>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

P 0

patka69

Użytkownik
Mój narzeczony nie posiada konta na unibecie... Czy to takie dziwne, że kobieta może grać?
Nieświadoma byłam, że nie mogę do depozytu użyć jego karty...
Czy ktoś miał już taką sytuację z was?
(nie pytam o głupie komentarze na temat multikont czy tego, że na moim koncie gra mój facet)
 
P 0

patka69

Użytkownik
Dokumenty mi zweryfikowali 4/5 dobrze i to 24h, a teraz przeciągają jak się dowiedzieli, że nie swoją kartą zdeponowałam pieniądze, ale zdjęcia im wysłałam i komentarz też otrzymali, tylko zwlekają strasznie z tym wszystkim
 
david-beilan 46

david-beilan

Użytkownik
Powiem tak, z tego co już gdzieś kiedyś czytałem na tym forum, to bank vel US sprawdza przelewy pow określonej kwoty z tego co ja pamiętam jest to chyba 30 tyś PLN. Sposób masz ogólnie dobry, sam tak robiłem z tym że ja przestałem już grać w Unibet, po tym jak wycofali opcję SKRILL. Przelew na konto od buka to czyste samobójstwo
Pieniądze nie przychodzą prosto od buka tylko od pośrednika. Swoją drogą pojawił się mały problem - w natłoku wypłat nie zauważyłem, że pominęli mi jedną wypłatę na 1500zł.. wszystkie przychodziły z dnia na dzień (tą zleciłem już 13.08 i nic) - warto próbować wysyłać screeny z konta bankowego? (wstępnie pisałem na livechat i pisali, że mogę podesłać, ale czy to coś da..)
 
D 111

ditroit

Użytkownik
Hej mam pytanie wypłacał ktoś kasę na kartę debetowa jest napisane ze trzeba się upewnić w banku czy przelew na kartę debetowa przejdzie (mam kartę w mbanku) ktoś już próbował dzięki za info
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Akurat z unibet nie próbowałem. Ale ostatnio wypłacałem na kartę visa mBanku ze sportingbull. Wypłata bezproblemowa. Na mastercard nie można wypłacać, ale to pewnie wiesz.
 
tobias 359

tobias

Użytkownik
Hej mam pytanie wypłacał ktoś kasę na kartę debetowa jest napisane ze trzeba się upewnić w banku czy przelew na kartę debetowa przejdzie (mam kartę w mbanku) ktoś już próbował dzięki za info
Wpłacam i wypłacam visa w ing i jest bezproblemowo. Ostatnio wypłata zlecona np. w poniedziałek to już we wtorek są pieniądze.
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Moglby ktos kto wlacal i wyplacal kase przez Trustly napisac co jest pdane jako nadawca (gdy wyplacamy kase ) i jako odbiorca gdy wplacamy ? Czy nie ma zadnego sladu ze kasa pochodzi lub jest przeznaczona (na , z ) bukmacherki nielegalnego buka ?
 
L 234

lalus85

Użytkownik
[TheNormalOne napisał:
;6492493]Moglby ktos kto wlacal i wyplacal kase przez Trustly napisac co jest pdane jako nadawca (gdy wyplacamy kase ) i jako odbiorca gdy wplacamy ? Czy nie ma zadnego sladu ze kasa pochodzi lub jest przeznaczona (na , z ) bukmacherki nielegalnego buka ?
w tytule masz numer 11 cyfrowy bez zadnej wzmianki , że z bukmacherki przyszło i przy wychodzącym to samo
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 5

damian_w4

Użytkownik
Jak przez Trustly chciał bym wpłacić z PKO BP to hajs dopiero na drugi dzien ? bezsensu
Ja wpłacałem przez Trustly przed chwilą z mbanku. Pieniądze na koncie pojawiły się natychmiastowo pomimo iż było napisane że tak jak z PKO BP realizacja na następny dzień roboczy.
 
S 1K

shevc

Użytkownik
Witam. Czy posiadajac konto walutowe w euro oplaca sie bardziej robic na nie wyplate czy na zwykle w zlotowkach? I czy wogole jest taka mozliwosc? Oczywiscie chodzi mi o mniejszy koszt wyplaty. Konto w unibet jest w zlotowkach.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Witam. Czy posiadajac konto walutowe w euro oplaca sie bardziej robic na nie wyplate czy na zwykle w zlotowkach? I czy wogole jest taka mozliwosc? Oczywiscie chodzi mi o mniejszy koszt wyplaty. Konto w unibet jest w zlotowkach.
bardziej oplaca sie na walutowe bo kurs bankow to zlodziejstwo najwieksze . unibet i tak wyplaty zleca w euro
 
N 22

nika8332

Użytkownik
Jak wpłacałem z PKO BP za pierwszym razem to przyszły na następny dzień, ale jak wpłacalem kolejny raz to pieniądze były od razu na unibecie
Jeśli robisz przelew danego dnia w godzinach 6-14:50 , to sa za momencik . Natomiast po godzinie 14:50 (w tych okolicach ) kasa wplywa dopiero następnego dnia , tak jak napisane na stronie
sprawdzone , przetestowane w banku pko bp
 
grzechu333 17

grzechu333

Użytkownik
podsumowujac bezpieczne jest wypłacanie bezpośrednie na konto przez trustly czy nie, miał ktos tutaj przypadek że zawitali do Niego Panowie z US albo przysłali jakies pismo, etc?
 
klaro 17

klaro

Użytkownik
A jak wygląda sprawa z wypłatą na inne konto? tzn jak wypłacę kasę na konto do powiedzmy kolegi, jego numer konta jego dane,ale przy wypłacie w Unibet wpisze że to ja jestem jego właścicielem konta a nie on. Bo rozumiem że jak wypłacam z konta Jana Kowalskiego na konto Piotra Nowaka to raczej tego nie wypłacę? wie ktoś coś, wypowie się ktoś?
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
[TheNormalOne napisał:
, post: 6490643, member: 144206]Witam Panowie i Panie powiedzcie czy wplaty i wyplaty przez Trustly sa calkowicie bezpieczne do i z tego buka ? Zeby to sie nasz kochany US niebprzyczepil ?
A można wypłacić przez Trustly! U mnie widnieje tylko na konto bankowe.
 
Do góry Bottom