>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Krajowe puchary 2017/2018

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
W tym temacie dodajemy swoje typy, analizy oraz przemyślenia dotyczące spotkań wszelkiego typu pucharów krajowych, superpucharów i tego podobnych rozgrywek.
 
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
W temacie cisza więc coś wrzucimy, gdyż dzisiaj odbędą się ćwierćfinałowe spotkania mężczyzna na naszym krajowym podwórku.
Zacznę od spotkania w Kielcach gdzie Vive podejmuje Zagłębie Lubin.
Vive Kielce- Zagłębie Lubin
over 63,5 ✅✅✅ 82 bramki IZI
Kurs: 1,87
Marathonbet

Kielczanie co prawda wczoraj grali w Olsztynie, szybka podróż i dzisiaj dalszy odcinek maratonu. Jednak uważam że mają na tyle szeroki skład że nie powinni mieć dziś problemów z łatwym pokonaniem Zagłębia.
Zespoły spotykały się już w tym sezonie dwukrotnie i padały wyniki:
24.01.18 SL Zagłębie Lubin Vive Kielce 25 : 39
12.09.17 SL Vive Kielce Zagłębie Lubin 32 : 24

Pierwsze spotkanie mało miarodajne, bo to początek sezonu, w drugim co ciekaw Kielczanie pojechali do Lubina w 9 zawodników i praktycznie bez skrzydeł i koła władowali Zagłębiu 39 bramek. Dzisiaj w niemal pełnym składzie na własnym parkiecie zapewne pęknie granica 40 trafień. W tamtym spotkaniu Lubin zagrał tragicznie w ataku, popełniali masę błędów, osobiście liczyłem na niższą porażkę Zagłębia ale ogrom błędów w 1 połowie zniweczył wszystko.
Zagłębie w ostatnich miesiącach poprawiło grę w ataku, potrafili rzucić 27 bramek w Płocku co jest sporym osiągnięciem, jeśli dziś zbliżą się do tego wyniku to o typ jestem spokojny.
Ciekawe spotkania dzisiaj jeszcze w Zabrzu i Kaliszu, ale nie ma jeszcze kursów, jak coś się pojawi i będzie chwila to podzielę się swoimi przemyśleniami.​
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Apropo Pucharu Polski. Wisła Płock zaczyna być co raz bardziej żenująca. Teraz odpadli z Górnikiem, z którym będą najprawdopodobniej bić się w półfinale. Nie mogą tego naprawdę zrozumieć w Płocku, że bez inwestycji jak np. Bertus to robi w Vive to będą schodzić co raz to na niższy poziom? Teraz to już bardziej Zabrze i Puławy niż dążenie do poziomu Kielc. Oni mogą sobie pozwolić na dwa mecze pod rząd i wbijają prawie 100 bramek na przestrzeni 24 godzin spędzając 12 godzin w podróży. A Wisła? Grali wcześniej puchar ze Spójnią 3 dni po meczu w LM i zdychali. A co dopiero jakby mieli to grać dzień po dniu. Teraz też pytanie, czy to osoba Przybeckiego jest tu problemem?
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Myślę że za drobne warto coś pograć w kierunku Zabrzan, sprawa awansu definitywnie roztrzygnęła w pierwszym meczu(46:28). Dla Vive priorytet to sobota i pierwszy mecz z Psg. A dzisiejszy rewanż po prostu trzeba dograć i uniknąć kontuzji. Poza tym każda seria kiedyś się kończy i może w końcu po długim okresie Kielce znajdą pogromce na naszym podwórku. Jeśli Górnik wyjdzie z nastawieniem bij mistrza a Vive zagra na pół gwizdka to jest na to szansa.
Górnik 10,5
remis 18,5
Górnik +5,5 2,68
Myślę też o under 68,5 1,75 w pirwszym meczu zdecydowany over ale w rewanżu myślę że gościom niekoniecznie będzie zależało na szybkiej grze
Kursy z fortuny
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Myślę że za drobne warto coś pograć w kierunku Zabrzan, sprawa awansu definitywnie roztrzygnęła w pierwszym meczu(46:28). Dla Vive priorytet to sobota i pierwszy mecz z Psg. A dzisiejszy rewanż po prostu trzeba dograć i uniknąć kontuzji. Poza tym każda seria kiedyś się kończy i może w końcu po długim okresie Kielce znajdą pogromce na naszym podwórku. Jeśli Górnik wyjdzie z nastawieniem bij mistrza a Vive zagra na pół gwizdka to jest na to szansa.
Górnik 10,5
remis 18,5
Górnik +5,5 2,68
Myślę też o under 68,5 1,75 w pirwszym meczu zdecydowany over ale w rewanżu myślę że gościom niekoniecznie będzie zależało na szybkiej grze
Kursy z fortuny
Dobra chłopie, daj sobie siana. Dzisiaj Vive, gładko, szybko i overovo rozwali Górnika, który dostał -6 od Wisły Płock, która grała w osłabieniu i bez kilku zawodników z pierwszej szóstki.
Vive -8.5 @2.21 Fortuna
Górnik Under 28.5 bramki @3.0 Fortuna
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Parodia troche ???? pewnie zalezy im na obu trofeach ale granie dzien po dniu nie jest latwe . Jak myslisz warto dzis na nie stawiac o krajowy puchar?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom