>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 1.09.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 1. Września
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych

W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata, kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dania - Polska
Typ: 1/obie strzela
Kurs: 4,40
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Moim zdaniem to Duńczycy są faworytem tego meczu i to dość wyraźnym. My mamy swoje problemy... Pazdan i Jędrzejczyk bez formy i tak wiem, że Oni w Legii a w kadrze to zupełnie inni piłkarze ale mimo wszystko nie pokazują swoich umiejętności i nie wiadomo jak to bedzie podczas tego meczu. Mączyński nie jest w swojej 100% formie i to też jest duża niewiadoma dla mnie, Linetty póki co w kadrze pokazuje hm... zbyt za mało. Błaszczykowski kontuzjowany w meczu z Dortmundem, potem pauzował podczas kolejnego meczu, ma być gotowy ale czy będzie w optymalnej formie? Nie sądzę.
W formie jest tylko Lewy, Zieliński, Glik i Piszczek a to zbyt mało na Danię.
Dania w swoim zespole też ma piłkarzy na bardzo wysokim poziomie chociaż by Eriksen, ktoś porównuje go do Zielińskiego ale póki co to Eriksen przewyższa Zielińskiego.
Może zacznę od bramki - K. Schmeichel bramkarz Leicester, solidny bardzo.
Obrona - A. Christensen kupiony ostatnio przez Chelsea, S. Kjaer kupiony przez Sevillę, J. Vestergaard obrońca M&#39;gladbach - 3 bardzo solidnych środkowych obrońców, R. Durmisi boczny obrońca Betisu oraz J. Larsen Austria Wiedeń.
Pomocnicy - przede wszystkim Ch. Eriksen gwiazda Tottenham, L. Schone podstawowy piłkarz Ajaxu, W. Kvist piłkarz Kopenhagi, T. Delaney W. Brema, P. Sisto Celta Vigo. Ma spory wybór trener Duńczyków co do pomocników.
Atak - Y. Poulsen RB Lipsk, N. Jorgensen Feyenoord, młoda wschodząca gwiazda Ajaxu K. Dolberg jest jeszcze nowy nabytek Atalanty A. Cornelius.
Także sami widzimy, że skład Danii jest bardzo mocny.
W dodatku jeśli spojrzymy na ostatnie mecze w Danii z Polską to 4 mecze = 4 zwycięstwa Danii.
My w grupie mamy 6 punktów przewagi, Dania MUSI zdobyć 3 punkty jeśli marzą o Mistrzostwach świata w Rosji nam jeszcze nic poważnego się nie stanie jeśli przegramy.
Powodzenia
⛔ 100
 
C 3

cules666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrostwa Świata, kwalifikacje
Godzina: 2:45
Spotkanie:
Brazylia-Ekwador
Typ: over 3.5
Kurs: 2,40
Bukmacher: totolotek
Analiza:
Witam.Chlopcy w kosza niestety zawiedli to nie był ich mecz.Troche ryzyka się nie opłaciło.
Dzisiaj z wielu fajnych meczy ja zdecyduje się na bramki w meczu Brazyli z Ekwadorem.Brazylia posiada świetną kadrę mozna by powiedziec od zawsze Ale obecna wydaje mi się piekielnie mocna z neymarem jr na czele.Niby awans mają zapewniony Ale kadra na zgrupowaniu wygląda imponująco.
Myślę że zapewniony awans spowoduje ze mecz będzie bardziej otwarty z obu stron i Ekwador strzeli chodz jedną bramkę.typuje dokładny wynik 3-1
⛔ 100
 
R 235

remigiuszkocur

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Regionalna zachód Niemcy
Godzina:19:30
Spotkanie: Rot Weiss Essen - S.C. Wiedenbruck 2000
Typ: over3,5
Kurs: 2.63
Bukmacher: Unibet
Analiza: W poszukiwaniu overka znalazłem taki meczyk na czwartym poziomie ligi u naszych zachodnich sąsiadów. Po 5 kolejkach gospodarze są na 10 miejscu majac 1 zwycięstwo 3 remisy 1 porazke, stosunek bramek to 11-10 czyli ze średniej wynika ze jest ponad 4. Jest to drużyna która lubi grać do przodu zapominając często o obronie ostatnie dwa mecze to 3:3 i 2:2, na przeciwko nich stanie druzyna z Wiedenbrucku która jest 2 pozycje niżej z bilansem 1 zwycięstwo 2 remisy i 2 porażki stosunek bramkowy to 7:9, czyli średnio tez jest ponad 3 gole w meczu tej druzyny. Essen moim skromnym zdaniem jest zdecydowanym faworytem tej rywalizacji ale granie ich po 1.45 mnie nie satsysfakcjonuje. Gospodarze powinni sie rzucic od początku na gości, których obrona nie jest monolitem, ostatni wyjazdowy mecz gości zakonczyl sie wynikiem 4:1 dla gospodarzy.
Zyczę powodzenia wszystkim
✅ 163
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
marekslavek 94

marekslavek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata, kwalifikacje
Godzina:
20:45
Spotkanie: Dania - Polska
Typ: strzeli gola /Lewandowski / tak
Kurs: 2,5
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam w nowej szacie graficznej. Oglądam właśnie Francję z Holandią i Griezmann już strzelił. I tak będzie jutro z Polską i Lewandowskim. Zgadzam się z kolegą powyżej, że lekkim faworytem jest Dania ale Polacy coś strzelą a jak Polacy to Lewandowski. Nawet Schmeichel nie pomoże. Ciekawe jak nasze orły zagrają po przerwie, lekkie kłopoty kadrowe są ale zaplecze mamy. Przypomnę jeszcze, że Levy strzelił Duńczykom w październiku ubiegłego roku trzy bramki. Jedna w tym meczu nie będzie dla niego problemem. Lewandowski jak wiemy potrafi w ostatnich minutach odwrócić losy meczu - pokazał to ostatnio w Bundeslidze. Czy nasz zespół jest w formie? Nie wiem. Robert Lewandowski jest.
Grajmy i wygrywajmy - Pozdrawiam.

⛔ 100
 
dampy 107

dampy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Mistorzostw Świata Rosja 2018
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dania - Polska
Typ: Polska lub remis
Kurs: 1.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Przed nami kolejny mecz eliminacji do Mistrzostw Świata w Rosji 2018 !
Polska tym razem podejmuje na wyjeździe Danię .
Dania do tej pory uzbierała 10 pkt w grupie wygrywajac 2 mecze z Kazachstanem , 2 mecze przegrywajac jeden z Czarnogórą i jeden z Polską oraz remisujac jedne mecz z Rumunią !
Polacy do tej pory zgromadzili aż 16 pkt wygrywajac 5 spotkań odpowiednio z Danią , Armenia ,Rumunią ,Czarnogórą i jeszcze raz z Rumunią !Jedynym zespolem z ktorym kadra Nawałki straciła punkty t okazachstan wynik tego meczu to 1-1.
Oczywistym faworytem tego sotkania jest reprezentacja Polski 5 drużyna według rankingu Fifa do tej pory nie przegrała meczu w grupie E strzelajac 15 bramek a tracąc tylko 7.
Duńczycy natomiast maja nóż na gardle ponieważ tyle samo ponktów mają ich rywale z Czarnogóry , przegrywajac mecz z Polską mogą powaznie oddalić się a nawet stracić szanse na jakikolwiek awans do Mundialu w 2017 roku.
Polacy natomiast wygrywając mecz zapewnią sobie miejsce na MŚ !
Dlatego stawiam w tym meczu Polska lub remis z bardzo przyzwoitym kursem .Jest to zabezbieczenie na wypadek gdyby losy meczu potoczyly w inny sposób !
POWODZENIA !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Liga Mistrzów
Godzina: 18:30
Spotkanie: Cracovia - Monachium
Typ: 2 (-3.5 bramki)
Kurs: 1.8
Bukmacher: LvBet
Analiza:
Siemanko, wakacje się już kończą, najlepsze ligi hokeja na lodzie powoli wracają, a już od kilku dni możemy rozkoszować się Ligą Mistrzów i KHL`em. Nowy miesiąc zacznę tak aby zminimalizować ryzyko dlatego na jutrzejszy dzień proponuję porażkę Cracovii minimum czterema bramkami z mistrzami Niemiec. Nie będę ukrywał, że już drugi rok pod rząd gra polskiej drużyny na poziomie międzynarodowym to dno i kilometr mułu. W zeszłym roku w LM Pasy po czterech meczach zajęły ostatnie miejsce z bilansem bramek 7:24. Oczywiście z kompletem porażek. W obecnej edycji LM liczba drużyn w grupie została zwiększona do czterech, więc pasy czeka alternatywnie sześć meczy. Do rzeczy, bo nie ma co przedłużać. Obecnie Pasy są po dwóch kolejkach, w pierwszym meczu ulegli jutrzejszemu rywalowi 6:2 (o dziwo dosyć niska porażka), zaś w drugim meczu dostali łomot 8:0 od vice-majstra Szwecji. Obydwa mecze zagrali na wyjeździe. Rożnica pomiędzy Polakami, a Niemcami jest niestety kolosalna dlatego pobieram 1.80 z dość niskim handi. Pasy nawet przed własną publicznością nie powinny zagrozić Niemcom. ⛔ 100
 
gmochinho 100

gmochinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Mistorzostw Świata Rosja 2018
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dania - Polska
Typ: Polska
Kurs: 3,25
Bukmacher: Unibet
Analiza: Witam. Jeszcze jakiś czas temu kurs na polaków w całorocznym był 2,00. Nie wiem dlaczego kurs poleciał w górę i to duńczycy są nieznacznymi faworytami jutrzejszego starcia. Jestem odmiennego zdania. My ten mecz możemy wygrać, nie musimy. To gospodarze stoją pod presją. Pytanie czy są w stanie ją udźwignąć? Szczerze nie sądzę. Jesteśmy niepokonani od blisko dwóch lat...! Dlaczego akurat jutro mamy przegrać? 5 miejsce w rankingu FIFA nie jest przypadkiem. Kapitan w formie, Grosik zapowiada zostawienie serducha na boisku, Zielu czaruje. Oby tylko obrona nie dała czterech liter (Glik nie skupił się na ataku kręcąc notabene w tym sezonie kosmiczne jak na obrońcę liczby a Pazdan... a Pazdan to niech lepiej ławę grzeje). Mocny over, 3:2 dla nas. Gole Grosik, Lewy, Zielu. ⛔ 100
 
huulk 21

huulk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Mistorzostw Świata Rosja 2018
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dania - Polska
Typ: Polska/BTTS
Kurs: 6.00
Bukmacher: Totolotek

Analiza: Jak tylko spojrzałem na ten mecz od razu pomyślałem o takim typie i tak też zagram ja. Filary Polskiej reprezentacji są w doskonałej formie, Grosik szaleje na Wyspach, gdzie prawdopodobnie obecnie jest najlepszym zawodnikiem angielskiej Championship, Lewy... Tu nie potrzeba komentarza, Zielu zwyczajnie czaruje, Glik niczym skała i jednocześnie snajper. Jestem pewny że Polacy będą mieli wiele okazji do strzelenia gola, co do Duńczyków to nie można odmówić im że grają ambitnie i sa w dobrej dyspozycji więc ciężko będzie zachować czyste konto tym bardziej że gramy na wyjeździe, mimo wszystko do naszych im brakuje.
Mój typ to wygrana Polski po dobrym widowisku, dla odważniejszych polecam zagrać dokładny wynik meczu 1:2
Dodatkowe informacje:
-trener Duńczyków zapowiada otwarty mecz
-Polacy w eliminacjach na wyjazdach strzelali minimum 2 bramki
-w każdym meczu tych eliminacji z udziałem Polaków padło powyżej 2.5 gola
Z fartem! ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Izrael 2 liga
Godzina: 15:00
Spotkanie: H.Ironi Rishon vs H.Kfar Saba
Typ: under 2,5 goli
Kurs: 1,86
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
3 kolejka drugiej ligi izraelskiej. Mecz miedzy 10 zespolem poprzedniego sezonu zasadniczego drugiej ligi a spadkowiczem z najwyzszej klasy rozgrywkowej.
Faworytem sa goscie. Bardzo dobrze rozpoczeli sezon od dwoch zwyciestw po 2-0 i 4-0. Chcą jak najszybciej wrocic do 1 ligi izraelskiej. Maja dobra defensywe w tym sezonie i paru niezlych graczy srodka pola.
Gospodarze natomiast to zespol przecietny.Dwie porazki w dwoch pierwszych meczach sezonu.Jednak mieli bardzo ciezkich rywali - Hapoel tel Aviv = spadkowicz z 1 ligi i Hapoel Katamon , ktory w zeszlym sezonie byl w grupie walczacej o awans do 1 ligi. W meczu z Hapoelem Tel Aviv niezle sobie radzili w 1 polowie , ale w drugiej stracili trzy gole. Nie maja dobrej ofensywy .
Gospodarze powinni w tym meczu postawic trudne warunki gosciom, Nie strzelaja moze duzo bramek i ciezko im bedzie w dniu dziesijszym pokonac bramkarza rywali ,ale u siebie walcza w defensywie itp. Dodatkowo przegrali dwa mecze w tym jeden u siebie w 1 kolejce i teraz beda chcieli stracici jak najmniej goli. ✅ 86
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji 2018
Godzina. 20:45
Spotkanie. Dania - Polska
Typ. gol w obu połowach/TAK
Kurs. 1.80
Bukmacher. Unibet
Analiza.
Witam wszystkich w nowym miesiącu oraz nowej oprawie graficznej tegoż forum.
Na dzisiejszy wieczór zaplanowano mecz pomiędzy Danią i Polską w ramach eliminacji do MŚ które odbędą się już w przyszłym roku
w Rosji i w których (mam nadzieję) zagramy. Reprezentacja gospodarzy stawiana dzisiaj w roli faworyta lecz nie wiem sam czy do końca
słusznie... Rozumiem że mamy kilku grajków pod formą ale wysokie (najwyższe w historii) miejsce w rankingu powinno zoobligować bukmacherów do wystawienia zupełnie odmiennych kursów niż na chwilę obecną. Podobnie jak kolega wyżej uważam iż forma naszych czołowych kopaczy z europejskich klubów jak &quot;Lewy&quot;, &quot; Groszek&quot;, czy &quot;Zielu&quot; powinna zaprocentować w tym spotkaniu
i tych trzech &quot;muszkieterów&quot; może odwrócić losy całego meczu nawet w pojedynkę.
W dotychczasowych meczach eliminacji bramek niebrakowało i uważam iż dzisiaj również obejrzymy je z obu stron.
Patrząc w bezpośrednie pojedynki pomiędzy obiema reprezentacjami, to na ostatnie pięć z nich czterokrotnie padał wysoki over 3.5gola
co również za drobne biorę pod uwagę.
Podsumowując powyższą analizę wydaje mi się że forma tych drużyn pozwala nam typować iż dzisiejszego wieczoru doczekamy się goli w obu odsłonach tego meczu.
✅ 80
 
K 7

krzysiekr1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Mistorzostw Świata Rosja 2018
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kazachstan - Czarnogóra
Typ: Obie drużyny zdobędą bramki
Kurs: 1.97
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam wszystkich, to mój pierwszy typ na forum, także liczę na szczęście nowicjusza ????
Ale to szczęście podparte też jest analizą spotkań domowych Kazachstanu. O tym, że gra na sztucznej murawie nie do końca pasuje drużynom z &quot;zachodu&quot; pokazały mecze w eLM. Astana, oparta na graczach reprezentacji Kazachstanu wygrała zarówno z Legią, jak i Celticiem, strzelając w sumie 7 bramek. W meczach eliminacji na tym terenie zremisowała Polska i Rumunia, a Duńczykom Kazachowie strzelili bramkę grając w 10. Myślę, że od pierwszych minut Czarnogóra ruszy do ataków, a co najmniej jedna z kontr gospodarzy skończy się bramką, goście też coś strzelą, muszą wygrać jeśli dalej chcą być w grze o awans.
⛔ 100
 
Z 610,3K
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 13:15
Spotkanie Belgia - W.Brytania handicap [0-6,5]
Typ:2
Kurs: 1,75
Bukmacher: Forbet
Analiza.Na dzisiaj przygotowałem pojedynek mistrzostw Europy męzczyzn.jest to inauguracyjne spotkanie tych drużyn i forma obu zespołów jest zagadka.Nieco większe szanse na odniesienie zwycięstwa bukmacherzy dają Belgi.W ostatnich sparingach przed mistrzoswami Belgia przegrała wysoko z Hiszpanią 72-88,a wcześniej przegrali z Czarnogórą 78-64 i niespodziewanie wysoko pokonali Włochy 80-60.Ich przeciwnik na turnieju rozgrywanym w Polsce kolejno pokonał Węgry 82-64 i przegrał z Polską 86-76 by w ostatnim pojedynku zaskakująco wysoko pokonać Izrael 85-64.Sądze że będzie to zacięty pojedynek a wynik do końca będzie niewiadomą.
26/07/14 MmM
Belgia - Wielka Brytania 104:78
06/09/13 MM-G
Belgia - Wielka Brytania 76:71
22/07/12 MmM
Belgia - Wielka Brytania 79:56
⛔ 100
 
kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata, Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dania - Polska
Typ:
Obie drużyny strzelą w 2 połowie
Kurs:
3.20
Bukmacher: iforbet
Analiza:

Kluczowe spotkanie w mojej opinii dla obu ekip , z czego pod większą presją oczywiście gospodarze. Zwycięstwo w Danii i w perspektywie domowy mecz za 3 dni z Kazachami przybliża nas w 90 % do grupowego zwycięstwa , a w 100% gwarantuje baraże....Duńczycy aktualnie na 3 pozycji w tabeli z 10 pkt rywalizują minimum o baraż z Czarnogórą ( tyle samo pkt.) , ale oczywiście ewentualna wygrana pozwoli im zostać w walce o bezpośredni awans.
Moim pierwotnym zamiarem było zagranie beta typu BTTS , lecz po głębszej analizie stwierdziłem że powyższy również całkiem prawdopodobny z niezłym kursem. Obie ekipy bramkostrzelne z większym potencjałem w przodzie niż bezbłędną grą w tyłach.
Sądzę że obie drużyny rozpoczną ostrożnie , a im dalej w las sytuacja wymusi bardziej zdecydowaną grę z jednej lub drugiej strony w zależności od wyniku.
W 4 ostatnich spotkaniach miedzy tymi drużynami zarówno w grze o pkt. jak i towarzysko padały wysokie wyniki ( 3:2; 3:2; 3:1; 3:1) i sądzę że podobnie może być dzisiaj. Licząc na bramkową zdobycz Biało - Czerwonych mam na uwadze oczywiście głównie Roberta Lewandowskiego , choć jak już n nie raz bywało jego marka , styl gry i umiejętności absorbują uwagę prawie całego bloku defensywnego przeciwnika , co pozwala czasem na więcej pola do gry partnerom.
Po stronie Duńczyków niewątpliwie dużą stratą w formacji napadu będzie brak kontuzjowanego Poulsena , jednakże na brak bramkostrzelnych zawodników nie mogą gospodarze narzekać gdyż pod tym względem dysponują bardziej wyrównana ekipą.
Powracający do składu Bendtner niewątpliwie będzie chciał pokazać że nie jest jeszcze piłkarskim emerytem , a tacy gracze jak Eriksen czy Dolberg już są klasą samą w sobie....
Uważam że spotkanie na dobre rozpocznie się w 2 części gry i obie drużyny trafią do siatki rywala....
Alternatywny , bezpieczniejszy bet na ten mecz to opisany wcześniej BTTS @ 1.70..⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata, kwalifikacje
Godzina:
20:45
Spotkanie: Dania - Polska
Typ: Grosicki zaliczy asystę
Kurs: 5,50
Bukmacher: unibet
Analiza:
Liczę dzisiaj na dobry mecz Polaków. Patrząc na ofensywę Biało-Czerwonych, to robi ona wrażenie. Lewandowski, Milik, Grosicki, Zieliński - naprawdę nieźle. Ja dzisiaj swój wzrok skupiam na Grosiku. Niestety nie udało się Kamilowi opuścić Hull i przynajmniej do stycznia pogra na zapleczu Premier League. Spisuje się tam znakomicie. W ostatnim meczu przeciwko Boltonowi ustrzelił gola i zaliczył dwie asysty. Regularnie wychodzi w pierwszym składzie Tygrysów i liczę że trener Nawałka również postawi na Kamila od pierwszych minut.
Kamila na boisku zawsze pełno. Dużo biega, stara się dogrywać wiele piłek w pole karne. Na jego piłki czaić się będzie Lewandowski, który zapewne będzie jedynym napastnikiem od pierwszych minut w Polsce. Z każdą upływającą minutą, w której Duńczycy nie będą wygrywać zaczną się po ich stronie nerwy, gdyż zdają sobie sprawę z rangi spotkania. W przypadku dzisiejszej porażki Duńczyków i wygranej Czarnogóry w Kazachstanie, to Dania mocno skomplikuje sobie kwestie ewentualnego awansu z drugiego miejsca. Po cichu liczę na szybką kontrę Polaków, w któej ostatnie podanie zaliczy Grosik.
Pozdrawiam
⛔ 100
 
H 15

hotdog

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata, kwalifikacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kazachstan-Czarnogóra
Typ: 2
Kurs: 1,75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Kazachstan nie gra już o nic w tych kwalifikacjach, zdobyte raptem 2 punkty w 6 meczach. Jedyny pozytyw dla gospodarzy to ich specyficzne boisko ze sztuczną murawą ale nie oszukujmy się to za mało na Czarnogórę która jest dużo lepszą drużyną. Czarnogóra zajmuje 2 miejsce w tabeli z 10 punktami i cały czas liczy się realnie w walce o awans, pewnie nie o 1 miejsce ale w walce o 2 miejsce jak najbardziej i teraz dla nich każdy mecz jest na wagę złota. W pierwszym spotkaniu tych drużyn było 5:0 dla Czarnogóry. Jutro takiego pogromu się nie spodziewam ale spokojne zwycięstwo 2-3 bramkami powinno stać się faktem.
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata, kwalifikacje
Godzina:
20:45
Spotkanie: Rumunia - Armenia
Typ: Armenia wygra
Kurs: 8,0
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam Was po lekkiej przerwie. Sierpień należy zaliczyć do udanych , pierwsze miejsce w typach dnia na pewno dodaje mi jeszcze więcej animuszu na ten miesiąc. Zacznijmy miesiąc wrzesień od moim zdaniem naprawdę ciekawego typu jakim jest mecz Rumunii z Armenią. Po kolei :
- Zespół Armenii jeszcze teoretycznie ma szanse na 2 miejsce ale aby to zrobić dzisiaj muszą wygrać nie ma innego wyjścia.. to samo ekipa Rumunii ale jest różnica między tymi zespołami
- Przede wszystkim ważnym argumentem jest to w jakiej formie są piłkarze kadr obu zespołów a należy podkreślić , że lider zespołu Ormian jakim jest Henrikh Mkhitaryan - jest obecnie w niesamowitej formie.. oglądałem jego grę w Man U i to ten sam Henrikh , który popisywał się co mecz super asystą w BVB a może i nawet jest w jeszcze lepszej formie.. widać postęp, Mourinho ma dobry wpływ na jego rozwój. W Rumunii natomiast jest problem tak naprawdę dwaj wyróżniający się Rumuni grający w Anderlechcie są bez formy.. mowa tu o Stanciu i Chipciu.. zresztą cała kadra Rumunii nie błyszczy ostatnio.. wiadomo kadrę mają lepszą od Armenii ale większość rumuńskich graczy grzeje ławę albo gra w rumuńskiej lidze, która poziomem przypomina polską... nie przekonuje mnie totalnie jakość piłkarzy rumuńskich na ich tle piłkarze z Armenii wcale nie muszą wypaść gorzej a też niektórzy grają w zachodnich klubach
- Na pewno ciekawy jest też fakt , że Armenia na wyjazdach jako nie faworyt potrafiło sprawić niespodziankę tak było mniej więcej 4 lata temu również w el. do MŚ wygrali z Danią 0-4 oraz Czechami 1-2 ...
Myślę , że po takim kursie naprawdę warto spróbować. Powodzenia ! Mam nadzieję , że pomogę ! Wejdzie , proszę dajcie reputkę ????
⛔ 100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 2 liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Radomiak Radom - MKS Kluczbork
Typ: Radomiak wygra mecz
Kurs: 1.75
Bukmacher: totolotek
Analiza:
Jak widzę większość zajmuje się pojedynkiem Dania - Polska obstawiając go na wszelkie możliwe sposoby, a mi w oczy wpadł mecz jak się wydaje pewniak (choć właściwie takich nie ma). Chodzi o pojedynek 7 kolejki w 2 lidze pomiędzy aktualnym wiceliderem w tabeli Radomiakiem (9 pkt, 6-0-0), a ubiegłorocznym spadkowiczem z 1 ligi Kluczborkiem (5 pkt, 1-2-3). Obecna różnica pomiędzy zespołami wydaje się kolosalna; gospodarze dotychczas niepokonani, Warcie poznań ustępujący tylko bramkami, a gośćmi zajmującymi 15 miejsce (spadkowe) w tabeli. Dla piłkarzy z Kluczborka, jak na razie dwa wyjazdowe mecze okazały się przegrane, z ŁKS-em 0:1 i Wartą 0:3. Teraz kolej na Radomiaka i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ten mecz również zakończą porażką. Spadek do 2 ligi dla Kluczborka oznaczał także zakończenie kariery lub odejście z klubu kilku czołowych piłkarzy. Zespół został mocno odmłodzony, więc utrzymanie w tym sezonie 2 ligi będzie dla nich sukcesem.
Jeśli jeszcze chodzi o Radomiak, to warto również wspomnieć, że w obecnej edycji Pucharu Polski piłkarze tego klubu mają już &quot;na rozkładzie&quot; pierwszoligowe Podbeskidzie. Wszystkim grającym powodzenia! ⛔ 100
 
T 18

typeit

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - CAF Qualification
Godzina: 20:30
Spotkanie: WYSPY ZIELONEGO PRZYLĄDKA - REPUBLIKA POŁUDNIOWEJ AFRYKI
Typ: 2
Kurs: 2,45
Bukmacher: lvbet
Analiza:
W strefie afrykańskich kwalifikacji dzisiaj parę ciekawych meczy, ja na rozkład wziąłem mecz 3 kolejki grupy D pomiędzy wyżej wymienionymi drużynami. Sytuacja w tabeli wygląda tak, że RPA bije się o awans z Burkina Faso (choć Senegal też nie powiedział ostatniego słowa), w meczu pomiędzy tymi drużynami padł remis, natomiast RPA wygrało z Senegalem (2:1), dzisiejszy rywal RPA jest na zupełnie innym nastroju po dwóch porażkach 2:0 z Senegalem oraz Burkina Faso (mecz u siebie). Myślę, że klasę obu zespołów dzieli co najmniej dwa poziomy, więc tutaj moje zaskoczenie na tak wysoki kurs na zawodników z południowej afryki. Można pomyśleć o handicapie -1.0 na RPA po 5.5, ale dzisiaj wybrałem bezpieczniejszy kurs. Powodzenia, oby mój typ pozwolił wam ograć buka ;)
Pozdrawiam

⛔ 100
 
T 14

triatlonic

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna;kwalif.MŚ 2018
Godzina: 20:45
Spotkanie: Czechy-Niemcy
Typ: (hand.1-0) 2
Kurs: 2.11
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Jak dla mnie zespol gospodarzy z kazdym rokiem traci na wartosci.Nie maja w moim mniemaniu zadnego klasowego pilkarza wiec nie maja zadnego porzadnego atutu by sprzeciwstawic sie niemieckiej maszynie ktora zapewne ich przewalcuje.Zwyciestwo praktycznie daje im awans.Obrona czeska sklada sie z pilkarzy ktorzy graja w bundeslidze i sa uwazani za sredniakow wiec wynik roznica 2 bramek dla Niemcow powinien wejsc . ps.ja bezpiecznie zagralem na kuponie zwyciestwo Niemcow kurs 1.45 plus mecz Malta-Anglia (hand 3-0) 10 ..Malta nie przegrala u siebie z nikim 4 bramkami wyjatek rok temu ze Szkotami ale do przerwy bylo 1-1 i maltanczycy tak sie ,podjarali, ze dostali 2 czerwone kartki a Anglia sile ataku opiera na pilkarzach Tottenhamu ktorzy jeszcze nie weszli dobrze w sezon. pozdrawiam ⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom