>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Floyd Mayweather vs. Conor McGregor 26.08.17

Status
Zamknięty.
scyth 98

scyth

Użytkownik
Zaraz po wystawieniu kursów, udało mi się złapać zwycięstwo Conora w Fortunie po 6,20. W tym momencie kursy znacznie niższe, poniżej 4, ale i tak można spróbować. Typ na Conora oparty jedynie na szansach na skończenie walki przed czasem. Na dystansie 12 rund i decyzji - niestety nie widzę szans dla Irlandczyka.
Tak czy inaczej, Conor kwestionowany był prawie od zawsze w przypadku swoich największych walk - czy to z Mendesem, gdzie miał &quot;zostać zniszczony w parterze&quot;, czy to z Aldo - &quot;nie walczył z nikim na poziomie Brazylijczyka&quot; czy z Alvarezem, gdzie również zapasy miały zdecydować. Jak te walki się kończyły? Raczej wszyscy wiedzą. O ile z Mendesem co do przebiegu walki i rezultatu można jeszcze przejść obojętnie o tyle gwałt na Alvarezie czy wcześniejsze zniszczenie Aldo w 13 sekund dobitnie pokazują, do czego zdolny jest Conor. Potworne uderzenie, nieszablonowy styl walki, sposób poruszania się i co najważniejsze - PSYCHIKA. Conor w głowie widzi siebie zwycięzcą, cały czas mówi o &quot;wizualizacji&quot;. Przynajmniej wiadomo, że nie wymięknie.
Floyd to oczywiście, fenomen. Fenomen jak na świat boksu. Ale nie oszukujmy się, waga Floyda i sam boks, w porównaniu do MMA do zamulacze. Poza tym Floyd może być bardziej zardzewiały przez dość długą przerwę i swój wiek. Kto wie jak wejdzie w pojedynek. A na długie rozgrzewanie się Conor czasu mu nie da (przykład Aldo). Jeśli Floyd przetrzyma pierwsze 4-5 rund, dowiezie to do decyzji. Jednak w ciągu tych pierwszych rund Conor będzie na niego polował. Rękawice mniejsze niż zwykle, handicap dla McGregora. Prawdopodobne kłopoty finansowe Floyda i możliwość organizowania rewanżu, który w wypadku wtopy Floyda rozbiłby bank zdecydowanie bardziej niż nadchodząca walka - handicap dla McGregora. Psychika - handicap dla McGregora. Co po stronie Floyda? Niestety - umiejętności bokserskie i inteligencja, doświadczenie w punktowaniu rywali.
Mimo to, wierzę dzisiaj w Notoriousa. Po takim kursie grzech nie spróbować, zwłaszcza, że w MMA na Irlandczyka takiego kursu nie uświadczymy chyba nigdy. No i poza tym moja subiektywna nadzieja i opinia, że MMA udowodni wyższość nad przereklamowanym, nudnym boksem nawet &quot;na terenie rywala&quot;.
 
pinturicchio 70

pinturicchio

Użytkownik
Jeśli walka nie jest wyreżyserowana jak to wszystko inne dookoła to na wygraną Conora niespełna rozumu idiota postawi pieniądze. Jego skill jeśli chodzi o MMA jest dla mnie wątpliwy, jego prawdziwe umiejętności zweryfikował Diaz gdzie nie był króciakiem jak Alvarez, czy Aldo i wyszlo szydło z wora jak to McGregor jest cudowny, a prawda jest też taka że Ferguson czy Kabib by pupilka Dany poskładał również, a co tutaj mówić o jego umiejetnościach bokserskich? Przecież ten gościu na zasadach boksu dostałby w papę ode Mnie, jak i od każdego kto trenuje Boks x-lat i gdzieś tam kiedykolwiek walczył. Ludzie myślą że jak ktoś kończy swoje walki w stójce jak McGregor w UFC to na walkę bokserską będzie miało to podobne przełożenie - otóż nie. Ten gość nie ma w sobie odrobiny tego czegoś co ma każdy bokser, jak ogladam te jego giby na worku to mam wrażenie, że nie wie co to jest rotacja ciałem przy wyprowadzaniu ciosów, a o gardzie nie wspomne, jak zmienia pozycję to wyglada jak niepelnosprawny w slow-motion. Manny nie mógł trafic Floyda a zrobi to ten aktor? bądzmy poważni. Zawsze uważam że czas i przypadek rzadzi wszystkim, ale w tej walce to jakiś istny cud albo ustawka bo innej opcji nie widzę by ten pajac na gumce który jedne w czym jest dobry to sciaganie na Siebie uwagi oraz ustawianiu walk z pasującymi mu rywalami o pas razem z tym łysym grubasem dana srajtem,to te walke po prostu przegra.
Co za brednie. Już nie jeden tak pisał. Tony i Khabib mogą mu ręcznik podawać i pewnie też to udowodni.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Conor to bierze.
Jeśli walka nie jest ustawiona to Conor będzie zdeklasowany i ośmieszony. W sportowym bokserskim pojedynku nie ma najmniejszych szans i nie wiem czym tylu ludzi kieruje się stawiając na McGregora. Dla mnie to jakiś absurd a kurs 1,40 wygląda już po prostu kosmicznie:] Piękniś widać było na wadze,że jak zwykle jest przygotowany perfekcyjnie. W wieku 40lat taka forma fizyczna, po prostu wielki szacun.Do tego aż bił od niego spokój i pewność siebie, jest świadomy swojej wielkiej sportowej klasy i przewagi technicznej nad krzykaczem.
 
aghara 10

aghara

Użytkownik
Co za brednie. Już nie jeden tak pisał. Tony i Khabib mogą mu ręcznik podawać i pewnie też to udowodni.
Na Diazie tez udowodnił. Wystarczy gosc silniejszy albo z potencjalnym zasięgiem i Conorek zbiera na pape jak wlezie. Obie przegrał walki z Diazem, w drugim pojedynku dali mu win na pkt by to jakos wygladalo.
A jak sie dzis odniesiesz do walki? moze to jeszcze wygra? nie osmieszaj sie.
 
L 74

lasoslaw

Użytkownik
Mayweather Jr Floyd - McGregor Conor 1 1,38 fortuna ✅

Jeden z najlepszych bokserów w historii kontra debiutant w tej dyscyplinie. Wynik może być tylko jeden. Irlandczyka trafiał Diaz, to tym bardziej Money znajdzie drogę do jego szczęki, a jeśli nie uda się skończyć walki przed czasem, to o decyzję też raczej nie ma się co martwić. Buki rzadko wystawiają takie wysokie kursy na &quot;pewniaki&quot;, więc czemu by nie skorzystać? Stawiam domy na Floyda. Niech wygra lepszy ????
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
Na Diazie tez udowodnił. Wystarczy gosc silniejszy albo z potencjalnym zasięgiem i Conorek zbiera na pape jak wlezie. Obie przegrał walki z Diazem, w drugim pojedynku dali mu win na pkt by to jakos wygladalo.
A jak sie dzis odniesiesz do walki? moze to jeszcze wygra? nie osmieszaj sie.
Hahaha
Dzisiaj jeśli Floyd wygra to tak samo moge napisać, że dali mu wygrać na pkty żeby rekordu nie psuć...
A Mendes/Aldo/Alvarez też mieli być silniejsi i przemielić Conora.
Tak czy inaczej Floyd nie jest ani silniejszy ani nie ma wiekszego zasiegu, jakby Ci umknęło ????
 
aghara 10

aghara

Użytkownik
Hahaha
Dzisiaj jeśli Floyd wygra to tak samo moge napisać, że dali mu wygrać na pkty żeby rekordu nie psuć...
A Mendes/Aldo/Alvarez też mieli być silniejsi i przemielić Conora.
Tak czy inaczej Floyd nie jest ani silniejszy ani nie ma wiekszego zasiegu, jakby Ci umknęło ????
. Gdzie Ty znalazles analogię do opisu warunkow fizycznych zawodnikow ktorych dostawal w UFC do
tej walki z Maywatherem? ZACYTUJ MI PROSZE KONKRETNIE ZDANIE.to bylo tylko nawiazanie do tego ze na wysrubowany rekord i te zwyciestwa na gosciach krótkich, dostał goscia z zasięgiem i zbierał na pape, tylko taki off top co do jego umiejetnosci.
buahha Mendes/ Aldo/Alvarez mieli zmielic Conora?Szczerze te 3 walki typowalem na Rudego, walki z diazem x2 na diaza bo nie mial gorszych warunkow fizycznych niz wczesniej wymienieni od McGregora i jak Irol wypadl kazdy wie..
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Moim zdaniem to będzie easy job dla Floyda. Kiedyś łudziłem się že Floyda pokona Canelo swoją siłą fizyczną, później łudziłem się że jednak Pakman swoją szybkością. Nic z tego, Floyd ograł ich jak chciał. Tu jestem zaskoczony wysokimi kursami na Floyda. Jak walczył z groźnymi puncherami typu Majdana to kursy były niższe. Conor nawet nie muśnie twarzy mistrza defensywy. No chyba że się zapomni na chwilę i wyprowadzi jakieś &quot;latające kolano&quot;.
Maywather przez KO @1,65
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam, puscilem kupon w Tipico z kursem 8 z zakladem :
Floyd wygra przez dyskwalifikacje przeciwnika.
Wnioskuje,ze puszcza Irlandczykowi lejce i sie zapomni ,ze to tylko nudny boks...
Fajny kurs za drobne moyna pograc taka wariacje i czekac na noge &quot;Mawashi geri jodan&quot; lub &quot;Mae Geri&quot;. Czekam z utesknieniem za mieszanymi sztukami walki ????
 
aghara 10

aghara

Użytkownik
Witam, puscilem kupon w Tipico z kursem 8 z zakladem :
Floyd wygra przez dyskwalifikacje przeciwnika.
Wnioskuje,ze puszcza Irlandczykowi lejce i sie zapomni ,ze to tylko nudny boks...
Fajny kurs za drobne moyna pograc taka wariacje i czekac na noge &quot;Mawashi geri jodan&quot;
dowiedz sie o zapisach kontraktu tej walki, jak sie z tym zapoznasz to dowiesz się czemu Twój zakład ma 0.00001 procent szans na wygraną.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
dowiedz sie o zapisach kontraktu tej walki, jak sie z tym zapoznasz to dowiesz się czemu Twój zakład ma 0.00001 procent szans na wygraną.
Ty czytales? to powiedz cos o czym nie wiem. Pisalem ,ze gram dla zabawy a nie dla zysku kolego. ELO i milej lektury przepisow zycze.Uwazam ,ze wszystko moze sie wydarzyc.
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
aghara 10

aghara

Użytkownik
Ty czytales? to powiedz cos o czym nie wiem. Pisalem ,ze gram dla zabawy a nie dla zysku kolego. ELO i milej lektury przepisow zycze.Uwazam ,ze wszystko moze sie wydarzyc.
Jak Conor &quot;coś odwali&quot; wlasnie jakas obrotówka na głowe czy cos z mma to potrącają mu sporą częśc z wypłaty.
 
eco 388

eco

Użytkownik
ta walka od początku widziała mi się jak potencjalna rywalizacja Tomasza Majewskiego z Fajdkiem w pchnięciu kulą. Oczywiście znaleźliby się tacy, którzy poszliby za młodością, siła i dominacją w podobnej konkurencji na podobnej platformie, ale 20 lat uprawiania różnych dyscyplin i technika robią swoje.
Kurs 1,75 za wygraną przez nokaut to było value wszech czasów i już się nie powtórzy. Chociaż nie powiem, przez pierwsze 6 rund miałem duże obawy, ale od momentu gdy Floyd zaczął walczyć na poważnie i ruszył do przodu widać było, że to musi się skończyć przed czasem.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Tak jak przewidywałem walka potrwała, bo trwać musiała czy się ktoś z tym zgadzał czy nie i wcale nie twierdzę, że to był czysty sport ;) Wygrał też ten, który wygrać miał i spójrzcie na relację mediów. Wszyscy zadowoleni. Conor pokazał się z dobrej strony i wszyscy podkreślają, że przetrwał aż 10 rund. Floyd pobija rekord i z bilansem 50-0 kończy karierę. Walka się podobała i wszyscy zarobieni pod sufit.
Czy to był sport? Moim zdaniem bardziej show marketingowy, ale żyjemy w czasach, w których każda dyscyplina potrzebuje tego typu widowisk, chociażby w celach czysto promocyjnych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom