>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Superpuchar Hiszpanii 2017 Real Madryt - FC Barcelona[16.08.2017] REWANŻ

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi






kursy od: bah

Wczorajszy mecz to całkowita dominacja piłkarzy Realu, który zasłużenie wygrał 3:1 na Camp Nou. Buki oferują nam za zwycięstwo Królewskich kurs: 2.28 i chyba jest to promocja!. Barcelona jeśli się nie obudzi to może wrócić z sporym bagażem bramek do domu. Bo chyba mało kto wierzy w odwrócenie losów tego dwumeczu? Sędzią rewanżowego pojedynku będzie Pan José María Sánchez Martínez.

Zapraszam do podawania swoich pierwszych typów oraz analiz, a do dyskusji na tematego pierwszego spotkania do poprzedniego tematu.





 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam, czas na wielki rewanż ????
Pierwszy mecz pewnie i w pełni zasłużenie wygrali Królewscy 3:1 czym praktycznie zapewnili sobie już 2 tytuł w tym sezonie.
Jeśli chodzi o rewanż to nie zobaczymy w nim CR7 ponieważ dostał On karę 5 meczów za odepchnięcie sędziego, ogólnie sędziowanie w tym meczu to był kabaret...
W Barcelonie pod znakiem zapytania stoją występny: A. Gomes, Rafinha oraz T. Vermaelen. Dodatkowo zabraknie A. Iniesty z powodu kontuzji.
Jeśli chodzi o typ to typuję:
Real wygra + obie drużyny strzelą gola 3,20 eFortuna
Doskonale wiemy, że w meczach obu drużyn pada mnóstwo bramek i to się raczej nie powinno zmienić w najbliższym czasie, na ostatnie 24 pojedynki między nimi tylko 1 nie było obie strzelą.
Real Madryt ostatnio nie ma najlepszego bilansu w meczach z Barceloną u siebie gdyż na ostatnie 4 pojedynki przegrali 3-krotnie 2:3, 0:4 i 3:4 wygrali 3:1 i na pewno kibice z Madrytu w końcu chcą mieć trochę radości na stadionie w tym meczu dlatego piłkarze będą zmobilizowani bardziej.
Real Madryt jest najlepszą drużyną póki co globu i nie mam co z tym dyskutować i myślę, że w tym meczu to potwierdzą nawet bez swojego lidera i gwiazdy jakim jest C. Ronaldo.
Mecz późno ale warto czekać i oglądać.
Powodzenia.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Wczorajszy mecz to całkowita dominacja piłkarzy Realu, który zasłużenie wygrał 3:1 na Camp Nou.
Nie no, nie przesadzajmy. Wynik świetny, ale mecz był tak otwarty i fajny dla oka, że równie dobrze wynik mógłby być odwrotny. Świetne gole CR i Asensio i samobój Pique, który miał udział przy wszystkich golach. Zbyt bierny, niezbyt pewny.
Dwa ostatnie gole po zabójczych kontrach, a zaczęły się one w polu karnych Królewskich, gdzie piłkarzom Blaugrany zabrakło zimnej krwii, szybszego uderzenia, dokładniejszego podania.
Real był lepszym zespołem, ale nie można totalnie skreślać Bordowych. Grali dobry futbol, brakowało ewidentnie Neymara. Już niejednokrotnie pokazywali, że potrafili wywieźć z Santiago Bernabeu 3 oczka. Tutaj jednak potrzebują minimum 3 goli, przy max 1 gospodarzy i to będzie tylko dogrywka. Nie wierzę w scenariusz, że Real tutaj straci Superpuchar, ale mecz może przegrać.
Za to powinny paść gole. Barca ma co gonić, przez co Real może zagrać swoje kontry.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jeśli Barca wygra 2:0, to rozumiem że zwycięzcą Superpucharu jest Real? Bo coś kojarzę że były jakieś rozgrywki w Hiszpanii że nie liczyły się gole na wyjeździe podwójnie. Pytam, bo chcę zagrać over różnych i jak Barca musi strzelić minimum trzy gole, to rzuci się pewnie na Real od pierwszej minuty.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
23:00 Real Madryt - Barcelona
Typ: 1
Kurs: 2.35
buk: Fortuna
Wynik: 2:0 ✅

Typ: powyżej 3.5 gola
Kurs: 1.85
buk: Fortuna
Wynik: 2:0 ⛔

Kto oglądał pierwsze spotkanie to wie, że kurs na wygraną Realu jest zawyżony i to bardzo. Może pierwsza połowa była dość w miarę wyrównana, ale to Real miał wszystko pod kontrolą. Druga połowa to prawdziwa dominacja Królewskich, którzy zdeklasowali swojego rywala i pokazali, że są świetnie przygotowani do nowego sezonu. Brak Ronaldo na pewno będzie jakimś osłabieniem bo trudno jest zastąpić Portugalczyka. Jednak mając w składzie Isco, Asensio, Bale czy Lucasa wszystko staje się łatwiejsze. Do składu powróci Modrić, który musiał pauzować w pierwszym spotkaniu. Chorwat zastąpi zapewne Kovacica, choć ten zaprezentował się bardzo dobrze. Real wie, że Barcelona jest rozbita odejściem Neymara i nie wyobrażałem sobie, że tak to będzie widoczne. Jestem zdania, że Real jutro zrobi wszystko aby upokorzyć piłkarzy Barcelony, a obecna forma gości może sprawić, że Real odkuje się za manitę, która miała miejsce parę lat temu za kadencji Guardioli na Camp Nou. Co u gości?. W czwartek do klubu oficjanie dołączy Paulinho za 32,5 mln euro, a klub poczynia dalsze starania żeby sprowadzić Coutinho i Dembele. Co do meczu, to na pewno od pierwszych minut wpuściłbym Semedo, który w spotkaniach towarzyskich świetnie wyglądał w ataku. Co do Deulofeu to nie potrafił się jeszcze zrozumieć z Suarezem i Messim, przez co zanotował masę strat. Gość mnie nie przekonuje, ale rozliczać go będzie po sezonie. Dziś na pewno nie zagra Iniesta i za jego miejsce dałbym Turana bądź Andre Gomesa, który wraca po kontuzji. Reszta składu bez zmian. Mecz na pewno będzie stał na wysokim poziomie dlatego tak jak wspomniałem spodziewam się goli i to w dużej ilości. Jako kibic Barcelony obawiam się, że Real jest w stanie upokorzyć gości i zaaplikować im dość dużą ilość bramek. Mając tak sporą zaliczkę z pierwszego spotkania Real może się zabawić z Barceloną i pokazać kto obecnie jest najlepszy w Europie. Mam nadzieje, że sędziowanie również będzie lepsze bo w pierwszym spotkaniu to była jakaś komedia, a Suarez niech zacznie pokazywać taki futbol za co go kochali kibice Liverpoolu, gdzie ładował bramki jak na zawołanie i to z każdej pozycji, bo te symulowanie jest aż wstydem dla nas kibiców!. Jak jednak będzie?, przekonamy się późnym wieczorem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Real już w pierwszym meczu pokazał, że Barcelona w obecnej chwili jest jak najbardziej do ogrania. Pomimo karnego z kapelusza i bardzo wątpliwego wykartkowania Ronaldo, Real zdołał przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyć, a nawet udało im się strzelić bramkę grając w dziesiątkę.
Dzisiaj to Barcelona musi atakować, ale Real będzie tylko czekał, aby wyprowadzać swoje zabójcze kontry, a ma do tego odpowiednich zawodników. Do tego dochodzi brak Iniesty, co sprawia, że linia pomocy Katalończyków wygląda delikatnie mówiąc nie za dobrze. Wydaje mi się, że sam Rakitic z Messim w kreowaniu akcji ofensywnych to jednak trochę za mało, żeby zapewnić Barcelonie zwycięstwo. Natomiast druga linia Madrytczyków to prawdziwa kopalnia bogactwa i to ona powinna być gwarantem do zapewnienia zwycięstwa w dzisiejszej konfrontacji.
Real Madryt @ 2,25 forbet
 
typer-roku 62

typer-roku

Użytkownik
Mam wrażenie, że wiele osób tutaj nie oglądało pierwszego meczu. Owszem Real wygrał, ale zawdzięcza to tylko udanym kontrom, wysokiej skuteczności i Pique...
Przecież to Barcelona wygrała środek pola, potrafiła zdominować Real i zamknąć go na swojej połowie. Tworzyli sobie sporo sytuacji, ale brakowało wykończenia. Busquets nie trafił do pustej bramki z 5 metrów, Suarez nie trafiał w piłkę w kluczowych momentach, Messi wykonywał o jeden zwód za dużo. Ale nadal, to Barcelona przeważała w tamtym meczu. Bramki dla Realu to pojedyncze błyski geniuszu Ronaldo i Asensio (i Pique ???? ). W środku pola Realu wyraźnie było widać brak Modricia i to że środkowi pomocnicy nie są jeszcze w formie. Grali troche ospale i wyraźnie ten środek pola przegrywali.
Buki wystawiły teraz takie wysokie kursy na Real nie bez powodu, to Barca znowu będzie przeważała i jeśli Pique nie wbije znowu samobója, a Asensio nie odda strzału sezonu to Realowi ciężko będzie wygrać, jeśli Barcelona znowu icih zdominuje. A na to się zanosi. Mnie jedynie martwi brak Iniesty, będzie to duża strata. Nadal jednak uważam, że Barcelone stać tu na zwycięstwo lub przynajmniej na remis.
Ja gram:
Typ: Barcelona +0.25 (handicap azjatycki)
Kurs: 1.81
Buk: Pinnacle
Stawka: 3000 PLN
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Mam wrażenie, że wiele osób tutaj nie oglądało pierwszego meczu. Owszem Real wygrał, ale zawdzięcza to tylko udanym kontrom, wysokiej skuteczności i Pique...
Przecież to Barcelona wygrała środek pola, potrafiła zdominować Real i zamknąć go na swojej połowie. Tworzyli sobie sporo sytuacji, ale brakowało wykończenia. Busquets nie trafił do pustej bramki z 5 metrów, Suarez nie trafiał w piłkę w kluczowych momentach, Messi wykonywał o jeden zwód za dużo. Ale nadal, to Barcelona przeważała w tamtym meczu. Bramki dla Realu to pojedyncze błyski geniuszu Ronaldo i Asensio (i Pique ???? ). W środku pola Realu wyraźnie było widać brak Modricia i to że środkowi pomocnicy nie są jeszcze w formie. Grali troche ospale i wyraźnie ten środek pola przegrywali.
Buki wystawiły teraz takie wysokie kursy na Real nie bez powodu, to Barca znowu będzie przeważała i jeśli Pique nie wbije znowu samobója, a Asensio nie odda strzału sezonu to Realowi ciężko będzie wygrać, jeśli Barcelona znowu icih zdominuje. A na to się zanosi. Mnie jedynie martwi brak Iniesty, będzie to duża strata. Nadal jednak uważam, że Barcelone stać tu na zwycięstwo lub przynajmniej na remis.
Ja gram:
Typ: Barcelona +0.25 (handicap azjatycki)
Kurs: 1.81
Buk: Pinnacle
Stawka: 3000 PLN
A kto niby ma dzisiaj zdominować środek pola wraz z Rakiticiem. Denis Suárez, Sergi Roberto, Aleña czy może beznadziejny w zeszłym sezonie André Gomes? Blado to widzę, ale jak będzie przekonamy się po północy.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Superpuchar
Godzina: 23:00
Spotkanie: Real Madryt - Barcelona
Typ: over 6.5 rzutów rożnych Barcelony
Kurs: 2.45
Bukmacher: dafabet
Analiza:
Jestem bardzo zdziwiony ze jeszcze nikt nie podal tego typu bo dla mnie na pierwszy rzut oka to najlepszy bet na ten mecz. Barcelona przegrala pierwszy mecz 1:3 u siebie i jest w bardzo klopotliwej sytuacji przed rewanzem na Santiago Bernabeu. Na pewno nie bedzie tak ze Katalonczycy spuszcza glowy w dol i poddadza sie bez walki wiec przewiduje tutaj huraganowych atakow ktore beda przynosic rzuty rozne. To Barcelona bedzie strona dominujaca i to oni beda gonic wynik. W pierwszym meczu Messi i spolka potrafili wykrecic 13 roznych i mysle ze bet na przynajmniej 7 roznych w rewanzu to nie jest cos co jest poza ich zasiegiem. Real skupi sie tutaj glownie na defensywie i bedzie staral sie wyprowadzac zabojcze kontry z ktorych jest zreszta bardzo dobrze znany. Barca jesli chce tutaj myslec o jakims pozytywnym wyniku bedzie musiala przez 90 minut napierac a co za tym idzie rozne powinny tutaj dosyc czesto padac. Dla mniej odwaznych polecam nizsza linie over 5.5.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Niby fajny typ, ale z drugiej strony mecz na wyjeździe i to że Barca będzie chciała atakować, to nie znaczy że jej to będzie wychodziło. Real bronić się na pewno nie będzie, więc wydaje mi się że lepszym rozwiązaniem grając przed meczem są różne na cały mecz, a jeśli chodzi o mój typ to poczekam do przerwy, jak Barca będzie musiała strzelić trzy bramki to wtedy można na nich różne grać a linia przed meczem jest dość wysoko jak dla mnie.
 
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Real na kontry, Barca ciśnie bo potrzebuje wynik - faktycznie najbardziej prawdopodobny scenariusz na ten mecz. Mimo to, że Real jest chyba najlepszą drużyną, która potrafi w kilka sekund przedostać się pod bramkę rywala (a na pewno TOP3), a Barca drużyną która potrafi zrobić coś z niczego to...
Widzę tutaj mniej bramek niż w pierwszym meczu.
H2H przemawia za overem. Wyniki, które ostatnim czasem kręciły te drużyny między sobą pokazują, że bramek dzisiaj zobaczymy multum.
Uważam jednak, że Real jest w stanie rozbijać ataki rywali i nie pozwoli im na strzelenie więcej niż 1 bramki. Sam do tego czuje, że dzisiaj dużo nie dołoży.
Wynik w granicach 2:1/1:1. Tak to dzisiaj widze.
Typ na rożne Barcy rozchodzi się szybciej niż świeże bułeczki. Wiecie jak zazwyczaj się kończy to, gdy multum osób pobiera jakis typ? ???? Oby nie tym razem. Nie chce być złym prorokiem.
Kartki? Nikt nie ruszył tego wcześniej, a może być dzisiaj ostro. Ostatnio sędzia się trochę wygłupił. Na całym świecie gorąco na temat niesłusznej kartki Ronaldo, czy karnym na delfinie z Barcelony. Ponoć przeżył więc ok. Jednak dzisiaj gorąco będzie. Parcie na wynik z jednej i drugiej strony.
Zatem:
PEREŁKA DO KOMBINACJI: Poniżej 4.5 bramki @1.45
POzostałe typy:
Poniżej 3.5 @2.05
Powyżej 7.55 katki @1.85
1 drużyna powyżej 3.5 kartki @1.90
2 drużyna powyżej 3.5 kartki @1.90
FOR FUN:
Dokładny wynik 1:1 @8
Kursy STS.
Powodzenia ????

Proszę o pisanie nazw bukmachera, z którego brane są kursy.
Pozdrawiam, Vidal.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Up, gdzie linia na kartki 5.5? Na uni 7.5. Jak faktycznie gdzieś jest 5.5 to gram grubo, bo to pewniaczek ????
Linia na kartki nadal stoi na 7.5 ale kurs spadł z 2.1 do 1.91. Gdy w końcu doszedłem do wniosku, że ta linia naprawdopodobniej zostanie pokryta to kurs już jest niezbyt adekwatny. Dwie żólte kartki i potem czerwień są tam liczone jako 3 sztuki. W mojej opinii ktoś dzisiaj dostanie czerwoną, a nawet powiedziałbym, że nie zdziwią mnie 2 czerwone kartki. Po pierwszym spotkaniu, gdzie sędzia popełnił sporo błędów spodziewam się trochę lepszego sędziowania. Tak naprawdę szkoda, że zabraknie Ronaldo, bo mógłby to być dodatkowy smaczek dla dzisiejszego spotkania. Dla mnie faworytem jest real, który w końcu nauczył się grać bez Ronaldo. Zidane stworzył najprawdopodobniej ekipę, która może rozpocząć wieloletnią dynastię w Europie. Wielu świetnych młodych zawodników Asensio, Kovacić, Casemiro czy Varane obsadzonych doświadczeniem Marcelo czy Ramosa. Mniej więcej wszyscy wiemy jak może wyglądać to spotkanie co wyżej opisali koledzy. Real ustawiony na szybkie kontry, a Blaugrana na siłę będzie prówała wejść z piłką do kotry. Jak to się skończy to zobaczymy dzisiaj. Moim zdaniem Real to aktualnie maszyna do wygrywania, której do szczęścia tak naprawdę brakuję poważnej wygranej nad Barceloną. Czy stać ich na to? Szczerze to sam jestem ciekaw dlatego dzisiaj z chęcią obejrzę to spotkanie. Ode mnie takie beciki jednak sam zagram tylko 1 bet.
Real win i obie strzelą - 3/unibet ⛔
Pique kartka - 2.5/unibet ⛔
Real wygra 3-1 i Bale strzeli gola - 26/unibet ZWROT
Real (-2.5) - 9/unibet
⛔
Szkoda, bo moglo być 4-1 i fajny plus, a tak mecz, który był promocją miesiąca a ja z minusem..
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
@Vidal i resztą forumowiczów. Wielkie przeprassam, może zaćmienie z mej strony.
Kursy sts.
Faktycznie linia +6.5 @1.57
A kurs który podałem na linię +7.5 hmm... Myślę ze też do wzięcia.
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Ktoś uprzejmy poda ile minut zostało oficjalnie doliczonych do pierwszej i drugiej połowy?

0 min 1 poł, i 3 min 2 poł.
Vidal.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Wczorajszy mecz Barcelony pokazał po raz kolejny, że ten zespół tonie. Wczorajsze ustawienie 3-5-2 na niewiele się zdało i było to kolejną kompromitacją zarządu jak i trenera, który próbuje coś zrobić.
Dziś prezentacja Paulinho, którego Barca sprowadza za 32,5 mln euro, a tymczasem Juventus sprowadza Matiudi za 20 mln....brawo zarząd!
Sergi Roberto prawdopodobnie odejdzie bowiem w jego miejsce być może wskoczy sprowadzony Paulinho...
Nie będę zdziwiony jak Messi również stąd odejdzie widząc co się dzieje. Pewna epoka się skończyła i nadszedł czas Realu. Taka jest prawda. Zidane ma drużynę, która ma wielki potencjał. A wczorajsze posadzenie bez formy Bale, Isco czy Casemiro jest tego dowodem. Real swoim pressing zmiótł Barcelonę, która była bez pomysłu i zagubiona. Kontuzji doznali Pique i Suarez, którzy dziś przejdą szczegółowe badania. Czasu zostało niewiele bowiem już w piątek rusza La Liga.
Aaa i bym zapomniał, zarząd zapowiada na dniach kolejne transfery. Szkoda tylko, że ta gadka trwa już od 1,5 miesiąca %)

Polecam ten Typ, co podał Brodaty Żółw:

https://forum.bukmacherskie.com/f26/dyskusje-o-la-liga-sezon-17-18-newsy-transfery-zaklady-dlugoterminowe-145980-4.html#post6488467

Sam to pobieram po wczorajszym meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom