>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 25.08.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina:piłka ręczna - Super Globe
Godzina: 12:00
Spotkanie: Barcelona - Esperance Tunis
Typ: Powyżej 59,5
Kurs: 2,24
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich w kolejnym dniu, w którym oferta jak to bywa przed weekendem jest dużo bogatsza, z racji tego przejrzałem dyscypliny które mnie interesują i natknąłem się znowu na mocne zdarzenie z piłki ręcznej, tym razem ponownie gram ilość bramek gdyż w meczu tym na pewno nie zabraknie goli z jednej jak i drugiej strony. Będzie to pierwsze spotkanie na corocznym turnieju Super Globe pomiędzy bardzo silną i każdemu dobrze znaną hiszpańską Barceloną, a tunezyjskim wielokrotnym mistrzem swojego kraju Esperance Tunis. Katalończycy nie mają sobie równych w wielu formacjach, a przy tym wyprowadzają niesamowite szybkie kontr ataki, są po prostu nauczeni grać szybko i pod publikę bo od nich tego wszyscy wymagają, żeby na parkiecie były fajerwerki z ich udziałem. Tunezyjskie zespoły są zawsze nastawione ofensywnie i również możemy to zaobserwować w międzynarodowych spotkaniach gdzie rzucają sporo bramek, a przeciwko takim potęgą handballa nie mają nic do stracenia, a jedynie mogą zyskać. Katalończycy niedawno grali mecz towarzyski z rumuńskim CSM Bucaresti i wygrali 26:33 co bardzo dobrze wróży przed dzisiejszym turniejem. Barcelona na pewno dzisiaj rzuci ponad trzydzieści bramek, a jak się postara to nawet blisko czterdzieści, natomiast Esperanca też swoją cegiełkę do wyniku dorzuci i zobaczymy podobny wynik sprzed trzech lat 37:23 bądź jeszcze wyższy bramkowo.
✅124
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania, Primera Division
Godzinna: 20:15
Spotkanie: Real Sociedad – Villarreal
Typ: over 2.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: unibet
Analiza:
Pierwsza kolejka za nami szału z bramkami nie było, ale pierwsze kolejki często tak wyglądają, dziś w obu meczach widzę ciekawe widowisko w ofensywie. Zabawę rozpoczniemy na Estadio Anoeta gdzie miejscowa ekipa Realu Sociedad będzie podejmować Villarreal
Real Sociedad ugrał już na starcie bardzo cenne trzy punkty a niezwykle ciężki terenie w Vigo wygrywając 2:3. Dwa razy wracali do tego meczu to pokazuje naprawdę dobre przygotowanie zespołu w ofensywie, zresztą oni od kilku lat mają ustabilizowany poziom w ataku opierający się na kombinacyjnej grze. Zresztą im bliżej sezonu tym w grach towarzyskich też zaczęli strzelać więcej. U siebie to ta ekipa zawsze gra pewnie nieważne z jakim rywalem oglądamy dużo piłki do przodu a wracając jeszcze do formy tej formacji to trójka graczy ofensywnych strzeliła po bramce w tym pierwszy meczu czyli też wyśmienicie weszli w sezon. Ja stawiam po prostu na to że Sociedad zagrają swoją piłkę tak jak przed rokiem i będziemy mieli otwarty mecz bo na pewno mocną bronią przed rokiem nie była defensywie z czołowej 10 to oni stracili najwięcej bramek.
Goście zaliczyli falstart przegrywają moim zdaniem zasłużenie na boisku beniaminka z Levante, który ten mecz powinien wygrać znacznie wyżej. Villarreal w żadnej formacji nie prezentował dobrego poziomu, sprawiali mnóstwo prezentów rywalowi, strasznie pogubieni w środku pola gdzie nie potrafili opanować sytuacji i z tego nie było ani ofensywy ani pomocy w defensywie. Do przerwy powinni przegrywać dwoma bramkami, tylko skuteczność gospodarzy była mizerna. Dziś znowu wyjazd i rywal jeszcze wyżej ich będzie naciskał a patrząc na ten pierwszy mecz widać że z formą będą dopiero dochodzi w defensywie. Widać że brak Musacchio mocno po prostu tą formacje osłabił a ciągle niedostępny będzie też w bramce Asenjo. Słabo wyglądali też w ofensywie ale ten punkty wydaje mi się dziś będzie zdecydowanie mocniejszy z dwóch powodów pierwszy to rywal który wyjdzie do nich znacznie wyżej i zostawi więcej swobody na tyłach, no i druga sprawa wracają do składu Castillejo niezwykle ważnych gracz do takiej gry jak kontra, potrafi mieszać i przyspieszać akcję, drugi powrót to Bakambu kolejny gracz do kontry i dla mnie duecie z Bacca naprawdę mogą odpalić i to będzie duet gwarantujący bramki.
✅110
 
M 797

michailbialkov

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzinna: 20:45
Spotkanie: PSG - St. Etienne
Typ: St. Etienne (handicap +2.5)
Kurs: 1.95
Bukmacher: ForBet
Analiza:
Kursy na to spotkanie są komiczne. Jasne, PSG ma teraz świetny skład, ale to dopiero początek sezonu, nie są ze sobą jeszcze zgrani w 100%. St. Etienne od paru lat plasowało się w czołówce Ligue 1, a te rozgrywki ligowe zaczęli wyśmienicie - w 3 meczach zdobyli komplet punktów, nie tracąc ani jednej bramki. PSG ma armaty z przodu, ale robi trochę błędów w defensywie, co udało się wykorzystać ostatnio ekipie z Tuluzy. Czy Paryżanie wygrają to spotkanie? Pewnie tak. Czy aż trzema bramkami? Szczerze wątpię.
⛔100
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Mężczyzn Mistrzostwa Europy
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Niemcy - Włochy
Typ: Niemcy -1.5
Kurs: 4.55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dużo powiedziane już o tym spotkaniu. Ja zagrałem po 5.30 ale myślę, że ten kurs dalej jest warty ryzyka.
Buki już wyciągają wnioski i spadają kursy na naszych zachodnich sąsiadów. Bardzo mocna kadra na te mistrzostwa, z Grozerem na czele i stać ich na pewno na dobry wynik w tym turnieju.
Włosi bez największych 2 gwiazd, a tacy zawodnicy jak Vettori czy Lanza, moim zdaniem nie wystarczą na tak silnych Niemców że swoim liderem na ataku.
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina;Ligue1 p/n Francja
Godz;20,45
Spotkanie;PSG-St.Etienne
Typ;obie strzelą
Kurs;2,1
Bukmacher;forbet
Analiza;
Najpierw tabela
1 PSG 3mecze 3 - 0- 0 br 11- 2 9pkt
2 Monaco 3m 3- 0- 0 br 8- 3 9 pkt
3 St.Etienne 3m 3 - 0- 0 br 5- 0 pkt 9
Goście nie stracili ani jednego gola.Nie liczyłbym na pogrom,ale jeśli dojdzie do otwartego meczu i dużej ilości bramek St.Etienne też powinno coś strzelić.
Ostatni mecz PSG z Tuluzą 6-2.
Po kontrowersyjnym transferze Neymara,,Tłum potrzebuje igrzysk,,
Martwi mnie jedynie brak Pogby.
Przewidywane składy:
PSG: Areola - Kurzawa, Silva, Marquinhos, Alves - Pastore, Motta, Rabiot - Neymar, Cavani, Di Maria
St. Etienne: Ruffier - Silva, Perrin, Theophile-Catherine, Gabriel - Dabo, Selnaes, Diousse - Bamba, Diony, Hamouma
Nie zagrają:
PSG: Moura (kontuzja), Verratti (zaw.)
St. Etienne: Pogba, Paquet, Soderlund (kontuzje)
Co do historii spotkań to nie ma to większego znaczenia,bo kluby występują w zupełnie innych składach/przynajmniej PSG/.
Od 1012 roku goście nie wygrali ani razu.
W tamtym roku ST.Etienne zostało rozjechane 5-0 u siebie w domu,ale....
w Paryżu było 1-1.
⛔100
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Paul Hunter Classic 2017
Godzina: 13 :00 CET
Spotkanie: Ken Doherty - Ross Muir
Typ: Ken Doherty -1.5
Kurs: 1,96
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Doherty zaskakująco dobrze zaczął ten sezon, a przecież gra z dziką kartą za zasługi dla byłych mistrzów. Na koncie półfinał Riga Masters i tylko 2 minimalne przegrane w całym sezonie, właśnie w Rydze z Maguirem (4-5) i ostatnio z Murphym (4-5) w CC, czyli wstydu nie ma, bo obaj to gracze czołówki, Za to na rozkładzie ma np. Wilsona, Cartera czy Hawkinsa, więc też lista zacna. Całkiem nieźle jak na emeryta. Forma sprzyja, rywal też z niższej półki do tego bez większego błysku ostatnio. Dla mnie Irlandczyk jest mocnym faworytem w tym zestawieniu.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
✅96
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania, Primera Division
Godzinna: 22:00
Spotkanie: Betis - Celta Vigo
Typ: 2
Kurs: 3.30
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Ten mecz na pewni nie można kwalifikować do grupy tzw. &quot;pewniaków&quot;, bo wynik 2-0/3-0 dla Betisu jest równie prawdopodobny, co 0-1 / 1-2 dla Celty Vigo, ale spróbuje przekonać was do swojego wyboru.
Zacznijmy od tego, że rywalizacja Betisu z Celtą ZAWSZE są bardzo zacięte - bez względu na to, czy gramy na terenie Betisu czy w Vigo.
Ostatnie mecze obu drużyn prezentują się następująco:
{ Betis 1:0
3:3 [Stadion Betisu]
1:1
1:1 [Stadion Betisu]
2:4 Celta }
Ostatni mecz Celta przegrała pechowo: 2-3 z Realem Sociedad, mimo że wygrywali 2-1 większą część meczu, natomiast Betis bez oddanego strzału na bramkę uległ Barcelonie, która mimo swojej wielkości - nie miała wybitnego składu.
Przewidywany scenariusz na ten mecz jest następujący - minimalna wygrana Celty Vigo lub pewna wygrana Betisu (2-0/3-0), ja celuje w rozwiązanie nr 1 ????
Pomogłem? Zapropsuj
⛔100
 
drazi96 73

drazi96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 3. liga Niemcy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Paderborn - Meppen
Typ: 1
Kurs: 1.72
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam w to słoneczne piątkowe popołudnie. Jak na razie 3 dni z rzędu wszystkie analizy okazały się trafne, dlatego też dziś idziemy za ciosem z kolejnym typem. Jeśli możecie zostawcie &quot;reputkę&quot; - mega motywuje do kolejnych analiz dla Was. Pod lupę wziąłem mecz z 3 ligi niemieckiej gdzie Paderborn na własnym obiekcie podejmować będzie Meppen. Gospodarze dzisiejszego meczu świetnie zainaugurowali nowy sezon 2017/2018. Bilans 4-1-0 mówi sam za siebie. Co więcej gospodarze mogą się pochwalić najskuteczniejszym atakiem w lidze jak do tej pory. Podczas pięciu spotkań udało im się trafić do siatki rywala 15 razy, co daje średnio 3 bramki na mecz dla Paderborn. Ponadto w klubie poczyniono kilka dość dobrych transferów co od razu widać przenosi się na wyniki. Jeśli chodzi o ekipę gości; ich obecny bilans 2-1-2. Drużyna grająca w kratkę. W dzisiejszym meczu niestety nie wystąpi prawdopodobnie 2 podstawowych graczy (kontuzje). Jeśli gospodarze zagrają dzisiejszy mecz tak jak zagrali w ich czterech poprzednich spotkaniach to jestem spokojny o wynik tego meczu. Mam nadzieję, iż własny stadion i oczywiście kibice poniosą ich do zwycięstwa.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Dyscyplina: Siatkówka - ME
Godzina: 20:30
Spotkanie: Belgia - Francja
Typ: Belgia +15,5pkt
Kurs: 2
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Francja jest zdecydowanie drużyną lepszą, jednak jest to pierwszy mecz turnieju dla obu drużyn a takie mecze są specyficzne. Belgia jest drużyną z potencjałem, bardzo dobrym trenerem i ponadprzeciętnym zawodnikiem/gwiazdą - Deroo. Najlepszy zawodnik Francji czyli Ngapeth podobno ma jakiś uraz więc wątpię by ryzykowali jego zdrowiem na początku imprezy i raczej dadzą mu odpocząć. Nie zdziwię się jeżeli Belgia ugrała by nawet jednego secika ale pogram bezpieczniej, według mnie nawet jak przegrają mecz 3-0 to do 20pkt w każdym secie raczej dojdą.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: slask-cracovia
Typ: cracovia wygra do zera
Kurs: 6.4
Bukmacher: unibet
Analiza:
po wystepie legii w pucharach to chyba nalezaloby zmienic nazwe naszej pilki kopanej ale niech bedzie-typuje mecz ekstarklasy.kurs znowu wysoki ale z paru ostatnich dni ten najbardziej mozliwy-w slasku szpital.w skaldzie na pewno nie zagra robak,dankowski,kosecki,kokoszka,niepewny jest wystep picha,riery i chrapka-gdy i tej trojki nie bedzie to podopieczni janka urbana wyjda w mocno rezerwowym skladzie,a ciezko jest cos strzelic gdy nie ma zgrania.nie bede przytaczal statystyk bo sa one podobne-oba zespoly zaczely slabo.swoj typ opieram na absencji slaska i to wszystko bo po grze to ciezko byloby wskazac faworyta meczu.pozdrawiam
⛔100
 
H 15

hotdog

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej na lodzie- Rosja KHL
Godzina: 18:30
Spotkanie: St.Petersburg-Jokerit
Typ: 1/over 4,5 gola bez dogrywki
Kurs: 1,82
Bukmacher: Fortuna
Spotkanie mistrza z typowym średniakiem na lodowisku w St.Petersburgu. Drużyna z St. Petersburga rozpoczęła sezon od 2 efektownych zwycięstw 7:1 oraz co ważniejsze 4:2 z zawsze mocnym CSKA Moskwa. Jokerit także zaczął sezon od mocnego uderzenia wygrywając na wyjeżdzie 6:1.
Obie drużyny bez istotnych osłabień. 5 ostatnich meczy między tymi drużynami to aż 4/5 overów.
Analizując powyższe fakty warto pokusić się o zagranie na gospodarzy razem z overem 4,5 gola.
⛔100
 
K 5

kkkaban

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bristol City - Aston Villa
Typ: Liczba goli ponad 2,5
Kurs: 2,04
Bukmacher : Unibet
Mecz zapowiada się jako festiwal strzelecki a jedyne co może świadczyć przeciwko to ostatni bezbramkowy remis City z Millwall. Oba zespoły strzelają i tracą bramki. Zarówno gospodarz jak i goście wyniki poniżej 3 bramek zanotowały po razie w dotychczasowych kolejkach.
Dzisiejszy wieczór przewiduję bramki z obu stron i co najmniej dwie zespołu z Ashton Gate.
⛔100
 
M 75

marmas

Użytkownik
Siatkówka Mistrzostwa Europy Mężczyzn Polska 2017
Spotkanie: Włochy Niemcy
typ: 2
Kurs: 2.65

Włosi to wicemistrzowie olimpijscy, którzy ten sezon potraktowali ulgowo, wymiana składu na zdecydowanie młodszy, brak dwóch największych gwiazd ivan zaytsev i osmany juantorena są nieobeni. Włosi ciągle z Lanza i Gianellim, oraz kilkoma przyzwoitymi graczami Antonovem, Buttim, ale już Liga Światowa w której zajeli ostatnie miejsce wygrywając zaledwie 2 spotkania pokazała że ten sezon traktują ulgowo a zapewnę bedą się szykować na MŚ w 2018. Włosi to taka nacja w siatkówce której jak nie idzie przed wielkim turniejem to na turnieju też nie idzie. Po prostu nie umieją zbudować formy w trakcie turnieju. W ostatnich latach za każdym razem jak zdobywali medal to, byli faworytami do jego zdobycia nigdy nie zaskakiwali. Tak będzie i tym razem. Wprawdzie przed ME wygrali 2 razy po 3: 0 z holandią ale to tylko towarzysko i to z holandią która mocna nie jest.Ich skład jest mocno odmłodzony i nie wierzę że młodziki z Włoch pokażą charakter. Po drugiej stronie nasi zachodni sąsiedzi. Niemcy po kryzysie jaki niewątpliwie nastąpił w ich siatkówce po zdobyciu medalu na MŚ w 2014 roku, mają nowego trenera Adnrea Giani pokazał że wie jak przygotować zespół do ME 2 lata temu pokazał to ze Słowenią. Nie odpuści tej imprezy. Jest to jego pierwsza wielka impreza z Niemcami, będzie się chciał pokazać, a poza tym, nie sa to MŚ czy Igrzyska i zdecydowanie łatwiej jest tutaj o medal. Więc Niemcy moga tutaj grać o wszystko z całych sił. Zwłaszcza że są doświadczeni i ograni. Do kadry wraca Grozer, ciągle grają w niej uznane marki Kaliberda, Froom,Boheme, Kammpa nie jeden turniej już rozegrali. Dodatkowym atutem może być to ze grają w Szczecinie a więc tuż przy granicy. Nie ma co dla Niemców będzie to istotny turniej. Co do spotkań bezpośrednich ciekawa sprawa ostatnie 4 mecze wygrali Niemcy i w trzech z tych czterech tryumfowali po 3:0. Uważam że głupotą jest stawianie na Włochów, Niepewnych, himerycznych, a nie spróbowanie tak ciekawego kursu na reprezentacje solidną, złożoną z walecznych graczy.
Nieregulaminowy zapis typu (brak podanego bukmachera)
Powtórzony typ

⛔ 100
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 20:30
Spotkanie Śląsk vs Cracovia
Typ: Over 1.5 Cracovia
Kurs 2.60
Bukmacher: LVBET

Ja wiem, ostatnio z Jagą miało być podobnie, nie wyszło i było 1:1, ale kto widział ten mecz, 2 słupki, 2 stuprocentowe okazje Jagi - niestrzelone, a wpada dosłownie jeden farfocel, fura szczęścia Śląska przy tym wolnym i kontra 4 na 1 to musiało się tak skończyć.
Dalej gramy bo przecież kontuzje zabijają ten zespół.
Wypadnie Chrapek - kłopoty z pachwiną,
Wróci na 90% Riera i Pich, chociaż nie jestem pewny czy w pełnym wymiarze czasowym.
Wypada Robak za kartki.
Skład Śląska:
Wrąbel - Jovic, Celeban, Pawelec, Cotra - Tarasovs, Srnic - Mak, Madej/Riera, Łuczak/Pich - Piech
I teraz tak o ile Wrąbel gra coraz lepiej, chociaż daleko mu jeszcze do formy, to Cotra i Celeban w bloku obronnym to jest masakra, nie grają totalnie nic. Celeban w parze z Pawelcem trochę lepiej, jednak to Pawelec tutaj ogarnia całą robotę. Ale to nie ważne, teraz przejdźmy do czegoś co pozwoli wygrać to spotkanie Cracovii, a mianowicie - środek pola.
Covillo i Drewniak vs Tarasovs i Srnic i dodam tutaj Madeja lub Rierę w zależności kto zagra.
Dobra twarda gra i opanowany środek pola przez Cracovię - taki jest mój &quot;przepis&quot; na ten mecz.
O ile Srnic coś tam potrafi, jest dobry w odbiorze to w wyprowadzaniu piłki już nie.
A Tarasovs ? Ten facet to jest dramat. Podania wszerz do skrzydłowych Jagiellonii, to jest obraz jego gry w ostatnim spotkaniu.
Przypominam też, że Tarasovs przed wyjazdem z Polskiej ligi grał w Jagiellonii, od składu go odstawił Probierz, także myślę, że wie o tym piłkarzu sporo, ja go obserwuje od początku sezonu i dla mnie to jest głęboki rezerwowy w tym momencie.
Na bokach Cotra i Mak - oboje bez formy. Z drugiej strony Jovic i Łuczak lub Pich. Jovic ostatnio średni mecz, jeszcze wchodzi do ekipy może po przerwie reprezentacyjnej będzie lepiej, ale póki co bieda. A młody Łuczak i Pich po kontuzji, mogą nie dać tyle co dałby Kosecki.
W ataku Piech, hmm jeszcze nie strzelił bramki w tym sezonie, może uda mu się w tym spotkaniu, wątpliwa sprawa.
Znowu będzie dominacja Cracovii w SFG, dodatkowo nie ma Robaka, odpada jeden wysoki, a Śląsk ma niski zespół, Covillo będzie mógł coś spokojnie strzelić, pewnie będzie go krył Tarasovs, ale co to zmienia.
Widziałem ostatnio na własne oczy jak Nieciecza zdominowała Śląsk we Wrocławiu, jak wygrywała wszystkie SFG, chociaż wcale nie są w tym do końca specjalistami, a ogarnęli sobie bramkę z wolnego na sam koniec. Cracovia moim zdaniem wykorzysta jakiś rożny, wolny.
A patrząc też, że Cracovia w przodzie może ustawić Hernandeza, Zenjova, Mihalika, na szpicy Piątka, który jest w formie, coś tam strzela, to będzie dodatkowa korzyść, generalnie Cracovia za Probierza gra ofensywnie i sporo strzela, a to też jest opcja na niepewnego Wrąbla.
W pojedynku trenerów też wygrywa Probierz.
Ogólnie to przez myśl przechodzi mi powtórka ze spotkania Śląsk vs Jaga z tamtego sezonu, wynik 0:4, Probierz na ławce, nie wiem czemu, ale jakieś takie dziwne przeczucie, że może być podobnie, może nie te 4:0, ale luźna wygrana Cracovii.
powodzenia!
ZAPRASZAM DO DZIAŁU EKSTRAKLASY!
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Cracovia
Godzina: 20:30
Typ: 2/obie strzelą
Kurs: 5,40
Bukmacher: eFortuna
Witam, pora zacząć kolejny weekend od wysokiego C. Jak wiadomo nasz Polska liga jest tak nieprzewidywalna jak żadna inna... Dlatego często tak wysokie kursy mają szansę bycia. Dziś stawiam, że Cracovia w końcu odpali, ileż może Probierz przegrywać i remisować?
Na ostatnie 12 punktów Cracovia Probierza uzbierała zaledwie 1 PUNKT! i to, tak szczęśliwie, że niech dziękują sędziemu za te cyrki co odwalił w meczu z Górnikiem Zabrze (3:3)...
W Śląsku także nie dzieje się najlepiej, 3 remisy w ostatnich 3 spotkaniach to można powiedzieć, wyniki lepsze niż gra, może poza mecze z Termalicą gdzie zabrakło im zaledwie kilka sekund do końca meczu gdzie stracili gola na 1:1 ale i tak przez pryzmat 90 minut nie zasługiwali na 3 punkty. Dziś to szczęście im się skończy i przegrają u siebie.
Cracovia moim zdaniem gra dużo lepiej niż wskazują wyniki.
W Śląsku dalej dużo kontuzji... Zabraknie Koseckiego, Chrapka, Robaka za kartki - czyli można powiedzieć tych piłkarzy którzy coś tam grali...
Wrąbel... kiepski bramkarz, nie wiem czemu się tak zachwycają nad nim.
Obrona - kiepska.
W tym meczu to Cracovia powinna rządzić i dzielić na boisku. 3 punkty wracają do Krakowa.
Powodzenia.
⛔100
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
godzina: 20:45
spotkanie: Tychy-Podbeskidzie
typ: handicap (0:1) typ: 1
stawka: 3.7
bukmacher: fortuna
Witam ten typ chodzi mi po głowie już od wczoraj mniej więcej od godziny 22:00.Za bardzo nie śledzę 1 ligi jednak się skuszę.Tak spostrzegłem na obie drużyny i wydaje mnie się ,że do tej pory lepiej prezentują się gospodarze sądząc nawet po układzie tabeli oczywiście to też jakaś loteria i tak goście dzisiejszego spotkania w pierwszej kolejce zremisowali z pierwszoligowym obecnym liderem dlaczego więc taki typ? Myślę ,że to bardziej początek sezonu jak i szczęście dopisało dzisiejszym gościom. Warto dodać ,że to zespół z Tych mięli do tej pory mocniejszych przeciwników chociażby BYtowie i Stal ,których pokonali fakt,że z Chrobrym przegrali i Stomilem z którym to BB również przegrali .Do tego dochodzi skład Górali strasznie nowy niżeli to miało miejsce chociażby w poprzednim sezonie.Cóż mogę napisać więcej bukmacherzy przewidują ,że lekkim faworytem są Tyszanie .Patrząc po tych kolejkach też odnoszę wrażenie ,że i tym razem wygrają atut swojego boiska i też to ,że Tyszanie u siebie są mocni jak już wspomniałem ograli u siebie Bytowię czy też Stal .Jak będzie zobaczymy o 22:00 pozdrawiam
⛔100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Counter Strike GO: ESL Pro League Season 6 Europe
Spotkanie: EvNyUs - FaZe
Godzina: 19:00
Typ: FaZe -2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet
Mam słabość do FaZe, ale jak na razie idą po mojej myśli (2/3) więc znów spróbujemy zagrać w ich stronę. Powiedziałem o nich chyba wszystko więc nie będę się powtarzać powiem tylko o ich wczorajszym meczu z BIG 1 mape wygrali łatwo a na drugiej przegrali do 10 na mapie Train.... mapie, która dziś będzie grana z EnVyUs. Ale zaraz wam powiem czemu ta mapa a nie nuke. Po pierwsze ta mapę wybrał zespół FaZe, po drugie nuke jest dla mnie nieprzewidywalne, a po trzecie zespół rywali .... dla mnie obok LDLC i hellraiser to najsłabsza drużyna tego turnieju. Owszem w swoich szeregach mają zawodników dobrych, lecz nie aż tak bym podejrzewał ich o niespodziankę. Przybliżę wam ich skład: zaczniemy od legendy tej drużyny gracza o nicku Happy. Kiedyś był to jeden z lepszych graczy świata, lecz popadł w przeciętność. Ten Happy to nie jest dawny Francuski lider. Drugą postacią będzie Scream zwany Headshot machine. Jest to najlepszy aimer na świecie na 10 strzałów 7 trafia w głowe według statystyk, ale jego styl się zmienił. To gracz który potrafi grać i najlepszy zawodnik EnVyUs ale przy Niko wygląda blado ???? Sixer to snajper tego zespołu dużo słabszy od Guardiana. Xms i RPK to są gracze skillowi, którzy trzymają poziom w każdym meczu, lecz cudów od nich nie oczekiwałbym. Jako że oglądałem pare razy EnVyUs na trainie mogę powiedzieć że po stronie ct na bs zamkniętym będzie na 100% rpk, koło elektryka Scream a sixer będzie się kręcił za 5-6 ze snajperką. Chyba, że coś się zmieniło, ale wątpie. Jeżeli FaZe zagra na swoim poziomie powinni szybko i łatwo uporać się z EnVyUs. Dodam jeszcze tylko, że FaZe jest liderem aktualnie tabeli z 4 zwycięstwami w 6 meczach a za rywali mieli BIG, mousesports i G2 (lepsza z francuskich drużyna ta druga to EnVyUs) natomiast EnVyUs zagrało 2 mecze oba wygrali z hellraisers oba w dużych męczarniach jeden do 14 drugi po dogrywce, a hellraisers to drużyna przebudowana i słaba. Z kim jak nie z EnVyUs maja zdobywać punkty. Dziś 2 zwycięstwa szybkie FaZe. Polecam również mecz Fnatic z LDLC gdzie faworytem jest Fnatic i myslę że też 2-0 będzie bo Fnatic jak chce zaistnieć to musi zdobywać punkty ze słabeuszami bo z mocnymi drużynami raczej liczyć będą na szczęście. Powodzenia ????
✅80
 
saqrime 104

saqrime

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja - Super Lig
Godzina: 20:45
Spotkanie: Galatasaray-Sivasspor
Typ: 1 (Galatasaray)
Kurs: 1,35
Bukmacher: STS

Typowy pewniak. Nie widzę tutaj innego scenariusza, wygrana Galatasaray jest pewna. Wszystkie ostatnie spotkania tych drużyn na terenie lidera kończyły się porażką Sivasspor. Galatasaray jest w tym sezonie zdeterminowana i głodna punktów, oglądając mecze Sivasporu można było zaobserwować zmianę w ich grze, lecz nie sądzę, że wystarczy na pokonanie galaktycznego tureckiego zespołu ???? Kurs dosyć solidny jak na takie spotkanie ???? Powodzenia !
Nieregulaminowy bukmacher
⛔ 100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzinna: 20:45
Spotkanie: PSG - St. Etienne
Typ: Wynik do 15 minuty - PSG
Kurs: 2,25
Bukmacher: Sts
Jest początek sezonu, oba zespoły zaczęły go rewelacyjnie zbierając komplet punktów. Jednak te dwie drużyny dzieli przepaść, pod każdym względem. Nie ma co tu się rozpisywać o PSG, bo wszyscy wiemy co to za klub, z jakimi ambicjami, postaciami, i jakie wyznacza sobie cele co roku. Co do gości to ok, grają dobry futbol od kilku lat utrzymując się na czele tabeli, jednakże jak spojrzeć na ich skład to nie ma tam jakiś poważnych nazwisk. Są zgrani, grają dobrze - tego nie neguję, lecz w porównaniu do potęgi światowej jaką jest klub z Paryża... No co tu dużo mówić, nie można w jednej linii zestawiać dwóch, tak różnych zespołów.
Dlaczego taki typ?
Czyste przeczucie, że ofensywa PSG, jak i cały zespół będzie chciał kontrolować to spotkanie od pierwszej do ostatniej minuty i szybko zdobyta przez nich bramka pozwoli ostudzić zapędy idących jak do tej pory łeb w łeb drużyny St. Etienne.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔ 100
 
bubuwymiatacz 75

bubuwymiatacz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzinna: 20:45
Spotkanie: GKS Tychy - Podbeskidzie B-B
Typ: x2
Kurs: 1,70
Bukmacher: Sts
Krótko i na temat Podbeskidzie po wygranej z Ruchem wraca na właściwe tory
i nie da sobie tego spotkania przegrać.
Nieregulaminowy bukmacher
Kiepska analiza

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom