>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Fortuna do Ajenta : Spier..laj

Status
Zamknięty.
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
...
Coś mi się wydaje że to jest typowy Janusz, który myśli że mimo że podpisał jakąś umowę, to jest ponad nią i on wie najlepiej. Myśli że jak tupnie nóżką to będzie jak on chce... Zamknijcie ten temat bo to nie ma sensu, mam taką pracę że takich typów na codzień słucham i są tu ludzie z ilorazem inteligencji na poziomie zdecydowanie poniżej średniej... A to co napisał o tych mailach i antyreklamie, tylko utwierdza mnie w przekonaniu co to za typ... Ciekawe czy zdaje sobie sprawe, że przez coś takiego nic nie ugra, a będzie miał sprawę w sądzie.
 
A 1

ajentfortuny

Użytkownik
Dawidku, właśnie ok. godziny temu Fortuna założyła tu fake profil &quot;Strazaksam&quot;, gdy okazało się że to ich człowiek, Admin usunął całą korespondencje z nim. Czy tak postępuje duża i poważna firma ? Widocznie mało znasz życie, ciekawe jakby Tobie firma którą uważałeś za solidną nie zapłaciła a Twoi pracownicy czekali na pensje.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@AjentFortuny
Prosiłbym Cię grzecznie o powściągliwość, bo twoje posty wyglądają na wypowiedz typowego frustrata, który na punkcie Fortuny ma fobie.
Na forum codziennie rejestruje się over 30/40 nowych użytkowników. Standardowo co chwile nowy forumowicz wypowiada się na różne tematy. Jednak nie oznacza to, że to jest pracownik firmy. Takie bezsensowne gadanie, że ktoś kto broni firmy jest ich pracownikiem jest mega słabe.
 
A 1

ajentfortuny

Użytkownik
A ilu z nich rejestruje się jednego dnia a drugiego zamyka konto ?
I czy po każdym zamknięciu konta, usuwacie wszystkie posty innych osób, które prowadziły rozmowe z osobą,która zamknęła konto ?
Raczej nie, więc wnioskuje że było to konto Fortuny, zobaczyli że &quot;nie wyszło&quot; i wycofali się z tej formy rozmowy.
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Ajent moze i to co piszesz jest prawda moze i nic nie zmyslasz ale gdyby sytuacja dotyczyla mnie to zalozyl bym sprawe w sadzie albo podpisal umowe z KRD (dosc szybko dzialaja) a Ty zamiast dzialac wylewasz swoje zale na forum gdzie tak naprawde nikt Ci nie pomoze w tej kwesti... idz do sadu naglosnij sprawe w mediach a nie na forum...
 
A 1

ajentfortuny

Użytkownik
Problem Fortuny polega na tym że ich Klientami nie są np. inne firmy tylko osoby fizyczne (Gracze), i muszą dbać o wizerunek.(w większym stopniu niż firmy które działają tylko w systemie B2B)
Jeśli są głównymi sponsorami klubów piłkarskich i mają takie podejście do Ajentów to ich wybór. Nie słyszałem by znana sieć sklepów spożywczych (znana z systemu ajencyjnego)
tak odzywała się do Ajentów, to czy może być jeszcze niższe dno...
Jeśli uznali że taka antyreklama im nie zaszkodzi i wolą iść tą drogą to też ich wybór.
Pierw próbowałem z nimi rozmawiać (nie zakładając jeszcze tematu), do dziś nie zamieściłem korespondencji sms - bo to kolejny mocny dowód.
Zapłacą-temat zamykam.
A na sądy/krd itp. przyjdzie czas.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
&quot;A na sądy/krd itp. przyjdzie czas.&quot;
Czytaliście post od Fortuny ? Wyraźnie napisali że jednemu Ajentowi nie zapłacili.
Dobrze ale skoro masz tak niezbite dowody Po Co szarpać się na forum czy gdzie indziej skoro masz sprawe wygraną tak przynajmniej wynika z Twoich informacji
 
A 1

ajentfortuny

Użytkownik
Jeśli Fortuna ma taki model biznesu : Kasa od Graczy, najlepiej &quot;przyciąć&quot; jeszcze Tych co grają LIVE, Kasa od Ajentów, najlepiej im nie wypłacić należnych pieniędzy i wytransferować wszystko do Czech to jej wybór.
 
A 1

ajentfortuny

Użytkownik
Jak się zerknie w KRS Fortuny to widać kto ma w niej udziały: Kilka firm zagranicznych należących do Fortuny, a w takiej konstrukcji wytransferowanie środków do Czech to pikuś.

Przykład : Spółka A zleca spółce B wykonanie nowego Loga za kwote 100 tys. zł.
Więc już 100 tys. zł wyparowało z Polski i podatku z tego nie będzie.
Tak się robi hajs w Polsce.
A Gracz zapłacił podatek przy zawieraniu zakładu ????
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
w kazdej działalności można znaleźć plusy , minusy itd,
gram w fortunie długo odczasu tzw profesionala czy jak im tam było były lepsze i gorsze okresy ( kto grał wie jakie zdarzały się im np słabe kursy albo jakie wpadki), wprowadzili jako pierwsi z legalnych grę przez neta, sporo się poprawiło, ale sporo też jako gracz bym chciał choćby zwiększenia oferty kursowej o więcej dyscyplin handi itd, to że chcę nie znaczy że dostanę bo taki biznes, ...
kazdy z bukmacherów ma swoje zalety i wady, trzeba dokładnie przeanalizować co się chce a nie potem narzekać itd... dokonałeś świadomego wyboru , ktoś Cię zmusił do podpisania umowy ?? chyba nie.. więc o co chodzi ?
skoro nie podoba się współpraca z Fortuną trzeba próbować z innymi, a jak uważasz że masz rację sprawa w sąd itd...
co do wyprowadzania pieniędzy, takich przykładów można podawać tysiące, nawet na poziomie spółek z udziałem instytucji na poziomie budżetowym ....
 
A 1

ajentfortuny

Użytkownik
Do Zarządu Fortuny : wprowadziliście Energy Drink w momencie uruchomienia Wirtualnych Gier, i nawet nie wiecie że to była moja propozycja. Pani Żenia się nie pochwaliła ? Mogliście mieć Partnera/Ajenta, który wprowadziłby Wam ciekawe rozwiązania byście byli nr.1. Ale trzeba być uczciwym.
 
A 1

ajentfortuny

Użytkownik
Do 21.08.2017 czekam na zapłate faktury, 22.08.2017 publikuje treść rozmowy sms na tym forum, jeśli Admin usunie, antyreklama rusza drogą mailową (ok. 1 mln. rekordów). Kończymy zabawe.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
A możesz wytłumaczyć jak to jest możliwe, że tylko Tobie nie chcą zapłacić a takich ajentów w Polsce jest pewnie z kilkuset? Czy Ty uważasz że Fortuna chce Cię oszukać czy co? No sory, ale te parę tysięcy to raczej na takiej firmie nie robi wrażenie więc nie sądzisz że się ośmieszasz? Po pierwsze żadnej antyreklamy nie robisz, po drugie, Twoje gadki o wysłaniu tych maili... Chyba sobie nie zdajesz sprawy co by było, jakbyś to zrobił. Nie dość że jest to łamanie prawa, to jeszcze Fortuna zapewne poda Cię do sądu o odszkodowanie. Także weź sobie daj sobie spokój, bo jedyne co, to możesz sobie zaszkodzić...
 
A 1

ajentfortuny

Użytkownik
Tutaj macie screen bazy email, po prawej stronie &quot;suwaczek&quot; ktory pokazuje jaka to
duza baza. Powodzenia droga Fortuno.
http://www.tinypic.pl/ti9du5c9ioal

Znane są też przypadki że w różnych ogłoszeniach podaje się numer.tel. do firmy, ludzie dzwonią z całej Polski a Klienci nie mogą się dodzwonić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom