>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
KArlovic, Gasquet, Berdych, Kuznetsova
Gasquet w tym sezonie słabo, wcale się nie zdziwię jak by przegrał z Mayerem, tam lepiej wygląda +2.5 seta dla Mayera po @1.50

Karlovic myślę, że na spokojnie, to samo Berdych, chociaż forma Czecha też wątpliwa, Kuznetsova raczej też powinna wygrać, ale młoda potrafi grać na hardzie i tutaj po takim kursie chyba nie warto grać.
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Gasquet w tym sezonie słabo, wcale się nie zdziwię jak by przegrał z Mayerem, tam lepiej wygląda +2.5 seta dla Mayera po @1.50
Karlovic myślę, że na spokojnie, to samo Berdych, chociaż forma Czecha też wątpliwa, Kuznetsova raczej też powinna wygrać, ale młoda potrafi grać na hardzie i tutaj po takim kursie chyba nie warto grać.
To zmień Gasqueta na Kohlschraibera i można grać
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Witam, Panowie pytanie trochę z innej beczki... założyłem konto na ecoPayz chciałem dodać kartę jednak obydwie które mam są MASTERCARD a w opcji Card Type mam do wyboru tylko VISA... czy ten serwis obsługuje tylko jedną opcję?
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
To zmień Gasqueta na Kohlschraibera i można grać
Już wiem, że dalsza rozmowa z tobą nie ma sensu ???? Kolba wcale nie gra lepiej, a rywal na hardzie nawet nawet. Oczywiście nie mówię, że Niemiec przegra, ale pchać się w niego po takim żałosnym kursie? Samobójstwo :cool:
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
arces co się stało wczoraj z Eubanksem? widziałem fragmenty to nie potrafił nawet smecza trafić w kort. Presja przerosła?
@up
tylko główny jest zamykany
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
arces co się stało wczoraj z Eubanksem? widziałem fragmenty to nie potrafił nawet smecza trafić w kort. Presja przerosła?

@up
tylko główny jest zamykany
A panie szkoda gadać. Młody grał jakby pierwszy raz rakietę w ręce trzymał, pełno DFów, mnóstwo zagrań w siatkę. Po prostu się zagotował, a Sela tak jak ktoś pisał tutaj w temacie - zjadł go doświadczeniem.

Dzięki za info na temat dachu, czyli sobie nie pograją (jak po dwa mecze na kort zagrają to i tak będzie dużo).
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Sela będzie do odstrzału z Samem, 1,20 zawsze na podbicie ;)
dziś też w Tommyego bym celował ale mam problem ze znalezieniem czegoś do tego, Fritz moim zdaniem może przegrać z Bagieta..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom