>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2017 - Polska (24.08 - 03.09)

Status
Zamknięty.
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
prezenty haha i za ile Ci to pozwalają zagrać? więcej niż 1 euro czy mniej? xd
Jeśli ktoś gra w BetCity
Podkreśliłem Ci słowo klucz... Ja tam konta nie mam, więc nawet 1e nie wezmą, aczkolwiek za 1e też bym kliknął gdybym miał taką możliwość... a w dawnych czasach to wiadomo jak było, albo 100-200 na nowym, albo 21 później :]
Co do tych niezwykle rozbudowanych specjali z polskich buków z niezwykle rozbudowanymi limitami :
LVBET :
Atakujący Najwięcej Punktów : Vettori, Hirsch, Mlynarcik, Hadrava. ?
Hirsch odpada z wiadomych względów, więc zostaje nam trójka i wg mnie Vettori @ 2.70 ma największe szanse.
Najwięcej bloków z polskich blokujących : Lemański @ 2.10
Wrona odleciał, ale 3mają, żeby ktoś klikał (a propos ich praktyk opisywanych w wątku o nich) zostaje trójka, bo Kochanowskiego odrzucam, Bieniek, czy będzie grać wszystko od początku, czy coś dostanie Wiśniewski, to i tak na jego bloki nie liczę, więc selekcja = Lemański.
Polak minimum 25pkt w którymś meczu @ 2.35
Spacerków nam nie wróżę, a nawet dziś czekamy, aż &quot;Konar zapłonie&quot; z liniami na niego 20-22.5, więc tu nieduży przeskok, a meczów oby sporo...
Jeszcze over 119.5 najlepiej punktującego @ 1.85
6 lub 7 spotkań do medalu, więc średnia &lt;20/17 wystarcza... Boyer, Atanasijevic, Sokolov, Grozer... Ma kto zrobić, nawet ww.Konarski przy medalu powinien być w tych granicach.
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Kolejnym argumentem potwierdzającym zwycięstwo Serbii, to niepewny występ Konarskiego i Bieńka od pierwszych minut. Ani jeden, ani drugi to nie żadna klasa światowa. Ale jako jedyni w naszej kadrze serwować potrafią. Jeżeli zastąpią ich Włodarczyk i Wiśniewski to już kompletnie nie widać w tym meczu szans dla Biało-Czerwonych. Pytanie tylko o to czy trener Grbić znowu sobie zażartuje ze wszystkich i wystawi na ataku Luburicia, czy jednak postawi na top3 atakujących na świecie Atanasijevica. W finałach F6 grał głównie Luburic, z bardzo marnym skutkiem. Atan wchodził tylko w momentach, gdy było już po meczu, czy też po awansie, a zdobywał wówczas punkt za punktem, chociażby wyciągając mecz z Francuzami z 0:2 na 2:2. Brak Ivovica wcale nie musi być, aż taki widoczny. Jest Petrić który całe życie spędził w topowych Włoskich klubach i bez problemu może go zastąpić. Serbowie mają niesamowicie mocny pierwszy skład + środkowy zmiennik Stanković. Jezeli podstawa zagra na swoim poziomie, to o wynik jestem spokojny. Jeżeli zacznie się wymyślanie z Luburicem i Katicem to będzie to spora fikcja. Serbią po kursie grubo powyżej 2 jak najbardziej do grania.
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Serbowie nas wyleczyli z siatkowki... nie ma indywidualnosci ani druzyny. Fefe pasywny, zmiany jak juz w sumie bylo po meczu... jedyny pozytyw to latwe pieniazki ;)
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Niemcy(+1.5 seta) - Włochy 2,02 Marathonbet ✅ 3-2
Włosi na tych mistrzostwach muszą radzić sobie bez największych armat w ataku, czyli Juantoreny i Zajceva. Zastąpić ich mają Lanza i Vettori. Ja jakoś tego nie widzę i podobnie jak DawidBarca sądzę, że jutro mogą triumfować Niemcy. Mają mocnego Grozera, któremu mimo upływu lat nie brakuje pary w łapie. Mają wypromowanego podczas MŚ w Polsce Kampe. Do tego bardzo porządne przyjęcie i środek pod siatką. Osobiście myślę, że kadrowo nie odbiegają od siatkarzy z Włoch.
Italia w tym sezonie nie błyszczała. Raczej lekko podeszli do LŚ. Sądzę, że obejrzymy długie spotkanie z wieloma zwrotami akcji, dlatego zdecydowałem się na grę z plusem na Niemcy.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Kolejny dzień i kolejne emocje przed nami.

Niestety wczoraj miałem rację, bojąc się o dyspozycję naszego zespołu i ostrzegając przed hurraoptymizmem, no ale miejmy nadzieję, że to pierwsze koty za płoty i chłopaki dostarczą nam jeszcze niezapomnianych wrażeń i wejdą we właściwy rytm gry, bo wczoraj niestety tego po całości zabrakło.

W dzisiejszych meczach na czoło wysuwa się potyczka Niemców z Włochami, rozgrywana w moim pięknym rodzinnym mieście, choć muszę się przyznać, że meczu nie zobaczę, gdyż niestety praca nie wybiera. Ja tutaj podobnie jak moi koledzy powyżej kieruję się bardziej w stronę naszych zachodnich sąsiadów, a co do zespołu włoskiego mam jakieś dziwne przeczucie, że to nie będzie ich turniej. Niemcy niby w przebudowie, ale ze znakomitym fachowcem Andreą Giannim na ławce, który dwa lata temu rozpoczął nową erę Słoweńców, która trwa do dzisiaj i raczej wszyscy w Europie muszą się z nimi liczyć. Zapragnął jednak mocniejszych wrażeń z silniejszą ekipą niż Słowenia i tak trafił do Niemiec.

Jeśli patrzeć na suche wyniki, to wydawać by się mogło, że wziął zespół paradoksalnie słabszy, gdyż Niemcy ulegli w bieżcej edycji III dywizji LŚ Hiszpanii w półfinale, a Hiszpania nie miała dziś oprócz pierwszej partii szans ze Sloweńcami, ale to oczywiście tylko dywagacje. Do zespołu niemieckiego powrócił bombardier Georg Grozer, który może sam rozstrzygnąć losy każdego spotkania, a poza tym zostało również kilku doświadczonych zawodników, jak Kampa, Kaliberda czy Fromm. Włochy natomiast pozbawione swoich płuc i kompletnie nieprzekonujące. Zespoły mierzyły się ze sobą ostatni raz na Igrzyskach Europejskich w 2015 roku i wówczas padł wynik 3:0 dla Niemiec. Dziś tak się na pewno nie skończy, ale granie w kierunku Niemiec ma duże value.

W pozostałych spotkaniach zdecydowanie no bet w bratobójczym meczu południowych sąsiadów - liczę też na to, że Belgia zmęczy co nieco Francuzów, którzy zazwyczaj dość powoli się rozkręcają. Holandia ani Turcja potęgami nie są, ale ci pierwsi powinni sobie poradzić.
 
ravvv 501

ravvv

Użytkownik
Niemcy-Wlochy, godz. 20:30, +179,5 pkt. za 1,82 (Fortuna) ✅✅
Bardzo fajnie udalo sie wystartowac te Mistrzostwa i mam nadzieje, ze ta passa zostanie podtrzymana. Z jutrzejszych spotkan, to spotkanie naszych zachodnich sasiadow z reprezentacja Italii od razu rzucilo mi sie w oczy. Kursy wystawione troche tak, jakby mial grac Zajcew z Juantorena, a juz na pewno ktorykolwiek z nich... No nic, naturalizowany Kubanczyk odpoczywa, z kolei Iwan nie dogadal sie w kwestii... butow, co skutkuje rowniez jego absencja na czempionacie. Na ataku zastapi go najprawdopodobniej Vettori, a w odwodzie pozostanie Sabbi. O Vettorim pisalem kilkukrotnie w dziale z liga wloska: kilka lat wstecz ten zawodnik rokowal znacznie lepiej, wydawalo sie, ze osiagnie wyzszy poziom, natomiast niestety nie spelnia (poki co) pokladanych w nim nadziei. Sabbi nieco z kolei ostatnio okrzepl, nie jest to juz az tak jednowymiarowy zawodnik typu &quot;sila razy ramie&quot;, ale do wirtuozow technicznych tez na pewno nie nalezy. Na przyjeciu najjasniejsza postacia powinien byc Lanza, ktory przy Juantorenie i Zajcewie jest nieco w ich cieniu, a to naprawde bardzo wszechstronny i skuteczny zawodnik. Dla mnie nr 1 w obecnej kadrze. Obok niego zagra ktos z trojki: Randazzo, Botto, Antonow. Szalu na pewno nie ma, Antonow zreszta w klubie jest najczesciej rezerwowym, a wiec troche podobna sytuacja, co do Buszka w naszej kadrze. Najsolidniej Wlosy prezentuja sie na srodku siatki, bo mamy doswiadczonych na arenie miedzynarodowej Butiego i Piano, do tego Mazzone oraz Ricciego. Tutaj na pewno plusik dla reprezentacji z Polwyspu Apeninskiego, bo maja wyrownanych i ogranych zawodnikow. Na libero swietny Colaci, ktory potencjal ma naprawde spory, do tego jest zawodnikiem niezwykle regularnym i przyjemnie sie go oglada w akcji. Na sam koniec zostawilem Giannelliego, dla ktorego moze byc to turniej zycia. Juz rok temu podczas IO w Rio bardzo fajnie sie prezentowal (w finale chyba go jednak troche &quot;zjadla&quot; trema), jednak byl w cieniu Juantoreny i Zajcewa. Teraz jest jednym z najwazniejszych graczy w obecnej kadrze i mysle, ze taka rola powinna mu odpowiadac. Giannelli jak na rozgrywajacego zawsze zdobywa duzo punktow: swietnie serwuje, dobrze gra blokiem, potrafi tez dolozyc punkt z kiwki.
Z drugiej strony mamy reprezentacje Niemiec. Do kadry wraca Grozer i to na pewno dobra wiadomosc dla naszych zachodnich sasiadow, bo mimo uplywajacych lat, to ciagle wazne ogniwo tej kadry. Moze nie jest to juz tak dominujacy zawodnik jak przed paroma sezonami, ale daje przede wszystkim pewnosc tej druzynie, nie boi sie wziac odpowiedzialnosci w waznych momentach i na pewno to pozytywna postac tej druzyny. Na rozegraniu solidny do bolu Kampa, za ktorym swietny sezon w PlusLidze i na pewno nalezy oczekiwac jego dobrej gry w jutrzejszym spotkaniu, bo to doswiadczony i ulozony zawodnik. Pare przyjmujacych powinni tworzyc Fromm z Kaliberda, czyli klasyczny uklad ofensywnego zawodnika, z tym nieco bardziej defensywnym. Fromm naprawde dobry zawodnik, doskonale warunki, atakujacy bezkompromisowo, chociaz zdarzaja mu sie problemy z przyjeciem zagrywki, dlatego bedzie pewnie podstawowym celem zagrywek Wlochow. Zawodnik na pewno na plus, dodatkowo jest dosc regularny na zagrywce, a potrafi serwowac bardzo mocno. Obok niego wspomniany Kaliberda, czyli zawodnik, ktory ostatnio nieco przygasl, z roznych wzgledow. Przede wszystkim kontuzje dawaly o sobie znac, ale to gracz z ogromnym potencjalem, w 2016 roku byl wybrany do najlepszej szostki turnieju kwalifikacyjnego do IO, gdzie gral rewelacyjnie. Bardzo solidni srodkowi, ktorzy dobrze czytaja gre i swietnie rozumieja sie z Kampa. Na libero powinien zagrac mlodziutki Julian Zenger i to chyba najwieksza niewiadoma w kadrze Niemiec, jak poradzi sobie ten bodajze niespelna dwudziestoletni chlopak? Potencjal na pewno ma spory, ale to jego pierwsza tego typu impreza, no i inauguracyjny mecz.
Wydaje mi sie, ze powinien byc to dosc wyrownany pojedynek, gdzie na pewno nie sa takim faworytem Wlosi, jak wskazuja na to kursy. Oczywiscie, Niemcy ostatnimi czasy juz nie sa ta sama druzyna co na MS sprzed 3 lat, ale to ciagle niebezpieczna druzyna, z Kaliberda, Kampa czy Grozerem. Plus dla Niemcow za osobe trenera, bo Giani to jeden z najlepszych fachowcow na rynku, ktory dwa lata temu poprowadzil Slowenie do srebra w ME. Nie zapominajmy, ze Wlosi grali w tegorocznej LS naprawde slabiutko, osiagneli najgorszy bilans i w sumie nie wiem, dlaczego sa az tak faworyzowani. W ich kadrze ciagle brakuje dwoch najwiekszych gwiazd: Juantoreny i Zajcewa, reszta pozostaje praktycznie bez zmian. Spodziewam sie tutaj wyrownanego, min. 4-setowego pojedynku, dlatego dorzucam jeszcze:
+45,5 pkt. w 1 secie za 1,83 (Fortuna) ✅✅
ilosc setow: 4 sety za 2,51
(Fortuna) ⛔
Slowacja-Czechy, godz. 17:30, +177,5 pkt. za 1,50 (Fortuna) ✅✅
Tutaj juz musze krocej, bo czas mnie goni. Jutro dojdzie do pojedynku naszych poludniowych sasiadow i ja w tym spotkaniu spodziewam sie zacietego pojedynku. Obie druzyny mniej wiecej prezentujacego podobny poziom, moze z lekkim wskazaniem na Czechow, bo Slowacy ostatnio prezentowali sie po prostu slabo. Chyba za najwieksza gwiazde Czechow uznac nalezy obecnie Hadrave, ktory momentami niezle poczynal sobie w Olsztynie; zreszta reszta graczy to zawodnicy w wiekszosci wystepujacy w rodzimej lidze. To juz nie jest ta druzyna, o ktorej obliczu stanowili: Stokr, Novotny, Lebl czy bedacy u szczytu formy Tichacek. Czesi zanotowali znaczacy regres, trwajacy juz kilka lat i samo zakwalifikowanie sie do tak duzej imprezy mozna traktowac jako sukces.
Po drugiej stronie siatki mamy reprezentacje Slowacji, czyli... tez bardzo przecietna druzyne. Ten zespol mialem okazje ogladac czy okazji kwalifikacji do Mistrzostw Swiata i prezentowali sie oni tam po prostu kiepsko. Jest w kadrze pare ciekawych nazwisk, jak chocby Kohut, ktory w zakonczonym sezonie 2016/2017 prezentowal sie bardzo dobrze i byl wybijajaca sie postacia, jest atakujacy Bencz czy bardzo solidny Patak na przyjeciu. Tak jak powiedzialem wczesniej, szalu nie ma, ale trzeba pamietac, ze po drugiej stronie siatki jest druzyna o bardzo zblizonym potencjale.
Wedlug mnie powinien byc to bardzo zaciety pojedynek, ja osobiscie spodziewam sie tutaj tie-breaka. Grali ze soba calkiem niedawno, bo w ramach Ligi Swiatowej i tam nadspodziewanie latwo wygrali Czesi 3:0, ale bylo to spotkanie o pietruszke, bowiem obie druzyny nie mialy szans na awans i ja do tego meczu wiekszej wagi bym nie przywiazywal. To pierwszy mecz obu druzyn, powinny dac z siebie maxa i powalczyc z calych sil o wygrana. Nie widze tutaj zdecydowanego faworyta w tym pojedynku i licze, ze bedzie to podobne starcie jak Finlandia-Estonia, ktore zakonczylo sie dopiero w 5-tym secie.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
B 212

bulek78

Użytkownik
Holandia - Turcja poniżej 181,5 pkt forBet
Biorę mecz nieco z zaplecza wielkiej siatkówki, ale obejrzeć w akcji słabsze zespoły io potencjalne talenty to też jest gratka dla koneserów. Nie ukrywam, lubię Holandię jako kraj, chyba na skutek świetnego pokolenia piłkarskiego z Gullitem i van Bastenem na czele, później Seedorfem, Davidsem, Bergkampem de Boerami i można tak wymieniać dalej. W siatkówce Holendrzy też mieli w podobnym okresie swoje lata sławy, regularnie meldowali się na Igrzyskach Olimpijskich, w Atlancie sięgnęli nawet po złoto - no cóż te czasy już raczej bezpowrotnie minęły, a ostatnim bodaj znanym zawodnikiem był blondwłosy Van Dijk. Aktualnie Holendrzy grają (lub grali - po zmianach niższe dywizje nie wiem czy będą w ogóle rozgrywane) w 2 dywizji LŚ, w Final Four zajmując ostatnie, 4 miejsce. Wyróżniającym sie zawodnikiem jest egispkiego pochodzenia Abdel-Aziz, jednak on rzadko grał w LŚ, a pierwsze skrzypce tam ogrywał inny atakujący, Wouter Ter Maat. Ważnym ogniwem tej drużyny jest też Ter Horst, i to na nich zapewne będzie się opierała gra Holendrów. Turcy, wydaje się, mają niewiele do powiedzenia. W LŚ nie odnieśli żadnych sukcesów, liderem jest Metin Toy, jednak i on miał problemy zdrowotne. Z tego samego względu do Polski nie pojechali Savas i Mustafa Koc. Na moje nie powinna ta drużyna zagrozić Holendrom, chociaż jedną z nielicznych zwycięstw w LŚ Turcy odnieśli... właśnie z Holandią. Nie spodziewam się jednak, by teraz sytuacja się powtórzyła. 181,5 pkt to są 4 średnio zacięte sety, myślę, że Holendrów stać na pokrycie tego kursu.
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Niemcy (+10,5 punktów) - Włochy @1,79 Fortuna
Fortuna trochę przesadziła z tą linią, dla porównania na iforbet +7,5 jest po kursie 1,90. Wiele o tym meczu zostało już powiedziane w poprzednich postach. Do zagrania tego typu przekonały mnie dwie kwestie. A mianowicie brak Zajcewa oraz Juantoreny w ekipie Włochów oraz obecność Grozera w ekipie niemieckiej.
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Niemcy - Włochy
Niemcy + 11,5pkt
Kurs: 1.70
Buk: Totolotek

Troszkę jestem zdziwiony kursami wystawionymi na to spotkanie tak jak kilka osób wyżej. Włosi grają bez swoich dwóch armat - Juantoreny oraz Zajceva co bardzo osłabia ich siłę w ataku. Niemcy natomiast zebrali bardzo przyzwoity skład i można powiedzieć spokojnie, w cieniu przygotowali się do turnieju. W moim przekonaniu będzie to spotkanie wyrównane a zwycięzca będzie minimalny dlatego bardzo dobrym typem wydaje się zagranie na &quot;+&quot; dla Niemiec. 11 punktów dodatkowych przy kursie 1.70 robi wrażenie. W drużynie Niemiec w ataku wystąpi Grozer, Kampa na rozegraniu, na przyjęciu Fromm i tak dalej. Włosi mimo ubytków mają dobry skład ale nie są w tym spotkaniu aż takim faworytem jak by pokazywały kursy. Dodatkowo trenerem naszych zachodnich sąsiadów jest Włoch - Andrea Giani co dodaje smaczku.

Faworytem - Włosi tak ale nie aż tak wysokim. Drużyna Italii lubi się &quot;spalić&quot; i zagrać słabszego ( dramatycznie ) seta lub nawet spotkanie. Takie coś wpływa tylko pozytywnie na ogląd typu. Niemcy solidnie będą grać swoją siatkówkę co powinno wystarczyć na mocne nawiązanie walki a nawet wygranie spotkania.

Rzucając okiem na statystykę obie drużyny nie spotkały się z sobą od 2015 roku. Przed samymi mistrzostwami wygrały oba swoje sparingowe mecze. Niemcy z Finami x2, Włosi x Holendrami x2. Rywali były inne drużyny występujące na turnieju. Włosi zlekceważyli tegoroczną Ligę Światową co przełożyło się na dramatyczny wynik w niej. Nie będąc szczególnie wzmocnionym w stosunku do LŚ mogą mieć problem z wynikami.

Wynik 3:2 / 105:99
Typ:✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
johny35 194

johny35

Użytkownik
Polska - Finlandia
powyżej 133.5 @1.49
powyżej 136.5 @1.66
Finlandia AH+2.5 seta @1.96
fortuna

Ja na jutro proponuję takie typy (dwa pierwsze do dubla np.). Po tym co zobaczyłem wczoraj, szczególnie w wykonaniu naszych przyjmujących to nie rozumiem takiego niskiego kursu na Polaków. Mam nadzieję że nie dadzą w sobotę plamy i wygrają z Finami, ale sądzę że nie będzie to taki spacerek jak wynika z kursów wystawionych przez bukmacherów. Nasi w przyjęciu trzeba to powiedzieć wprost wyglądali tragicznie, nie mówię już nawet o mocnych zagrywkach Serbów, ale czasami baloniki przyjmowane na drugą stronę przez Kubiaka to naprawdę żal. Strasznie zawiódł mnie w tym elemencie także Zatorski, nie poznaję gościa, to co on wczoraj przyjmował to jakaś masakra. Przez słabe przyjęcie ucierpiała też nasza gra w ataku, ale nawet przy rozegranych piłkach zdarzały się naszym atakującym nieskończone piłki, momentami wyglądało to tak jakby w biało-czerwonych strojach grały kobiety, te ataki jakieś takie słabe, bez mocy. Finlandia zgotowała sobie horror na własne życzenie, bo po dwóch pierwszych setach przysnęli i myśleli że mecz sam się wygra. Ale może to i lepiej dla nich, mieli dłuższy czas żeby obyć się z halą. Jeśli nasza zagrywka będzie na takim poziomie jak w meczu z Serbią i Finowie dograją piłkę do siatki to Eemi Tervaportti potrafi rozrzucić blok rywali i mogą być końcówki setów na styku. Myślę że dwa sety do 20 i jeden do 19 (przy pierwszej linii) czy dwa do 21 i jeden do 20 (przy drugim typie) są jak najbardziej w zasięgu Finów, a może uda im się i urwać nam seta. Bo jak widać nasza gra nie wygląda jak na razie zbyt dobrze, a zespół z Finlandii to też nie jakieś noname&#39;y i nie położą się przed naszymi gwiazdkami tylko dlatego że to mistrzowie świata sprzed 3 lat czy gospodarz turnieju.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Niemcy - Włochy 1 @2.95 ✅✅✅

Dziwi mnie tak wysoki kurs na Niemców. Przecież Włosi bez 2 strzelb - Zaytseva i Juantorreny - tracą przynajmniej 50% na wartości (subiektywnie oceniłbym to na -80%...).
Dosłownie NIKT z pozostałych opcji w ataku mnie nie przekonuje - Vettori, Sabbi, Antonov - to wszystko przeciętniacy. Może Lanza, jak będzie miał dzień, będzie podstawową opcją we włoskim ataku. Ale i on nie jest gwarantem niczego wielkiego. Pewnie na środku coś pograją, jest Buti i Matteo Piano. Ale czuje, że to wszystko będzie za mało na Niemców.
Zgrana paczka, od lat stabilny skład, w ataku petarda - Groezer, który jest w dobrej formie. Na środku Boehme, do tego w przyjęciu Kaliberda i Fromm nie powinni odstawać od swoich vis a vis.

Uważam, że postać GG to wielki niemiecki atut, który przeważy o dzisiejszym zwycięstwie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Holandia - Turcja

W moim odczuciu Holendrzy są zdecydowanymi faworytami tego spotkania. Oczywiście to nie jest ta ekipa co jeszcze kilka lat temu, ale nadal zajmują to jedno z czołowych miejsc tuż za czołówką. W 2 dywizji Ligi Światowej zagrali w Final Four, co prawda zajęli tam 4 miejsce, ale w finałowym turnieju się znaleźli a to o czymś świadczy. Turcja miałaby szansę stworzyć na prawdę solidną reprezentację, jeżeli by choć część pieniędzy jakie są kładzione na zagraniczne wzmocnienia klubów na szkolenie i rozwój młodzieży. Liga Turecka jest jedną z najlepszych na Świecie (moim zdaniem po Włoskiej i Rosyjskiej a na tym samym poziomie co Polska). Nazwiska w kadrze Turcji są kompletnie anonimowe dla przeciętnego kibica siatkówki, natomiast w reprezentacji Holandii znajdzie się kilka ciekawych nazwisk i moim zdaniem to Holendrzy dzisiaj pokażą swoją wyższość i wygrają dość wysoko. Swoją drogą będzie to rewanż za LŚ, gdzie niespodziewanie wygrali Turcy.

Holandia -1,5 seta @ 1,65
Holandia -2,5 @ 3,05 (za drobne)
poniżej 182,5 @ 1,88
Który zawodnik więcej punktów: Abdel Aziz - Metin Toy @ 1,85


Niemcy - Włochy

Zdecydowanie najciekawszy dzisiejszy mecz. Wicemistrzowie Olimpijscy podejmą 3 drużynę Mistrzostw Świata. W normalnej sytuacji Włosi byliby zdecydowanymi faworytami, ale trzeba pamietać że w drużynie z półwyspu Iberyjskiego zabraknie dwóch najważniejszych zawodników, którzy od lat stanowili o sile tej reprezentacji. Mowa tutaj o atakującym - Ivanie Zaytsevie oraz moim osobistym zdaniem najlepszym przyjmującym na Świecie - Osmany Juantorena. Jak u Włochów najlepsi odchodzą, to u Niemców wracają. Po dwóch latach rozłąki z kadrą, wraca największa gwiazda Niemieckiej siatkówki ostatnich lat - Georg Grozer. Moim zdaniem jest on w stanie pociągnąć tę reprezentację do sukcesu tak jak to robił na Mistrzostwach Świata w 2014 roku. Tutaj wcale Włosi nie są faworytem w tym meczu, dla mnie jest to 50:50, dlatego myślę że over 181,5 w tym meczu jest jak najbardziej do pokrycia.

powyżej 181,5 @ 1,77
powyżej 3,5 seta @ 1,45


Kursy z LVBET
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
1. Belgia(+15.5) vs Francja 2 @fortuna
Francja w siatkę? No to samo co w ręczną są potęgą ale... Belgia kiedyś w siatkę cieniowała a teraz? Teraz to inny zespół, który jest połączeniem w większości młodości i troszkę doświadczonych graczy.. Zobaczmy wyniki w LŚ Belgia.. 3:0 z Serbia wygrana? to z przypadku ? A co powiecie na 3:2 z USA? 3:1 z Włochami ? Widać, że Belgowie w siatkę potrafią grać i dziś wyjdą mocno zmotywowani.. wiadomo ktoś zagra dobry mecz z Francja to może skutkować to przyciągnięciem uwagi drużyn z Europy i możliwy transfer... Dla mnie oni moga nawet seta urwać a dodanie im 15pkt to jest promocja na dziś... nie sądze aby francja ich zmiotła..
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Grozer - Lanza 1 @ 1.75 LVbecik
Jeśli wystąpią normalnie w wyjściowych, to powinno być dość pewnie. Grozer atak, dodatkowo zazwyczaj duużo piłek, Lanza nie dość, że inna pozycja, to więcej niż małe naście nie zwykł robić codziennie... dla porównania Forbet 1.33, choć w LVbeciku limity żałosne, ale może ktoś poklika...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wczorajszy dzień nieudany a więc lecimy dalej ;)
Na dziś 3 meczyki :
Niemcy - Włochy powyżej 3,5 seta 1,42 ✅✅✅
Belgia (+18,5) - Francja 1 1,53 ✅✅✅
Holandia - Turcja 1 ⛔
AKO: 2,82
1.
O tym meczu wiele zostało już napisane, Włosi bez 2 strzelb za to Niemcy z Grozerem... Daję w tym meczu powyżej 3,5 seta ale czy Niemcy wygrają ? Wątpię.
2. Oczywistym faworytem są Francuzi, ale liczę na to, że będą wchodzić w ten turniej powoli... Nawet 3:0 przy 25:19 typ wejdzie, powinno byś spokojnie bo przynajmniej 1 set czuje wyrównany do końca.
3. Holandia dużo lepsza siatkarsko, mają w swoim składzie paru siatkarzy, którzy potrafią grać na bardzo wysokim poziomie, no i przede wszystkim ten mecz może zaważyć kto z 3 miejsca wyjdzie więc spina podwójna.
eFortuna
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Grozer - Lanza 1 @ 1.75 LVbecik

Jeśli wystąpią normalnie w wyjściowych, to powinno być dość pewnie. Grozer atak, dodatkowo zazwyczaj duużo piłek, Lanza nie dość, że inna pozycja, to więcej niż małe naście nie zwykł robić codziennie... dla porównania Forbet 1.33, choć w LVbeciku limity żałosne, ale może ktoś poklika...
na czystym koncie jakie są limity na takie spotkanie? zastanawiam się, czy jest sens w ogóle konto zakładać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom