u siebie punktów nie traci , co prawda niewiele bramek strzela ,ale też bardzo mało ich traci, więc w tym meczu również myślę że wielu bramek nie zobaczymy, obawiam się iż może być to spotkanie w którym padnie jeden gol a może nawet bez bramek , dlatego według mnie warto w tym meczu pograć na gospodarze z podpórką po mniejszym kursie oraz na under 1.5 gola po kursie 2.65 , bowiem Serbowie na wyjazdach tez do tej pory stracili zaledwie 2 bramki i ich defensywa wygląda nieźle przed tym spotkaniem. Stawiam na dokładny wynik 1:0 dla Iralndii, ale trochę śmierdzi mi to spotkanie remisem bezbramkowym bowiem wiadomo że gościom taki wynik będzie pasował.
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Polska - Kazachstan
Kazachstan over 2,5 rożnych @2,06 ✅ 6
Suma żółtych kartek over 2,5 @1,55 ✅ 4
To gram z meczu Polaków, myślę że te rożne Kazachów to na prawdę bet warty uwagi, w przegranym meczu z Czarnogórą mieli bodajże 9 rogów mimo że przegrali 0-3. 3 to nie dużo, a jak nasi ruszą do przodu to może jakieś kontry będą szły i według mnie spokojnie są w stanie to nabić, kartki też raczej pewne, może ktoś u nas załapie wiadomo mecz ważny trzeba wygrać, w pierwszym meczu było sporo kartek .
Czarnogóra DNB @1,56 ✅
Irlandia Północna DNB @1,97 ✅
@3,07 ✅ ✅
Pierwszy mecz z udziałem Czarnogóry analizowałem przy okazji typu w Typach dnia.
Co do Irlandii kurs ładny na zakład bez remisu. Ogólnie mecz z Czechami jest takie 50/50, chociaż goście zawodzą i szanse na chociażby 2 miejsce w grupie są małe. Drużyna Irlandii Północnej straciła do tej pory tylko 2 gole w przegranym meczu z Niemcami, reszta wszystko na zero z tyłu. Potrafią z niczego strzelić gola nawet w końcówce. Jest to zgrany zespół i też wykorzystuje to jakich ma rywali w grupie bo prócz Niemców no i Czechów z którymi w 1 meczu zremisowali 0-0 to nie ma większego zagrożenia i 2 miejsce jest już bardzo blisko. Czesi to już inny zespół niż kiedyś i mają słaby skład, mimo gola strzelonego Niemcom bo to wyczyn może jakiś jest, ale nie przesadzajmy że to jakiś sukces bo ten gol nic nie dał, a i tak stracili i przegrali. Gram DNB w razie remisu zwrot i oby na plus ! Powodzenia wszystkim ;)
Wszystko grane w buku: Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
panczas 117

panczas

Użytkownik
Niemcy - Norwegia
Typ:
Niemcy -2.5 - 2.05 bet365 ✅✅✅✅✅✅ (po plusiku za każdą bramkę)
Norwegowie (Norwedzy?) są zwyczajnie beznadziejni i to w każdym aspekcie, w obronie, w ataku, w scrabble oraz w przyrządzaniu bigosu. Przegrali w Azerbejdżanie a w Oslo nawet San Marino wturlało im gola. Wiem, że zmienił się trener i to nie jest zmiana byle jaka bo w końcu to sam Lagerback, ale umówmy się, że z pustego to nawet Peszko nie naleje. Naprawdę się zdziwię jak Löw oraz jego pot z jajek i gile z nosa ekipa nie zrobią im to co niedawno zrobili nam podopieczni Lorda Bendtnera. Nie będziemy jednak zachłanni jak cygan na zasiłek i zadowolimy się trójeczką po nie najgorszym kursie. A jak nie wejdzie to się nie zadowolimy.
EDIT:
Nie patyczkowali się Niemiaszki. A Norwegia jest jeszcze bardziej beznadziejna niż myślałem. Niech się skupią lepiej na skokach narciarskich, bo to im czasem wychodzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
areck 213

areck

Użytkownik
Turcja - Chorwacja
over 4,0 żk
1,81
betsafe
over 4,5 żk
1,89
unibet
✅✅
Turcja over 2,5 żk
2,05
unibet
⛔
Krótko - Dla Turków mecz z gatunku &quot;must win&quot;, aby utrzymać się w grze o awans. Po prostu muszą dać z siebie wszystko, porażka w praktyce przekreśla ich jakiekolwiek szanse. Mecz u siebie, kibice odpowiednio atmosferę podgrzeją.
Naprzeciw Chorwaci, lider grupy, jednak wbrew pozorom bez spokojnej sytuacji. 2 pkty przewagi nad drugą Ukrainą, 3 nad Islandią - te drużyny grają dzisiaj bezpośredni mecz, któraś dojdzie do Chorwacji. A w ostatniej kolejce Chorwatów czeka wyjazd na Ukrainę - z pewnością woleliby sprawy awansu załatwić wcześniej.
Sędziuje dobrze znany Victor Kassai, jeden z bardziej sprzyjających kartkom sędziów UEFA Elite, wystarczy spojrzeć: http://worldreferee.com/referee/kassai
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Lichtenstein - Hiszpania 0:8
Powyżej 5.5 gola @ 1.90
buk: bah
Hiszpania w ostatnim spotkaniu pewnie pokonała reprezentację Włoch 3:0. Dzięki zwycięstwu Hiszpanie mają już trzy punkty przewagi nad ekipą Italii i wszystko wskazuje na to, że zajmą pierwsze miejsce w grupie. Świetnie zaprezentował się Isco, który strzelił dwie bramki, a Verrattiego wbijał w ziemię. Dziś w pierwszym składzie powinniśmy zobaczyć kilka zmian. Od pierwszych minut powinni wybiec min. Villa , Pedro czy też Thiago. Widać, że Hiszpania rośnie w siłę z meczu na mecz i oby ten balonik nie pękł zbyt wcześnie. Liechtenstein stracił aż 14 bramek i nie strzelił ani jednej w ostatnich czterech spotkaniach, chociaż to nie powinno nikogo dziwić. W całych eliminacjach drużyna jak dotąd zdobyła tylko jeden punkt, strzeliła jedną bramkę, a straciła 26. Jest to drużyna do bicia dlatego spodziewam się kolejnego wysokiego wyniku w tych eliminacjach. Hiszpanie mogą równie dobrze zadowolić się wygraną 3:0, 4:0 i kontrolą przebiegu spotkania., lecz mam nadzieje, że ten wynik będzie dużo wyższy, a Hiszpania po raz kolejny odpali swoje działa i armaty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
panczas 117

panczas

Użytkownik
Włochy - Izrael
Typ:
Włochy -2.5 - 2.00@bet365⛔
Powyżej 2,5 gola i obie strzelą - nie - 2.37 bet365 ⛔
Nieco analogiczna sytuacja do dwumeczu Polaków. Najpierw baty w delegacji z rywalem na podobnym (hahaha) poziomie, a następnie spotkanie u siebie z typowymi gołodupcami, a a propos dupki to lekko zaczyna się ona palić. Może to jeszcze nie jest pożar, ale sraczka po kebabie o 3 rano jak najbardziej, bo gdzieś tam z tyłu czai sie jeszcze Albania. Oczywistym jest, iż prędzej Siemaszko poderwie żonę Messiemu niz Popek i reszta hołoty wskoczy na drugie miejsce w tej grupie, ale zawsze należy się na wszelki wypadek zabezpieczyć ubezpieczyć od nieszczęśliwych wypadków. Gdyby piłkarze z lewobrzeżnej części Warszawy przegrali w Madrycie tylko 0:1 to może w tym spotkaniu włączyliby tryb ekonomiczny i dali się wyszaleć gościom, jednak oprócz wygranej wypadałoby też zreperować bilans bramkowy, na wypadek gdyby Hiszpanie się jakimś cudem na ostatniej prostej wypierdzielili (hahaha) i myślę, że nie będą, jak to Włosi, nawijać makaronu na uszy tylko ruszą z kopyta tak, że goście zapomną gdzie leży Jerozolima. Kop w jaja od Macedonii pewnie do dzisiaj siedzi im tam z tyłu głowy i do Włoch jadą raczej na pizzę, a nie w celu osiągnięcia korzystnego wyniku.
EDIT:
Brawo panowie Włosi. 30 strzałów, 18 rzutów różnych i tylko jeden gol. Myślałem, że nawet bez klasowego napastnika da się radę wturlać Żydkom kilka brameczek, ale chyba jednak nie. 44-letni SuperPippo by sam hattricka wcisnął.
 
lelek65 101

lelek65

Użytkownik
Kosowo - Finlandia
Typ:
1X @1.80 ⛔
Typ: 1 @4.75 ⛔
iForbet
Czy &quot;niespodziewana&quot; (i niezasłużona) wygrana z Islandią ma aż taki wpływ na wystawione kursy? Czy stawianie Finów w roli tak wyraźnych faworytów (@1.75) w tym meczu jest zasadne?
Według mnie nie... Oglądałem pierwszy pojedynek obu drużyn i lepsze wrażenie sprawiali gracze Kosowa. Bardziej aktywni, ciągle wywierali presje na Finach i stworzyli więcej okazji. Remis jak najbardziej zasłużony a przy odrobinie szczęścia mogło być nawet zwycięstwo. Nie ma się co oszukiwać, ten mecz to dla Kosowa jedyna szansa na zgarnięcie 3pkt w eliminacjach i liczę na to, że tak się stanie. Woli walki i zaangażowania im nie zabraknie - jeśli zaprezentują to na takim poziomie jak w pierwszym starciu to jestem spokojny.
Dodatkowo z 1 składu Finlandii wypada 3 obrońców (wszyscy wyszli na Islandię): Uronen (LO) - zawieszenie, Ojala (ŚO) - kontuzja, Toivio (PO) - kontuzja. Wyczytałem też, że kluczowy pomocnik Hetemaj nie chce zagrać z własnej woli, gdyż posiada obywatelstwo Kosowa (w 1 meczu również nie grał)
To wszystko w połączeniu z kursem na gospodarzy skłania mnie do zagrania w ich stronę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom