>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Lekkoatletyka 2017

Status
Zamknięty.
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
Typ popieram , fortuna 1,82 do tego dolozylem nasze dziewczyny z Francuzkami 1,6 .
Ja bym nie grał na Hiszpanów z Polakami. Oglądałem bieg eliminacyjnych i mi się wydawało ze Hiszpan na ostatniej zmianie ruszył ostro od początku. A później mało co nie padł po drodze i Omelko go omal nie dogonil. Hiszpanie nie mają doświadczenia w takich biegach. Skład mają porównywalny do Polaków. Wystarczy 1 błąd przy zmianie. Ja chciałem grać polakow ale chyba odpuszcze
 
galgan 219

galgan

Użytkownik
Ja bym nie grał na Hiszpanów z Polakami. Oglądałem bieg eliminacyjnych i mi się wydawało ze Hiszpan na ostatniej zmianie ruszył ostro od początku. A później mało co nie padł po drodze i Omelko go omal nie dogonil. Hiszpanie nie mają doświadczenia w takich biegach. Skład mają porównywalny do Polaków. Wystarczy 1 błąd przy zmianie. Ja chciałem grać polakow ale chyba odpuszcze
Z Polska Hiszpaniat eż mam problem i nie ruszam.
Zresztą nawet buki nie ogarniają. Para Hiszpania Francja jest np. 2.38 na Hiszpanię w forbet a 1.6 w fortuna/sts.
Pytałem w forbet, kurs wg nich poprawny.
Według mnie to również para 50/50 i 2.38 biorę chętnie. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Lysenko - Ghazal 1 @1,15 ✅
Lysenko w kwalach 2.31 w drugiej serii, Ghazal nie dał rady tyle skoczyć. W tym sezonie rekord życiowy reprezentanta ANA ???? 2.34, pewnie będzie walczył o medal, rywal 2.32, ale jak pokazały kwalifikacje o taki rezultat nie będzie łatwo.
Muller - Harting 1 @1,40 ✅
Muller 65.76, Harting 63.63 w tym sezonie. W kwalifikacjach Muller 63.35, z każdą serią się poprawiała. Harting 61.70, był też rzut, w którym nie uzyskała 60 m. W pojedynku dwóch Niemek doświadczona Muller jest faworytką.
Stevens - Robert Michon 1 @1,32 ✅
Stevens w pierwszym rzucie w kwalifikacjach 65.56, pokazuje, że forma jest. Robert Michon 63.97, to jej season best. Australijka powalczy o medale, Francuzka o awans do finałowej serii, tak uważam.
Nigeria - Francja 1 @1,30 ⛔
Nigeria dużo lepszy rezultat w tym sezonie, dużo lepiej pobiegli w kwalach. Francuzki 4. miejsce w swoim biegu, awansowały z czasem. Faworytkami są Nigeryjki, Bamgbose, George i Ajayi biegały w półfinałach na 400 m, nie awansowały, jednak to solidne biegaczki.
ako @2,76 STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
retoox 414

retoox

Użytkownik
1500m M 21:30

Jakub
Holuša
Typ: Wygrana @15 za drobne
Typ: miejsce 1-3 @3 1/10

efortuna
Wynik: 5 miejsce (niestety Kenijczycy pobiegli troche za szybko wśrodkowej czesci dystansu)

Grane z dwóch powodów, po pierwsze są to MŚ a nie miting gdzie jest zając który gwarantuje jakieś tempo, tu jeśli Kenijczycy (bo po za nimi nie widze innej możliwości) sie jakoś nie umówią i któryśnie podyktuje wysokiego tempa to będziemy mieli bieg wolny. Jeśli będzie bieg wolny to o wszystkim zdecyduje finisz a tym w tym sezonie imponuje Czech i w mojej ocenie stać go będzie tu na zrobienie sporej niespodzianki.
 
S 169

szmeru

Użytkownik
Dzisiaj na PGE Narodowym odbędzie się Memoriał Kamili Skolimowskiej, jest kilka ciekawych zakładów na wyniki poszczególnych zawodników.
Kamila Lićwinko uzyska przynajmniej 1.95m - tak 1.57 ⛔
Malwina Kopron uzyska przynajmniej 73.75m - tak 1.65 ✅
Wojciech Nowicki uzyska przynajmniej 78.00m - tak 1.80 ⛔
Jedyny minus, że nie można łączyć tych typów razem bo wyszło by całkiem fajne ako. Cała trójka na niedawno zakończonych mistrzostwach świata uzyskała zdecydowanie lepsze wyniki, oprócz Nowickiego, który przekroczył granice 78m o trzy centymetry ale ten konkurs ewidentnie nie do końca mu wyszedł, rzucał spięty. W tym roku rzucał już ponad 80m i przed Polskimi kibicami na luzie, bez stresu powinien spokojnie 78m osiągnąć. Kopron i Lićwinko w życiowej formie powinny osiągnąć zdecydowanie lepsze wyniki niż te proponowane. Można też pograć coś na pary h2h, podaje już bez analizy patrząc na aktualną formę i ostatnie rezultaty z MŚ. Podane poniżej typy można połączyć z jednym z trzech na osiągnięty wynik danego zawodnika i wtedy już jakieś lepsze ako wyjdzie.
100m płotki kobiet Dutkiewicz - Talay 1 1.45 ⛔
kula kobiet Dubitskaya - Guba 1 1.30 ✅
młot kobiet Kopron - Hitchon 1 1.20 ✅
tyczka mężczyzn Balner - Sobera 1 1.35 ✅
kula mężczyzn Stanek - Bukowiecki 1 1.50 ✅
dysk mężczyzn Małachowski - Urbanek 1 1.45 ✅
młot mężczyzn Nowicki - Lomnicki 1 1.15 ✅
Wszystkie kursy STS bez odjętego podatku
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Memoriał Kamili Skolimowskiej
Małachowski - Urbanek 1 1,37 dysk ✅
Lićwinko - Hruba 1 1,1 wzwyż ✅
Nowicki - Lominicky 1 1,12 młot ✅
Koproń - Hitchon 1 1,2 młot ✅
Dubitskaya - Dongmo 1 1,1 kula zwrot
AKO 2,23 STS
✅✅✅ izzi:grin:
Witam. MŚ się skończyły, całkiem niezły plus wyszedł na koniec. Dzisiaj Memoriał Kamili Skolimowskiej. Idę w stronę naszych reprezentantów. Na pewno motywacja będzie, dobre wyniki w Londynie, powinni otrzymać formę i uzyskać podobne rezultaty co na Mistrzostwach Świata. Nie ma się co rozpisywać, większość napisałem podczas Mistrzostw Świata w Londynie. Jeżeli wszyscy podejdą w pełni skoncentrowani do startu to powinno być ok ???? Nowicki niezbyt zadowolony z Londynu będzie chciał się pokazać, podobnie Małachowski, Koproń też stać na lepszy rzut. Presji nie będzie aż takiej jak w Londynie więc powinny być dobre rzuty. Lićwinko jak skoczy 1,95 to powinno wystarczyć. Dongmo nie startowała w Londynie, wycofała się w ostatniej chwili, nie wróżę jej tu dobrego wyniku. Dubitskaya powinna powalczyć o top2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Diamond League, Birmingham
Shubenkov - Darien 1 1,5✅
Stanek - Zunic 1 1,42✅
Ibarguen - Rypakova 1 1,25✅
AKO 2,66 Fortuna
✅✅✅
Mistrzostwa Świata się skończyły i wraca diamentowa liga. Na szybko bo mało czasu. Pierwszy typ przeciwko Darienowi. Po tym jak pobiegł w Memoriale Skolimowskiej to go nie widzę dzisiaj. Chłop biegł jakby miał buty z ołowiu. Shubenkov w gazie, medal w Londynie, myślę że formę utrzymał. Stanek w Warszawie też występował i 22,01. Zunic bez szans moim zdaniem. Ibarguen liczy na zwycięstwo w całym cyklu i 80000 $ więc też nie powinna odpuszczać. Forma na MŚ była i powinna w Birmingham powalczyć z Rojas o zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
retoox 414

retoox

Użytkownik
trójskok kobiet
Jagaciak A. - Assani Issouf J
Typ: Assani Issouf J
@2,7 1/10
1) Francuzka ma lepszy SB i PB
2) W tym roku walczyły na dwóch mitingach i dwa razy wyżej była Francuzka w całej karierze h2h 6-1 na korzyść Francuzki.
3) Kurs wystawiony pod ostatnie MŚ gdzie Polka w mojej ocenie miała troszkę szczęścia i udało jej się awansować do fazy finałowej. Panie wg mnie prezentują bardzo zbliżony poziom i ten kurs jest na pewno przeszacowany.
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Copello-Husein 1 1,18⛔
Vetter - Pitkamaki 1 1,12⛔
Niyonsaba- Bishop 1 1,11✅
Ghazal - Bednarek 1 1,4 ✅
Lavillenie - Wojciechowski 1 1,27⛔
Spotakova - Khaladovich 1 1,19✅
AKO 3,1 Fortuna
⛔⛔⛔masakra..
.

Szybko bo z telefonu. Dzisiaj kolejna Diamond League, tym razem Zurych. Copello, Niyonsaba, Spotakova i Vetter to moim zdaniem pewniaki, tylko jakaś tragedia może popsuć typy, wszyscy w grze o 80000$, zdecydowanie lepsze wyniki w tym roku, nie może tu być odpuszczania. Wojciechowski bardzo słaby występ w Memoriale Skolimowskiej niedawno, 5,51 i jakiś taki niemrawy był. Francuz 40cm wyżej, dzisiaj też powinien być lepszy. Ghazal w niedzielę drugi w Birmingham i nie wiem co taki kurs w parze z Polakiem.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Spotakova - Ratej 1 @1,15
Thompson - Schippers 1 @1,55
Lavillenie - Wojciechowski 1 @1,25 ⛔
Vetter - Pitkamaki 1 @1,10 ⛔
Gong - Marton 1 @1,20

ako @2,94 toto
Tak jak Bejrut spodziewam się, że Spotakova i Vetter powalczą o wygraną, ja jednak zamiast Khaladovich wybrałem bet z Ratej, która na MŚ nie awansowała nawet do finałowej serii. Wojciechowski nie zachwyca. Gong w pchnięciu kulą bardzo mocna, Marton zaskoczyła in plus, medal, jednak Chinka dominuje. Thompson świetny bieg na 100 m niedawno, Schippers wyglądała bardzo słabo, forma w porównaniu z mistrzostwami słabsza. Na 200 m teoretycznie Dafne mocniejsza, jednak w mojej opinii nie na tyle, aby powalczyć z Elaine. W STS mamy @1,35 na to.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom