>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Ja bym dołączył Cibulkovą, po tym finale i intensywności meczu nie miała wiele czasu na odpoczynek, regeneracje, a Cepelova grać w tenisa potrafi.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Też coś czuję na dzisiaj Socka, ostatnio gra słabo. Querrey jak uwali to też mnie nie zdziwi jakoś wielce, ale Simon jest również w beznadziejnej formie ???? Gdybym miał wymienić zawodników z niskimi kursami, których omijać to:
Sock
Querrey
Pouille
Garcia
Goerges (mimo że w dobrej formie to jednak to kobitki)
Stephens
Ciekawe czy chociaż jedna osoba z powyższych odpadnie ????
Querrey pewnie jakies 5 setowki po tie breakach ???? a co do Sock&#39;a, to cos czuje ze bedzie zamykal sporo ako, i pojda wyzwiska ze &quot;skarpeta&quot; itp ???? ????
hahaha z tym kuponem od macios06 ???? ???? Pieknie sie poniedzialek zapowiada.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Querrey pewnie jakies 5 setowki po tie breakach ???? a co do Sock&#39;a, to cos czuje ze bedzie zamykal sporo ako, i pojda wyzwiska ze &quot;skarpeta&quot; itp ???? ????
Soczek ma dużo problemów z kontuzjami ostatnio, sam na nim uwaliłem jakiś czas temu, bo miał coś z nogą, ale twardo grał bo u siebie przecież. Z Sugitą chyba o ile dobrze pamiętam :cool:
 
5567 719

5567

Użytkownik
Pezio po co grasz Kvitovą po tak beznadziejnym kursie? Przecie ona wtapiala ostatnio wszystko jak leci, jest zupelnie bez formy. Moze i wygra, ale szkoda nerwow wg mnie.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Pezio po co grasz Kvitovą po tak beznadziejnym kursie? Przecie ona wtapiala ostatnio wszystko jak leci, jest zupelnie bez formy. Moze i wygra, ale szkoda nerwow wg mnie.
Eee no znowu nie wszystko wtapiała. Ale to bet bardziej przeciwko Jankovic, która ma problemy z kontuzjami i regularnym przebijaniem.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
TENISIŚCI!
Płacę reputą ???? Ktoś jest w stanie mi powiedzieć jakie mecze będą rozgrywane w środę w sesji porannej na A. Ashe Stadium na US Open?
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Mi dzisiaj wybitnie śmierdzi:
- Querrey (Simon to ogórek ostatnio, ale on ma tendencję do odpalenia w Szlemie raz w roku, w tym nie odpalił jeszcze)
- Mayer (nie wiem w ogóle czy on w Szlemie 1 rundę przejdzie jeszcze, tutaj złudne kursy chyba)
- Norrie jak na challenger przystało po 1.2 z Tursunovem to porażka
- Khachanov to zawodnik typu wejdzie lub nie, więc omijac
- Donaldson (Basilashvili to sprzedawczyk, tutaj za wygraną rundę dostanie więcej, widzę tu 4 sety najmniej)

Od siebie idę w stronę Haase, Escobedo oraz Istomina. Ostatni typ typowo na czuja - ten Ramos mi nie pasuje.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Łeee nie podoba mi sie ten kort centralny z dachem... Te rusztowania... nawet przy otwartym szpecą ogólny obraz mi. Ta wolna przestrzeń była fajna i miała swój klimat... No ale coś za coś...
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Thijs Ter Horst, który w lidze koreańskiej jest pierwszą opcją ataku w swojej drużynie (pomimo tego że gra jako przyjmujący) dzisiaj zagra w koszulce libero przeciwko Belgom ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom