>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

El. LE - IV Runda: Sheriff Tirapsol vs Legia Warszawa (24.08.2017) REWANŻE

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP

Pierwsze spotkanie to bramkowy remis 1:1, bliżej awansu gospodarze, ale trzeba walczyć nic innego się nie zrobi.
Rewanż za tydzień, jednak ciężko znaleźć powody do optymizmu.

Zapraszamy do dyskusji
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Szeryf - Legia 2
Gra Legii to dramat. Już nawet nie ma co kolejny raz przypominać, że odeszli kluczowi zawodnicy bo to nie jest usprawiedliwienie - w końcu nie oczekujemy udanych występów w LM tylko przejścia mistrza Mołdawii. Uważam, że Ci piłkarze którzy są obecnie, mogą grać lepiej. Uważam też, że im zależy, wbrew wielu opiniom. To widać, że im zależy, widać że chcą, niestety widać też nadmierną ostrożność i zachowawczość - co jest oznaką najprawdopodobniej niepewności. Za wszelką cenę chcą nie dać dupska i wychodzi odwrotnie do zamierzenia. Drużyna się nakręca jeszcze bardziej z każdym złym wynikiem. Potrzeba uderzyć w stół, pokrzyczeć, wylać jakieś tam żale i od nowa to co Magiera wprowadził po Hasim - najpierw celnie podać, potem zremisować i w końcu wygrać i coraz lepiej lepiej i lepiej - jakoś tak to szło.
Nie wiem dlaczego, ale wierzę, że to się w końcu uda wyprostować. Teren w Mołdawii nie jest gorący, nie jest trudny, szczególnej atmosfery nie będzie. Legia spokojnie może tam pojechać i wygrać mecz tylko potrzeba mocnych słów w szatni.
Proszę o dodanie kursu oraz bukmachera skąd był brany kurs / ibis
 
K 17

kris1804

Użytkownik
SSheriff Tirapsol vs Legia
Typ 1
Fortuna 3.65
Legia gra taką padake ze o awans będzie trudno mieli szanse u siebie wygrać po bezbarwnym meczu zremisowali zaledwie 1:1 bramka strzelona przez moldawskich piłkarzy stawia ich w uprzywilejowanej sytuacji .Legia bedzie posiadać przewage w polu i bedzie musiała grac otwarta piłke i czym blizej konca beda pewnie nerwowac sie przy bezbramkowym wyniku co nie bedzie ulatwialo im gry pewnie .Wystarczy szybka kontra piłkarzy moldawskich i zakoncza sie marzenia . Kurs na piłkarzy sherifa ponad 3 zl biore z pocalowaniem reki
Proszę o dodanie kursu oraz bukmachera skąd był brany kurs / ibis
 
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
Szeryf - Legia 2

Gra Legii to dramat...

Teren w Mołdawii nie jest gorący, nie jest trudny, szczególnej atmosfery nie będzie. Legia spokojnie może tam pojechać i wygrać mecz tylko potrzeba mocnych słów w szatni.

Proszę o dodanie kursu oraz bukmachera skąd był brany kurs / ibis
Trzymajmy się pierwszego zdania w tekście. Legia gra słabo a co najważniejsze to zupełny brak pomysłu na grę. Pomijam już fakt rozegrania końcówki rewanżu z Astaną kiedy to przy wyniku niekorzystnym i potrzebie strzelenia bramki wszyscy grają na aferę w pole karne czyli proste wrzutki licząc na fuksa w postaci strzału, rykoszetu, ręki lub faulu w polu karnym. Tak gola straciła niestety Arka w Danii lub też strzeliła Arka u siebie. A co robiła Legia? Legia myślała, że jest Barceloną lub Hiszpanią i grała tiki takę wszerz boiska. Co do końcowej części wypowiedzi to zapytam kolegę na jakiej podstawie tak twierdzi? Byłeś? Widziałeś? Poczułeś atmosferę? Skoro dla Legii teren w Niecieczy jest nieosiągalny do zdobycia to śmiem twierdzić, że teren w Mołdawii będzie zdecydowanie ciężej ogarnąć, zwłaszcza przy obecnej formie i brakach kadrowych. Ale oczywiście trzymamy za Legię bo szkoda byłoby odpaść już na tym etapie i to w dodatku z ekipami pokroju Astany i Sherifa.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Nie wiem dlaczego, ale wierzę, że to się w końcu uda wyprostować. Teren w Mołdawii nie jest gorący, nie jest trudny, szczególnej atmosfery nie będzie. Legia spokojnie może tam pojechać i wygrać mecz tylko potrzeba mocnych słów w szatni.
Czy Ty wiesz co piszesz? Teren w Mołdawii nie jest gorący? Tyraspol położony jest w Naddniestrzu. Jeżeli nie masz pojęcia co to za region w Europie to proponuję poczytać bo to nie temat polityczny bym miał Ciebie uświadamiać jakie &quot;przyjemności&quot; tam mogą spotkać Legionistów, a szczególnie ich kibiców.
Co do spraw czysto piłkarskich to uważam że obie drużyny mają takie same szanse by zagrać w fazie grupowej LE
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
No właśnie jestem dobrze zorientowany a swego dawnego czasu miałem okazję być. W sumie nie ma za czym tam jechać. Ekipa kibicowska Szeryfa to niska półka. Młyn mały, bez finezji. Liczebność - można przecież sprawdzić jaka to wierna siła.
Natomiast całkiem możliwe, że poza stadionem jacyś idioci będą cudować. Ale to chyba nie o tym mówimy?
 
R 0

remisy

Użytkownik
Na pewno będą bramki. Patrząc na to jak grał Sheriff u siebie w eliminacjach Ligi Mistrzów z Kukesi i Qarabag to wygląda na to, że Legia wyciągnie raz lub dwa razy piłkę z siatki. Nadzieją jest to, że 2-2 daje Legii awans. Jeśli Magiera ustawi zespół ofensywnie to może się udać. Przeciwko Kukesi Sheriff oddał 27 strzałów (w tym 13 w światło bramki) a przeciwko Qarabag 17 (10 w światło bramki). Tak więc zapowiada się strzelanie.
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Chłopy ja rozumiem zniesmaczenie, niechęć itd itp, ale bez przesady. Gra Mistrz Polski z Mistrzem MOŁDAWII. Nie róbmy jaj, że jesteśmy gorsi od Mołdawskiej piłki. Nie te progi, nie te budżety, nie Ci zawodnicy. Kurs @2.10 w Fortunie na Legię jest do brania i taka jest prawda. Co rzeczy, które się zwyczajnie nie dzieją. Oglądałem mecze Tiraspolu z Karabachem i zwyczajnie nie istnieli, to samo było we wcześniejszej rundzie, gdzie przesz;o dalej tylko dzięki temu, że rywale nie wykorzystali rzutu karnego. Legia to nie poziom LM, ale LE jak najbardziej i taki zespoł jak Sheriff zwyczajnie muszą ogrywać. I tutaj pytanie czy wymęczą 0:1, czy na spokojnie 0:3.
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Sheriff Tiraspol - Legia Warszawa
Typ: Awans Legii
Kurs: 1.55
Buk: Forbet

Rewanżowe spotkanie ostatniej rundy eliminacji Ligi Europy. Mimo tego jak źle prezentuje się do tej pory Legia Warszawa stawiam jutro na awans tego zespołu do rozgrywek głównych. Wynik 1:1 u siebie nie jest zły. Oczywiście patrząc przez pryzmat rywala z jakim grał stołeczny klub wynik ten jest dramatem ale z czysto matematycznego punktu widzenia przed wyjazdowym rewanżem nie jest źle. Legia musi strzelić bramkę żeby awansować - na pewno ruszy do ataku a gospodarze będą chcieli kontrować. Scenariusz tego spotkania wydaje się w tym aspekcie bardzo prosty. Za Legią przemawia silniejsza kadra, lepsza indywidualne umiejętności i co w mojej opinii wydaje się najważniejsze o wiele większe doświadczenie. Zazwyczaj to Polski zespół uzyskiwał dobry wynik w pierwszym meczu aby w rewanżu zostać skarconym przez bardziej doświadczony team. Tu rolę się odwrócą. Dodatkowo każdy kolejny mecz daje szansę nowym zawodnikom zgrania się z resztą drużyny. Plus Legia w końcu musi zagrać jakiś przyzwoity mecz - oby to było jutro ????

Wynik 0:0
Typ: ⛔
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Chłopy ja rozumiem zniesmaczenie, niechęć itd itp, ale bez przesady. Gra Mistrz Polski z Mistrzem MOŁDAWII. Nie róbmy jaj, że jesteśmy gorsi od Mołdawskiej piłki. Nie te progi, nie te budżety, nie Ci zawodnicy. Kurs @2.10 w Fortunie na Legię jest do brania i taka jest prawda.
No widzisz, trzeba jednak się pogodzić z takim stanem rzeczy i nie dziwię się, że mało tu na forum optymistów odnośnie jutrzejszego meczu. Dla przykładu, specjalnie dla Ciebie, poszperałem forum w poszukiwaniu tematu meczowego przed rewanżem Wisły Kraków z Karabachem w eliminacjach LE sprzed 7 lat. W pierwszym meczu u siebie Wisła przegrała 0:1, grając fatalnie, a i tak zobacz, ile było typów na Wisłę, że wygra, że strzeli powyżej 1,5 bramki (to akurat weszło, bo przegrała 2:3), że Karabach nie strzeli.
https://forum.bukmacherskie.com/f88/eliminacje-ligi-europejskiej-46306-11.html#post1752448
Nie ma co patrzeć przez pryzmat z kim gramy, bo mistrz Mołdawii, to na pewno wygra Legia ???? Nie mówię, że nie wygra, ale kwestia podejścia do tematu, właśnie takie lekceważenie przeciwnika może przynieść fatalne skutki. Poza tym należy pamiętać, że awans może Legia uzyskać po wysokim remisie, czy chociaż nawet 1:1 i dogrywce, więc tym bardziej bym się nie zapędzał w zwycięstwo w regulaminowym czasie.
Inna sprawa, jak się Karabach rozwinął od tamtego czasu, a dziś awansowali do fazy grupowej LM ????
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Chłopy ja rozumiem zniesmaczenie, niechęć itd itp, ale bez przesady. Gra Mistrz Polski z Mistrzem MOŁDAWII. Nie róbmy jaj, że jesteśmy gorsi od Mołdawskiej piłki. Nie te progi, nie te budżety, nie Ci zawodnicy. Kurs @2.10 w Fortunie na Legię jest do brania i taka jest prawda. Co rzeczy, które się zwyczajnie nie dzieją. Oglądałem mecze Tiraspolu z Karabachem i zwyczajnie nie istnieli, to samo było we wcześniejszej rundzie, gdzie przesz;o dalej tylko dzięki temu, że rywale nie wykorzystali rzutu karnego. Legia to nie poziom LM, ale LE jak najbardziej i taki zespoł jak Sheriff zwyczajnie muszą ogrywać. I tutaj pytanie czy wymęczą 0:1, czy na spokojnie 0:3.
Legia nie jest w stanie wygrać u siebie z mistrzem Mołdawii, by zapewnić sobie awans u siebie, by pojechać w spokoju w delegację. Jeden wielki wstyd i kompromitacja. W składzie nie ma zgrania i brakuje lidera. Na dodatek Guilherme z powodu kontuzji będzie pauzował przez dłuższy czas, a moim zdaniem to był jedyny zawodnik, który potrafił zrobić zryw i zbudować akcję.
Może jutro będą mieć dobry dzień albo rywale zagrają jeszcze gorzej od nich, ale fakty są takie, że obecnie Legia nic nie gra. Gdy stracili bramkę w pierwszym meczu to zachowywali się jak wystraszone kurczaki. Zero woli walki. Tiraspol w spotkaniu z Karabachem nie istniał to fakt, ale raziła nieskuteczność zawodników z Azerbejdżanu, a wyprowadzali oni masę akcji. Zawodziła skuteczność, a ten aspekt jest najważniejszy. Mimo wszystko z dużym zaangażowaniem ograli ekipę z Mołdawii. Legioniści są totalnie pasywni, a bez woli walki, grając chaotycznie miliard wrzutek w pole karne w nadziei, że któraś tego typu akcja zakończy się golem...Postawa godna amatorów.
Kto Twoim zdaniem będzie budował akcje i strzelał bramki? Jedna na sto wrzutek w pole karne może zakończy się golem, ale Legia zostawi zbyt dużo przestrzeni i coś straci. To jest pewne jak amen w pacierzu. Osobiście nie ruszam tego spotkania, ale liczę na to, że skompromitują się na całej linii przez co kierownictwo klubu zmieni politykę transferową i przestanie sprowadzać zagraniczny szrot.
 
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam. Jak patrze na Typy Dnia i ludzi grających na zespół ze Skandynawii a ich jedynym tłumaczeniem czemu ma Legia nie wygrać to ich słaby skład to mi ręce opadają. Dlaczego każdy z was ekscytuje się tylko słabą kadrą Legii a nie patrzy na skład Mariana ? Nie oszukujmy się ale napiszcie ilu zawodników Mariehamn zmieściłoby się w składzie Legii a ilu graczy Legii w składzie Suomi ? Obowiązkiem Legii jest to wygrać bo to będzie kompromitacja. Tak przy okazji jestem z Łodzi więc żaden kibic Legii ale musiałem zareagować bo niektórych analiz nie da się czytać..a wystarczy po prostu sprawdzić dokładnie kto gra w Mariehamn.
Dzień dobry..powyższy wpis (to tylko część) pisałem przy okazji meczu Mariana z Legią w Finlandii. Widzę że znowu zaczyna się pajacowanie odnośnie kolejnego występu Legii. Trzeba być naprawdę na niezłym haju gdy ma się jakieś małe pojęcie o piłce i oglądając przy okazji pierwszy mecz w Wawie żeby stawiać na wicemistrza Mołdawii. W tym spotkaniu w drużynie gości zapamiętałem tylko dwóch zawodników. Pierwszy to Badibanga a drugi to chyba Brazylijczyk Christiano. Przypominam również że goście w całym meczu oddali słownie jeden strzał w światło bramki (zakończony golem) i mieli problemy w ataku pozycyjnym żeby wyjść za swoją połówkę. Tak, zgadzam się że Legia w tym meczu zagrała piach ale dla mnie zlekceważyli rywala. O tym że dla Legii to ważne spotkanie świadczy fakt że w Płocku wyszli tylko 3 zawodnikami z podstawowego składu. Qarabag też się nie popisał w 1 spotkaniu u siebie z nimi remisując 0:0 a potem stuknął ich w Tiraspolu 2:1 gdzie Szeryfy strzeliły gola dopiero w 94 minucie i to z karnego. Reasumując Legia zaczyna grać dopiero gdy czuje presję. Lekko nie będzie ale piłkarsko to drużyna dwie półki wyżej od Szeryfa. Cud już się raz zdarzył ale zapewniam że cuda tak często się nie zdarzają. Mój typ to awans Legii.
Pzdr/Psycho
&lt;table&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr title=&quot;&quot;&gt;&lt;td class=&quot;current-result&quot; id=&quot;event_detail_current_result&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;tname-away logo-enable&quot; title=&quot;&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy, kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sheriff Tiraspol - Legia Warszawa
Typ: 1
Kurs: 3,84
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ja tutaj optymistą nie jestem. Może Legia wygra i awansuje ale to spotkanie będzie dla niej niesłychanie trudne i wolę iść w stronę gospodarzy, bo &quot;nasz&quot; zespół nie gra nic specjalnego. Jakby tego było mało wypadł Guilherme, który na ten moment prezentował się chyba najlepiej ze wszystkich graczy jeżeli chodzi o ofensywę Legi. Moulin i Mączyński kompletnie bez formy i środek mistrzów Polski prezentuje się bardzo blado. Jest trochę nadziei jeżeli chodzi o przód czyli Sadiku, Hamalainen czy Nagy mogą błysnąć ale oni tez potrzebują dobrych podać a nie wiem czy Moulin i Mączyński będą w stanie błysnąć jakiś dobrym prostopadłym podaniem. Legia nie radzi sobie z atakiem pozycyjnym a nie oszukujmy się ale Sheriff nie zaatakuje tylko skupi się przede wszystkim na obronie i będzie starał się kontrować. Wynik 1-1 z pierwszego meczu ich stawia w lepszej roli i oni będą sobie zdawać z tego sprawę, że to Legia jest faworytem i teoretycznie jest mocniejsza więc oddają pole gry cofając się na swoją połowę i czekając na kontry. Legia z kolei jak już napisałem słabo sobie radzi z atakiem pozycyjnym i w tym aspekcie nie widać u nich pomysłu. Ja myślę, że prędzej Sheriff strzeli coś po kontrze niż warszawski zespół po grze pozycyjnej ;)
⛔ 0-0
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Legia w wybitnej formie ostatnio nie jest i każdy to widzi, w trudną wyprawę na LM wybrali się nadzy a w chwili obecnej w decydującym starciu (tylko) o Ligę Europejską muszą odrabiać straty z mistrzem Mołdawii.W pierwszym meczu w Warszawie Legia była odrobinę lepsza, Sheriff jednak umiejętnie przeszkadzał Legii w konstruowaniu akcji no i wywieźli korzystny wynik strzelając gola w końcówce spotkania.
Co prawda Sheriff Tiraspol to nie jest ekipa której należy się obawiać na swoim stadionie, w el LM Sheriff zremisował w Karabachu natomiast u siebie poległ 1-2, no jednak obecny Karabach piłkarsko je naszego mistrza.Legie w tym meczu stać na awans, po prawdzie na takie mecze powinni jeździć jak na formalność, no jednak jak już wspomniałem forma Legii nie jest optymalna i musi się szarpać z mołdawskim zespołem.

mój typ na to spotkanie over 3,5 @3.95 unibet⛔
 
lucaspl 245

lucaspl

Użytkownik
Legia -1,5 rzutu rożnego @2,885 :minus: 4-5, chociaż po pierwszej połowie wydawało się, że bez problemu wejdzie, ech ta Legia...
1xbet
Widzę, że nikt wcześniej na ten temat nic nie napisał a jak dla mnie to super opcja. Jak wiadomo Legia jest bez formy ale drugi blamaż w tym sezonie w Europie po prostu nie przystoi. Legia powinna przycisnąć od początku i to oni będą siedzieć na połowie przeciwnika, a nie odwrotnie. Ciężko jednak może być o bramkę, bo napastnicy coś słabo w tym sezonie, szczególnie Sadiku. Myślę, że z czasem przewaga Legii będzie się powiększać a co za tym idzie pójdzie masa RR, coś jak w spotkaniu rewanżowym z Astaną (wiem, że wtedy grali u siebie ale też mieli nóż na gardle).
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Dziwne, że jeszcze nikt o tym nie wspomniał.

1 drużyna pow. 2,5 żółtych kartek 1.85 (STS) ✅✅✅

Ostatni mecz, który dzieli obie drużyny przed fazą grupową. Mecz &quot;o wszystko&quot;. Obie drużyny z szansą na awans. W delikatnie lepszej sytuacji jest drużyna gospodarzy, która strzeliła bramkę na wyjeździe i &quot;wystarczy&quot; jej wynik 0:0. Będzie o to trudno, ale od czegoś zacząć trzeba i myślę, że wyjdą nastawieni defensywnie na Legię i nie będą chcieli stracić bramki. Będzie dużo walki, nie będzie odpuszczania. Over spokojnie do pokrycia.

Edit. Ehhh.... chyba złą drużynę wybrałem...

Może jeszcze w drugiej nadrobią.

Edit2.

O Matko Boska Częstochowska... Ale mnie Flashscore zrobił w balona. Były tylko 2 żółte. Coś mnie tknęło, patrzę, a tu 3 żółte u gospodarzy! ???? :cool::grin:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom