>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [65]

Status
Zamknięty.
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Mahut/Herbert po przelamaniu 3.07 na mecz
nie wierze, ze poleca 2-0 maja moc jeden z lepszych debli wg mnie na ta chwile a kurs 3 z groszami biere
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Dobra komu w drogę temu ładowarka
Zostawię tu jeszcze tylko Sharapova DW 2:1 bo nie chce mi się analizy pisać ????
Rozliczenie jak wstanę
P.S. Źródło niby pewne ale nie polecam grać za pięć koła ???? ???? ???? ???? ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dobry wieczorek
Mi debelek umoczyli Francuzi taki sport niestety
Czuje Isner porazka doradzcie coś??
Dziękuję
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
kursy niskie ale mysle sobie tak, Thiem po 1.37 malo, ale zdazyl sie ograc na hardzie forma jest Mannarino chyba pomalu w formie dolujacej, na przestrzeni 3 setow nie da ugrac Adrianowi meczu, Dolgopolov za 1.41 z Troickim, zostawie bez komentarza, kurs niski ale teoretycznie Troicki moze ugra co najwyzej seta. Millman z wysokich kursow po 3.24, Zverev +4.5 po 1.96 i po 3.74 to i zabiore na mecz.
+4.5 Zverev, Zverev mecz, Dolgopolov mecz, Thiem mecz, tak sobie mysle ale procz meczu Isnera jeszcze sie nie zdecydowalem na cos wiecej, no i
Millman over 18.5 gema
tu na czuja, Kolba nie trzepnie go 3-0, i czutke mam, ze cos wiecej ugra Millman
Thiem 1.37
pisalem wyzej.
Dolgo 1.41
tu troche obawy czy Ukr zagra znow tak dobre spotkanie jak z Berdychem, walki bedzie duzo ale wygrac powinien
Zverev +4.5 1.97
co z tego, ze serwis siedzi Isnerowi a co Mischy nie siedzi? czuje ze 2 tb najbidniej a seta na spokojnie mu powinien zabrac, przy odrobinie szczescia to i mecz.
Zverev 3.82
Vekic 2.15

nie czuje w tym meczu za nic Sevastovej mimo, ze do Vekic nigdy nie bylem przekonany
Kenin +6.5 1.92
ryzyko jest duze tak samo jak hc na Kenin, Sharapova z tyloma UE w kazdym meczu nie powinna ogarnac 6-2 6-2
tak bym gral jakbym mial grac, do wyboru do koloru po swojemu cos wybrac polecam, niektore kursy wysokie cos wejdzie cos na pewno nie.
 
T 18

typeit

Użytkownik
kursy niskie ale mysle sobie tak, Thiem po 1.37 malo, ale zdazyl sie ograc na hardzie forma jest Mannarino chyba pomalu w formie dolujacej, na przestrzeni 3 setow nie da ugrac Adrianowi meczu, Dolgopolov za 1.41 z Troickim, zostawie bez komentarza, kurs niski ale teoretycznie Troicki moze ugra co najwyzej seta. Millman z wysokich kursow po 3.24, Zverev +4.5 po 1.96 i po 3.74 to i zabiore na mecz.
+4.5 Zverev, Zverev mecz, Dolgopolov mecz, Thiem mecz, tak sobie mysle ale procz meczu Isnera jeszcze sie nie zdecydowalem na cos wiecej,
troicki go lyknie kolego... wspomnisz te slowa ;)
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
z dwoma czosnkami jakimi sa Troicki i Dolgopolov zawsze istnieje ryzyko, ale czysto sportowo wygrac powinien jakies 3-1 Ukrainiec, ten mecz to tykajaca bomba z obu stron jak Dolgo sie zacznie fochowac a Viktor rzucac do sedziow to bedzie niezla komedia/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom