>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Dał się połamać na początku seta, odłamał i był na fali i nagle 3 wyrzutki i gema przegrywa, a teraz swoje gema na lajcie do 0, no zobaczymy ostatni gem.. choć śmieszny ten mecz jak się oglada..

4x 0-30 no zobaczymy

nie da się wygrać w bukmacherce no kur@@ nie da, 4x 0-30 miał i ANI RAZU NIE PRZEŁAMAŁ to jest zalosne
Kolego od baaardzo dawna obserwuję Twoje posty i widzę, że nic nie wnosisz do tematu. Może jakaś przerwa od typów na żywo? https://forum.bukmacherskie.com/search.php?searchid=8800090
Wszystkie Twoje wpisy, to narzekania, że albo ktoś słabo gra, albo wyzywasz kogoś, albo ktoś na kogo postawiłeś przegrywa. No ile można czytać to samo?
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Jak ktoś robi tasiemki z niskimi kursami,to dziś w nocy jest kosz Argentyna-Kanada. Kurs na Argentynę 1.30 .
99,9% ,że wejdzie. Kanada wczoraj została rozjechana przez Wyspy Dziewicze. Argentyna też rewelacji z Wenezuelą nie zagrała,ale ja tu nie widzę,żadnych szans dla Kanady. .Arg...w bardzo mocny składzie z Campazo,Brussino,Laprovitolą....
Kurs tu powinien być 1.10, bo tylko kataklizm,może przesadzić o porażce.
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzow kobiet eliminacje
Godzina: 17:00
Spotkanie: Mińsk FK vs Zurich
Typ: 1X
Kurs: 2,7
Analiza:
Ostatni mecz fazy grupowej elimiancji LM kobiet. Mecze rozgrywane w Ljubljanie , a wiec teren neutralny. Faworytem bukmacherow -Zurich , a jednak stawiam na zwyciestwo lub remis Minska.
Do awansu Minskowi potrzebny jest remis. Zurich musi zwyciezyc. Typ ryzykowny , ale wiele przeslanek jest za moim wyborem.
Minsk w poprzednim sezonie wyszedl z grupy i walczyl w 1/16 z bardzo mocna Barcelona . Barcelona nie rozbila Minska w dwumeczu :1-2 i 0-3 - z Barcelona sa to dobre wyniki. Co wazniejsze Minsk opiera sie w tym sezonie na tych samych zawodniczkach co w zeszlym roku !! Odeszly tylko 2 zawodniczki z Nigerii , ale doszly 2 z Ghany . Widzimy , ze druzyna bialoruska nie wyprzedala , nie tworzy druzyny od nowa - maja cel w tym sezonie ( awans do 1/16 i moze walka o 1/8)Caly blok defensywny + bramkarka znaja sie , rozumieja sie na boisku . Natomiast w Zurichu nastapily zmiany. Ponad polowa zawodniczek jest nowych w pierwszej jedenastce ! Ma to wplyw na grę i to widac.
Nastepna sprawa to gra obu zespolow w dwoch dotychczasowych meczach turnieju. Ogladalem ich spotkania itd. Zurich w pierwszym meczu nie zachwycil . Pierwsza polowa bez akcji w ofensywie. bez zycia . W drugiej udalo sie strzelic dwa gole i stracili jedną bramkę. Drugi mecz z Birkirakara 5-0 ,ale powiedzmy sobie szczerze , ze zespol z Malty to nie jest zaden rywal . MInsk wygral 8-0 z Maltą i 5-0 z gospodarzem turnieju. Ljubljana w tym meczu nie miala nic do powiedzenia! Wszystkie ataki rywalek zostawaly neutralizowane juz w srodkowej czesci boiska , z rzadka Ljubljana goscila w polu karnym Minska.
Minsk to nie jest jeszcze uznana firma w swiecie kobiecego futbolu , wiec bukmacherzy nie doceniaja ich - stad takie kursy. Wabią graczy , zeby stawiali na Zurich - szwajcarski klub , ktory w ubieglym sezonie awansowal do LM ,wygral dwumecz w 1/16 i zostal rozbity przez Lyon, ale to nie ejst juz ten sam zespol.
Zurich nie zachwyca . Moim zdaniem typ warty pogrania( chociaz ryzykowny), ( handi +1,5 Minsk kurs 1,76 )
o 1 w nocy lapalem to , a dzis spadek do 1,6 -- mozna zagrac + underek w meczu birkirkara vs ljubljana ew. poczekac na live o 17:00 -
 
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Korzystał ktoś ostatno z bonusu 100% od depozytu w Unibecie? W zasadach bonusu jest zapis &quot;-Dodatkowe pieniądze otrzymasz w środkach bonusowych.&quot; a mi na konto bonusowe przeniosło środki bonusowe plus moje wpłacone...
 
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Sorry, masz racje. Wszystko zawsze jest jasno opisane w warunkach bonusu.
No właśnie :razz: i chodzi mi dokładnie o ten zapis &quot;-Dodatkowe pieniądze otrzymasz w środkach bonusowych.&quot; bo dla mnie to wyraźna informacja, że na bonus ma trafić tylko taka sama suma, jak wpłata, a nie całość. Napisałem już do nich maila, bo live chat niestety jest nieaktywny.
 
P 323

przemoks

Użytkownik
No właśnie :razz: i chodzi mi dokładnie o ten zapis &quot;-Dodatkowe pieniądze otrzymasz w środkach bonusowych.&quot; bo dla mnie to wyraźna informacja, że na bonus ma trafić tylko taka sama suma, jak wpłata, a nie całość. Napisałem już do nich maila, bo live chat niestety jest nieaktywny.
Co za roznica gdzie idzie jak i tak przed obrotem nie wyplacisz kasy. Do obrotu masz tylko kwote bonusu ????
 
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Jak nie chcesz bonusu to go poprostu nie aktywujesz przed wplata i tyle ???? A jak juz aktywujesz i wplacisz to musisz obrot zrobic
No dobra, ale muszę zrobić obrót bonusem, a oni mi na bonus policzyli wszystko... a jak mi się np. nie uda obrócić bonusem, to tracę całą kasę, a zasady mówią, że powinny tam się tylko dodatkowe środki znaleźć.
 
P 323

przemoks

Użytkownik
No dobra, ale muszę zrobić obrót bonusem, a oni mi na bonus policzyli wszystko... a jak mi się np. nie uda obrócić bonusem, to tracę całą kasę, a zasady mówią, że powinny tam się tylko dodatkowe środki znaleźć.
Policzyli wszystko, ale obrot musisz zrobic 200 x 3, a nie 400 x 3. Nawet jakby Ci dali 200 zl w gotowce, a 200 w bonusie to i tak najpierw Ci zabiera pieniadze z gotowki ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom