>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4 Kolejka Championship

Status
Zamknięty.
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Burton - Birmingham 2-1 ⛔
LB under 2,5 1,55 Forbet

To już czwarta kolejka rozgrywek na zapleczu Angielskiej ekstraklasy.
Czwarta, a gospodarze na razie tylko z jednym punktem. Bilans bramkowy 1/7 oraz ostatnia pozycja w tabeli mówią same za siebie. Dodatkowo nie zagra dziś Boyce. Piłkarz pozyskany z Ross County. Strzelec 23 bramek i posiadacz 5 asyst w zeszłym sezonie.
Goście również chyba jeszcze się nie obudzili do końca po wakacjach.
Bilans spotkań 1/1/1 oraz bramek 2/2 również nie napawa optymizmem.
W zeszłym sezonie Birmingham przegrało z Burton dwa razy, za każdym razem po 2:0.
Oba zespoły zdają sobie sprawę że grają ze słabszym przeciwnikiem i przydało by się w końcu zainkasować 3pkt.
Myślałem nad 2DNB ale po zastanowieniu spróbuję pograć tu under bramkowy.
 
florek91 0

florek91

Użytkownik
ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat meczu Ipswich - Brentford?
Ipswich dobry początek, trzy mecze, trzy zwycięstwa. Brentford natomiast troszke gorzej bo tylko 1pkt na 9 możliwych, a kurs na gospodarzy w granicach 2,80. jeśli posiadacie jakieś info na temat tego meczu proszę o podzielenie się ????
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Hmm, też się nad tym zastanawiam. Ipswich perfekcyjny start, wg bukmacherów tylko w pierwszej kolejce byli faworytem (nawet w League Cup z Luton byli underdogiem), mimo to mają 4 zwycięstwa w 4 meczach!
Brentford zaś faworytem buków, prócz 1 kolejki, a oni nawet przeciwko AFC Wimbledon w League Cup się męczyli.
W chwili obecnej jedyne co przemawia za Brentford, to wartość drużyny wg Transfermarkt.com (wyższa od Tractor Boys). Innego wytłumaczenia nie widzę, bo forma na pewno nie.
Patrząc na staty z poprzednich meczy - o Ipswich pisałem w poprzedniej kolejce, Brentford zaś w każdym meczu blisko 60% posiadanie piłki i nawet 10 celnych strzałów w meczu. Bramki co prawda padają, lecz nie ma to przełożenia na punkty.
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Preston - Reading 2 3.58 ⛔

Jeśli miałbym szukać dobrego kursu w tej kolejce, to tutaj. Obie ekipy notują póki co ten sam rekord (1-1-1), LillyWhites szybko pożegnali się z pucharem Ligi, Reading spokojnie przeszli Gillingham.
To co zwróciło moją uwagę, to ostatni mecz na Madejski Stadium, gdzie gospodarze pokonali faworytów ligi Aston Villę, będąc stroną dominującą przez cały mecz. Mam nadzieję, że ten mecz da im kopa, poza tym patrząc na potencjał obu ekip, to bez wątpienia jest on po stronie Reading.

Dla mniej odważnych moim zdaniem też dobry kurs w okolicach 1.75 dla X2 lub Reading +0.5 ⛔
 
V 216

viewer12

Użytkownik
Ipswich z tylko jednym dostępnym CB; mecz z Brentford to jak dotąd będzie największy sprawdzian pod kątem zagrożenia ofensywnego ze strony rywala; może znów posypać się sporo bramek, BTS najbezpieczniejszy na ten mecz.
Od siebie proponuję:
Bristol City - Millwall 1; 1.95
Wolves - Cardiff 1DNB; 1.40
Sheffield United - Barnsley 1; 1.70
Ipswich - Brentford BTS 1.45
Sunderland - Leeds BTS 1.80
Fulham - Sheffield Wednesday BTS 1.65
 
B 19

bernabeusz

Użytkownik
Sheffield Utd-Barnsley 4,65 fortuna , Ewentualnie obie strzelą tez wyglada niezle ????

Druzyny zdaje sie o podobnym potencjale dzis sie spotkają . Sheffield nie zachwyca , Barnsley tez ,ale druzyna gospadarzy zdolala tylko strzelic 1 bramke w lidze , gdzie goscie z Barnsley oddaja wiele strzalow na bramke w kazdym spotkaniu. W domu ekipa gosci to bardzo ofensywna druzyna i strzela bramki , na wyjezdzie juz jest troche gorzej , ale jest to tzw ,, derby &#39;&#39; kluby maja do siebie rzut beretem i mysle ze kurs jest bardzo przesadzony na gosci .Stawiam po znakomitym kursie na gosci i zal nie sprobowac ! . Zobaczymy po meczu , poczatek spotkania o 13:15 polskiego czasu
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
QPR - Hull City
Dzisiaj QPR Hollowaya podejmie Hull City Slutskiego. QPR po trzech spotkaniach zgromadził 4pkt, zwyciężył z Reading, zremisował z Sheffieldem oraz zanotował porażkę z Norwich, w dzisiejszym spotkaniu wspomnianych szkoleniowiec będzie musiał sobie poradzić bez Pawła Wszołka, Sylli oraz Ngbakoto. Goście z Hull City w którym występuje Kamil Grosicki będą sobie musieli prawdopodobnie bez najlepszego strzelca Hernandeza. Oprócz wspomnianego gracza dzisiaj nie zobaczymy jeszcze Stewartam Evandro oraz Odubajo. Hull rozpoczęło sezon od remisu z Aston Villa, zwycięstwa z Burtonem oraz porażką z Wolves 3:2. Dzisiaj bukmacherzy dają znacznie większe szanse na zwycięstwo QPR natomiast moim zdaniem to goście z KC Stadium dzisiaj sprawią niespodziankę.
Zwycięstwo Hull City @@ 2,90 Forbet ⛔
over 2,5 gola @@ ✅
Inne typy z 4 Kolejki :
Nottingham - Boro 2 @@ 2,40 Forbet ⛔
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Na szybko bo na grilla się śpieszę ;]

Wolverhampton - Cardiff 1-2 ✅
BTS 1,95 Forbet

Oba zespoły nie mogły rozpocząć sezonu lepiej. Po 3 kolejkach po 9 punktów na koncie. Jedyna różnica to bilans bramkowy ponieważ w przypadku gospodarzy to 6:2 i gości 6:0. Myślę że pora już na pierwszego straconego gola ze strony Cardiff. Wilki na swoim terenie są z pewnością groźne i ciężko będzie stąd wywieźć komplet punktów jednak bramkowy remis według mnie jest bardzo prawdopodobny.

Nottingham - Middlesbrough 2-1 ⛔
Middlesbrough DNB 1,75 Forbet

Drużyna Nottingham również zaczęła sezon całkiem nieźle.
Zawodnikom The Reds udało się pokonać Millwall oraz Brentford po czym w ostatniej kolejce ulegli drużynie Barnsley. Dziś z pewnością nie ułatwią życia piłkarzom Boro i myślę że mogą jakieś punkty urwać.
Goście o oczko wyżej od rywala, zajmują czwartą pozycję.
Przegrać nie powinni jednak lepiej się zabezpieczyć.

Bristol - Millwall 0-0 ⛔
LB over 2,5 1,75

Bristol ma bilans spotkań 1/1/1 i bramek 5:6. Milwall 0/1/2 i 4:6.
Oba zespoły jak na razie tracą sporo bramek równocześnie też coś strzelając. Myślę że dziś podobnie jak w przypadku meczu Millwall - Ipswich który zakończył się wynikiem 3:4 możemy być świadkiem kilku bramek.
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Rzućcie okiem, koledzy, co się dzieje w Birmingham po porażce z Burton (wycinek z The Times Sports wrzuciłem jako załącznik do tego wpisu). ????
Ciekawe czy rzeczywiście szykuje się tam mała rewolucja...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom