>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Brokerzy

R 0

rvv

Użytkownik
A znasz może jakiegokolwiek innego brokera u którego jest opcja grania btts ów? Np. WilliamHill jest u któregoś?
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
No czyli aktualnie nie ma mozliwosci obstawianie na betfair z naszego kraju. Easysportbet mimo swoich awarii technicznych, dawal nam taka mozliwosc i bez przeszkod mozna bylo obstawiac na gieldzie. Juz za dwa dni koniec. A oferta Matchbook w niczym niestety nie dorownuje betfair ????
 
cock 756

cock

Użytkownik
Paplajcie i radźcie dalej, bo na pewno nikt tu nie zagląda zza wrogiej barykady. Jelenie jesteście. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
C 31

cashbysport

Użytkownik
ktos wie czy w Sportmarket jest singbet?
Na necie znalazlem takie info: &quot;Posiadając konto na Sportmarket można obstawiać zakłady bukmacherskie w Pinnacle Sports (Pinbet), SBObet, Betfair, Matchbook, Betdaq, IBC (Maxbet), BetISN i SingBet&quot; , ale za cholere nie mam u siebie singbeta
Na pewno SingBet jest w AC, ale AC nie poleca gry u tego buka. Nie raz się zdarza, że nie uznaje wygranych zakładów. Tak wynika z treści maila, który do mnie wysłali.
 
K 66

kapisevicius

Użytkownik
Niezłe jaja z weryfikacją w AsianConnect. Wysłałem im dokumenty 16 sierpnia, 19 sierpnia otrzymałem wiadomość że otrzymali moje dokumenty i zachowają je do pierwszej prośby o wypłatę. 20 sierpnia piszę do nich, że chcę zrobić wypłatę, to ich pracownik odpisuje mi, że muszą je zweryfikować i potrwa to 3-5 dni. No ch*j mnie strzela, ale myślę - poczekam, nie potrzebuję pieniędzy na już. Dzisiaj mija 6 dni, a ja dalej nie mogę wypłacić to piszę do supportu, a tam dostaje wiadomość, że nadal moje konto nie jest zweryfikowane i blablabla, niby nadała mojej prośbie wysoki priorytet, ale już w to uwierzę. Kiedy wchodzę na adres, który mi podali w odpowiedzi email na moje dokumenty mam napisane, że &quot;ticket is closed&quot; - cokolwiek to znaczy. Kiedy próbuje przycisnąć ich na support chacie to odpowiada mi jakimiś regułkami...
Mógłby mi wytłumaczyć o co tutaj ku**a chodzi? Robił tam ktoś weryfikację? Wygląda to co najmniej niepoważnie.
 
Do góry Bottom