>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Najlepszy bukmacher internetowy

al_capone 29K

al_capone

Gangster
papuga 6

papuga

Użytkownik
Ja osobiście sobie teraz najbardziej cenie OhmBet, zero problemów z wypłatami, kursy przyzwoite, brak jakichkolwiek limitow jak narazie. Ocena na SBR była bodajże C, więc taka sama wiarygodnośc jak Smarkets.
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
KakaoweOczko nie rozumiem Cie z jedej strony naparzasz na polskie buki i cala ustawe hazardowa a tu tak jak by polecasz LVBet troche to dziwne albo dzis troszke za duzo %%% i to dlatego albo twojbtok rozumowania nie jest do konca zrozumialy zdecyduj sie.... albo ustawa jest beee (bo jest ) i wtedy kazy polski buk dopuki doputy robi walki z anulowaniem zakladow albo jest wszyatko ok i pokecasz jakiegos bo sam tam grasz. Moim zdaniem innej opcji nie ma
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
[TheNormalOne napisał:
;6492214]albo ustawa jest beee (bo jest ) i wtedy kazy polski buk dopuki doputy robi walki z anulowaniem zakladow albo jest wszyatko ok i pokecasz jakiegos bo sam tam grasz. Moim zdaniem innej opcji nie ma
A moim zdaniem jest, a najlepszym przykładem jest założony niedawno temat odnośnie polskich bukmacherów, na który Ci odpowiadałem: https://forum.bukmacherskie.com/f40/najlepszy-legalny-bukmacher-to-147567.html
Sam twierdzisz, że ustawa jest beee, ale sam też chcesz wrócić po przerwie i u któregoś pograć za rekreacyjne stawki. Co pozwala Ci myśleć, że kolega gra tylko grubo u polskich buków, jednocześnie krytykując ustawę? Mi też się ustawa nie podoba, ale grać lubię, dużo lepiej ogląda mi się mecze, kiedy na nie coś postawię i sam mam wyrobione zdanie o bukmacherach, które opisywałem w ww. temacie. Inna sprawa, gdyby kolega promował tak STS, który lobbował najbardziej jeśli chodzi o tę ustawę i ich jakość usług jest żenująca. Wtedy by można powiedzieć, że sensu za bardzo wypowiedź nie miała. On nie, on poleca lvbet i już abstrahując od prywatnych upodobań dotyczących różnych bukmacherów akurat lvbet jako jedyny polski bukmacher optował za podatkiem GGR (był gdzieś wrzucany kiedyś link na forum, jak znajdę, to podam).
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Moim zdaniem zdecydowanie najlepszym polskim bukmacherem jest etoto bo ma super kursy i bardzo fajną ofertę, niezwykle szeroką np strzelcy bramek, poszczególny zawodnicy euroligi, nba. Niestety limity są niskie i często typy idą do wyceny tradera, ale często akceptują. Zazdroszczę tym co mają kolekturę etoto w swoim mieście.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
G 0

grzesiek321

Użytkownik
Koledzy gram na unibecie mam ugrane cos ponad 6 tys . Chciałbym to wyplacic . Prosba do tych ktorzy maja jakis sposob na wyplate bezpieczna nie na przelew do polskiego banku bo to w gre nie wchodzi . Czekam na jakies propozycje rady jak nie to 6 tys w dupe pojdzie;/
 
B 320

bjr-hrs

Użytkownik
Jak dla mnie tylko sts , dobre kursy oferta w miarę bogata , warte podkreślenia bardzo szybkie wplaty/wyplaty oraz szybko działająca aplikacja mobilna
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
U jakiego legalnego bukmachera najlepiej grać NBA? Chodzi mi głównie o typy na zbiórki i asysyty
 
alonsogj 5

alonsogj

Użytkownik
Odkąd jest podatek to z legalnych do tej pory korzystałem z STS, Fortuna, Totolotek i forBET. STS wypada z tej grupy najgorzej moim zdaniem, ich strona zbyt często pada w godzinach szczytu, tragedia. Fortuna ma chyba najlepsze kursy, forBET był jeszcze jakiś czas temu fajny ale wycofali promocje na brak naliczania podatku.
 
Do góry Bottom