>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 2.09.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 2. Września
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Mistrzostwa Europy
Godzina: 17:30
Spotkanie: Serbia - Niemcy
Typ: Powyżej 185,5
Kurs:
2,05
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Ten pierwszy wydaje się być dużo bardziej zaciętym i interesującym meczem... Niemcy nie są na straconej pozycji potrzebują tylko doskonałego Grozera, który zagra super mecz, jeśli tak się stanie to mogą nawet wystąpić w finale... Serbia moim zdaniem drugi zespół najrówniejszy na tym turnieju zaraz po Rosji. Rozbili nasz zespół 3:0, rozbili Bułgarię 3:0 oraz Finlandię 3:0, jedynie problemy mieli z Estonią 3:2 ale wydaje mi się, że to przez podejście do przeciwnika... Niemcy wygrali ze słabymi Włochami 3:2, 2 razy ograli Czechów - niespodziankę turnieju 3:0 i 3:1 i Słowację 3:0. Ten over dużo zależy od zespołu Niemieckiego, jeśli zagra na swoim dobrym poziomie możemy oglądać długi i zacięty mecz.
Powodzenia
✅105
 
H 15

hotdog

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie-Rosja KHL
Godzina: 16:00
Spotkanie: Novogrod-Petersburg
Typ: 2/over 4,5
Kurs:
2,72
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Spotkanie mistrza z typowym średniakiem. Petersburg jak narazie 4/4 wygrane, gra wygląda stabilnie. wszystkie dotychczasowe mecze grane u siebie więc nie tracili energii na podróże.. Novogrod gra w kratkę 2/4 wygrane. To będzie ich pierwszy mecz w tym sezonie na własnym lodowisku więc nie wiem czy to będzie taki wielki bonus. Dodatkowo poprzednie 4 mecze grali na wyjazdach więc sobie pojeżdzili i mogą być zmęczeni.
W związku z powyższymi informacjami faworyt jest jeden choć to nie będzie łatwy mecz i patrząc na poprzednie wyniki tych drużyn istnieje duża szansa że padnie kilka bramek. Co by nie mówić conajmniej 5 bramek w meczu hokeja to nie jest wielki wyczyn.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japonia, J-League Dywizja 2
Godzina: 12:00
Spotkanie: Shonan Bellmare - Yokohama FC
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: forBet
Analiza:
Lubię trochę &quot;pogrzebać&quot; w nieco egzotycznych lub mniej atrakcyjnych ligach, aby wyszukać mecze które według mnie mają duże prawdopodobieństwo sukcesu. Duże, bo nigdy nie ma się pewności, a typowanie uczy pokory.
Klub Shonan Bellmare to wyraźny lider 22-zespołowej tabeli po 30 meczach (63 pkt, 19-6-5). Drugi zespół Avispa Fukuoka wyprzedzają w tej chwili o 7 pkt i śmiało zdążają do awansu. Shonan wydaje się drużyną za silną na 2 ligę japońską, a za słabą na 1 ligę. W każdym razie klub od paru ładnych lat balansuje pomiędzy ligami: jeden-dwa sezony w 1 lidze i na odwrót.
Yokohama zaś, to typowy średniak który na dobre zadomowił się w 2 lidze i tylko z małym epizodem (2007 rok - 1 liga) tkwi w niej od lat.
Ze sobą drużyny spotkały się wielokrotnie i w niedawnych latach zdecydowanie częściej wygrywali gospodarze tego meczu. W każdym razie na 5 ostatnich meczów 4 wygrali piłkarze Shonan, a tylko 1 Yokohama. Dlatego i teraz zdecydowanym faworytem są gospodarze tego pojedynku. Ze swej strony wszystkim grającym życzę powodzenia!
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal mś
Godz: 20:45
Spotkanie Chorwacja-Kosovo
Typ: over 2.5 do połowy
Kurs 2.64
Buk Fortuna
Analiza: Spotkanie lidera z ostatnim miejscem w tej grupie, gospodarze są naturalnie zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów i nie wiem co by sę tutaj musiało stać żeby było inaczej, tutaj raczej można obstawiać ile bramek drużyna Chorwacji będzie w stanie wbić zespołowi z Kosova bowiem goście raczej nie mogą poszczycić się szczelną defensywą, w pierwszym spotkaniu rozegranym na stadionie w Kosovie padł wynik 0:6 dla zespołu przyjezdnych , goście mieli przewagę w każdym aspekcie gry , byli zespołem zdecydowanie lepszym, wynik mógł być jeszcze wyższy gdy Chorwaci zagrali skuteczniej. Teraz grają przed swoją publicznością gdzie idzie im bardzo dobrze i gdzie nie przegrali meczu od bardzo dawna, w tym spotkaniu na pewno się nie zmieni, bo Kosovo raczej nawet nie zdobędzie w tym spotkaniu jednej bramki, bowiem na wyjazdach Kosovo za często bramek strzelać nie potrafi . Moim zdaniem tutaj będzie pogrom i gospodarze spokojnie kilka bramek strzelą ekipie jeszcze nieogranego w spotkaniach eliminacyjnych Kosova. Stawiam tutaj na wynik 7:0 po 90 minutach spotkania oraz 3:0 po pierwszej połowie spotkania.
⛔ 100
 
dampy 107

dampy

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Mistrzostwa Europy
Godzina: 17:30
Spotkanie: Serbia 45,5 pkt w I secie
Kurs: 1,72
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
W pierwszym półfinale Mistrzostw Europy rozgrywanych w Polsce zmierzą sie dwie niepokonane reprezentacje , reprezentacja Serbii oraz Niemiec.
Zapowiada się bardzo ciekawy jak i wyrównany pojedynek.
To półfinały więc wchodzimy na taki poziom rozgrywek gdzie sety poniżej chociażby 45 pkt rzadko kiedy się zdarzają.
Swój typ opieram przedewszytskim na statystykach które pokazują ze obydwie drużyny z setu naset coraz bardziej sie rozkrecają .
W każdej z drużyn sety z wymagającymi przeciwinikami były bardzo ale to bardzo wyrównane!
===&gt;H2H Serbii w I secie :
-&gt;Polska - Serbia - 22:25 (47 pkt) +
-&gt;Estonia - Serbia - 23:25 (48pkt) +
-&gt;Finlandia - Serbia - 20:25 (45 pkt) -
-&gt;Bułgaria - Serbia - 21:25 (46 pkt) +
===&gt;H2H Niemiec w I secie:
-&gt;Niemcy - Włochy - 25:22 (47 pkt) +
-&gt;Niemcy - Czechy - 25:19 (44 pkt) -
-&gt;Niemcy - Słowacja - 25:18 (43 pkt) -
-&gt;Niemcy - Czechy - 25:22 (47 pkt) +
W przypadku Serbi I sety wyglądają bardzo wyrównanie w przypadku Niemiecy nieco gorzej lecz Serbia według mnie miala nieco mocniejsza grupę nić Niemcy.
Podsumowując na jutro potrzebujemy w I secie wynbiku min na poziomie 21-25 by typ uznać za wygrany !
POWODZENIA !
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożnaEliminacje MŚ, Afryka

Godzinna: 15:00

Spotkanie: Zambia – Algieria

Typ: over 2.5

Kurs: 2.63

Bukmacher: unibet

Analiza:

Po raz kolejny idę tym tokiem bo kursy znowu wysokie, wczorajszy mecz tak jak się spodziewałem był pechowy bo oglądałem drugą połowę i akcji była cała masa ale te gwiazdy z Afryki mają nogi do kowala. Teraz podobna sytuacja dotyczy Zambii oraz Algierii które ugrały po punkcie w dwóch pierwszych meczach i tracą już tyle do lidera że muszą to wygrać by być w grze. Dziś ten wariant z tym że będą marnować super okazje jest według mnie mniejsze ze względu na Algierie która ma naprawdę świetnych graczy w ofensywie Mahrez, Bentaleb, Taider, Brahimi, Slimani, jest w kim wybierać a tą świetni technicy nie będą marnować sytuacji. To jest zespół zresztą która gra ofensywie oglądałem ich wiele razy i intensywność w ataku mają bardzo duża a jak wspomniałem muszą to wygrać i będą cisnęli przez 90 minut nie opuszczą przy prowadzeniu. Tragicznie jednak wyglądają w defensywie, mają bardzo młodą formację i to nie są gracze którzy grają w Europie cały czas w swoich klubach. Zambia anonimowa dla mnie ale będzie dziś mega mocna w kontrze przy tej postawie Algierii na tyłach zresztą strzelenie bramki Nigerii oraz Kamerunowi pokazuje że jałowi w ataku nie są. Tak jak wspomniałem szybka bramka i będzie otwarty mecz, obu tylko skuteczność już była na poziomie.

✅ 163
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bettinggod 22

bettinggod

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 2 Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Znicz Pruszków - GKS Bełchatów
Typ: 2
Kurs: 2.4
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dzisiaj na moim celowniku znalazło się 2 ligowe spotkanie Pruszkowa z Bełchatowem. Ekipa z GKSu gra dobrą piłkę u siebie, zdecydowanie są jednymi z faworytów do awansu. Nie radzą sobie jednak najlepiej na wyjazdach, ale to dobry mecz żeby to zmienić ze słabym Zniczem, który nie najlepiej wszedł w sezon. GKS Bełchatów to bramkostrzelna drużyna w tym sezonie, mają w swoich szeregach aktualnego króla strzelców Piotra Giela, który z pewnością będzie próbował umocnić swoją pozycję. Pozdrawiam i życzę wszystkim udanych typów!
⛔ 100
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP US open
godzina 1.00
spotkanie : M.Zverev - J.Isner
TYP zwycięstwo M.Zverev
kurs 3,8
unibet
analiza: Zacznę od tego że naprawdę dobry kurs na Zvereva i moim zdaniem spokojnie po tym kursie można próbować.Spotkanie moim zdaniem 50/50 i w kursie spore value.Do tego dochodzi h2h 2:2 i dwa ostatnie mecze wygrał Misza Zverev w tym przedostatni na tegorocznym Australian Open 2:3.
Misza na tegorocznym US open dwa zacięte pieciosetowe mecze z Kwistkowskim i z Paire ale oba rozstrzygnał na swoja korzyśc , Big John na razie 2 gładkie zwycięstwa z Herbertem 3:1 i 3:0 z Chungiem ale to moim zdaniem nie są jakieś wyznaczniki , zwłaszcza że przegrał ostatnio nawet z Borną Coricem.
Licze dzisiaj ponownie na Zvereva który w tym roku jest w życiowej formie i osiąga rezultaty mocno powyżej oczekiwań.Do tego Big John przed własną publicznością a to może w przypadku jego słabej psychiki być dodatkowym obciążeniem.
✅ 280
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa świata kwalifikacje Am. Północna i Centralna
Godzina: 00:55
Spotkanie: USA - Kostaryka
Typ: USA wygra handicap europejski (0:1)
Kurs: 3,1
Bukmacher:
Forbet
Analiza:

Tym razem typ trochę z łagodniejszym kursem. Dlaczego taki typ? Mianowicie USA wciąż czuje oddech na plecach w grupie drużyn z Panamy i Hondurasu, ich awans do MŚ wciąż nie jest pewny. Dzisiaj nie pozostaje nic innego Amerykanom jak wygrać. Widać, że zespół jest na fali wznoszącej.. Wygrana w Gold Cup na pewno dodała skrzydeł temu zespołowi. U siebie Amerykanie są naprawdę mocni. Widać , że powrót Areny w roli trenera reprezentacji bardzo pomogła temu zespołowi. Nikt tak dobrze nie zna tego zespołu jak ten człowiek a wiemy osiągał z nią dobre wyniki i wciąż to robi! W zespole USA praktycznie zagrają wszyscy czołowi piłkarze a przede wszystkim Pulisic z BVB. Kostaryka jest mocnym zespołem ale na obecną dyspozycję USA myślę , że za słaba. Ostatni mecz obu zespołów odbył się 23.07 w Kostaryce i zakończył się wynikiem 0-2 dla USA. Myślę , że tym razem będzie podobnie. Powodzenia !
⛔ 100
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina : :hokej: LM
Godz: 19:00
Spotkanie : Esbjerg - Oceláři Třinec
Typ: 1.tercja/spotkanie Oceláři Třinec
Kurs : 1.72
Buk : Fortuna
Zaczynamy hokej ????Jestem kibcem Ocelari,bywam na Werk Arenie...
Hutnicy świetnie rozpoczeli sezon. Wygrane w LM z mistrzem Dani 9-1,następnie 3-0 z bardzo solidnym Manneheim. Jak zwyle u siebie dobrze otwarli sezon. W zespole nie ma wielu znaczących ubytków ,poza Cory Kane(odszedł do Kunlun KHL). za niego dołączyli napastnicy Marcinko,Polansky,Svacina,którzy już pokazali,że będą wzmocnieniem drużyny. Niestety Ocelari mają problem na wyjazdach. Przegrali w rewanżu z mocnym u siebie Adlerem 6-2.
Jutro w Danii nie spodziewam się problemów. Po wysokim zwycięstwie u siebie Ocelari powinni dobrze wejśc w mecz. Trener pewnie postawi na mocne otwarcie,a potem już będą kontrolować spotkanie.Takiego scenariusza się spodziewam.W Trzyńcu zrobili to perfekcyjnie.
⛔ 100
 
db08091992 0

db08091992

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka - Mistrzostwa Europy
Godzina : 12:45
Spotkanie : Polska - Islandia
Typ : Polska wygra i Mateusz Ponitka rzuci powyżej 12,5 punktów
Kurs : 2,05
Bukmacher : FORBET

Analiza :

Kiedy zobaczyłem ten typ to od razu pomyślałem, że nie mogę przejść obok niego obojętnie. Zacznę może od reprezentacji Polski, a później dodam kilka słów na temat Mateusza. Spotkanie ze Słowenią w mojej ocenie zawalone głównie pod koszem. Piłki zbierane przez przeciwników natychmiast zamieniały się w punkty. Zbyt mała liczba zbiórek i nerwowość w obronie doprowadziła do straty punktowej którą potem ciężko było odrobić. Jedynie na temat czwartej kwarty można rzec coś dobrego. Liczę, że w spotkaniu z Islandią nie popełnimy tych samych błędów i od początku do końca będziemy dominować na pakiecie. Wygrana jest jedyną i dopuszczalną opcją jeżeli chcemy myśleć o awansie do dalszej rundy. Ostatnie dwa mecze pomiędzy Polską i Islandią zakończyły się zwycięstwem naszej reprezentacji. To teraz tak jak napisałem na początku dodam kilka słów na temat Mateusza Ponitki. Mecz ze Słowenią bardzo dobry - 22 punkty, 13 zbiórek i 1 asysta. Jeżeli miałbym wskazać lidera w naszej reprezentacji to bez wątpienia w pierwszym szeregu postawiłbym zawodnika z numerem 9. Linia 12,5 punktów jak najbardziej do pobicia. Liczę, że również w tym spotkaniu pokaże wszystko co najlepsze i poprowadzi Polskę do zwycięstwa. Pozdrawiam.
⛔ 100
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka - Mistrzostwa Europy
Godzina : 12:45
Spotkanie : Polska - Islandia
Typ : Przemysław Karnowski rzuci powyżej 12,5 punktów
Kurs : 1,85
Bukmacher : FORBET
Analiza:
Za nami pierwsza kolejka spotkań na Eurobasket 2017. Przed nami spotkanie z najniżej notowaną Islandią, które Polska musi wygrać jeżeli myśli o wyjściu z grupy. W pierwszym spotkaniu nasza ekipa zagrała przeciętnie, dobrze wyglądaliśmy w ataku niestety momentami natomiast obrona pozostawia wiele do życzenia. Natomiast to co przerażało to błędy własne ( głupie faule, bezsensowne podania czy rzuty z nieprzygotowanych pozycji). Gdyby nie to Polska miała naprawdę szansę na zwycięstwo ze Słowenią. Dzisiaj stawiam na Przemka ponieważ Islandczycy słabo radzili sobie na tablicach w meczu z Grecją zwłaszcza w defensywie. Bilans zbiórek 32:48 to kolosalna różnica. Karnowski wyglądał dobrze w sparingach i nieźle również w meczu ze Słowenią. Brakowało zrozumienia ze Slaughterem, które w sparingach było. Liczę na dobry mecz Przemka i jego dominacje na tablicach, chłop potrafi dobijać niecelne rzuty i na to liczę.
⛔ 100
 
mezamorto_ 35,3K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina : Piłka nożna El.MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie:Ukraina-Turcja
Typ: Over 2.5
Kurs:2.50
Bukmacher:Fortuna
Analiza:

Nie bede tu nikogo nudzil statystykami,do powodzenia tego zakładu skłania mnie niewiadoma spotkania Finów z Islandia jak i przejecie druzyny przez Lucescu.Rumunski trener Turcje zna na wylot wiec nie ma zadnych problemow z aklimatyzacja,jestem przekonany ze wiec co grac wie o jaka stawke jest ten mecz i bedzie wiedzial jak poustawiac na nowo reprezentacje.
Gdyby trenerem pozostal Terim postawił bym na złosc na Ukraine ale teraz sytuacja jest inna.
Lucescu ma ogromne poważanie w Turcji,jego charyzma na pewno bedzie oddzialywac na poczynania graczy na boisku,natchnie ich nowa siła i poustawia jak nalezy.Moralnie Turcja bardzo sie wzmocniła.
Jako ze i graczy Ukrainy zna na wylot a i gracze znaja Go mniej lub wiecej,dla mnie szykuje sie wspanialy pojedynek w ktorym padna bramki.
Overy to loteria i na nie składa sie wiele czynników,jak dla mnie podane wczesniej wpłyna pozytywnie na poczynania graczy.
U Ukrainców nie zagraja-Rakitsky,Kucher,Malyshev,Petryak czy Seleznyov.
U Turków bez-Kaldiri,Gurlera,Tore czy Volkana Sena( który i tak jest mega słabym grajkiem)
Stawiam,a co mi tam 2-3 dla Turcji.
Powodzenia.
⛔ 100
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa - el. Mistrzostw Świata
Godzina: 18:00
Spotkanie: Finlandia - Islandia
Typ: 2
Kurs: 2.07
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Moja wczorajsza analiza była psychiczna - kompletnie nietrafiona analiza... z trafionym typem i to PEWNIE! Kurs 10 na Kosowo wynosił 4, a Kosowo wygrało z Norwegią hehe, no trudno - przejdźmy do rzeczy.
Zastanawiałem się nad trzema typami - gol dla Włochów, zwycięstwo Walii i właśnie wygrana Islandii - 3 typ mimo wszystko wydaje się najpewniejszy.
Na początek drużyna Finlandii, która w ostatnim czasie przechodzi ogromny kryzys - ostatni wygrany mecz miał miejsce blisko 8 miesięcy temu z repr. Maroka - w dodatku towarzysko i skromnie 1-0, warte uwagi jest co najwyżej remis z Austrią na wyjeździe (1-1) i w zasadzie to by było na tyle. W grupie są chłopcami do bicia - bez szans na awans (w końcu tylko 1 punkt).
Islandia natomiast radzi sobie bardzo dobrze - grają w bardzo wyrównanej grupie, w której każdy z grona Chorwacji,Ukrainy czy Turcji może zająć miejsca 1-2, co dodatkowo jest motywacją do tego, by dopełnić formalności i wygrać na boisku Finlandii.
Islandię charakteryzuje przede wszystkim skuteczność - nie spodziewajmy się wielu bramek w tym meczu - najbardziej prawdopodobny wynik to 0-1 lub ewentualnie 1-2/0-2.
Pomogłem? Zapropsuj ????
⛔ 100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Islandia Dywizja 1
Godzina:
15:30
Spotkanie: Throttur vs Leiknir F.
Typ: Throttur -1,5 handi
Kurs: 1.76
Bukmacher:
1xbet
Analiza:
Mecz pomiedzy spadkowiczem a ostatnim zespolem ,ktory na 99% spadnie z ligi
Dla Throttura to bardzo wazny mecz w kontekscie walki o awans.Musza ten mecz wygrac .Za tydzien czeka ich spotkanie z Fylkirem , do ktorego traciliby tylko 3 pkt= po zwyciestwie w dzisiejszym meczu.Throttur bardzo dobrze gra u siebie - stracil tylko punkty w 1 kolejce oraz pozniej w zremisowanym spotkanie 3-3.Graja w kratke. Rzadko zdarza im sie wygrac dwa mecze z rzedu.Tydzien temu przegrali 0-1. Dwa tygodnie temu wygrali u siebie z silnym zespolem Kopavoug , a trzy tugodnie temu przegrali 0-1 z liderem Keflavikiem tylko 0-1. Throttu prezentuje niezla gre defensywna , szybkie kontrataki i mocne skrzydla. Wyrozniaja sie min. Olaffson, Palmasson czy Jonasson.
Leiknir F. to druzyna z najgorsza obrona i jedna z gorszych ofensyw w lidze. Podobny poziom co Grotta. Czasem uda im sie na wyjezdzie postraszyc, strzelic gola sredniakom jak Fram czy Selfoss , ale dzis nie powinni sprawic niespodzianki.
W druznie Throttur pelna mobilizacja na ten mecz .Wazny w kontekscie awansu oraz rewanzu za porazke 2-3 w czerwcu.
✅ 76
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa - el. Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hiszpania
- Włochy
Typ: DW 1:1
Kurs: 6,50
Bukmacher: Totolotek

Analiza: Po wczorajszym nie trafionym typie i blamażu naszych Orłów na dzisiaj wybrałem mecz dwóch najlepszych ekip grupy G, w Madrycie zmierzą się ze sobą Hiszpania z Włochami. Obie drużyny zdobyły dotychczas po 16 punktów wygrywając wszystkie mecze, jedyny remis był w ich bezpośrednim pojedynku rozegranym we Włoszech. Patrząc na H2H między nimi na pierwszy rzut oka widać, że w tych meczach nie pada wiele bramek i taki typ chciałem podać na początku, jednak pod konkurs zdecydowałem postawić na dokładny wynik 1:1,uważam, że jest to bardzo prawdopodobny rezultat. Według byków faworytami są oczywiście Hiszpanie, zwycięzca tego meczu niemal na pewno zagwarantuje sobie pierwsze miejsce w grupie. Z absencji na ten mecz to nie zagra tylko Chiellini, pozostali zawodnicy obu ekip są gotowi do gry. Przewidywane składy:
Hiszpania: De Gea - Alba, Ramos, Pique, Carvajal - Iniesta, Busquets, Isco - Silva, Morata, Pedro
Włochy: Buffon - Darmian, Bonucci, Barzagli, Conti - Insigne, De Rossi, Verratti, Candreva - Immobile, Belotti.
Inne typy jakie bym proponował to:
Przedział bramek 2-3 @1,9
Poniżej 2,5 gola @1,5
Podwójna szansa 0-0 @1,55
Remis @3,3
Wszystkie kursy z Totolotek
⛔ 100
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 3 liga grupa 2
Godzina: 17:00
Spotkanie: Sokół Kleczew - Górnik Konin
Typ: X2 (Górnik wygra lub remis)
Kurs: 2.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam. Dziś tak jak wczoraj proponuję 3 ligę i mecz derbowy powiatu konińskiego pomiędzy Sokołem Kleczew a Górnikiem Konin.
Kilka suchych faktów. Sokół po rozegraniu pięciu spotkań ma na swoim koncie 10. punktów (bilans 3-1-1) i zajmuje w tabeli 4. miejsce. Jego rywal z Konina rozegrał cztery mecze i z dorobkiem dwóch punktów (bilans 0-2-2) plasuje się na 15. pozycji. Kleczewianie jedynej porażki doznali u siebie z bardzo mocną w tym sezonie Elaną Toruń, która na razie ma na koncie komplet punktów. Zanotowali też remis ze wzmocnionym KKS-em Kalisz. Do tego dochodzą trzy zwycięstwa nad zespołami z dolnych rejonów tabeli w tym rezerwami Lecha Poznań. Koninianie zanotowali dwa remisy na własnym boisku, a dwie porażki na wyjazdach. Od kilku lat Sokół zajmuje czołowe miejsca w 3 lidze (raz walczyli w barażach o drugą ligę) a zeszłoroczny beniaminek z Konina rzutem na taśmę uratował się w poprzednim sezonie przed spadkiem.
Spytacie więc na czym opieram swój typ. Już wyjaśniam. Konin to ok.80 tyś. miasto w którym kiedyś była nawet 2 liga (obecna 1), finał Pucharu Polski z Amicą itp. (wtedy klub nazywał się Aluminium). Oczywiście był też spory fanklub zespołu tzw. kibole czyt.hooligansi, którzy można powiedzieć rządzili w regionie, a poza nim dzielnie &quot;walczyli&quot; z innymi grupami. Gdy kasa od możnych sponsorów się skończyła, futbol na wysokim poziomie upadł. Klub znów przyjął nazwę Górnik (kibole nadal istnieli) i grywał w niższych ligach regionalnych. W tym czasie w położonym kilkanaście km od Konina Kleczewie (małe, aczkolwiek dzięki pobliskiej kopalni bogate miasteczko) rodziła się nowa, silna drużyna w regionie, która po wielu latach spędzonych w IV lidze awansowała wyżej. Dzięki dużej dotacji z miasta i dużej kasie od kilku sponsorów zaczęto sprowadzać w miarę znanych (m.in. z przeszłością w ekstraklasie) i dobrych piłkarzy, a Sokół z marszu stał się czołową drużyną 3 ligi. W międzyczasie Górnik zaczął się odradzać i awansował do 4. ligi.
I wtedy się zaczęła szorstka &quot;przyjaźń&quot; obu klubów. Zespół z Kleczewa (w sumie to jeszcze grając w 4 lidze) zaczął sprowadzać młodych i naprawdę dobrych wychowanków klubu z Konina. Dzięki wyższym pieniądzom najzdolniejsi piłkarze Górnika (niektórzy graja w Kleczewie do dziś) zaczęli lawinowo odchodzić do lokalnego rywala. To nie podobało się konińskim działaczom a przede wszystkim kibolom. Chodziły plotki, że byli piłkarze otrzymują pogróżki, głuche telefony, dziwne smsy, są zastraszani w Koninie itp. Niektórzy mieli ponoć nawet niemiłe przygody na trybunach w Koninie, kiedy pojawiali się by obejrzeć mecz swojego byłego klubu.
I w końcu w zeszłym sezonie oba zespoły spotkały się w jednej lidze. Od początku było wiadomo patrząc m.in na budżety i składy, że Sokół znów będzie walczył o czołowe lokaty, a może i wygranie ligi, a Górnik ze swoją bardzo młodą kadrą i małą kasą będzie walczył co najwyżej o utrzymanie. Jednak chodziły plotki, że aby nie zaogniać sytuacji między klubami Sokół (który i tak nie ma i nie miał na tyle dużo pieniędzy żeby awansować do 2 ligi) trochę pomoże sąsiadowi zza miedzy i w obu spotkaniach nie będzie walczył na 100%. Nikt w to oczywiście nie wierzył znając stosunki panujące między tymi drużynami i ich kibicami. Kto uwierzył...zarobił ;) Już pierwszy mecz w Koninie zakończył się niespodziewanym zwycięstwem gospodarzy 3-0. Po rundzie jesiennej Górnik mając bodajże 16 pkt okupował dolne rejony tabeli. Przyszła wiosna i rewanż z Sokołem. Mecz w Kleczewie czołowej ekipy z walczącym o utrzymanie zespołem zakończył się niespodziewanym zwycięstwem tych drugich 1-0 po bramce z karnego w końcówce spotkania. Był jeszcze finał okręgowego pucharu polski gdzie te same zespoły zagrały ze sobą. Znów wygrał ten teoretycznie słabszy 1-0. Przypadek? Tego się nigdy nie dowiemy...Zdania są podzielone. Ostatecznie Górnik się utrzymał a sytuacja w obecnym sezonie się powtarza....
Już dzisiaj kolejny mecz w Kleczewie między będącym w czołówce Sokołem, a znajdującym się w dole tabeli konińskim klubem. Jak będzie tym razem tego nie wiem. Być może te niespodziewane wyniki już się nie powtórzą. Być może Górnik miał tylko jakiś sportowy patent na lepszego Sokoła. Być może teraz to Sokół wygra i to wysoko bo to dopiero początek sezonu. Ostatnio oba kluby często też wypożyczają od siebie zawodników więc może ta wojna to już historia.
Ale nie darowałbym sobie gdybym nie zaryzykował i nie spróbował postawić czegoś w stronę konińskiego zespołu. Dałbym czystą dwójkę po kursie 7.25 na Fortunie no ale z racji tego, że nic dwa razy się nie zdarza to wolę dać z podpórką...Z drugiej zaś strony &quot;historia lubi się powtarzać&quot;...Jak będzie tym razem? Przekonamy się dziś koło godz.18:50 ???? Kto lubi ryzykować to polecam, ale nie za grubą mamonę ????
✅ 170
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna - Japonia 2 liga
Godzina 12:00
Spotkanie : Shonan : Yokohama
Typ : over 2.5 gola
Kurs : 2.12
Bukmacher : Unibet
Lider J2-League podejmuje u siebie 7 drużynę z Yokohamy która walczy o miejsca 3-6 dające prawo gry w play-off i myślę że możemy się spodziewać dobrego spotkanie oczywiście z bramkami . Shonan u siebie 8-3-3 tak więc nie jest to jakaś twierdza nie do zdobycia natomiast Yokohama na wyjazdach 4-6-5 ale patrząc na bramki to strzelili 21 tyle samo tracąc tak więc liczę że i dziś uda im się coś strzelić tym bardziej że w ostatnim meczu wyjazdowym zdołali pokonać Nagoyę 3:2 co zapewne dodało im wiary w siebie i dziś powinni pokazać się z jak najlepszej strony , ostatnie wyniki gości na wyjazdach mogą napawać optymizmem i tak 2:2 z Tokushimą , wygrana 2:1 z Renofa Yamaguchi stąd liczę że w dzisiejszym meczu padną przynajmniej 3 bramki !
✅ 112
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 18

typeit

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 3 liga
Godzina: 15:00
Spotkanie: Legia II Warszawa - Widzew Łódź
Typ: 2
Kurs:
2,4
Bukmacher: lvbet
Analiza:
Spotkanie starych przyjaciół sprzed lat, rezerwy Legii grają z zasłużonym klubem w Ząbkach. Widzew po zmianie trenera po pierwszej kolejce to zupełnie inny Widzew, trenerem został Franz Smuda i trochę poukładał w głowach zawodników. Pod jego ręką Widzew wygrał wszystkie mecze nie tracąc bramki, bilans bramkowy 11-0. W tabeli Widzew 3 miejsce Legia 4, gdyby nie porażka w pierwszej kolejce za starego trenera Widzew byłby wyżej, ogólnie ten zasłużony klub się odradza i takie zwycięstwo nawet z rezerwami jest mu niezbędne.
✅ 140
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom