>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1. kolejka La Liga [18.08 - 21.08.2017r.]

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP



ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W
ForBET!
ForBET - bonus 100% do 600zł!

Nowy sezon czas zacząć! Pierwsza kolejka przed nami za nieco ponad 10 dni wraca La Liga. W tym roku Real, Barcelona, a może jakiś czarny koń?
Zachęcam do dyskusji na temat spotkań 1 kolejki, a do tego tematu:

https://forum.bukmacherskie.com/f26/dyskusje-o-la-liga-sezon-17-18-newsy-transfery-zaklady-dlugoterminowe-145980-3.html

do dyskusji, kto w tym sezonie spadnie, a kto będzie mistrzem.

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Witam i zapraszam powoli do dyskusji.
Mecze zaczną się już jutro (piątek 20:15, 18/08/17), a inauguracja odbędzie się na boisku Leganes, którzy podejmą Deportivo Alaves. Dwie godziny później na Mestalla, miejscowa Valencia rozegra spotkanie z Las Palmas i powinien być to dużo ciekawszy mecz.

Leganes - Alaves
Na pewno biorąc pod uwagę okienko transferowe to lepiej wyszli na tym Ogóry (Leganes), którzy raczej ustabilizowali skład z zeszłego sezonu. Kilku przyszło, kilku odeszło, ale trzon został. Goście prócz straty trenera to chyba są najbardziej stłamszeni przez letnie okno transferowe. Oczywiście spora zasługa tego, że było mnóstwo wypożyczeń i lepsi po prostu odeszli:
Kiko Femenia, Feddal, Mendez, Theo, Deyverson, Camarasa, Sobrino, Llorente.
Atak mało ciekawy, więc jedyną ich bronią będzie szczelna defensywa i gra z kontry. Gospodarze mają kilku fajnych zawodników, ale martwi mnie, że to może być dla nich ciężki mecz. Przed sezonem zagrali towarzysko, po którym padł rezultat 1:1. Leganes oglądałem ostatnio podczas próby generalnej i jestem niemiło zaskoczony. Zagrali z Atletico, a właściwie było tam tylko 5-6 wartościowych graczy Rojiblancos, którzy dzień wcześniej grali podstawą z Getafe 0-0. Ten mecz przegrali 0-1, choć mieli parę dogodnych sytuacji, to trzeba pamiętać, że było dużo młodzieży z zespołu Simeone.
Dla mnie nic innego niż jakiś under.
0-0hT @2.35uni ⛔
VCF - UD Las Palmas
o2.5 @1.68 uni ⛔
BTS@ 1.60 uni ⛔

Ten mecz jak już wspomniałem może być bardzo ciekawy. Liczę na ofensywny futbol z obu stron, bo zespoły mają świetne predyspozycje do ataku. U gospodarzy nowy trener, ale kadra jeszcze w lekkiej rozsypce. Nie wiadomo co z obroną, bowiem odejść na dniach miał Garay, a ostatnio przyszedł Gabriel z Arsenalu, po nie udanej transakcji w sprawie Murillo. Gospodarze będą cierpieć z tyłu, a gościem mogą im narobić problemów, gdyż mają solidnych piłkarzy jak Vitolo, Viera, Calleri. Ale też odczuwalny może być brak Roque Mesy, który harował w środku pola. Oglądałem parę sparingów obu drużyn i sądzę, że warto pograć na overy.
---
FC Barcelona - Real Betis
Real Betis x2@6
Real Betis +2.5 @1.58 uni

Brak Neymara to już przeszłość, która jednak jest problemem, bo nie ma zastępców. Do tego wypada Suarez na miesiąc i ciekawe co pokaże drużyna bez dwóch cracków. Jeżeli Betis dobrze pokryje Messiego to może być już 1 wpadka Barcy w lidze. Tym bardziej, że goście są niewygodnym rywalem, a dodatkowo poczynili dobre ruchy transferowe. Może więcej potem, ale +2.5 na Betis to można brać mocniej IMO.


Proszę o opinię i analizę innych typerów.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Real Betis strzeli gola
1.90
Bwin
⛔

Neymar sprzedany za rekordową sumę... Ale co z tego skoro zarząd nie potrafi wzmocnić pierwszego składu. Przyszedł marny Paulinho za 40 mln! ???? Śmiać mi się chciało jak to czytałem. Matuidi, który go zjada przyszedł do Juventusu za 20 mln i takich przykładów można być podać jeszcze kilka, ale po co, skoro i tak ośmieszyli się bardzo. Skończyła się pewna era i nie ma komu grać. Trochę sytuacja podobna do tej z Milanu, który trzymał swoje gwiazdy, nie odmładzał składu i przyszły lata posuchy.
Sprzedaż Neymara to już przeszłość... Barca do tego meczu przystąpi bez Sureza, który zmaga się z kontuzją czyli zostaje sam Messi. Iniesta pod znakiem zapytania, ale to już nie ten sam piłkarz. Pomoc wygląda słabo, a nawet bardzo słabo. Obrona jakoś specjalnie się nie wyróżnia i ten marny niemiecki bramkarz.
Z takimi problemami z jakimi zmaga się obecnie Duma Katalonii Betis może powalczyć nawet o zwycięstwo.
 
kriss_7 290

kriss_7

Użytkownik
Deportivo La Coruna - Real Madryt Handi -1 (1,75) czysta 2 (1,3)

W moim odczuciu trochę promocja. Takie kursy tylko dlatego, że Ronaldo jest poza składem? Wydaje mi się trochę przesadne, Real w gazie. Modric, ta 10 mu bardzo mocno służy, co ten chłopak gra. Tylko pozazdrościć królewskim takiego grajka, drużyna mocno podbudowana pokonaniem Barcelony. Ogólnie polecam do ako ten bet.

Barcelona - Betis Sewilla 1 (1,20)

Łatwo zauważyć dużo betów przeciwko Barcelonie, jednak moim zdaniem nic innego nie wydarzy się tu niż wygrana drużyny Messiego, dużo racji jest w tym co napisał kolega wyżej - goście mocno się wzmocnili w okienku transferowym, mimo wszystko uważam, że złość za superpuchar jest w graczach dumy Katalonii tak wielka, że mimo kontuzji gryzonia, Hiszpana i sprzedaży Neymara, poradzą sobie z przyjezdnymi.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
A co Ty sądzisz o tych typach oprócz tego, że wydają się pewne? Masz jakieś inne spostrzeżenia oprócz granie na większe firmy? Rozpocznij dyskusje, a potem ktoś na pewno do niej dołączy. Pamiętaj też, że to inauguracja rozgrywek i tak naprawdę nie wiemy jeszcze kto odpali.
 
kriss_7 290

kriss_7

Użytkownik
Co myślicie o zagraniu:
Girona-Atletico 2 @1.43
Sevilla-Espanyol 1 @1.65
Deportivo-Real(-1) 2 @1.80

Ako: @4.25 Fortuna
Wydaje się dosyć pewne.
Sevilla pewna? Pierwszy mecz w sezonie, w środę tez grali swoje mecze, początek sezonu nie wiadomo jak stoją kondycyjnie. Uważałbym na ten bet
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 22:15
Spotkanie Valencia-Las Palmas
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs 3.20
Buk Sportingbull
Analiza: Na dziś wybrałem spotkanie z Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Valencii na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Las Palmas. Gospodarze jak i goście w poprzednim sezonie zasłynęli z gry do przodu, szczególnie w meczach tych drugich padało mnóstwo bramek,. natomiast w ostatnich 3 sezonach gdy grały ze sobą te ekipy to padło łącznie 13 goli, myślę że tutaj pomimo tego że gospodarze z Valencii są faworytem do zdobycia kompletu punktów, to goście ze swoimi groźnymi kontrami powinni sie odgryzać i jakiegoś gola powinni zdobyć, tym bardziej iż patrząc na ich mecze sparingowe to drużyna z Las Palmas jest na prawdę w wysokiej dyspozycij , nie przegrała ani jednego z 7 rozegranych sparingów zanotowała 5 zwycięstw oraz 2 podziały punktów. Valencia natomiast również w 7 rozegranych meczach sparingowych zanotowała 5 wygranych oraz 2 porażki. Myślę że będzie to bardzo ciekawe spotkanie w którym powinniśmy zobaczyć kilka bramek , bowiem te ekipy raczej skoncentrują się na grze do przodu, aniżeli na bronieniu swojej strefy obronnej, dlatego stawiam na wynik 3:1 dla zespołu Valencii.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Vidal - mam podobne myśli co under 2.5 w pierwszym dzisiejszym spotkaniu. Alaves w poprzednim sezonie słynęło z dobrej gry w defensywie, a w ich spotkaniach padało często mało bramek.
Valencia - Las Palmas - pierwsza myśl jaka była, to over 2.5 gola!. Jednak po dłuższym zastanowieniu się, gram zwycięstwo Nietoperzy.

22:15 Valencia - Las Palmas
Typ: 1
Kurs: 1.80
buk: Fortuna
Wynik: 1:0 ✅

W końcu startujemy z La Liga co tak naprawdę brakowało przynajmniej mi.
Zacznijmy od tego, że Valencii w końcu postawiono na trenera z pierwszego zdarzenia, doświadczonego, znającego ligę. Mowa tu o Marcelino, który wcześniej prowadził min. Villarreal oraz Sevillę. W tym trenerze pokładane są duże nadzieje, a sam Marcelino dokonał już kilka decyzji min. wyrzucając ze składu nie potrzebnych graczy. Klub wykupił z Juventusu dwóch graczy: Simone Zazę i bramkarza Neto. Niestety z klubu odszedł Diego Alvesa, który był ostoją tej drużyny. Marcelino słynie z bardzo dobrej gry defensywnej, a z tym w poprzednim sezonie Valencia miała spory problem. Na pewno Atak Zaza, Rodrigo czy Mina przyniosą oczekiwane efekty w ofensywie. Co słychać u gości. Las Palmas w letnim okienku transferowym zarówno trenera jak i kilku podstawowych graczy, mowa tu o odejściu Jese i Kevin-Prince Boateng. Las Palmas jednak w poprzednim sezonie spisywał się nie nagannie, jak na przeciętną drużynę La Liga. Ich bolączką na pewno była gra na wyjazdach, gdzie notowali fatalną serię bez zwycięstwa. Teraz w klubie nowy trener na pewno będzie korzystał z Vitolo oraz Halilovića, który miał być drugim Modrićem. Czego można spodziewać się po ekipie gości?. Tak na prawdę za dużo nie wiemy o ich trenerze Manolo Marquezie, który dotąd prowadził słabsze kluby. Pierwsze kolejki to wielka nie wiadoma, ale pomimo tego idę dziś w zwycięstwo Valencii, która w końcu przyszła po rozum do głowy. Zatrudnienie Marcelino wyjdzie im tylko na dobre. W dodatku dość niezły skład i zdolna młodzież pozwoli im powalczyć o miejsca 4-7, bo liczę, że taki cel właśnie wybrali włodarze Valencii na początek. Do boju Nietoperze, czas przywrócić dawny blask tej ekipie!
Kadra Valencii i Las Palmas
Decyzją trenera Marcelino powołań nie otrzymali: Abdennour, Nando, Vinicius i Robert. Kontuzje uniemożliwiają występ Montoyi i Naniego.
Bramkarze: Neto, Jaume;
Obrońcy: Garay, Lato, Cancelo, Nacho Vidal, Vezo, Javi Jiménez, GayĂ*;
Pomocnicy: Carlos Soler, Parejo, Maksimovic, Medrán, Orellana, Nacho Gil;
Napastnicy: Santi Mina, Rodrigo, Zaza.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie jestem przekonany do grania przeciw Barcelonie... Jeszcze nie teraz... Zespół w rozsypce mentalnej, ale będzie mega mobilizacja na Betis. Dodatkowo po ostatnim zamachu będzie ogromna wola zwycięstwa. Najważniejszy jednak argument to H2H. U siebie Barcelona przeważnie wygrywała z Betis Sevilla i to wysoko. Z tą formą to się będzie opłacało grać przeciw Barcelonie, ale na wyjazdach i nie w 1 kolejce i nie po przegranej w Superpucharze i nie w aktualnej sytuacji społecznej. Nie wiem czy jeszcze coś tu zagram, ale jak bym grał to jakieś AH:-2 na Barcelonę.
edit: 20.08 19:28
Ostatecznie pograłem na Barcę:
FC Barcelona vs Real Betis - Barcelona AH:-2 kurs: 1,85 (podatek 12%) buk: LVBET ZWROT
FC Barcelona vs Real Betis - Barcelona AH:-2,5 kurs: 2,25 (podatek 12%) buk: LVBET ⛔
 
T 33

trm

Użytkownik
Dodatkowo po ostatnim zamachu będzie ogromna wola zwycięstwa.
Po śmierci Vilanovy zremisowali 2-2 z jakimiś leszczami na Camp Nou.

Po śmierci Cruyffa przegrali z Realem 1-2 na Camp Nou.

Naprawdę myślisz, że teraz pójdą po zwycięstwo na fali jakiegoś tragicznego pozasportowego wydarzenia? Bo ja nie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Po śmierci Vilanovy zremisowali 2-2 z jakimiś leszczami na Camp Nou.
Po śmierci Cruyffa przegrali z Realem 1-2 na Camp Nou.
Naprawdę myślisz, że teraz pójdą po zwycięstwo na fali jakiegoś tragicznego pozasportowego wydarzenia? Bo ja nie.
To tylko jeden z czynników jaki wymieniłem, najmniej istotny. Głównie H2H oraz przegrana z Realem. Ale nie napisałem jeszcze o czymś co też nie jest specjalnie istotne, ale może mieć wpływ. Godz 20, niedziela - inauguracja kolejki. Będzie cały stadion. Nie widzę tu jakoś 2x czy nawet +2,5. Zobaczymy...
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Panowie co to za drużyna ten Betis ?? ok może się wzmocnili.
Właśnie na dniach osłabili się na bardzo newralgicznej pozycji.
Środkowy obrońca German Pezzela facet z największą ilością minut w zeszłym sezonie zaraz po bramkarzu odszedł do Fiorentiny za 6,5 mln. W kontekście wyłączenia Messiego robi się mały problem.
 
H 62

hojnuf

Użytkownik
Betis+2.5 za 1.98 jeszcze przed Supercopa na pewno był do gry, ale teraz?
Kurs zbity do ~1.50 już zupełnie się nie kalkuluje co do ryzyka.
Przeciwko Barcelonie na pewno będzie można zagrać w następnych kolejkach, w tą niedzielę to można co najwyżej popatrzeć z boku.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:15 Celta - Real Sociedad
Typ: BTS
Kurs: 1.70
buk: Totolotek
Wynik: 2:3 ✅

Starcie dwóch ekip, które w tym sezonie mogą śmiało powalczyć z najlepszymi oraz o lokaty 4-7 w ligowej tabeli. Zacznijmy od tego, że ekipę gospodarzy przejął nie dawno asystent trenera FC Barcelony - Carlos Unzue. Będzie to dla Hiszpana wyzwanie poprowadzić tak dobry zespół jakim jest Celta. Świetny sezon zaliczył Iago Aspas, który zanotował aż 19 trafień i był czasami jedynym zawodnikiem, który ciągnął grę Celty. Zespół z Galicji w dodatku dokonał fajnych wzmocnień, mowa tu o pozyskaniu Sisto oraz Lobotki, który był wyróżniającą się postacią na ME w Polsce. Celta pozyskała też urugwajskiego napastnika Maxi Gomeza i wykupiła z Fulham Jozabeda. Patrząc na te nazwiska i nowego trenera, wygląda to ciekawie!. Ekipa gości również nie przespała okienka transferowego. Do klubu dołączyli min. Adnan Januzaj czy Diego llorente. Jeśli do tej dwójki dopiszemy piłkarzy, którzy w klubie są dłużej Vela, Willian Jose, Prieto, Illarramendi, Inigo Martinez, to jest pewien, że ekipa Realu znowu utrze nosa Barcelonie, Realowi czy też Atletico. Dziś jednak obie ekipy będą chciały wejść dobrze w ten sezon, dlatego spodziewam się dobrego widowiska jak i goli po obu stronach. Celta jak i Real Sociedad mają kim straszyć w ataku, bo na przeciw siebie stają zawodnicy, którzy w poprzednim sezonie błyszczeli na boiskach La Liga. Na dodatek chęć pokazania się trenerowi również powinno sprawić, że dziś na boisku zobaczymy dwie zaangażowane drużyny, które będą walczyć o zwycięstwo. Myślę, że BTS na to spotkanie jest dobrym rozwiązaniem.
20:15 Girona - Atletico
Typ: 2
Kurs: 1.58
buk: Fortuna
Wynik: 2:2 ⛔
Typ: poniżej 2.5 gola
Kurs: 1.75
buk: Fortuna
Wynik: 2:2 ⛔

Pierwszym rywalem podopiecznych Diego Simeone będzie Girona, która zadebiutuje na poziomie Primera División. Girona zajęła w poprzednich rozgrywkach Segunda Division drugie miejsce i wywalczyła bezpośredni awans do La Liga. Teraz ich celem zapewne będzie utrzymanie się w lidze, bo o co więcej może walczyć tak biedny beniaminek. 4.5 miliona euro kosztował Gironę środkowy obrońca Middlesbrough Bernardo Espinosa, a do klubu dołączyli min. Johan Mojica, Olarenwaju Kayode, Aleix Garcia, Pablo Maffeo i Marlos Moreno. Pierwszym bramkarzem drużyny został pozyskany z Athletic Gorka Iraizoz. Także ich drużyna wygląda ciekawie i warto jest im się przyglądać. Dziś na ich stadionie zapanuje święto, które zepsuć będą chcieli w postaci wygranej piłkarze Atletico. Z uwagi na zakaz transferowy, który w praktyce oznacza zakaz rejestrowania nowych zawodników Atletico nie mogło latem się wzmocnić. Także w tym klubie za dużo się nie zmieniło, a Simeone jeśli jest myślami przy mistrzostwie to wie, że takie spotkania jak to dzisiejsze musi wygrać. Jest to początek sezonu i zapewne obie drużyny w pierwszej połowie będą się badać, bo nie spodziewam się szarzy i pressingu w obu ekipach. Tak jak podałem powyżej spróbuję pograć tu zwycięstwo gości oraz under 2.5 gola. Atletico przewyższa swojego rywala doświadczeniem w lidze i zapewne dziś będzie chciało to wykorzystać. Pomimo tego, że nie zobaczymy Thomasa Partey i Diego Godína (obaj zawieszeni), to nie zdolni do gry są jeszcze Filipe Luís oraz Kévin Gameiro. Pomimo braku kilku ważnych graczy to Atletico w tym spotkaniu będzie dyktowało warunki gry. Nie spodziewam się w ich wykonaniu nacisku na rywala, ale spokojnego szukania swoich szans do zdobycia gola, a tych na pewno nie zabraknie. Pamiętacie jak minimalistyczny był ten zespół w poprzednim sezonie, gdzie większość swoich spotkań wygrywał skromnie 1:0?. Dziś spodziewam się podobnego wyniku i skromnego zwycięstwa ekipy gości, która włączy się do walki o mistrzostwo.
FORMA

Girona (ZRRPR):

Girona – Manchester City 1-0 (15 sierpnia, towarzyski)
Reus – Girona 0-0 (12 sierpnia, towarzyski)
Olot – Girona 0-0 (11 sierpnia, towarzyski)
Getafe – Girona 1-0 (5 sierpnia, towarzyski)
Barcelona B – Girona 2-2 (4 sierpnia, towarzyski)

Atlético (ZRZRZ):

Leganés – Atlético 0-1 (12 sierpnia, towarzyski)
Getafe – Atlético 0-0 (11 sierpnia, towarzyski)
Brighton – Atlético 2-3 (6 sierpnia, towarzyski)
Liverpool – Atlético 1-1, k. 4-5 (2 sierpnia, towarzyski)
Atlético – Napoli 2-1 (1 sierpnia, towarzyski)

 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rysiek650 14

rysiek650

Użytkownik
muwisz dużo nowych zawodników kupili girona to nie są zgrani niemaja zespołu tak jak atletiko 3 druzynie primiera division
PEWNE zwycięstwo Atletiko przewiduje sam gram handi-1.5 i polecam &lt; przewiduje gola Griezmana&gt;
mówisz*
Atletico*
edit / ibis
 
R 125

roger12

Użytkownik
A ja wam radzę uważać grać przeciwko beniaminkom w 1 kolejkach. Atletico nie od dziś miało problemy z grą z takimi zespołami. Gdzie po nudnych meczach kończyło się bez goli
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Racja, że Atletico miało zawsze problemy i gubiło punkty z beniaminkami ( w poprzednim sezonie w 1. kolejce remis 1:1 z Alaves i tydzień później bezbramkowy remis z Leganes), zgubione min. tutaj punkty w ostatecznym rozrachunku brakowały aby nawiązać dalszą walkę o mistrzostwo. Jednak jeśli Atleti chce być trzecim zespołem walczącym o tytuł to takie spotkanie jak to dzisiejsze muszą wygrać. Tak naprawdę nie wiemy ile i co się zmieniło w grze Atletico, ale po dzisiejszym spotkaniu będzie na pewno trochę mądrzejsi.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Co do meczu Barki z Betisem . Oglądałem te towarzyskie spotkania Betisu co prawda to tylko towarzyski okres przygotowawczy i ich defensywa jest tragiczna w ofensywie jest potencjał i tego gola ewentualnie mogą dać. Ja bym tam bardziej widział kornery Betisu gdzie linia widnieje 3,5.Gra Betisu raczej się nie zmieni gdzie grają bokami .
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Sevilla vs Espanyol. Sevilla wygra i under 2.5 bramki 3.85 Fortuna
Poprzedni ich mecz byl gradobiciem , w sumie 10 goli razem. Ale czy tym razem tak bedzie ?? Watpie. Espanyol slynie ze solidnej gry na wyjazdach i w wiekszosci meczy padaja undery. Sevilla u siebie to klasyczna druzyna,ktora prawie zawsze zgarnia komplet oczek i myslę,ze dzis znow wygra. W LM sa juz jedną nogą, mecz byl ciezki i dzis bedą grac swoje , nie rzucajac sie jak lew na zebre , lecz spokojnie beda stwarzac sytuacje i raz na pewno ugryzą Espanyol. Stawiam na 2:0 dla Sevilli.
Under 2.5 byl ale Sevilla nie wygrala. 1:1.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom