>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

III Liga - Sezon [2017/2018]

Status
Zamknięty.
zikos 13,9K

zikos

Użytkownik
Grupa 1 3 ligii
Wikielec-Aleksandrów 2 2,0 2,5/10 efortuna 0-4 izzi bet
Na dzis polecam mecz pomiedzy Gks Wikielec a Sokół Aleksandrów Łódzki . Gks w swoich dwoch spotkaniach przegral nieznacznie , a druzyna gości odniosła 2 zwyciestwa z Tur Bielsk Podlaski 1-0 i Wartą Sieradz 2-1 . W druzynie z Sokoła jest kilku doswiadczonych graczy ktorzy powinni tez nieznacznie dzis przechylic zwyciestwo na swoją korzysc. Gks to wg mnie pierwsza druzyna do spadku . Jesli dzis wywalczą chocby punkt to bedzie dla nich ogromny sukces , ale do tego nie powinno dojsc i polecam ten mecz .
Grupa II 3 liga
Energetyk Gryfino-Kotwica Kołobrzeg x2 1,57 3,5/10 --- &gt; 2 3,05 1/10 0-1 izzi
Energetyk w pierwszym meczu nie zachwycil w prawdzie mieli kilka okazji do strzelenia gola to jednak ledwo co zremisowali z Unią solec 0-0 . Kotwica grala z Elaną gdzie goście wygrali 2-1 , ogladalem prawie caly mecz , gdyby wiecej szczescia mieli gospodarze mogli spokojnie zostawic jakies punkty u siebie w domu. Bramkarz Kotwicy odwalil babola roku gdzie praktycznie sam strzelil sobie bramke. Kotwica na prawde dobrze wygladala w tym meczu , mieli kilka dogodnych sytuacji do strzelenia gola ale zdolali strzelic tylko jedna bramke. Mysle ze moga wywiezc jakies punkty z Gryfina a moze nawet komplet....

Elana-Skolwin 1x 1,44 2/10 1-0 Znow po błedzie bramkarza Elana strzela w 88minucie
Tutaj gram ostrozne na gospodarzy. W pierwszym meczu pokazali ze mają charakter bo odrazu po straconym golu strzelili kolejny , mieli jeszcze 2-3 sytuacje do strzelenia gola m.in poprzeczka . W ekipie Elany bardzo mi sie podobał pomocnik Stefanowicz ktory mądrze rozdzielal piłki , Elana ma kilkunastu doswiadczonych graczy w skladzie , a ich napasnik Kraska wyglada na prawde niezle i powinnien cos ukuc tez w tym spotkaniu. Troche boje sie o obronie bo nieraz byli zagubieni ,ale spokojnie moga osiagnac dobry rezultat. Ekipa gosći Świt Skolwin tez niezle zaprezentowal sie w spotkaniu z GKS Przodkowo wygrywajac 3-2 ale jakies punkty powinny zostac w Toruniu....
Na sucho:
Kalisz -Środa 1x 1,64 1,5/10 0-0
Wda-Kp Starogard x2 1,64 1,5/10 4-3 w 91 minucie bramka dla Wdy...
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Orlęta Radzyń Podlaski - MKS Trzebinia-Siersza | 1 @1,55 sts
Trzebinia to dla według mnie podobny poziom piłkarski co Daleszyce, które zostało rozbite przez Orlęta 3-0. Myślę, że gospodarze nie zrobią żadnego klopsa i nie stracą w jakiś głupy sposób punktów.

Avia Świdnik - Spartakus Daleszyce | 1 @1,65 sts
W poprzednim sezonie Avia była czwartą najlepszą drużyną pod względem spotkań na własnym terenie. Zawodnicy ze Świdnika będą chcieli odkupić się za wpadkę w Jarosławiu, gdzie dostali trójeczkę (w tym brama z wolnego na ~35 metrze - było do obronienia). Czuję, że nie będzie to porywający mecz, ale wierzę że Avia sprezentuje pierwszy w tym sezonie komplet punktów swoim kibicom.

Ako: 2,55
W Radzyniu z tego co widzę gwiżdże debiutant, jak się nie zestresuje to myślę że będzie dobrze sędziował ten mecz. Ogólnie typy dobre, chyba pogram z Tobą i dołożę moje typy to nawet sensowne ako można wyłapać ????
 
zonu 635

zonu

Użytkownik
W Radzyniu z tego co widzę gwiżdże debiutant, jak się nie zestresuje to myślę że będzie dobrze sędziował ten mecz. Ogólnie typy dobre, chyba pogram z Tobą i dołożę moje typy to nawet sensowne ako można wyłapać ????
Wiesz co? Sam od rana myślę czy by nie zagrać Twoich i swoich typów w ako bo dobrze to razem wygląda ????
 
S 169

szmeru

Użytkownik
W Radzyniu z tego co widzę gwiżdże debiutant, jak się nie zestresuje to myślę że będzie dobrze sędziował ten mecz. Ogólnie typy dobre, chyba pogram z Tobą i dołożę moje typy to nawet sensowne ako można wyłapać ????
Dwa sezony temu sędziował już jako główny 12 spotkań w III lidze, wtedy to była jeszcze małopolsko-świętokrzyska. W ubiegłym sezonie 13 spotkań w IV lidze świętokrzyskiej, ogólnie sędziuje od 7 lat także nie ma tragedii ???? Prawdziwy debiutant jest w meczu Wólczanki z Sołą Oświęcim, nomen omen mój kolega bardzo zdolny sędzia młodego pokolenia ;)
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Pan Binkowski? Nawet nie wiem z jakiego województwa jest ale zgaduje że reprezentuje KS Lubelski ZPN lub KS Świętokrzyski ZPN. Jeżeli chodzi o sędziego meczu w Radzyniu, oby nie było sytuacji jak w meczu IV Ligi Podkarpackiej sezonu 2016/17 gdzie wysłano sędziego który już gwizdał w IV Lidze wcześniej ale teraz wrócił i był strasznie zestresowany. Powiem tak, raczej żadna z nazw raczej go nie zestresuje więc może będzie zdecydowanie sędziował. Ogólnie czekam na debiut sędziego ode mnie, chodzi o Mariusza Myszkę.
 
S 169

szmeru

Użytkownik
Pan Binkowski? Nawet nie wiem z jakiego województwa jest ale zgaduje że reprezentuje KS Lubelski ZPN lub KS Świętokrzyski ZPN.
Świętokrzyski ZPN jedzie na mecz z dwoma bardzo doświadczonymi asystentami także powinno być dobrze, a co do samego meczu Wólczanka wygląda solidnie i mimo, że Soła to bardzo doświadczony zespół w którym trzon zespołu Cygnar, Dynarek czy Drzymont jest ten sam od lat to zwłaszcza Cygnar, który był (jest) centralną postacią w drużynie i zdobywał nawet ponad 20 goli na sezon, nie gra już jak dawniej, lata lecą nieubłaganie i forma już nie ta. Po kursie 2.0 można spróbować na gospodarzy. Na podbitkę za 1.20 Widzew z Wartą Sieradz, kurs malutki ale przeciwnik słaby, może tylko liczyć na cuda w bramce Maćka Mielcarza dla którego będzie to powrót sentymentalny do Łodzi.
 
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
Pierwsza kolejka II grupy III ligi polskiej już za Nami. Start był obiecujący, bowiem oba podane przeze mnie typy okazały się trafione. Dzisiaj postaramy się kontynuować passe. Zaczynamy!​

⚽

Energetyk Gryfino - Kotwica Kołobrzeg 2 @ 3,00 forBET ✅ 0:1

Jestem zaskoczony tak wysokim kursem na Kotwicę Kołobrzeg. Spodziewałem się, że bukmacherzy ustawią to na poziomie około 2.00, a tutaj niespodzianka i aż 3.00! Żal tego nie pograć! Kotwica rozpoczęła sezon od porażki z Elaną Toruń. Kołobrzeżanie ulegli w tamtym meczu 1:2, choć wcale nie musieli przegrać. Kto wie jakby potoczyło się to spotkanie, gdyby nie koszmarny błąd bramkarza Kotwicy, który praktycznie sprezentował gola Elanie. Biało-niebiescy zdołali wyrównać, jednak Elana szybko odpowiedziała na tą bramkę i ostatecznie dowiozła ten wynik do końca. Trzeba powiedzieć, że mecz był bardzo otwarty i obie ekipy miały sporo klarownych szans do zdobycia bramki, jednak to goście z Torunia okazali się skuteczniejsi i zanotowali pierwsze 3 oczka w sezonie. Energetyk w mojej opinii jest jednym z głównych kandydatów do spadku z ligi. Beniaminek z Gryfina już w IV lidze nie prezentował niczego specjalnego. Po awansie nie wzmocnili jakoś mocno swojej kadry, więc sądzę, że poziom ich gry nie poszedł do góry. W pierwszym meczu Energetycy zremisowali w Solcu Kujawskim z innym beniaminkiem - Unią 0:0, co pokazuje, że ciężko im będzie w tej lidze. Stawiam tutaj zdecydowanie na Kotwicę i zastanawiam się kto i dlaczego tak ustawił kursy i postawił Energetyk w roli faworyta tego meczu. Piłkarze z Kołobrzegu mimo spadku z II ligi i znacznego osłabienia kadry nadal są co najmniej o klasę lepsi od Energii i porażka Kotwicy będzie dla mnie wielką niespodzianką. Dla mniej odważnych polecam granie X2 po też ładnym kursie - 1.6!

⚽


Górnik Konin - Unia Solec Kujawski 1 @ 2,15 forBET ⛔ 1:1

Unia Solec Kujawski w pierwszym meczu (tylko?) zremisowała z Energetykiem na własnym obiekcie 0:0. Wynik wskazuje na to, że ekipa z Solca nie jest zbyt mocna i raczej w tym sezonie powalczy o utrzymanie. Wnioskuję to po tym, że skoro nie potrafisz ograć u siebie słabej ekipy z Gryfina to raczej będziesz do bicia. W drugiej kolejce Unia jedzie do Konina i tam raczej będzie już pierwsza porażka. Górnik to zespół już doświadczony i ograny na III ligowych boiskach. W zeszłym sezonie ledwo się utrzymali, ale wydaje mi się że teraz będą silniejsi. Co prawda w pierwszym meczu przegrali ze Starogardem Gdańskim 0:1, jednak KP wydaje się, że może w tym sezonie troszkę namieszać. Górnik nie zagrał w tamtym meczu źle, zwłaszcza w pierwszej połowie, gdzie zdominowali zespół Starogardu i powinni wykorzystać co najmniej jedną ze swoich dogodnych okazji. W drugiej już chyba zabrakło mocy, bo KP ostro przycisnął i zepchnął Górników do defensywy, a ich napór skończył się golem na 1:0. Uważam jednak, że klub z Konina zdobędzie jutro swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie 2017/18. Grają u siebie, rywal jest słaby. Takie mecze trzeba wygrywać jeśli chce się uniknąć powtórki z poprzedniego sezonu i do ostatnich kolejek walczyć o utrzymanie.​
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Skrót meczu jest już na kanale iTV Wisła. Co do meczu, kurcze fajnie wyglądała gra Wisły, mądrze i widać że już zaczęło się coś kleić. Mokrzycki na duży plus i w obronie na duży plus także Wilk. Koczon bez błysku totalnie, tylko faule niepotrzebne. Mnie dziwiło jak trener Blawacki ściągał zawodników ciągnących ten zespół czyli Prędotę, Reimana, Koczona, on walczył o remis czy co? Ale trzeba jasno powiedzieć że pogoda i boisko sporo zrobiło. Jeżeli tak będą grać jak wczoraj to z Chełmianką też będą punkty.
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Widziałem skrót z kanału Chełmianki i powiem że fajnie grają nawet, tylko żeby nie stali się drugim Cosmosem Nowotaniec. Bo widzę że początek mają podobny jak Cosmos ????
 
zonu 635

zonu

Użytkownik
Po skrócie widzę, że zarówno jeden jak i drugi beniaminek na prawdę fajnie grają, wygląda to atrakcyjnie jak na III ligę. Nie wiem czy tylko ja to zauważyłem, ale takich dośrodkowań z wolnych to niektórzy zawodnicy z ekstraklasy powinni się uczyć od naszych III-ligowców, a nie co wolny to kosmos.
@edit
Avia rozwiązała umowę z dotychczasowym trenerem.
 
jozzy22 546,2K

jozzy22

Użytkownik
Widziałem skrót z kanału Chełmianki i powiem że fajnie grają nawet, tylko żeby nie stali się drugim Cosmosem Nowotaniec. Bo widzę że początek mają podobny jak Cosmos ????
Powtórki nie będzie możesz mi wierzyć
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Po skrócie widzę, że zarówno jeden jak i drugi beniaminek na prawdę fajnie grają, wygląda to atrakcyjnie jak na III ligę. Nie wiem czy tylko ja to zauważyłem, ale takich dośrodkowań z wolnych to niektórzy zawodnicy z ekstraklasy powinni się uczyć od naszych III-ligowców, a nie co wolny to kosmos.

@edit
Avia rozwiązała umowę z dotychczasowym trenerem.
Podobno był/jest temat Sawy. Fajnym pomysłem mógłby być Szydełko.
 
davidu65 0

davidu65

Użytkownik
Witam!​
Dzisiaj po przejrzeniu meczy w naszej rodzimej III lidze zauważyłem jeden typ wg mnie warty gry

Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Legia II pokazała w dwóch ostatnich meczach, że będą w tym sezonie walczyć o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Dwie wysokie wygrane, bilans bramkowy 10:1 na pewno świadczą o potencjale tej drużyny która zazwyczaj zostaje wzmocniona zawodnikami z pierwszej drużyny.

Vicotria Sulejówek 1:5 Legia II Warszawa
Legia II Warszawa 5:0 Sokół Ostróda​
O ile Victora to beniaminek i wysoka wygrana pewnie nikogo nie dziwi (jednak potrafili wygrać 2:1 z Widzewem na inaugurację), to równie wysoka wygrana z Sokołem już pokazuje, że w Warszawie każdej drużynie będzie mega ciężko.

Co do drużyny Świtu bilans po trzech spotkaniach 1-1-1, remis u siebie z beniaminkiem Wartą Sieradz, przegrana na wyjeździe z Widzewem i zwycięstwo u siebie z MKS Ełk. Nie wyobrażam sobie, żeby byli w stanie zagrać na takim poziomie jak Legia II w ostatnich dwóch meczach.

Do tego kurs w LVBet :eek: - 1,59 dla porównania kursy z innych buków:
fortuna - 1,40
forbet - 1,28
totolotek - 1,35​

Jak dla mnie czysta 1 po takim kursie do dubla piękna sprawa.
Osobiście dorzucam wygraną Widzewa, jednak kieruje się sercem, a nie rozumem :p

Legia II Warszawa 2:0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1,59 ✅✅✅
Widzew też ✅✅✅
 
zikos 13,9K

zikos

Użytkownik
Nie lubie grac niskich kursów w 3 lidze , czego przykladem byla ostatnia kolejka typerów ktorzy tu tez obstawiają tą ligę .Dzis jednak bety wygladają solidnie i pokusze sie jednak zagrac ????

Skowlin-Gryfino 1 1,5 3/10 fortuna 4-1

Świt ma w skladzie na prawde solidnych grajków gdzie wygrali juz jeden mecz u siebie z Przodkowem 3-2 . W ostatnim meczu ulegli Elanie bardzo pechowo ,bo w pierwszej połowie mogli strzelic 2 gole. W drugiej to sie zemscilo po bledzie bramkarza ze Skowlina , Elana strzelila bramke i wygrala. Gryfino jak narazie nic ciekawe nie pokazuje, kolega pisal wyzej ze raczej to zespoł do spadku... W pierwszym meczu zremisowali 0-0 ,a w nastepnym ulegli 1-0 u siebie Kotwicy . Mysle ze bet wart gry i gospodarze powinni strzelic o jedną bramke wiecej od gosci.
&#39;
Kalisz-Jarota 1 1,6 2/10 2-1 w 94 z karnego ???? na farcie
Ekipa z Kalisza na prawde fajnie sie prezentuje , maja kilku doswiadczonych graczy i w tej lidze powinni troche poszarpac. Ostatni mecz zremisowali 0-0 z Polonią Srodą gdzie w pierwszej połowie przewazali . Jarota zaś uległa ostatnio Pogoni II Szczecin 2-0 , dzis znowu bedzie im ciezko o punkty w Kaliszu i mysle ze 3 oczka zostaną u gospodarzy !
KP STAROGARD -CENTRA 1 1,6 1,5/10 0-1
Druzyna gospodarzy w ostatnim meczu uległa tylko 4-3 Wdzie Swiecie , gdzie bramke stracili w 93 minucie . Dodam ze Kp przegrywalo juz 3-1 jednak zdolali sie podniec i w 85 minucie juz bylo 3-3 . Widac to druzyna z charakterem i nie jeden zespół bedzie mial ciezko z tą ekipą. Centra zaś uległa 3-1 u siebie zespołowi z Pelpina , gdzie zagrala z tego co czytalem piach . Dzis pewnie powalczą , ale sądze ze 3 punkty zainkasuje druzyna z nad morza.
Unia Solec -Wda Świecie 2 2,15 1,5/10 3-5 izzi
Solec ostatnio zremisował na wyjezdzie z Górnikiem Konin 1-1 ,ale nie byl jakis to porywajacy mecz. W ekipie Solca nie wyglada to ciekawe , jednak nie wiem jak to bedzie dzis z pogoda w kuj-pom ,bo podobno mają byc burze ! , a to nie ulatwi gry !Wda zaczepla wysmienicie wygrywaja 2 pierwsze mecze , dzis powinna minimalnie wygrac , ale sie okaze po meczu .
Na deser zostawilem sobie 3 lige warm-maz
Gks Wikielec -Pelikan Łowicz 2 4,1 lvbet 3/10 w innych bukach 1,6 na Pelikan 2-0 ale grali piach...
Tak jak pisalem druzyna z Wikielca nic ciekawego nie prezentuje , przegrali z Drwęcą na poczatek sezonu gdzie ten zespoł kompletowal sklad na ostatnią chwile... ulegli tez ekipie z Bielska Podlaskiego 2-1 i ostatnią 4-0 z Sokółem Aleksandrow u siebie. Gracze z Łowicza slabo zaczeli sezon ,ale ostatnio juz pokazali ze potrafią wygrywac i zrobili to w dobrym stylu wygrywając 6-1 wlasnie z druzyną z Bielska. Dzis sądze ze nie bedzie jakis to porywający mecz ale druzyna z Łowicza powinna zainkasowac punkty.
 
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
Dzisiaj ponownie gra moja ulubiona grupa II polskiej III ligi, więc należałoby coś pograć. Ostatnie kolejka na w pół udana. Zawiódł Górnik Konin, który nie poradził sobie u siebie z Solcem Kujawskim. Widocznie przeceniłem możliwości Górników. Dzisiaj zagramy tak:

⚽

Świt Skolwin - Energetyk Gryfino 1 @ 1,60 forBET ✅ 4:1

Ponownie gram przeciwko Energetykowi. Tak jak wspomniałem w poprzedniej analizie, zespół z Gryfina jest dla mnie jednym z głównych faworytów do spadku i po dwóch pierwszych kolejkach nic się nie zmieniło. Co prawda w ostatnim meczu ulegli Kotwicy tylko 0:1, choć przewidywałem wyższą porażkę, ale piłkarze z Kołobrzegu nie są też w najlepszej dyspozycji na starcie ligi. Dziś Energetyk jedzie do Szczecina na mecz ze Świtem. Świt po ograniu Przodkowa, pechowo przegrał w Toruniu, gdzie spokojnie powinien wywieźć co najmniej remis, bo nie zagrali wcale gorzej od Elany. Właściwie Świtowcy przegrali tam na własne życzenie. Najpierw nie wykorzystali swoich genialnych okazji, a w końcówce meczu bramkarz Matłoka do spółki z Nwaogu sprezentowali gola Elanie. Wracając jednak do dzisiejszego starcia. Można powiedzieć, że obie ekipy znają się jak łyse konie. Często grywają ze sobą w sparingach przed sezonem, zawodnicy obu drużyn znają swoich rywali i wiedzą na co ich stać. Dlaczego więc stawiam na Świt? Ekipa Ozgi ma więcej jakości. W drużynie tej jest o wiele silniejsza kadra i ciężko jest się z tym nie zgodzić. Przykład? Konrad Prawucki, który jeszcze 2 sezony temu był graczem Świtu, gdy zespół ze Skolwina awansował do III ligi po jednej rundzie pożegnał się z zespołem, ponieważ uznano, że przegrywa rywalizację z pozostałymi graczami, a w Energetyku jest podstawowym napastnikiem. Ponadto wydaje się, że dziś Świt w końcu zagra bez kombinowania, składem zbliżonym do najmocniejszego. W poprzednich kolejkach nie można było tego powiedzieć. Gram na Świt, choć moim zdaniem kursy są nieco zaniżone, jednak wierzę w wygraną ekipy Ozgi. Jeżeli Świt chce namieszać w czołówce, takie mecze trzeba wygrywać!

⚽

Bałtyk Gdynia - GKS Przodkowo 1 @ 1,45 forBET ✅ 5:0


Bałtyk strasznie zaimponował mi wygraną w Poznaniu z Lechem II, aż 5:0! Nie wiem na ile słabszy w porównaniu z ubiegłym sezonem jest Lech, ale mimo wszystko taki wynik robi wrażenie. Porażka z I kolejce z KKS Kalisz 2:3 była dla mnie trochę myląca, bo nie spodziewałem się, że Kadłuby u siebie przegrają, jednak Kalisz może być w tych rozgrywkach bardzo mocny, a Bałtyk mimo to walczył. Dziś do Gdynii przyjeżdża GKS Przodkowo, czyli jak pisałem wcześniej, zespół zupełnie nowy w porównaniu z poprzednim sezonem. Widziałem ich grę w meczu ze Świtem i niczego specjalnego nie pokazali. Największe zagrożenie stwarzali po stałych fragmentach gry i sporadycznych kontrach, co przy przeciętnej wtedy pierwszej połowie gry Świtu wystarczyło. Dziś będzie dużo trudniej. Po pierwsze trenerem Bałtyku jest obecnie były szkoleniowiec GKS, po drugie Bałtyk wyciągnął z Przodkowa kilku mocnych grajków m.in Szur, Duszkiewicz czy Kostuch. Oprócz tego pozyskano Dudę z Elbląda, czy Bartlewskiego z Kotwicy. Takie transfery mogą robić wrażenie. Na ich tle wzmocnienia GKS-u wyglądają mizernie. Szczerze mówiąc to nie wyobrażam sobie dzisiaj innego wyniku niż wygrana Bałtyku, który po 5:0 w Poznaniu pokazał, że jest bardzo mocny. GKS pewnie skupi się na obronie, a pierwszy gol dla Gdynian zburzy ich koncepcję, co spowoduje zmianę stylu gry na bardziej otwarty i może skończyć się jak w Skolwinie.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom