>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher LV BET - opinie

rulloni 5

rulloni

Użytkownik
Więc u mnie coś nie halo z tele trzeba to sprawdzić co jest nie tak. Kakaowe oczko a powiedz mi gdzie ja napisałem że szata jest zła ? Nigdzie . Jest lepsza niż poprzednia , mówię tylko że u mnie jest literówka nie wiem jak u innych , i tyle w tym temacie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Błędy w nazwach drużyn to jedno ale u mnie np. zamiast słowa wyloguj się jest WYLGOUJ SIĘ . A co do bonusów to fakt , bzdurne to jak nie wiem. Nowa szata sie pojawiła ale na telefonie to już zagrać się nie da, bo niby jak skoro pojawia się tylko logo LVBET.
Ja uważam że warto dać szansę im pod względem tych literówek widać że chłopaki powoli działają i zaczynają się fajnie rozwijać. Fakt mają sporo wpadek jak choćby te jednak gdy dają kursy dobre to nie patrze na nazwę ???? Barcelona czy Farcelona ???? Liczy się dobry kursy.
 
rulloni 5

rulloni

Użytkownik
No właśnie u mnie tez jest lipa , wczoraj pisałem że tak się u mnie dzieje a Pan Kakaowe Oczko twierdził że u wszystkich działa tylko u mnie nie , jednak jak się okazuje nie tylko u mnie nie działa.A z telefonem jest wszystko w porządku.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik

Stawiałem na 1 set. W historii zakładów nagle AKO na ten sam zakład. Jak wiadomo, nie da się postawić tego samego spotkania w AKO... Druga sprawa kurs tego ako również się nie zgadza. Ja państwu już dziękuję... Wygrany kupon rozliczony na minus
Ale to przecież nie poszło Ci AKO, tylko dwa osobne kupony, tak jakby system 1/2. Stawki takie same, kurs 1,86 i 2,15 &quot;wyrównują się&quot; do 2,0 i dlatego masz maksymalną wygraną obliczoną jako dwa wygrane zakłady singlowe, czyli 50*0,88*1,86+50*0,88*2,15 = 176,44zł.
Jak na moje po prostu poszedł taki kupon przez Twoją nieuwagę. Np. wcisnąłeś zakład (nawet przez pomyłkę) na Cibulkovą, że wygra mecz, potem chociażby wyłączyłeś stronę, ale wcześniej niż 40 minut, bo po takim czasie automatycznie wylogowuje (swoją drogą irytuje jak po tym czasie pojawia się komunikat, że wylogowało automatycznie przez nieaktywność i jak się da ok, to strona się ładuje ponownie) wróciłeś i chciałeś zagrać za Cibulkovą, że wygra 1. seta, nie zauważyłeś jednak, że na kuponie masz już też wcześniejszy zakład na mecz, a że jak słusznie napisałeś nie można tego łączyć w AKO od razu zrobiłyby się z tego single, dałeś stawkę 50zł, ale dotyczy w takim przypadku ona każdego zakładu i poszedł taki kupon.
Tu masz przykład identycznej sytuacji np. w jutrzejszym meczu Lech - Arka:

Jest to ułatwienie, jakbyś chciał zagrać parę singli po stałej stawce, klikasz wszystkie zakłady, dajesz na single, stawkę na zakład i stawiasz i masz wszystko tak jakby na jednym kuponie i za jednym razem postawione, a nie musisz każdego zakładu osobno stawiać, obawiając się o niekorzystną zmianę kursu (tak jak mi dziś zmienili przez zbyt długie stawianie innych zakładów kurs na Koronę z 2,24 na 2,12)
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Gdyby było tak jak piszesz to powinno mi ściągnąć dwie stawki. Ściągnęło jedna (100zł)

&quot;Jak na moje po prostu poszedł taki kupon przez Twoją nieuwagę&quot; - Puściłem 1 set po 2.7. Przez moją nieuwagę lvbet puściło podwójny kupon na to samo zdarzenie. No weź się zastanów
No nie, bo mogłeś dać wtedy 100zł przy stawce łącznej. Musiałeś mieć kliknięty też zwycięstwo w meczu wcześniej, nie ma innej opcji. A świadczy o tym też to, że zwycięstwo w meczu jest pierwsze, a drugie zdarzenie to zwycięstwo w secie. Więc też się zastanów, bo nawet Ci kolega wyżej pisał, że sam kiedyś przez przypadek zagrał identycznie jak Ty.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Przepraszam a to moja wina, że bukmacher pozwala na błędne kupony?
Bronisz ich jak nie wiem co...
Ale to nie był błędny kupon, przecież mogłeś chcieć tak postawić, tak samo jak Ci dawałem przykład z meczem Lecha - też mogę chcieć postawić dziś 50zł, że wygrają mecz i 50zł, że wygrają pierwszą połowę. I bronię ich, bo próbuję zrozumieć i generalnie nie jest to ich błąd, jeśli taki kupon postawiłeś, nie mogli Ci tego zabronić. Ja wiem, że jest moda na je**nie polskich bukmacherów, szczególnie lvbet na tym forum, ale o ile zmiana treści zakładu to jest katastrofa, tak to nie jest. Przecież podobnie była kiedyś sytuacja, że tu ktoś na forum pisał na forbet, dawał zdjęcie kuponu, że postawił na under, był under i mu nie chcieli wypłacić wygranej, a się okazało, że postawił na over, tylko kupon przerobił w programie graficznym i też się krytyka niesłuszna posypała za tę sytuację.

Teraz doczytałem, że nie dostałeś w ogóle kasy za ten zakład, to całkowicie zmienia obraz sytuacji, ale wciąż moim zdaniem są to po prostu dwa postawione single, więc pisz w tej sprawie do nich, bo ten zakład na set powinien być normalnie wypłacony te 94.6zł, co z resztą na zdjęciu od Ciebie jest, że zakład wygrany i kwota. Może napisz w związku z tym na chacie, bo pewnie to ich pomyłka albo systemu, że Ci nie dopisał wygranej, bo to 94.6 Ci się należy. I nie myśl też, że ich tylko bronię i bronię, ale po prostu czasem nie rozumiem, czemu ludzie najpierw ostro krytykują bukmacherów i dotyczy się to wszystkich bukmacherów, a nie próbują sytuacji najpierw wyjaśniać na spokojnie i bez obrażenia u nich bezpośrednio - to ogólna uwaga, nie stricte do Ciebie, takie przemyślenia ;)
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
No niestety, kupon jest przegrany.
To koniecznie do nich napisz maila, czy na livechat wbij, są tam ludzie ogarnięci, przynajmniej ja mam dobre doświadczenia i napisz o tej sprawie spokojnie, że chyba błąd w rozliczeniu zdarzenia był, bo nie ma co od razu uderzać &quot;z mordą&quot;, zgodnie z zasadą, że z dużą dupą się wszędzie zmieścisz , ale z wielką mordą niekoniecznie ???? Powinni Ci wtedy normalnie rozliczyć zakład, sytuacji już nie uratujesz z tym przegranym 50zł za zwycięstwo w meczu, ale set wygrała, kasa się należy. Po prostu wyjaśnij i tyle ;)
No właśnie nie do Ciebie, tylko ogólnie napisałem ????
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Bardzo fajna oferta promocyjna, udało mi się pomnożyć bonus powitalny do 1000zł polecam! https://lvbet.pl/bonus-powitalny

Również skorzystałem z oferty bezpieczny kupon, bardzo fajna sprawa.
https://lvbet.pl/promocje/bezpieczny-kupon-5

https://lvbet.pl/promocje - inne promocje.

Bardzo mi się podoba oferta tego bukmachera, kursy, po zmianie designu strony gram u nich i jestem bardzo zadowolony. Mam nadzieje ,że będzie coraz więcej zmian na plus.
wiemy wiemy, połowa Twoich postów jak nie więcej to chwalenie LVBET ;)
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
To prawda, po przygodzie w B365 znalazłem swojego buka, jestem jak na razie zadowolony. Jakbyście przeczytali wcześniejsze posty to nie byłem przychylny początkowo. Teraz jestem jak najbardziej na TAK.
jakimi stawkami grasz? bo ja na Mistrzostwa Europy widzę limity po 50-100 złotych ????
 
B 0

berst

Użytkownik
sorki, kilka prostych pytań ale nie ogarniam
w którym miejscu jest jakiś filtr do oferty, chodzi mi najbardziej o prosty, czasowy, jakieś 2, 4, 6 godz itp?
co mam włączyć w zakładach na żywo, żeby przy meczach piłkarskich pokazywał się czas gry a nie tylko napis która to połowa?
dzięki za jakieś info, bo to bardzo ułatwia mi grę
 
juwen 230

juwen

Użytkownik
Po raz pierwszy w życiu spotykam bukmachera, u którego od czterech godzin czekam na pieniądze z obróconego bonusu... Czy rozliczanie zakładów w przypadku tego buka też aż TYLE trwa?
 
E 1,7K

ele

Użytkownik
masakra buk. po paru wygranych pokazuje mi co chwile po ogarnięciu kombi, ze &quot;nie mozna w tej chwili postawic, sprobuj pozniej&quot; plus zlodziejskie 12% + 10 % z wygranej powyzej 2280
 
B 0

berst

Użytkownik
odnośnie podatku to też uważam, że szkoda pisać, jest i już ????
ale &quot;może w niedługim czasie&quot; do mnie nie przemawia
ma chodzić i już, jak nie dają rady niech sobie dadzą na luz
obstawiałem combi live, zajęło mi to ok 4 min, to już ciężko nazwać grą na żywo
trzymają mnie tutaj tylko azjany, reszta niczym się niestety nie wyróżnia od innych naszych
a zakłady live to mają niestety daleko za konkurencją
najciekawsze, że grałem tutaj przed wakacjami i stary soft miał więcej opcji, zmienili na gorsze ale ładniejsze? dziwne
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
pokusiłem się o podliczenie na ile to oskubałem tego wspaniałego bukmachera, że mam zlimitowane konto praktycznie do zera, otóż uwaga... plus niewiele ponad 600 złotych, nie grałem żadnych wynalazków, normalne rzeczy, brak słów
 
Do góry Bottom