>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV runda kwalifikacji Ligi Europejskiej (17.08.2017)

Status
Zamknięty.
marko87 214

marko87

Użytkownik
Panowie @1,9 na Brage? Czy to nie przesada? Sami wiemy, kto gra w Islandii. Poza tym w tym tygodniu startuje liga, a więc też będą już przygotowani. Pamiętam mecze FH z Legią to wielkiego szału nie było. Teraz niby dwa razy powalczyli z Mariborem, ale to jednak półka niżej. Jakieś sugestie? Bo awans @1,18 ino lokata choć to akurat kurs z STS, a więc wiadomo że podatek i nieopłacalne.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Perełki kursowe na awans na Osijek , Hajduk i AEL. Analiza później bo czas jest.
awans Osijek - Austria Wiedeń @2.30- - niedoceniany Osijek wyeliminował PSV i Luzern. Ogólnie drużyny Chorwackie dobrze sobie radzą w pucharach w tym roku. Osijek to nie jakiś nowicjusz. Liczę na dobra defensywę Chorwatów i konsekwencję w grze. Goście rok temu grali w grupie LE i doświadczenie zebrali, ale jakoś wyżej dla mnie stoją akcje gospodarzy i kurs też elegancki .
awans Hajduk - Everton @ 6.25 - tu liczę na to, że jak to angielskie drużyny mają w zwyczaju - Everton oleje LE, a także to, że Hajduk to nie jakieś leszcze do bicia. Hajduk wyeliminował Brondby i Levski więc nie byle kogo.

awans AEK Larnaca - Plzen @ 2.75

Ok goście doświadczona ekipa pucharowa. Jednak w tym sezonie ich obrona to jakiś koszmar. Dla AEK to już 4 runda, wyeliminowali Cork i Dynamo Mińsk z tych ważniejszych. Liczę na cypryjskie drużyny w tych rozgrywkach i tyle. Valju to jest.
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Ja na dzisiaj z LE próbuję:

Utrecht - Zenit
~~~~~~~~~
Under 2,5 @1,8 ✅ ✅
1X @2,14 ✅ ✅
Fortuna

Utrecht widać że to defensywna drużyna, z Lechem u siebie typowo na 0:0 grali, myślę że dzisiaj będzie podobnie. Zenit już męczył się z Yehudą, na wyjeździe wygrali 0-2, ale ponad 60 minut szukali sposobu aby strzelić gola. Ci w rewanżu wygrali w Rosji 0-1 ale nie wystarczyło to na dogrywkę. Zenit to nie jest już taka potęga jak kiedyś, a Utrecht to wcale nie taki mocny rywal jakim go malowali, z Lechem już powinni odpaść. Dzisiaj widzę tu głównie obronę Utrechtu, czekanie na kontry z ich strony i myślę że może coś ugrają na remis chociaż. Zenit na swoim terenie w rewanżu nie będzie i tak miał co się bać i spokojnie ugra tam awans, więc nawet jak ugrają tu tylko 1-1, lub 0-0 to dla nich dobry wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
lelek65 101

lelek65

Użytkownik
Utrecht - Zenit

Typ: Zenit @1,85⛔
Typ: Zenit wygra do zera @2,85
⛔

Obecna forma:

- Zenit rozegrał już 6 ligowych meczy. Tylko raz zremisował i przewodzi w tabeli z bilansem 15 strzelonych i 3 straconych bramek.

- Utrecht natomiast ma za sobą 1 mecz w lidze - wyjazdowa wygrana 3-0 z Den Haag.

Typ jednak w znacznej mierze motywuję nie dotychczasowymi występami ligowymi a tym co zaprezentowała drużyna Utrechtu w dwumeczu z Lechem. Jak kolega wyżej wspomniał powinni byli odpaść i po tym co zobaczyłem nie daję im w starciu z Zenitem za dużych szans. Nie sądzę żeby Rosjanie rzucili się do ataku od 1 minuty jednak jest to drużyna o wiele lepsza niż Lech i stać ich co najmniej na 1 bramkę w Holandii. Typuję 0-1 dla gości.
 
C 247

corner91

Użytkownik
Ello do mojej głowy przebiły się dwa typy i robię sobie z tego tripel dodając Legię Warszawa ;)
Club Brugge - Aek Atheny
Typ: Club Brugge
Dziwią mnie tutaj kursy wystawione na ten mecz i jeżeli Belgiiska ekipa nie pokpi sprawy zagra na swoich wysokich obrotach niepowinna mieć problemu z roziechaniem Greckiego AEK-u, który nie ma jakiegoś mega doświadczenia na boiskach europejskich co pokazała już w meczu z CSKA w ramach Ligi Mistrzów gdzie uległ 3-0. Słaba postawa AEK-u natomiast Club Brugge przed własną publicznością poczynia sobie dobrze i raczej nie będą w tym meczu za bardzo zagrożeni jak to oceniają bukmacherzy. Nic tylko wykorzystać kolejny błąd bukmacherów w ustaleniu kursów i grać na Gospodarzy pierwszego meczu.
Maritimo - Dynamo Kijów
Typ: Under 2.5
Tutaj kursy już wystawione poprawnie jednak do tripla warto dołożyć. Dynamo nie gra jakiegoś niespotykanie efektywnego Futbolu natomiast Maritimo w meczach na własnym stadionie często notuje wyniki underowe no cóż mają taką taktykę i krzyż im w drogę spodziewam się coś 1/2-0 dla Maritimo.
Podsumowując mój kupon na Ligę Europejską
Legia Win
Maritimo - Dynamo (under 2.5)
Club Brugge Win
Ako: 3.797
Buk: Forbet
Stawka: 4/10
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna kwal Le
Godz: 20:00
Spotkanie Vardar-Fenerbahce
Typ: 2/2
Kurs 2.10
Buk Fortuna
Analiza: Kolejna tym razem już ostatnia runda eliminacji do piłkarskiej Ligi Europy. Macedoński Vardar Skopje w pierwszym spotkaniu podejmował będzie ekipę Tureckiego Fenerbahce Stambuł, goście już przed pierwszym gwizdkiem sędziego są zdecydowanym faworytem do awans do rundy grupowej piłkarskiej Ligi Europy, są zespołem znacznie bardziej doświadczonym i obecnie znajduję się w niezłej dyspozycji, nie przegrali 6 kolejnych spotkań ligowych , pucharowych, jak i towarzyskich co prawda w większości notując tylko remisy,ale były to remisy między innymi z zespołami takimi jak Monaco Sturm Graz lub Athletic Bilbao, tutaj na pewno rywalem jest ekipa znacznie mniej wymagająca , więc sądzę że goście spokojnie powinni sobie poradzić, do tego morale w zespole gospodarzy po dwóch porażkach pod rząd nie są najwyższe, tak doświadczony zespoł jak ekipa z Turcji powinien to wykorzystać. Dlatego ja stawiam na wygraną zespołu gości 1:2 po 90 minutach tej rywalizacji.
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Tak próbuję na LE, kupon z awansami będzie oczywiście zamrożony na następny tydzień.

1#
Crvena Awans @2,45 I mecz przegrali 3-2 na wyjeździe
Vardar lub remis @2,57 ✅
Osijek Awans @2,15 1-2 u siebie

@13,54 Fortuna ogólnie szansa jeszcze jest, ale będzie cieżko

2#
Braga wygra @1,68 ✅
Sheriff Tiraspol strzeli gola @1,8 ✅
Osijek lub remis @1,26 ⛔
Tel Aviv lub remis @1,41 ✅

@5,37 Fortuna ⛔ Najpewniejszy uwalił ...

3# Singiel
Vardar wygra + poniżej 3,5 goli @7,3 Fortuna ✅ ✅ ✅

E: Chociaż jeden pozytyw, grubo nie pograłem, ale plusik wyszedł i minusu z LE nie ma, chociaż kończę już nią ;)
-------------
Krasnodar wcale nie taki faworyt, Lyngby potrafiło się im postawić, Crvena łatwo poradziła sobie ze Spartą Pragą, w lidze kasują wszystkich po drodze, w dwumeczu mogą sobie poradzić

Vardar dzisiaj dla mnie jest takim małym pewniakiem. Oczywiście to moje zdanie, ale najpierw awans z Malmoe, następnie z Kopenhagą zacięty bój, u siebie wygrali 1-0 a na wyjeździe polegli 1-4, ale teren w Kopenhadze był trudny, a Fenerbahce ze Sturm Grazem się męczyło, jak będzie Vardarowi zależało na LE to dzisiaj dadzą radę u siebie i mogą zaskoczyć w dwumeczu nawet

Osijek z PSV niesamowicie sobie poradził, w lidze też ładnie wygrywa, ciekawa drużyna i Austria to nie jest taki straszny rywal według mnie
-----------------
Legia w takiej formie może stracić gola, Piast chociażby pokazał że robią błędy w defensywie, to bardziej na czuja, Braga powinna easy win Hafnarfjodur jest tak słaby, nawet u siebie z typowymi ogórkami sobie nie radzi , Osijek u siebie będzie chciał korzystny wynik i remis powinien paść, i drużyna Maccabi która gra niezły futbol przechodzi kolejnych rywali, Altach w lidze słabo się nawet prezentuje ze słabszymi rywalami, chociaż remis na wyjeździe chętnie wezmą albo nawet wygraną
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Altach w lidze słabo się nawet prezentuje ze słabszymi rywalami, chociaż remis na wyjeździe chętnie wezmą albo nawet wygraną
Tutaj się z Tobą nie zgodzę. Ostatni mecz grali u siebie z Salzburgiem który był murowanym faworytem w tym meczu. Altach przegrał 0-1, jednak warto spojrzeć na statystyki z tego meczu:

Wcześniej (w lipcu) wygrali z Austrią Wiedeń 3-0, również dominując w meczu, a następnie z mocnym Gent w LE.

Dlatego ja idę w stronę Altach, wyczuwam underowy mecz, na korzyść wspomnianego Altach.
 
I 16

idziol91

Użytkownik
Wydaję mi się, że znalazłem ciekawy typ i chciałbym zasięgnąć rady czy warto go grubiej zagrać.

eFortuna
Pojedynek
Milan - Everton
typ:1 @1,7 ✅✅✅ bardzo łatwo

Milan musi strzelić więcej bramek niż Everton i myślę, że na luzie jest to do zrobienia. Milan powoli się odbudowuje. Zrobili dobre transfery i ich gra jak na razie wygląda o niebo lepiej niż w zeszłym sezonie. LE nie jest spełnieniem marzeń klubu i kibiców ale już w przyszłym sezonie Milan powinien wrócić tam gdzie jego miejsce. Natomiast co do Evertonu to nie jestem taki optymistyczny jeśli chodzi o ich występy w tym pucharze. Grają w najrówniejszej lidze świata i dodatkowo w pucharach krajowych. Już po pierwszym meczu eliminacyjnym widać było, że grają minimalnym nakładem sił i LE nie jest dla nich najważniejsza.

Jeśli chodzi o dzisiejszych przeciwników to uważam, że Hajduk jest lepszą i równiejszą ekipą niż Shkendija co tylko utwierdza mnie w moim typie.

Co o tym myślicie?
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Jeśli chodzi o dzisiejszych przeciwników to uważam, że Hajduk jest lepszą i równiejszą ekipą niż Shkendija co tylko utwierdza mnie w moim typie.
Może być różnie. Shkendija pokazuje charakter. Do tej pory z rywalami w zasięgu grali bardzo odważnie toteż stracili trochę bramek, ale z Milanem zapewne zagrają już inaczej i niczego nie byłbym tutaj taki pewien. Milan ma dość nowy team i zgranie może nie być na najwyższym poziomie. Rumuni z którymi wymęczyli nie są wcale lepsi niż Macedończycy, a wynik sam widziałeś.
Everton ma w poniedziałek mecz ligowy z City, ale że dziś grają u siebie, to na spokojnie się zregenerują do tego okresu, choć też nie powiedziałbym że dziś wyjdą bardzo mocnym składem. Hajduk pewnie jest lepszy od Shkendiji, ale głupio patrzeć z takiej perspektywy, gdyż niesłychanie ciężko ogarnąć jak zaangażowani będą giganci.
@xbrajanx Vardar pewniakiem ? Odważnie. Owszem, nie dałbym złamanego grosza na tureckie zespoły w europejskich pucharach , bo różnie bywa i ich zaangażowaniem w takich spotkaniach. Przede wszystkim mistrz Macedonii pozbył się najlepszego strzelca Balloteliego, który bez wątpienia był jedną z ważniejszych postaci w ofensywie Vardaru. W lidze przegrali prestiżowy mecz ze Shkendiją 2-0.
Według mnie warto dziś pograć :
PAOK ✅
Maccabi lub remis/DNB✅
Braga✅
Athletic Club✅
Ludo - Suduva BTS NIE✅
Ajax - Rosenborg x2✅
Partizan - Video 0-0HT @3.05✅
Videoton awans @2.45 uni za tydzień rozstrzygnięcie.
PAOK jest bliższy poziomowi Olympiakosowi niż reszta stawki w lidze greckiej do zespołu z Salonik. U siebie powinni sobie poradzić ze Szwedami, którzy nie są jakimś ciekawym zespołem i sądzę, że to max ich możliwości.
Maccabi z pewnością lepsze niż Altach. Izraelczycy z nowym trenerem grają dużo rozważniej niż w latach ubiegłych. Teraz nie ma takiego chaosu, a rezultaty są obiecujące. Według mnie nie polegną w Austrii.
Mistrz Islandii też nie powinien być wielkim wyzwaniem dla Bragi, choć Portugalczycy też nie zachwycają i poziom ligowy to już nie ten sam jak sprzed kilku lat. Panata jest słaba, poziom Gabali i Jagi. Athletic można zagrać po tym kursie, choć nie wykluczam też remisu, gdyż rewanż jest u Basków, a tam głównie mają dużą moc.
Ajax - Rosenborg. Generalnie chciałem iść w Ajax, ale ze względu, że sprzedali mózg drużyny Klassena, to jestem skłonny zaryzykować na gości, którzy &#39;straszą&#39; Bendtnerem.
Partizan przede wszystkim zagra bez publiki, bo zostali ukarani dwoma meczami i trzeci w zawieszeniu. Video solidnie w defensywie z Bordo, a nie sądzę, żeby mistrz Serbii bez wsparcia fanatycznych kibiców, był jakimś wielkim zespołem. W dodatku trzeba liczyć, że sprzedali dwóch bdb zawodników jak Leonardo i Mihajlovic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +85
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Kolega wyżej do tablicy wywołał zespoły które dziś gram plus dokładam Legie która u siebie po blamażu z kazachami musi mocno ruszyć. Milan dziś musi mocno sprężyć musukuły żeby załatwić problem na San Siro,Ajax który jest tak nieprzewidywalny jak jego młodzi zawodnicy też pewnie chce coś w tej LE ugrać..
AjaX-Rosenborg over 9,5 rr 1,70
Milan-Shkendija over 9,5 rr 1,55
Legia gospodarze over 6,5 rr 1,75
totolotek
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Apollon - Midtjylland @2.20
Apollon gra dobrze w tych rozgrywkach, głównie na własnym boisku. Wyeliminowali Aberdeen i Zarie. Goście na wyjeździe w swojej lidze słabo. W LE wygrali 2 razy z Fernencvaros i z Derry, ale już z Arką przegrali. Wysoka temperatura także na korzyść gospodarzy. Ogólnie obrona gości to jakaś porażka. Już ktoś pisał o tym w kontekście spotkania z Arką. Dla mnie ten kurs warty gry + argumenty. Apollon solidne w obronie.
BATE - Oleksadriyja @ 2.00
Jak wyżej goście słabo w lidze na wyjazdach. Mam nadzieję, że BATE zależy na grze w LE. U siebie są mocni w ligowych rozgrywkach. W eliminacjach LM gdzie odpadli, też nieźle sobie radzili. Goście wyeliminowali wcześniej rumuńską Astre. Dla mnie to żaden wyczyn. Kurs wg mnie sporo zawyżony.
P.S. Gram to w dublu za tysiaka - ako: @4.40 , ale single polecam jak najbardziej.
ANALIZA WYŻEJ UZUPEŁNIONA (awanse)
Jeszcze mam takie AKO na AWANSE:
Dynamo Kijów - Maritimo
Bilbao - Panathinaikos
Braga - Hafnarfjodur
Ajax - Rosenborg
Zenit - Utrecht
Maccabi - Altach
ako: 4.60
Braga, Bilbao, Maccabi,Ajax, Zenit (który wczoraj przegrał i wcale sprawa awansu nie taka prosta) to drużyny zbyt ograne w pucharach, drużyny, które nie odpuszczają tych rozgrywek. Drużyny, które umiejętności mają wyższe niż ich przeciwnicy.
Kijów - tu jedynie mam lekkie obawy czy chcą grać w LE jednak ich gram bo dla mnie Maritimo jest słabsze.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Partizan - Videoton
Partizan przede wszystkim zagra bez publiki, bo zostali ukarani dwoma meczami i trzeci w zawieszeniu. Video solidnie w defensywie z Bordo, a nie sądzę, żeby mistrz Serbii bez wsparcia fanatycznych kibiców, był jakimś wielkim zespołem. W dodatku trzeba liczyć, że sprzedali dwóch bdb zawodników jak Leonardo i Mihajlovic.
I to jest bardzo duże handi, wszyscy wiemy co się dzieje grając na Bałkanach.
Ja tylko dodam od siebie dwa zdania o tym meczu. Bo to jest bardzo ciekawa para jeśli chodzi o postawienie na doga.
Klamrą spinającą ten dwumecz jest Serb Marko Nikolić obecny trener Videotonu, który rok temu zdobył mistrzostwo i krajowy puchar z... Partizanem.
Mimo młodego wieku posiada już spore doświadczenie i widać, że Videoton w tym roku wygląda bardzo solidnie jeśli chodzi o początek sezonu. Na wyniki typu 3-3 z Balzanem czy 1-1 z Nomme Kalju nie ma co sobie zawracać głowy. Oba mecze to były rewanże, gdzie w pierwszych spotkaniach Vide miało już przyklepany awans. Bardziej bym się skupił nad ostatnią rundą i pokonaniem Żirąde Bordo. Mecz we Francji był w bardzo dobrym wykonaniu, mieli sporo okazji i nie było czego się wstydzić. Co ważne Bordo grało w najlepszym składzie, więc naprawdę ciężko zweryfikować, że tak od siebie oddaliby puchary. To bardziej wychodzi na zwycięstwo Vide jak porażkę Bordo bo u siebie po prostu to wyszarpali. I jak wspomniałem Nikolić (Już sam początek obozu i 4 kontrolnych meczów wszystkich wygranych i to na zero z tyłu był dobrym prognostykiem.) pracuje tutaj dopiero niecałe 2 miesiące a mają już mówiąc umownie w CV pokonanie Bordo, gdzie jeszcze dwa lata temu Videoton żegnał się z pucharami dostając bęcki 0-4.... od Lecha.
Z kolei Partizan jeszcze rok temu odpadł przecież w 2 rundzie z Zagłębiem Lubin. Dajcie żyć.
(Jeszcze wtedy Partizan prowadził inny szkoleniowiec, Nikolić dopiero 4 sierpnia oficjalnie został przedstawiony)
Partizan owszem miał fajny mecz z Olympiakosem, ale to głównie charakter i dosyć luźne podejście Greków pozwoliło na taki wynik. Dla Grobari to był mega ważny mecz i tutaj każdy leciał na 101% charakteru. Inny przykład to wcześniejsza runda i mecze z Czarnogórcami. Straszne męki, gdzie dopiero karny uwolnił ich i zrobili 2-0, w rewanżu total spokój i zwycięskie 0-0.
No nie przekonuje mnie wcale obecny Mistrz Serbii. Taka Crvena Zvezda o wiele lepszy skład i forma na dzisiaj i co ważne potrafi się solidnie wzmocnić nie tracąc najważniejszych ludzi w przeciwieństwie do Partizana.
Zagrane w piątek bez podatku w Totolotku. Piękny kurs bo w necie nikt nie wyskoczył z wyższym jak @2,5.
Bet wystawił @2,2 i to jest najbliższe prawdy.

Swoją drogą wystawić awans Partizana za 1,35 to było nie do zaakceptowania. Co najmniej jakby grali z przedstawicielem jakiejś Bułgarii (ale nie Ludo) czy Białorosi (ale nie BATE). Coś w tym stylu.
----------------------
Osijek - Austria
Osijek z bardzo dobrym projektem od dobrych dwóch lat. To nie jest przypadek, że dzisiaj są w tym miejscu. Przejście Luzern zdecydowanie zasłużone, z PSV jeszcze konkretniejszy wynik, którego tak naprawdę nie spodziewałem się. Na logikę, jeśli zrobili awans z PSV to odpaść teraz z marną Austrią Wiedeń to będzie grzech. W tym sezonie u siebie w lidze na własnym stadionie remis z Dinamem i wygrana z Rijeką (tam było mocno wątpliwy karny i czerwona co prawda), ale to Osijek swoją grą spowodował takie decyzje sędziego, znikąd samo się to nie wzięło. W tamtym sezonie regularnie dostawali od tych dwóch drużyn, dzisiaj są dwa mecze i 4 punkty.
Oglądałem rewanż Austrii na Cyprze. Austriacy ten awans zawdzięczają pajacowi co sędziował to spotkanie. Absolutnie nie zasłużyli na promocję kosztem Cypryjczyków. Była połowa pierwszej połowy i najważniejszy moment dwumeczu: czerwona kartka i karny a powinien być rzut wolny i max żółtko. To jest absurdalne wypaczenie wyniku. Idziemy dalej w mecz. Było 0-1 i przewaga Austrii a to i tak w dalszym ciągu Limassol był pod grą czego dowodem było wyrównanie na 1-1. W końcówce był kocioł, był chaos i były okazje, niestety sprawiedliwości nie uzyskali i Austria poleciała z kontrą i było po wszystkim.
Inna sprawa jest taka, że Austria ma strasznie duży problem z absencjami najważniejszych graczy. Doświadczony bramkarz Almer kapitan tej drużyny od miesięcy ma zerwane więzadła. Kolejny kapitan, ale już ważna postać ze środka pola Alex Grunwald ma kontuzję i dzisiaj na temat meczu z Chorwatami wypowiada się przy kamerach używając kul. Ventu fajny technicznie Brazylijczyk również kontuzja. I wiadomość dnia;

Najlepszy zawodnik Austrii dzisiaj z oficjalnym komunikatem wykupiony przez City i przekierowany od razu do hiszpańskiej Girony, gdzie City wysyła swoich młodych do grania. On co prawda nie grał już w tym sezonie, ale dopiero teraz właśnie to ogarnąłem co jeszcze bardziej mnie utwierdza w obecnej słabości Austrii. Ogromna wyrywa w ofensywie. Najlepszy strzelec tamtego sezonu i takie tam.
Osijek win (wszystko od @2 w górę do gry) ⛔ 1-0 i karny przestrzelony chwilę później i poszło, szkoda.
Osijek awans również, chociaż ja wolę tutaj grać pierwszy mecz. Tak grałem ich z Luzern.
Pierwszy mecz w Chorwacji i w rewanżu niech się dzieje co chce.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Godz.19.00
APOLLON - MIDTJYLAND
Witam, u gospodarzy temperatura mocno srodziemnomorska , dzis 30 stopni, goscie to morze baltyckie i ostatnio ok 17-19.Dunczycy wystapia z mocnym kremem przeciw opazeniom uv 30.
Apollon ich zabiega w tych warunkach, zaczynaja sezon we freestylowym stylu, cos wygrali cos przegrali, szykuja sie na LE i wazne dla moich typow, ze sa overowa ekipa.
Co do druzyny z Danii to brakuje tam tylko Krzyska Oliwy i Mario Czerkawskiego i bylaby calkiem wesola druzyna hokejowa, bo wyniki maja radosne.
Typ 1*✅ Apollon wygra 2 polowe @ 2.5 Betfair✅
Apollon strzeli w 2 polowie✅ @ 1.66 Bet 365
(Cypryjczycy wrzucaja 5 bieg po przerwie gdzie Dunczycy oddychaja rekawami)
Typ 2*✅ Obie strzela ✅@ 1.66 Bet 365
Typ 3*✅ Ilosc goli powyzej 2.5✅ kurs @ 1.8 bet 365
Typ 4*✅ Typ 1/bts✅ @ 4.5 bet 365
Typ 5*✅ ht 0/ft 1✅ @ 5.5 bet 365
(Macanie w 1 polowie wymiana ciosow remisik/ 2 polowa dominacja Apollonu)
Typ 6*✅ Apollon wygra kurs 2.25✅ bet 365
Polecam rowniez ciekawy pojedynek Dinamo Zagreb-Skenderbeu Korca, tutaj szukalbym czerwa juz w 1 meczu, Albany lubia rozgrywki rugby i c-klasowe granie kopiac nie w pilke ale w kostki i male utarczki slowne groza otwarciem luku brwiowego.Jakis BUK na pewno to oferuje.⛔
Zycze wysokich wygranych i udanej zabawy podczas ogladania meczy
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
jackhnatejko 7

jackhnatejko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy, Play-off
Godzina: 19:00
Spotkanie: Apollon Limassol vs Midtjylland
Typ: 1
✅
Kurs: 2.30

Bukmacher:
Fortuna


Analiza:
Witam wszystkich. Chcialem sie z Wami przywitac moim typem na dzisiaj, a mianowicie meczem w fazie barazowej Ligi Europy. Cypryjski Limassol jest dosc grozny na swoim boisku, potrafi wykorzystac atuty swojego terenu, takie jak temperature, stadion. W poprzedniej fazie rozgrywek odprawili z kwitkiem wicemistrza Szkocji Aberdeen, przegrywajac co prawda na wyjezdzie, lecz odrabiajac straty u siebie z wynikiem 2-0 (3-2 w dwumeczu). Jak narazie w turnieju maja imponujace statystyki na swoim stadionie, dlatego stawiam tutaj czysta jedynke, na zwyciestwo Apollonu. Zakupiony zawodnik Schembri sprawia sie bardzo dobrze, strzela gole (bodajze 3 w kwalifikacjach), a Da Silva rowniez nie proznuje. Liga cypryjska jeszcze nie ruszyla, wiec moga skupic sie w calosci wlasnie na tym spotkaniu, w pelnym skladzie bo z tego co mi wiadomo nikt nie jest kontuzjowany. Warto zanotowac, ze calkiem niedawno w pucharze pokonali rowniez APOEL (zwycieskiego gola strzelil wlasnie ww. Schembri). Kibice, stadion, pogoda i dobra dyspozycja skladu - to wszystko przemawia za gospodarzami. A Midtjylland? Nie sa skazani na sroga porazke, szczególnie ze ich napastnik Onuachu strzelil juz w sumie 8 bramek - 4 w lidze i 4 w kwalifikacjach. Jedyny mecz w Europie, który przegrali to ten z Arka Gdynia - podkreslam - na wyjezdzie. Calkiem sprawnie przeszli przez 3 dwumecze w tym sezonie, choc trzeba powiedziec, iz z niezbyt wymagajacymi przeciwnikami. Irlandzkie Derry City, wegierskie Ferencvaros i nasza Arka Gdynia. W sumie 21 strzelonych, 9 straconych. Calkiem imponujacy wynik. Mimo wszystko dla mnie jest to jedynka i zwyciestwo Apollonu (2-1 ⛔ lub 3-2 ✅), po calkiem fajnym kursie. Obie ekipy strzelaja w tym sezonie bramki, wiec mozna sie pokusic o ewentualne over 2.5 ✅ lub na to, ze Ebere Onuachu strzeli gola. ⛔


Mój typ na dzisiaj:
Typ: 1 ✅
Kurs: 2.30

Bukmacher:
Fortuna


------------------------------------------------------------------------------------

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy, Play-off
Godzina: 21:30
Spotkanie: Maritimo vs Dynamo Kijów

Typ: under 2.5 ✅
Kurs: 1.57

Bukmacher:
Fortuna

Analiza:
Pod trenerem Dynamo Aleksandrem Khatskevichem peka lod. Jego druzyna zostala niespodziewanie wyeliminowana z Ligi Mistrzów przez szwajcarskie Young Boys i jesli tutaj równiez Maritimo namiesza, to prawdopodobnie straci on stanowisko managera. Dlaczego stawiam na undera? Dynamo gra w kratke, raz remisuje bezbramkowo, raz wygrywa. Pokonali Shakhtar, zremisowali 0-0 z Vorskla Poltava na wyjezdzie, by potem wygrac 3-0 u siebie ze slaba Zirka. Czyzby czas na kolejne 0-0? Graja na wyjezdzie w Portugalii, sama podróz jest dosc dluga i napewno w pewien sposób odbije sie to na zawodnikach. Wydaje mi sie ze raczej beda chcieli przeniesc pojedynek na wlasne boisko i tam wykonczyc portugalskie Maritimo.

Co do Maritimo - imponujaca gra u siebie - seria 15 spotkan nieprzegranych u siebie daje do myslenia. ogólnie rzecz biorac przegrali TYLKO JEDEN RAZ w ostatnich 23 meczach. Ich swietna gre w defensywie mozna bylo ogladac w meczu z Botevem Plovdiv, który w dwumeczu wygrali pewnie 2-0. W lidze ostatnio zwyciestwo u siebie 1-0 nad Pacos de Ferreira i przegrana na wyjezdzie z ciekawym Belenenses.

Ja nie widze tutaj niewiadomo ilu bramek, bardziej bedzie to pokaz slabszej gry ze strony Dynama i umiejetnosci defensywnych zespolu Daniela Ramosa. Dla bardziej odwaznych polecam postawic na wynik 0-0. ✅

Mój typ na dzisiaj:
Typ: under 2.5 ✅
Kurs: 1.57

Bukmacher:
Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
----------------------
Osijek - Austria
Osijek z bardzo dobrym projektem od dobrych dwóch lat. To nie jest przypadek, że dzisiaj są w tym miejscu. Przejście Luzern zdecydowanie zasłużone, z PSV jeszcze konkretniejszy wynik, którego tak naprawdę nie spodziewałem się. Na logikę, jeśli zrobili awans z PSV to odpaść teraz z marną Austrią Wiedeń to będzie grzech. W tym sezonie u siebie w lidze na własnym stadionie remis z Dinamem i wygrana z Rijeką (tam było mocno wątpliwy karny i czerwona co prawda), ale to Osijek swoją grą spowodował takie decyzje sędziego, znikąd samo się to nie wzięło. W tamtym sezonie regularnie dostawali od tych dwóch drużyn, dzisiaj są dwa mecze i 4 punkty.
Oglądałem rewanż Austrii na Cyprze. Austriacy ten awans zawdzięczają pajacowi co sędziował to spotkanie. Absolutnie nie zasłużyli na promocję kosztem Cypryjczyków. Była połowa pierwszej połowy i najważniejszy moment dwumeczu: czerwona kartka i karny a powinien być rzut wolny i max żółtko. To jest absurdalne wypaczenie wyniku. Idziemy dalej w mecz. Było 0-1 i przewaga Austrii a to i tak w dalszym ciągu Limassol był pod grą czego dowodem było wyrównanie na 1-1. W końcówce był kocioł, był chaos i były okazje, niestety sprawiedliwości nie uzyskali i Austria poleciała z kontrą i było po wszystkim.
Inna sprawa jest taka, że Austria ma strasznie duży problem z absencjami najważniejszych graczy. Doświadczony bramkarz Almer kapitan tej drużyny od miesięcy ma zerwane więzadła. Kolejny kapitan, ale już ważna postać ze środka pola Alex Grunwald ma kontuzję i dzisiaj na temat meczu z Chorwatami wypowiada się przy kamerach używając kul. Ventu fajny technicznie Brazylijczyk również kontuzja. I wiadomość dnia;

Najlepszy zawodnik Austrii dzisiaj z oficjalnym komunikatem wykupiony przez City i przekierowany od razu do hiszpańskiej Girony, gdzie City wysyła swoich młodych do grania. On co prawda nie grał już w tym sezonie, ale dopiero teraz właśnie to ogarnąłem co jeszcze bardziej mnie utwierdza w obecnej słabości Austrii. Ogromna wyrywa w ofensywie. Najlepszy strzelec tamtego sezonu i takie tam.
Osijek win (wszystko od @2 w górę do gry)
Osijek awans również, chociaż ja wolę tutaj grać pierwszy mecz. Tak grałem ich z Luzern.
Pierwszy mecz w Chorwacji i w rewanżu niech się dzieje co chce.
Zgadzam się z tym w 100% i też gram dziś na zwycięstwo Osijek, dodam tylko, że u siebie ten zespół jest bardzo groźny, bo wygrali zarówno z Luzerną i PSV w Europie, jak i w lidze chorwackiej z mistrzem kraju Rijeką i zremisowali z Dinamem Zagrzeb 1-1 czyli chyba najmocniejszym kadrowo zespołem w tym sezonie w Chorwacji. Zespół ten jest dobrze poukładany, budowany bardzo rozsądnie i wątpię, że Austria będzie w stanie tutaj wywieźć choćby remis. Jak kolega napisał zespół z Wiednia miał sporo szczęścia w poprzedniej rundzie w meczu z Ael Limassol, bo na Cyprze sędzia mocno wypatrzył wynik i gdyby nie niesłuszny karny i czerwona kartka to myślę, że Austri już by w LE nie było. W tym pierwszym spotkaniu wszystko przemawia za gospodarzami i myślę, że u siebie Osijek wygra, bo wydaje się być mocniejszy a po takim kursie żal by było nie spróbować ????
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy, kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: NK Osijek - Austria Wiedeń
Typ: 1
Kurs: 2,13
Bukmacher: OddsRing
⛔ 1-2

i do tego dorzucam jeszcze to na podwyższenie kursu:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy, kwalifikacje
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ludogorets Razgrad - FK Suduva Marijampole
Typ: 1
Kurs: 1,16
Bukmacher: OddsRing
Analiza:
Jak napisałem typ na podwyższenie kursu. Nie wyobrażam sobie żeby Ludogorets nie wygrał tego spotkania, bo jest pod każdym względem zespołem mocniejszym od rywala i u siebie powinien wygrać. Suduva już i tak bardzo dużo zrobiła, bo spodziewałem się, że odpadnie zaraz ze swoim pierwszym rywalem w kwalifikacjach LE czyli białoruskim Sz. Soligorsk a tymczasem przeszli tego rywala, później łotewski FK Liepaja i szwajcarski FC Sion. Dość tych niespodzianek i pora w końcu odpaść ;) W tym pierwszym pojedynku spodziewam się dużej dominacji na boisku zespołu gospodarzy i pewnego zwycięstwa
✅ 2-0
 
L 6

lukas89kce

Użytkownik
Ludogorets - Suduva
Typ :Ludogorets -1
Kurs : 1.53
Betfair
Ja rowniez ide w strone Ludogorca , z tym ze z handicapem i stawiam ze Bulgarzy wygraja minimum 2 bramkami. Ludogorets mierzyl sie juz w tym sezonie z druzyna z Litwy i to w dodatku z silniejszym zespolem niz Suduva bo Zalgirisem. Zalgiris ma obecnie 50 pkt i jest liderem tabeli ligi litewskiej , Suduva jest na miejscu 3 z dorobkiem 32 pkt (Suduva ma 3 mecze mniej). Ludogorets u siebie wygral w tym sezonie z Zalgirisem 4-1 i z Hapoelem Beer Sheva 3-1. Suduva z kolei w poprzedniej rundzie wygrala sensacyjnie z FC Sion. W pierwszym meczu na Litwie odniesli zwyciestwo 3-0 , w rewanzu zas - absolutna dominacja Sionu , ktory ostrzeliwal bramke z kazdej strony - skonczylo sie na 1-1 po bramce Litwinow w samej koncowce spotkania. Bulgarzy to zdecydowanie lepszy zespol , mysle ze rozstrzygna ten dwumecz juz dzisiaj , chociaz stawiam nieco asekuracyjnie na zwyciestwo tylko 2 bramkami.
 
W 1

walkingoncloud

Użytkownik
awans Hajduk - Everton @ 6.25 - tu liczę na to, że jak to angielskie drużyny mają w zwyczaju - Everton oleje LE, a także to, że Hajduk to nie jakieś leszcze do bicia. Hajduk wyeliminował Brondby i Levski więc nie byle kogo.
Zdaje mi się, że zapomniałeś o jednej bardzo ważnej rzeczy, że teraz LE daje LM. I takie drużyny właśnie jak Everton, które są mocne ale nie mają większych szans na awans do LM poprzez ligę zrobią wszystko by wygrać LE. Więc Everton moim zdaniem pewniak do awansu
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Everton - Hajduk
Nie wiem Panowie co się dziś tak uczepiliście druzuny Chorwackiej. Dla mnie osobiście całe bałkany to słabizna... I Chorwacja i Serbia i Czarnogóra...Everton może do najlepszych nie nalezy ale w jakich oni obecnie pucharach mogą grac? Bo chyba nie w LM? Podstawą jest założenie - czy Evertopnowi chce się grać w tych rozgrywkach? Moim zdaniem będzie się chciało i potraktują ten mecz poważnie...
Everton kurs 1,40
Everton - 1 kurs 1,90 STS
wynik 2:0 FT

Z braku czasu podam suchary:
Hafnajodour - Braga 1X kurs 2,13 STS
wynik 1:2 FT

Osijek - Austria Wiedeń x2 kurs 1,53 STS
wynik 1:2 FT

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom