>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Eurobasket 2017 (Finlandia, Izrael, Rumunia, Turcja)

Status
Zamknięty.
O 38

oskar164

Użytkownik
Finlandia- Polska
Finowie bez kompleksów rozgrywają kolejny mecz na fińskich halach Eurobasketu 2017.
Mają dobrze zbilansowany skład oparty na amerykańskim zaciągu, uzupełnionym zdolną młodzieżą. Wykluczenie Markkanena będzie bardzo trudnym zadaniem dla Kuliga i Cela.
Do tego Kopponen wygląda dużo solidniej na rozegraniu niż nasi zawodnicy. Jego asysty i ich ilość pozwoliły Finom grać jak równy z równym z wyżej notowanymi zespołami Francji i Słowenii.
Opisując nasz zespół, zawsze byłem sceptycznie nastawiony co do postawy A.J&#39;a w naszej reprezentacji. Być może nie ma z kim grać? W kluczowych momentach meczów, które powinny być dla nas łatwe, podejmował złe decyzje i nie radził sobie z presją (podobnie jak Łukasz Koszarek). Dodam również, że na tym turnieju gra na niskim procencie skuteczności. Wszystko jednak zależy od tego jak będzie dzielił piłki pomiędzy poszczególnych graczy.
Uważam jednak, że ambitną postawą i dobrą skutecznością Zamojskiego i Ponitki można postraszyć reprezentację Suomi.
Dlatego też stawkę należy obrać na 2/10
Finlandia 1.6 STS✅
Izrael- Niemcy✅

Casspi, Pnini, Eliahu to zawodnicy, którzy grają w reprezentacji Izraela od lat, mają ze sobą mnóstwo doświadczeń, ale takiego startu Eurobasketu nie potrafią sobie przypomnieć.
Dwie porażki na początek nie mogły podciąć im skrzydeł. Grali z drużynami z I i II koszyka i o ile porażka z Litwinami nie dziwi, tak już zły start z Włochami przez większość osób na forum została odebrana ze zdziwieniem.
W tym meczu najważniejsze będzie zdominowanie pozycji numer 1 na której gra największa gwiazda, którego zbieżność nazwisk z sygnatariuszem umowy o budowę Gazociągu Północnego jest zapewne przypadkowa (Gerhard dobrze rozgrywał jedynie jako przyjaciel Putina).
Pamiętam mecze eliminacyjne do Eurobasketu z Holandią i Danią. Pograłem trochę na lajfie na Niemców i srogo przewiozłem się na umiejętnościach zmienników wyżej wspomnianego Schroedera. Lo i Benzig nie pomogli drużynie, zagrali słaby mecz i ulegli ogórkom.
Theis i Voigtmann moim zdaniem są zawodnikami z którymi podkoszowi Izraela z łatwością sobie poradzą, a kurs 2.18 w STS✅ jest warty zagrania za odrobinę wyższą stawkę niż 1.6 na Finów- 4/10.
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
Może jeszcze ktoś inny się wypowie na temat
Polska - Finlandia
Izrael - Niemcy
Kolega wyżej coś napisał, ale nie wiadomo chyba czy ważny grajek zagra w Finlandii
A co do meczu kolega wyżej zaczął pisać o jakimś gazociągu i nie wiadomo do końca o jakiego rozgrywającego chodzi i pisanie fragmentów z &quot; przed lat &quot; nie wiadomo po co innych meczów nic mi nie mówi. Przecież grają tu, grali kilka spotkań i skupmy się na bezpośrednim porównaniu Niemcy - Izraelz takim wpisem, analizą jak powyżej to ja nie mam ochoty się sugerować bo to kompletny bul szit
Info odnośnie utalentowanego Fina
Przy tej próbie zawodnik doznał niestety kontuzji nogi. Nie był w stanie o własnych siłach zejść do szatni. Finowie wstrzymali oddech, a Lauri z frustracji uderzył w parkiet. Niemal natychmiast pojawił się temat jego dalszych występów na EuroBaskecie. Kilka godzin po zakończeniu meczu, różne źródła informowały, że kontuzja nie jest tak poważna, jak można sądzić i Markkanen będzie gotowy do gry na wieczorne spotkanie z reprezentacją Polski.
Źródło: probasket.pl

Należy zaczekać kilka h, może będzie jakiś oficjalny komunikat
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Gruzja -6.5
1.65
Unibet

Ukraińcy w meczach z Włochami i Niemcami mieli dobre momenty ale wynikało to raczej z tego że rywale słabo wchodzili w mecz a potem to już zgodnie z przewidywaniami czyli porażka. Gruzini mają w swoim składzie prawdziwego lidera,Zaze Paczulie który występuje w mistrzowskim Golden State Warriors,jego doświadczenie i umiejętności mają istotny wpływ na wyniki tej drużyny. Mimo że w czerwcu zakończył sezon to i tak przyleciał pomoc swojej kadrze. Wygrana z Litwinami to coś wielkiego dla nich,Shengelia zagrał kapitalne zawody będąc ojcem tego zwycięstwa. Wczoraj już trochę gorzej ale Niemcy mają Schroedera i ta porażka nie jest niespodzianką. Paczulia pewnie podpowiada kolegom i dzieli się doświadczeniem,nie przyjechał tu na wakacje tylko pomóc swojej drużynie. Dzisiaj on i Shengelia poprowadzą Gruzję do zwycięstwa,Ukraińcy nie mają żadnej odpowiedzi na takich zawodników. 6.5 punkta to niewiele biorąc pod uwagę że obie drużyny dzieli jeden poziom którego nie da się zniwelować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Eurobasket
Godzina: 17:30
Spotkanie: Litwa - Włochy
Typ: 2
Kurs: 3,16
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Litwini pierwszy mecz nieoczekiwanie przegrali z Gruzją 77-79 a wczoraj pokonali Izrael 88-73. Włosi z kolei wygrali oba swoje mecze, najpierw z Izraelem 69-48 a wczoraj pokonali Ukrainę 78-66. Faworytem w tym spotkaniu są Litwini ale ja idę w stronę Włochów, którzy według mnie mają lepszą obronę od rywali i to tutaj zadecyduje o ich zwycięstwie. Po dwóch spotkaniach obu reprezentacji można zauważyć, że Włochy w tych spotkaniach grali równiej przez cały mecz niż Litwa. Litwinom zdarzają się przestoje w grze i wtedy nie dość, że nie umieją zdobywać punktów to jeszcze hurtowo je tracą. Włosi pod tym względem prezentowali się w tych dwóch pierwszych meczach dużo lepiej. Dobrze grają w obronie i bardzo pomysłowo w ataku. Litwa będzie miała tutaj ciężko przedrzeć się przez bardzo szczelną obronę włoską. Typuję wygraną Włochów pod wpływem tego co widziałem w dwóch pierwszych meczach obu nacji. Dla mnie tutaj Włosi są faworytem.
⛔ 78-73
 
O 38

oskar164

Użytkownik
1. Hiszpania- Rumunia
Chyba najmniej ciekawa grupa na tych dziwnych mistrzostwach.
Zakwaterowani Hiszpanie w kurortach Kluż-Napoki odbywają prawdziwe wakacje przed kolejną rundą mistrzostw.
Z drugiej strony fenomenalny Vlad Moldovenau haruje jak może ciągnąc za uszy wynik Rumunów.
Mecz bez większego ciężaru gatunkowego. Nic się nie dzieje.
Dlatego też, pomimo że Hiszpanie okazują szacunek rywalom poprzez wysokie zwycięstwa, biorę pod uwagę miejsce rozgrywania meczu i zagram handicap na Rumunów z linią +37.5 po kursie 1.6 w efortunie.⛔

2. Dziś jeszcze jeden typ, tym razem długoterminowy:
Klasyfikacja końcowa: Izrael m. 1-8, kurs 5 efortuna.
Nadchodzące mecze grają z Gruzją i Ukrainą. Przy korzystnych wynikach może się okazać, że trafią w 1/16 na Finów, z którymi powinni dać sobie radę. Przy trafieniu w tej fazie turnieju na graczy Olympiacosu również daję im spore szanse na zwycięstwo.
Stawka 2/10.
Pozdrawiam.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Węgry 3.40 1xbet✅✅✅
Próbujemy doga w starciu dwóch marnych ekip.Węgry jeszcze bez zwycięstwa w tych mistrzostwach.Z chorwacją walczyli dzielnie do samego końca, z czarnogórą już nie było co zbierać i był to najgorszy mecz mistrzostw jak do tej pory.Dzisiaj szansa jest duża bo czesi opierający się głównie na satoańskim są słabi w tym okrojonym skladzie.Dużo będzie zalezało od Hangi, dzisiaj w końcu musiu zagrać na swoim poziomie i wziąć ciężar na swoje wątłe bary.Liderem do tej pory jest Vojvoda ale dobrze że chociaż on jest w stanie się dołożyć.Czesi jak już pisałem głownie oparci na satorańskim, opn robi wszystko- zbiera, rzuca,asystuje.Trzeba znaleźć plaster na niego i go wyłączyć.Martwi mnie ta katastrofa z rzutami za trzy punkty węgrów gdize przy czechach 29% wypadają marnie 14%.Value jest po stronie węgrów zdecydowanie, czuje w kościach, że dzisiaj się przełamią.
Edit: Hanga eval 34 ???? 31pkt, 8zb, 8as
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Islandia-Slowenia:
Goran Dragic under 21,5 pkt /nie mam dostepu do wiekszosci bukow,kurs wziety z LB(wersja ES) 21pkt ✅✅✅ ????
Zawodnik Miami Heat wykreca fajne numery na tym turnieju.Slowenia 3 mecze=3 zwycięstwa.
A teraz nasz zawodnik: Zdobyl 30pkt z Polska w 29 minut, 29 z Finlandia w 31 min i 20pkt z Grecia/28min gry Srednia nieco ponad 14 rzutów z gry i prawie 9 RZW na mecz.Mecz z Islanida,najgorsza z grupy,gdzie nawet Polska ich rozgromiła różnicą 30pkt.Nie ma co nadwyrężać Gorana,pogra max 20 min,bo przed nimi mecz o 1.miejsce w grupie z Francja.Maja zmienników takich jak Rebec czy Nikolic, także nie pogra duzo.
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 247

corner91

Użytkownik
Witam wszystkich dla mnie sporym zaskoczeniem jest faworyzowanie Łotyszy w meczu z Rosją. Sam nie wiem dlaczego kursy rosną na wygraną Rosji przecież oni rozegrali trzy mecze i wygrali. Łotwa przegrała mecz z Serbią która przegrała właśnie z Rosją co już jest sporym zaskoczeniem dla mnie. Jedynie co przychodzi mi do głowy dlaczego te kursy wyglądają tak a nie inaczej to sam stosunek punktów rzuconych jak i straconych ale wnioskuje iż Rosja gra defensywną i solidną koszykówkę co może być znacznie większą wartością dlatego stawiam w tym meczu na Rosję po dość dobrym kursie.
Rosja - Łotwa
Rosja win
@ 2.10
Forbet
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Grecja -9.5
2.8
Unibet

Finlandia wygrała z Polska tylko przez głupotę naszych koszykarzy,Grecy zaś muszą wygrać bo aktualnie znajdują się na piątym miejscu i porażka może by nie przekreslili szans na awans ale wyjście z grupy z czwartego miejsca skazałoby ich na gre ze zwycięzcą innej grupy w 1/8 finału. Nie wiem jakim cudem Finlandia pokonała Francję i powalczyla ze Słowenią. Po grze Francuzów w pozostałych meczach nasuwa się wniosek ze po prostu olali gospodarzy. Słowenia też nie zagrała na 100%. Grecy dzisiaj muszą,podobnie jak Finowie ale gracze Panathinaikosu i Olympiakosu kontra Markkanen i paru przeciętniaków to wynik może być tylko jeden. Stawiam nawet na minimum 10 punktową różnicę z tego względu ze już od początku Grecy będą musieli pokazać swoją siłę, jeśli zagrają na 100% całe spotkanie to spokojnie pokryją te handi.
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Polska - Francja
Polska + 15,5pkt
1.55
Buk: Fortuna
Wynik: 75:78
Typ: ✅

Oj bardzo ale to bardzo wysoka jest linia wystawiona przez Fortunę na ten mecz. Rozumiem, że Francuzi to jedni z głównych faworytów do wygrania całej imprezy ale jednak nie jest to reprezentacja USA. W tegorocznym składzie trójkolorowych brakuje Parkera i Goberta - dwóch świetnych i w chwili obecnej najważniejszych graczy Francuskich. Podczas trwających mistrzostw nasi dzisiejsi rywale pokonali ośmioma punktami Greków, przegrali z Finlandią i rozgromili Islandię. Biało - Czerwoni mają na koncie rozgromienie Isladnii, porażkę z Finlandią po dwóch dogrywkach oraz ze Słowenią dziewięcioma punktami. Dlaczego uważam, że dziś nie przegramy aż tak wysoko ? Po pierwsze Francuzi nie będą gonić za jakimś wysokim wynikiem. W koszykówce jak wiemy nie przyznaje się dodatkowych punktów za wyższe zwycięstwo. Wysokie wygrane na Islandia są pochodną tego, że drużyna ta bardzo odstaje od reszty stawki. Polacy będą bardzo mocno zmobilizowani po pierwsze po utracie wygranej w meczu z Finami a po drugie zawsze dobrze jest się pokazać na tle takich rywali. Dodatkowo podczas ostatniego Eurobasketu też rywalizowaliśmy z Francuzami, którzy byli wtedy gospodarzami imprezy. Przegraliśmy zaledwie trzema punktami. Nasza drużyna jest zespołem wyrównanym kadrowo, mamy wielu zadaniowców którzy idealnie pasują do takich spotkań. Linia bardzo wysoka dlatego pobieram.
Włochy - Niemcy
Over 140,5pkt
1.70
Buk: Totolotek
Bardzo niska linia wystawiona na ten mecz przez Totolotka. Spowodowane jest to zapewne poprzednimi meczami grupowymi zarówno Włochów jak i Niemców gdzie padały niesamowite wręcz undery punktowe. W sumie lepiej dla mnie gdyż można zagrać po kursie 1.70 tak niską linię. Dlaczego stawiam na over skoro drużyny do tej pory pokazywały się raczej ze strony underowej? Po pierwsze oba zespoły rozkręcają się z meczu na mecz. Poprzednie spotkania zakończyły się już wysokimi wynikami, pokrywającymi dzisiejszą linię. Włosi ulegli Litwinom 73-78 a Niemcy Izraelowi 80-82. Italia dodatkowo pokryła tę linię już w meczu przeciwko Ukrainie ( 66:78 ). Nie udało im się tego dokonać przeciwko Izraelowi. Nasi zachodni sąsiedzi natomiast wygrali dwa pierwsze mecze osiągając bardzo niskie wyniki. W pokonanym polu zostawili Ukrainę i Gruzję. Można więc zauważyć zależność, że Gruzja i Ukraina generują mało punktów, grają wolną koszykówkę, taką &quot; błotnistą&quot; która nie pozwala na uzyskanie overów. Dziś drużyny Niemiecka i Włoska grając na przeciwko siebie będą mogły uwolnić swój potencjał ofensywny tak jak miało to miejsce w przypadku spotkań z Litwinami czy Izraelem. Uważam taki over przy takim kursie za coś koniecznego do spróbowania.
Wynik 55:61
Typ:⛔
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Witam
Jutro bardzo poważnie zastanawiam się postawić na wygraną Polski z Grekami, to co widziałem dziś w wykonaniu Grecji to zenada. Całkowicie zawodzą na pozycjach centra i rozgrywającego, reszta jest średnia
Jeżeli jutro zagra Sloter to @ 3.30 bardzo interesujące, będę grał jutro rano więc nie będę miał jutro czasu na dyskusję
Ktoś ma swój pomysł na ten mecz?
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Też skłaniałbym się ku temu pięknemu kursowi na Polaków. Taylor oszczędzał dziś Slaughtera, ale ta &quot;kontuzja&quot; to niby nie jest to nic wielkiego. A może nawet żadna kontuzja, tylko trzymanie A.J&#39;a na najważniejsze starcie. Mecz z Francją nie był meczem o wszystko. A przynajmniej według strategii trenera. Celem jest to 4. miejsce. Wiadomo, że potem będzie mega trudno coś więcej ugrać, ale na tę chwilę celem jest druga runda.
Oglądałem dziś Grecję która była faworytem i zagrali wielką żenadę. OK, Finowie są gospodarzami, ale jakoś ściany nie sprawiły, że roznieśli Polskę. Tylko przez nasze kretyńskie decyzje w końcówce udało im się doprowadzić do dogrywek, które też łatwo nie poszły. A tutaj z Grecją poradzili sobie na luziku wygrywając 3 kwarty i przegrywając 4. kwartę dopiero w końcówce meczu.
Jutro kolejny mecz w którym Grecja jest faworytem, ale to dobrze dla nas bo to oni muszą. Dzisiaj graliśmy na pół gwizdka a i tak przez 3/4 meczu prowadziliśmy z Francją. Jak dla mnie Grecja jest już tylko groźną nazwą, bo na tym eurobaskecie grają po prostu słabo. My mamy ambitnych chłopaków i jeśli jutro zagra nasz naturalizowany A.J to handicap powinien na luzie wejść, a i zwycięstwo może być w zasięgu ręki. Osobiście postawię na naszych. Choć nie lubię obstawiać meczów Polaków, bo zawsze gdzieś tam decyduje serce, to jednak tutaj widzę prawdziwe bukmacherskie value w zakładzie na naszych.
Niech tylko Taylor da sobie spokój z Karnowskim a przede wszystkim Hrycaniukiem. Szemek może w NCAA wśród gówniarzy był kimś, ale dziś profesjonalista, choć w NBA nikt wielki - Serafin zrobił z niego ścierkę do podłogi na obu końcach boiska. A on chce do NBA? Ten koleś jest fatalny. Hrycaniuk? Już gdy grał w Prokomie miałem z niego ubaw, a ten dalej jakimś cudem trzyma się najlepszej polskiej drużyny. Dziś w samej końcówce wszedł i od razu sam zakręcił się z piłką. Także błagam - wszystko zniosę, nawet porażkę, ale niech grę na siebie na tej pozycji bierze Kulig (żaden tytan koszykówki, ale nadal mądrzejszy od w/w dwójki) to może coś z tego będzie.
Dziś z Francją można było nawet wygrać. Francuzi ciągłe straty i ciągłe pudła. U nas zabrało szczęścia a raczej egzekucji prostych akcji. Bo jak można nie trafić layupa i to parę razy. To się zemściło. Ale walić ten mecz, jutro gramy o wszystko i...
Jak dla mnie na jutro:
Polska wygrana (1x2) @ 3.35 - iForbet
Polska handicap +6.5 @ 1.80 - iForbet
 
W 0

wersja_beta

Użytkownik
Witam. Ktoś się orientuje, czy handicap na Finlandię -11,5 przeciwko Islandii to pewniak i czy jest tu jakiś haczyk (ulgowe potraktowanie meczu przez Finów z jakichś powodów)? Dotychczasowe mecze Islandii: z Grecją -29, z Polską -30, z Francją -36, ze Słowenią -27. Jaka jest sytuacja w grupie? Czy Finowie mogliby oddać mecz, żeby mieć lepszą drabinkę? Z drugiej strony grają u siebie i nie powinni kombinować, więc te 12 punktów przewagi nad słabiuteńką Islandią powinni pokryć.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Finlandia wygrywając ma szanse na drugie miejsce w grupie. Nie będą kalkulowali. Ale i tak brać handicap 11,5pkt po kursie 1,3? to sensu wielkiego nie ma.
Polacy to frajerzy szkoda na ich zwycięstwo stawiać. W ważnych momentach wszyscy popełniają duże błędy i nawet jeśli będą prowadzić to w końcówce znowu zje ich presja. Francja grała bardzo słabo wiekszosć meczu ale zagrali spokojnie w końcówce i dali radę.
Pod koszem Kulig gra słaby turniej,i w ataku i w obronie. Karnowski trochę ułatwia grę bo wymusza chociaż faule przy wyjściu po piłkę.
Liczę,że wyjdziemy z grupy ale szkoda mi nerwów żeby ich zwycięstwo stawiać ????

http://www.fiba.basketball/eurobasket/2017/news/poland-and-greece-fight-in-group-a-knockout-georgia-and-ukraine-eye-last-group-b-spot-for-istanbul
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Grecja jak dotąd na tym turnieju to bezhołowie, gra bez trenera, bez głowy, bez wiary, nie wiadomo przeciwko komu i czemu. Ten mecz z Finlandią przez 3/4 przypominał jakiś przedturniejowy sparing w ich wykonaniu.
To jedna strona medalu. Druga jest taka, że oni nawet w tym żenującym nastawieniu i tak są ekipą o zawodniczo wyższym potencjale od naszej drużyny. Tym, którzy nie oglądali, zwracam uwagę na fragment 4 Q, kiedy Sloukasa i resztę gwiazdek posadził na ławie, a wyszli na parkiet Antek i sami zmiennicy. Kilka akcji, trochę pressingu i nagle z 16 pkt. straty zrobiły się 4 i nerwowo. Tylko kilka debilnych zachowań (wypisz - wymaluj jak nasi), w tym brutalny faul Pappasa na Markkanenie, spowodowało, że Finlandia spokojnie dowiozła to zwycięstwo do końca. Takie numery jak naszych z gospodarzami turnieju zdarzają się jednak raz na tysiąc meczów.
No i właśnie - naszym się zdarzyło i jak wczoraj patrzyłem na niektóre ich zachowania przy prowadzeniu 10 punktami z Francją, to miałem wrażenie, że siedzi to w ich głowach. Taylor drze się do nich &quot;utrzymajcie koncentrację&quot;, a przy odrobinie w presji jest sranie w pory i wyp...nie piłki w krzaki. Francja na 100% zagrała może przez 10 minut. Wystarczyło. Pomimo dobrego dnia naszych za trzy (my 32%, FRA 28%) i wreszcie niemal bezbłędnego na linii (14/16).
OK, wiem, że Taylor oszczędził AJ&#39;a, a wszyscy mentalnie szykują się właśnie na Greków, ale oni też raczej nie będą chcieli stać się pośmiewiskiem dla mało wyrozumiałych, za to przyzwyczajonych do klubowych sukcesów swoich kibiców. Żeby się nie okazało, że te piękne momenty przeciwko FIN i FRA to były te najlepsze na tych ME.
Spróbuję wygraną Greków 1,7 forbet ✅
POL +7,5 za 1,55 (i jeśli coś ma nie wejść, to poproszę to pierwsze ???? ⛔
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Jeśli to spapramy to już nie wiem jakiego rywala musimy mieć by zajść dalej.Meczu z finami i wczorajszego z francją nie będe komentował bo to nie na moje nerwy.Grecja jest do ogrania i trzeba tylko zachować czujność do samego końca i grać swoje.Nie ma mowy o nawet 2minutach dekoncentracji, kretyńskich stratach czy wypadania piłki z łap.Nie jesteśmy mocną drużyną, jesteśmy pieprzonym średniakiem ale w przeciwieństwie do greckich pajaców chcemy!! coś na tym turnieju osiągnąć.
Thanasis wczoraj przed meczem powiedział, że coach powienien wystawiać do meczu tylko tych którym naprawdę zależy.A komu tam zależy? Ten zespół to jedna wielka komedia, tam się dzieją rzeczy niepoważne na tym poziomie.Włodarze powinni wyjebać 90% tej ekipy włacznie z największym idiotą jakim jest Borousis.Jak oni jadą na taki turniej to nikt w grecji nie ma wysokich oczekiwań bo każdy wie co będzie tak czy siak.
Popieram typ z handi na polske ale sam osobiście odpuszczam żeby później ponownie się nie wkurzać.
 
E 5

elitaa

Użytkownik
Co decyduje o kolejności miejsc w tabeli na koniec? punkty, a póżniej bilans koszy czy bezpośrednie mecze?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 693

generalkaman

Użytkownik
Gruzja - Włochy
Powyżej 142,5pkt
Kurs: 1,65
Buk: Totolotek
Ostatni dzień grupowych zmagań podczas tegorocznych mistrzostw Europy. W spotkaniu Gruzinów z Włochami typuje sumę punktów powyżej 142,5. Wczoraj Włosi zawiedli mnie kompletnie, również stawiałem na over w ich spotkaniu a rzucili zaledwie 55 punktów ???? . Nie wierzę, że są wstanie dwa dni pod rząd zagrać tak słabo w ataku więc próbuje niejako na przełamie zagrać over w ich spotkaniu. Jaka jest stawka tego meczu? Dla Włochów stawką jest rozstawienie. Wygrana oznacza trzecie miejsce w grupie, porażka czwarte. Gruzja natomiast cały czas walczy o udział w play-offach. Wygrana zapewnia im ten udział i promuje na trzecie miejsce w grupie, porażka natomiast przy jednoczesnej wygranej Ukrainy z Izraelem wyrzuca ich po za turniej. Gruzini w dotychczasowych spotkaniach pokazali o wiele lepszą ofensywę niż Włosi, potrafili &quot;nabijać&quot; punkty. 89 z Izraelem, 81 z Ukrainą czy 77 z Litwą. Drużyna z Kaukazu gra szybką, energiczną koszykówkę nastawioną na zdobywanie punktów. Włosi wczoraj nie mogli poradzić sobie z Niemiecką obroną, dziś będą mieli na przeciwko siebie rywala, który woli atakować przez co Italia powinna uwolnić swój potencjał ofensywny. Oby dziś znów mnie zawiedli - liczę na nich. Szczególnie, że nie mają nic do stracenia. Awans pewny, mogą zaryzykować, dać pograć zmienników którzy będą chcieli pokazać się z dobrej strony.
Wynik: 69:71
Typ: ⛔

Niemcy - Litwa
Poniżej 156,5pkt
Kurs: 1.50
Buk: Totolotek
Mecz o pierwsze miejsce w grupie B Eurobasketu .Niemcy zmierzą się w nim o 13.45 z Litwą. Moim typem na to spotkanie jest suma punktów poniżej 156,5pkt. Po pierwsze Niemcy pokazali wczoraj jak potrafią grać &quot;błotną&quot; koszykówkę. Wygrali z Włochami 61 - 55 gdzie idealnie wpisali się w warunki panujące wczoraj na hali. Przy dużej nieskuteczności obydwu zespołów potrafili przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Co więcej taki styl nasi zachodni sąsiedzi prezentują przez całe Euro. W czterech rozegranych przez nich spotkaniach wysoki wynik padł tylko gdy przegrywali z Izraelem a jedynym powodem dlaczego tak się stało, było ich rozkojarzenie które pozwoliło gospodarzom odrobić straty. Jestem pewny, że Niemcy drugi raz nie dadzą się tak zaskoczyć. Ich rywale - Litwini mimo że zdobywają w swoim meczach więcej punktów to również tylko raz przekroczyli granicę 156,5 i było to również w spotkaniu z Izraelem. Dziś stawka jest wysoka - pierwsze miejsce w grupie. Niemcy specjalizują się w tym ME w grze obronne, Litwini nie będąc zmuszonym do wymiany ognia chętnie podejmą ten styl - dlatego uważam under punktowy za dobry typ.
Wynik: 72:89
Typ: ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom