>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher LV BET - opinie

prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Ten bukmacher to czysta kpina. Zagrane: &quot;Czy którykolwiek z siatkarzy zdobędzie 8 lub więcej punktów blokiem podczas Mistrzostw Europy 2017?&quot;. Po postawieniu zmieniona została TREŚĆ TYPU NA ZAWARTYM KUPONIE, na dodanie &quot;w jednym meczu&quot;.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Kai Lemstra vs Robin Land (gra podwójna) każdy kto ma choć odrobinę pojęcia od razu wyłapie że jest błąd w pisowni.
Gracz nie musi mieć pojęcia o tym co gra. To waszym zasranym obowiązkiem jest prawidłowe wystawienie oferty a gracz może sobie klikać co mu się podoba. I nie róbcie z siebie pajaców bo to WY popelniliscie błąd(może to miało wpływ na decyzję gracza o zakładzie? Tego nie wiecie) za który gość zapłacił niezależnie co obstawiał. Takie moje zdanie ale wy tego nie weźmiecie na klate bo jesteście zwykłymi ziemniakami.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Ten bukmacher to czysta kpina. Zagrane: &quot;Czy którykolwiek z siatkarzy zdobędzie 8 lub więcej punktów blokiem podczas Mistrzostw Europy 2017?&quot;. Po postawieniu zmieniona została TREŚĆ TYPU NA ZAWARTYM KUPONIE, na dodanie &quot;w jednym meczu&quot;.
pisałem o tym kilka razy wcześniej, że miałem to samo, tak złodziejskiego bukmachera to na rynku dawno nie było, jak można zmieniać treść zakładu obstawionego przez gracza na jego kuponie ?!?!?!?!?!!??!
 
H 7

hiper-typer

Użytkownik
Jak jest dwóch zawodników w nazwie zakładu, to chyba jasne, że nie jest to mecz deblowy. Ludzie szanujmy się, z kogo robisz idiote, z siebie czy z buka? jak dla mnie ten cały kojocik, to typowy cebulak, co gra oczywiste błędy. A nuż jak nie wejdzie to zwrot zrobią, żygac się chce na takie oslizle próby wyłudzenia.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Jak jest dwóch zawodników w nazwie zakładu, to chyba jasne, że nie jest to mecz deblowy. Ludzie szanujmy się, z kogo robisz idiote, z siebie czy z buka? jak dla mnie ten cały kojocik, to typowy cebulak, co gra oczywiste błędy. A nuż jak nie wejdzie to zwrot zrobią, żygac się chce na takie oslizle próby wyłudzenia.
Jakie próby wyłudzenia człowieku o czym Ty piszesz? Ten bukmacher robi takie rzeczy co chwilę, a potem sugeruje, że to gracz jest oszustem. Chcesz mogę podać kolejne przykłady w aktualnej ofercie tego bukmachera.

https://prnt.sc/gbst7j
Kumaci wyłapią błędy (nie będę ułatwiał zadania dla Działu Sportowego)

Jeśli złodzieje nie biorą na siebie 12% podatku, to wymagam minimum przyzwoitości i apeluje do wszystkich użytkowników forum, nie bójcie się pisać prawdy, nie ważne czy to STS. Totolotek, LV Bet czy inny pseudo buk pobierający 12% haraczu, mamy prawo wymagać pewnego minimum przyzwoitości. Rozumiem, że raz można się pomylić, ale tydzień w tydzień robić byk na byku, a następnie przerzucać odpowiedzialność na gracza? Ja mówię temu stanowcze NIE!
 
A 57

arturkus

Użytkownik
AMATORKA!! Anulują bezpodstawnie kupony po postawieniu!
Bukmacher LV BET wczoraj wystawił kursy na mecz GKS Wikielec - Pelikan Łowicz. Różniły się one w porównaniu do innych bukmacherów, lecz nie zostały zmienione aż do dziś do godziny 11. W związku z tym postanowiłem zagrać na faworyzowanego wg mnie Pelikana po kursie 4.10 po czym po około godzinie nastąpił zwrot tych zakładów. Jako przyczynę podali punkt regulaminu:
Zakłady zostają zwrócone w stawce, jeżeli:
b. mecz został błędnie podany z winy „LV BET Zakłady Bukmacherskie” spółka z o.o., w tym dotyczy to również sytuacji gdy popełniona zostanie oczywista omyłka pisarska, błąd systemu lub oczywisty błąd przy wprowadzaniu danych na stronie internetowej,

Ten punkt nie odnosi się do tej sytuacji ponieważ nie było tu ani błędu w nazwach, ani zamiany gospodarza. Nie można odnosić się do niego w przypadku kursów ponieważ jest to indywidualne określenie szans przez każdą z firm. Gdyby ten punkt regulaminu odnosił się do kursów zwrot można by było zrobić ZAWSZE!
Wyślę oczywiście reklamację i mam nadzieję, że &quot;POLSKI BET365&quot; ( ???? ) ją uwzględni jak profesjonalna i poważna firma. Jeśli tak się stanie oczywiście dam o tym tutaj znać. Każdy ma prawo się pomylić czy źle zachować, ale mają szansę jeszcze to naprawić.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Od siebie dodam ze LV Bet nie był jedyna firmą która wystawiła takie same kursy na w/w spotkanie. Np. Vivarobet (oraz kilka inny firm) miało dokładnie takie same kursy. Amatorzy zamiast spisać od STS czy Forbet spisali z innych firm i teraz pokrętnie się tłumacza. No, ale może to będzie nauczka dla inny i poważnie się zastanowią przed kolejnym depozytem do LV Bet. Wielkie kampanie promocyjne nic im nie dadzą, jeśli w dziale sportowym siedzą amatorzy.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
LV BET Zakłady Bukmacherskie – Odpowiedz do postu Pana „kojocik89”
1. Dla LV BET jest oczywistym fakt że przy grze 1 na 1 jest to gra pojedyncza i trudno tu mówić o grze podwójnej. Czym innym jest błąd piśmienny który w tym przypadku wystąpił a czym innym jest wprowadzanie gracza w błąd np. wprowadzając zakłady na zdarzenia które nie mają prawa się odbyć. Proszę zrozumieć że po drugiej stronie też pracują ludzie, którzy dokładają wszelkich starań aby każdy był usatysfakcjonowany. Chyba wszyscy popełniamy błędy i takie rzeczy nawet najlepszym mogą się zdarzyć.
2. Zgadzamy się z tym co Pan „kojocik89” napisał. Gracz nie ma obowiązku informowania nas o błędach na stronie lub w ofercie. Czystą kurtuazja ze strony gracza. Chcielibyśmy dodać, że gracze nie ponoszą odpowiedzialności. Jeżeli z naszej stronny wprowadzamy gracza w błąd (wystawiając spotkania które nie mają miejsca) to najzwyczajniej w świecie robimy zwrot zakładu. Błąd piśmienny w naszym mniemaniu nie jest podstawą do zwrotu stawki zakładu. Pragniemy przypomnieć że każdy gracz który założył konto w LV BET zaakceptował REGULAMIN. W związku z tym prosimy o zapoznanie się z po raz kolejny z ART. 17 (Przyjmowanie Zakładów) pkt. 5. Przywołany artykuł wyjaśnia wszelkie wątpliwości.
3. Odnośnie 3 ligi. Nie mieliśmy na myśli tego konkretnego przykłady którego użył Pan „kojocik89” ale odnosząc się do tego konkretnego przykładu to błąd polegał na tym że w tym danym dniu
KS SOKOŁÓW KLECZEW grał przeciwko LECH II POZNAŃ a nie LECHII II GDAŃSK jak to było u nas na stronie. Nie możemy przyjąć zakładów na zdarzenie które nie ma miejsca.
Rozumiemy że jak jest zakład przegrany to nawet najdrobniejszy błąd skłania do żądania zwrotu stawki zakładu. Czy gdyby zakład by wygrany to LV BET mogliby liczyć na kontakt z support z prośbą o zwrot stawki zakładu bo gracz znalazł w nim błąd piśmienny? Wiemy jak bardzo jest frustrujące to że nie można przekłuć błędu Bukmachera w korzyść finansową. Próbować zawsze można. Życzymy sukcesów i wysokich wygranych, następnym razem ;)
LV BET Zakłady Bukmacherskie
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
LV BET Zakłady Bukmacherskie – Odpowiedz do postu Pana „kojocik89”
1. Dla LV BET jest oczywistym fakt że przy grze 1 na 1 jest to gra pojedyncza i trudno tu mówić o grze podwójnej. Czym innym jest błąd piśmienny który w tym przypadku wystąpił a czym innym jest wprowadzanie gracza w błąd np. wprowadzając zakłady na zdarzenia które nie mają prawa się odbyć. Proszę zrozumieć że po drugiej stronie też pracują ludzie, którzy dokładają wszelkich starań aby każdy był usatysfakcjonowany. Chyba wszyscy popełniamy błędy i takie rzeczy nawet najlepszym mogą się zdarzyć.
2. Zgadzamy się z tym co Pan „kojocik89” napisał. Gracz nie ma obowiązku informowania nas o błędach na stronie lub w ofercie. Czystą kurtuazja ze strony gracza. Chcielibyśmy dodać, że gracze nie ponoszą odpowiedzialności. Jeżeli z naszej stronny wprowadzamy gracza w błąd (wystawiając spotkania które nie mają miejsca) to najzwyczajniej w świecie robimy zwrot zakładu. Błąd piśmienny w naszym mniemaniu nie jest podstawą do zwrotu stawki zakładu. Pragniemy przypomnieć że każdy gracz który założył konto w LV BET zaakceptował REGULAMIN. W związku z tym prosimy o zapoznanie się z po raz kolejny z ART. 17 (Przyjmowanie Zakładów) pkt. 5. Przywołany artykuł wyjaśnia wszelkie wątpliwości.
3. Odnośnie 3 ligi. Nie mieliśmy na myśli tego konkretnego przykłady którego użył Pan „kojocik89” ale odnosząc się do tego konkretnego przykładu to błąd polegał na tym że w tym danym dniu
KS SOKOŁÓW KLECZEW grał przeciwko LECH II POZNAŃ a nie LECHII II GDAŃSK jak to było u nas na stronie. Nie możemy przyjąć zakładów na zdarzenie które nie ma miejsca.
Rozumiemy że jak jest zakład przegrany to nawet najdrobniejszy błąd skłania do żądania zwrotu stawki zakładu. Czy gdyby zakład by wygrany to LV BET mogliby liczyć na kontakt z support z prośbą o zwrot stawki zakładu bo gracz znalazł w nim błąd piśmienny? Wiemy jak bardzo jest frustrujące to że nie można przekłuć błędu Bukmachera w korzyść finansową. Próbować zawsze można. Życzymy sukcesów i wysokich wygranych, następnym razem ;)
LV BET Zakłady Bukmacherskie
1) Jeśli nie ponoszą odpowiedzialności to gdzie są moje pieniądze postawione na zakład który dotyczył gry deblowej a w rzeczywistości okazał się grą singlową? Jak Pan to ładnie napisał: Nie możemy przyjąć zakładów na zdarzenie które nie ma miejsca Jak pokazuje mój przykład, jednak możecie.
2) Zakładów na Wikielec - Pelikan też nie możecie przyjąć? Błąd piśmienny czy co tym razem? Może jakaś niedyspozycja Działu Sportowego? Więc jak ktoś pograł w dwie strony grając u innego bukmachera to także gracz wówczas ponosi odpowiedzialność za błędy Waszego człowieka, więc niech Pan już tak nie broni tych nieudaczników. Normalna firma przeprosiłaby wszystkich graczy i nagrodziła ich bonusem, ale w przypadku tego bukmachera ( o ile można ich tak nazywać) można o tym zapomnieć.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Chłopie żeś się uczepił tej gry deblowej. Przecież jak masz gracz A - gracz B, to chyba oczywiste, że akurat jest to gra singlowa i każdy ćwierćinteligent by się domyślił. Zgadzam się ze stanowiskiem bukmachera, że to trochę żenujące takie szukanie błędów na siłę, byleby bukmacher robił zwrot, czy oddał kasę ???? Zwroty może robić i robi bukmacher, jeśli wyraźnie pomyli kursy, np. Wystawi odwrotnie. Myślicie, że inny bukmacher, jakby wystawił kurs 15 na Federera w starciu z Brandsem, na którego by dał 1,04 to by Wam nie zrobili zwrotów za Federera, tylko potulnie wypłacili kasę. Naiwni jesteście. Jeśli zaś chodzi o abcbet, to niech idzie grać w forbecie, tym cudownym bukmacherze, gdzie limitują tak, że jak pisałem kiedyś wpłaciłem 350zł,a pozwolili za 74zł zagrać i oczywiście musiałem obrócić depozyt przed wygraną, a wpłaciłem specjalnie dla jednego zakładu, gdzie był najwyższy kurs. Lvbet nawet jak ma niski limit, to jest on od razu widoczny i jak jest za niski, to się po prostu nie wpłaca tam pieniędzy i tyle. Krótko mówiąc te narzekania na bukmachera przypominają mi akcje, gdzie użytkownicy zakładali konta na rodziców, rodzeństwo, psa, żeby bonus dostać, a potem skarżyli się, że bukmacher niedobry, bo poblokował konta i nie wypłacił kasy,. Ludzie, zlitujcie się. Co innego znaleźć błąd bukmachera i jakoś próbować załatwić, a co innego po to wchodzić na jego stronę, żeby tylko błąd znaleźć.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Chłopie żeś się uczepił tej gry deblowej. Przecież jak masz gracz A - gracz B, to chyba oczywiste, że akurat jest to gra singlowa i każdy ćwierćinteligent by się domyślił. Zgadzam się ze stanowiskiem bukmachera, że to trochę żenujące takie szukanie błędów na siłę, byleby bukmacher robił zwrot, czy oddał kasę ???? Zwroty może robić i robi bukmacher, jeśli wyraźnie pomyli kursy, np. Wystawi odwrotnie. Myślicie, że inny bukmacher, jakby wystawił kurs 15 na Federera w starciu z Brandsem, na którego by dał 1,04 to by Wam nie zrobili zwrotów za Federera, tylko potulnie wypłacili kasę. Naiwni jesteście. Jeśli zaś chodzi o abcbet, to niech idzie grać w forbecie, tym cudownym bukmacherze, gdzie limitują tak, że jak pisałem kiedyś wpłaciłem 350zł,a pozwolili za 74zł zagrać i oczywiście musiałem obrócić depozyt przed wygraną, a wpłaciłem specjalnie dla jednego zakładu, gdzie był najwyższy kurs. Lvbet nawet jak ma niski limit, to jest on od razu widoczny i jak jest za niski, to się po prostu nie wpłaca tam pieniędzy i tyle. Krótko mówiąc te narzekania na bukmachera przypominają mi akcje, gdzie użytkownicy zakładali konta na rodziców, rodzeństwo, psa, żeby bonus dostać, a potem skarżyli się, że bukmacher niedobry, bo poblokował konta i nie wypłacił kasy,. Ludzie, zlitujcie się. Co innego znaleźć błąd bukmachera i jakoś próbować załatwić, a co innego po to wchodzić na jego stronę, żeby tylko błąd znaleźć.
Tak jak napisałem wyżej mecz Wikielec - Pelikan kilka firm wystawiło dokładnie tak jak LV Bet, więc na jakiej podstawie robią zwrot? Bo zorientowali się że polskie buki wyszły odwrotnie?
Co do limitów, każdy buk ma swoje, ale żeby takie rzeczy robił OFICJALNY SPONSOR imprezy? Ja Cię przepraszam, ale to jakaś kpina.
 
R 0

rowdy

Użytkownik
Może i rzeczywiści LVbet nie jest idealnym bukiem, podobnie jak reszta polskich firm, ale czytam te forum od dawna i żadna firma (nawet sts) nie sieje tu takiej nachalnej propagandy jak trzech muszkieterów z Forbetu - abcbet, kojocik89 i arturkus - wszyscy trzej to bukmacherzy Forbetu. Zresztą nie trzeba być specjalnie bystrym by się w tym zorientować, wystarczy uważnie czytać to forum, ciągłe och i achy na temat ich pracodawcy i przedstawianie reszty firm tak by Forbet jawił się jako ten najwspanialszy buk na świecie. Fajnie że się udzielacie na forum, ale może lepiej się skupcie na udoskonalaniu oferty, bo parę niedociągnięć to też się znajdzie...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Rowdy problem polega moim zdanie na tym że wiele osób zachwyciło się Forbete osobiście Lubię ich jednak jak większość dobrych graczy gram w różnych bukmacherach, patrze na kursy czyli zarobek. Nie wygląd itp. Dla nas graczy liczą się kursy jak ktoś patrzy na wygląd czy obsługę Pani na czacie to trochę słabe.. Wobec czego apeluję o rozsądek w tej kwestii
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Rowdy czyim Ty jesteś muszkieterem, że musiałeś aż nowe konto założyć żeby zrobić ten jeden wpis? piszę w tym wątku jako gracz który ma konto w LVBET i chyba mam prawo wyjaśnić sprawy w momencie gdy bukmacher oszukuje graczy :]
 
R 0

rowdy

Użytkownik
Uderz w stół a odezwą się nożyce. Wyobraź sobie, że nie każdy nowo zarejstrowany użytkownik jest czyimś muszkieterem a forum śledzę od dawna, choć dział buków stacjonarnych dopiero od 1.04, kiedy nastały &quot;nowe wspaniałe czasy&quot; dla graczy. Także nie mierz mnie swoją miarą. Myślę, że obecnie trzeba sprawdzić każdą dostepną firmę - a wnioski każdy może wyciągnąć sam i to bez przekonywania na siłę do swoich racji, co jest bardzo jaskrawe właśnie w przypadku aktywności Forbetu na tym forum. A może tylko ja to zauważyłem?
 
starski 5,6K

starski

Użytkownik
Tego buka nie można traktować poważnie... założyłem u nich konto by obrócić bonus, po wytypowaniu wymaganych trzech zdarzeń i zatwierdzeniu zakładu bonusowego po około 2min. oczekiwania??? moim oczom ukazał się taki oto komunikat :
https://ibb.co/kPZ5hQ
Zdarzenie widniało przez dłuższy czas w ofercie i po wielu moich próbach zatwierdzenia kuponu nagle zdarzenie zostało zablokowane po czym usunięte z oferty. Pytanie jaki był tego powód? blokowanie zdarzenia zaraz po zatwierdzeniu jest co najmniej podejrzane a wręcz perfidnie chamskie, tym bardziej gdy zdarzenie widnieje w ofercie(bez kłódki!). W żadnym innym buku nie doświadczyłem takiego niezrozumiałego zachowania...
 
Do góry Bottom