>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
witaj Tomciomenie ! co obstawiasz ?;) ????
Witam
Podania się bawie Amerykańca a tak mam puszczone na dzisiaj hokeje z U 20 ZA DUŻĄ SUME Finlandi
Myślę ŻE Karpat SPOKOJNIE WALNIE TE 7 GOLI
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Zverev dwa razy w tym sezonie ograł już Johna, w tym podczas szlema w Australian Open. Tyle, że teraz jakby forma nieco słabsza i Isner na swoich kortach. Kursy wystawione prawidłowo raczej.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
nie wiem skad ta masowka na Isnera leatwo nie bedzie mial, ja licze, ze Mischa ten mecz wezmie
Zverev dwa razy w tym sezonie ograł już Johna, w tym podczas szlema w Australian Open. Tyle, że teraz jakby forma nieco słabsza i Isner na swoich kortach. Kursy wystawione prawidłowo raczej.
ok Isner na swoich kortach ale czy forma slabsza to bym sie klocil, i tak zadecyduje dyspozycja dnia i ja ide w strone wygranej ruskiego niemca tym bardziej po takim kursie. Jak to pisał znawca za tysiaca na tych kortach pileczka sie odbija wysoko a wiadomo, ze Isner bazuje glownie na serwisie, wiecej szans w wymianach daje Zverevovi.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Ja nie mam pomysłu pre na ten mecz, chociaż suma 1,5 przełamań w pierwszym secie - under @1,4 to taka perełka trochę
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Co ta Vekic gra ? Przelamala Sevastowa na poczatek i sobie o moze wdzisiaj koncu jakis dog wygra i po tem stracila 5 kolejnych genow co to k jest
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Wogole to dzisiaj.tragedia.jesli chodzi.o.dogow w tenisie lacznie w us open.i chalengerach wygralo 4 dogow na prawie 30spotkan Schwartzman Piekna Carla i 2 gosci w chlengerach jak grac na dogow w taki dzien
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dobranoc miałem teraz stresa w tym gemie co podawał Amerykanin ,ale siadło na szczeście ,tylko dzisiaj siata Live słabo poszła ,bo przegrali mi 27-29 a prowadzili 24-22 cała siatka to jest
Trzymajcie się Wszyscy i powodzenia z tenisem na nocke
Niech wygra lepszy ja muszę sie przespać po tym gemie bo miałem strasznego nerwa co wyrabiał ,ale udało się ,farcik się liczy
Pozdrawiam was Kochani Miłego weekendu ???? ???? :cool:✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom