>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Winmasters

M 78

michal89216

Użytkownik
Uwaga na zmiany w Winmasters! Kiedyś przysyłali maile o anulowaniu zakładu, dziś anulowali mi 4(!) zakłady, których kursy przesunęły się na ich niekorzyść i żadnego powiadomienia.
 
A 2

alorotom

Użytkownik
Ktoś wpłacał ostatnio? Bo ja wypłaciłem na razie kasę co by zobaczyć co się będzie działo, ale dalej widnieje opcja wpłaty przez Skrill&#39;a, a miały zostać zablokowane bo strona jest wpisana w rejestr.
Cały czas coś mi tu śmierdzi wałkiem z tym skrillem
 
S 1K

shevc

Użytkownik
Dzis rano jeszcze dzialal. Mowa o wplacie bezposrednio z konta skrill. Bo jak wybrac zakladke wplaty przez karte debetowa/kredytowa via skrill to odrzuca (prawdopodobnie bank nie puszcza).
 
D 22

di.canio

Użytkownik
Czy 9 dni i trzykrotne przypominanie się to za mało żeby doczekać się jakiejś konkretnej odpowiedzi na reklamację, której zweryfikowanie zajmuje mniej niż minutę? A może cały dział reklamacji w Winmasters ma wakacje i trzeba czekać do września? Oczywiście kolega pyta :cool:
 
A 2

alorotom

Użytkownik
Czy ktos probowal w ostatnim czasie depozytu za pomoca przelewy24 lub przelewu bankowego i mu sie to udalo?
Ja czekałem ( aż końcu nadszedł ten czas ) że usuneli Skrill&#39;a z opcji wpłat, ale w wypłatach dalej widniej opcja Skrill&#39;a. Próbowałem zobaczyć te przelewy ale wyskakuje błąd. Jeśli już bym się zdecydował na wpłatę to tym Trustly, na dole strony mają tą opcje wpisaną, ale już we wpłatach nie.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
mi przysylali oferty reload, a po wplacie stwierdzili ze wyslali przez przypadek ????
juz im podziekowalem za gre, kursy bez rewelacji to jeszcze te reloady cos ratowaly.
 
A 2

alorotom

Użytkownik
mi przysylali oferty reload, a po wplacie stwierdzili ze wyslali przez przypadek ????
juz im podziekowalem za gre, kursy bez rewelacji to jeszcze te reloady cos ratowaly.
Mnie tam trzymały jedynie azjany na rożne bo nigdzie nie mogłem znaleźć czegoś ciekawego tak trochę bet365 przypominał
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Ostrzegam przed wpłatami do tego bukmachera. Mają poważne problemy z wypłatami. Kontakt też słaby, są lepsze firmy do grania.
Ja pod koniec lipca z bonusem przez skrill wpłata i tak samo wypłata na początku sierpnia też skrillem i zero problemów z wypłatą. Teraz skrilla juz nie ma we wpłatach.
 
waska 131

waska

Użytkownik
Od srody czekam na wyplate z tego buka ... suma 4k i do dzis jeszcze nie wyszla od nich ... jestem ciekawy jak dlugo to jeszcze potrwa ... jak ich pospieszyc mozecie doradzic ? :/
 
waska 131

waska

Użytkownik
Czekam od srody juz ponad 80 h a m7alo byc do 72 . A teraz jeszcze mi konto zablokowali bo mam jako kraj wpisane grenada takze to jakas zenada . Konto dawno zweryfikowane dokumenty otrzymali a teraz taki cyrk ... do srody potrzebuje kase wiec raczej jej nie otrzymam ... zeby je wogole dostac masakra pomoze ktos jak z nimi gadac ? Masakra
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
My już z nimi nie współpracujemy, ale podaj login to postaram się jakoś pomóc.
Ogólnie z tego co wiem zmieniły się tam władze, Polscy pracownicy już tam nie pracują i kontakt jest utrudniony. Postaram się mimo wszystko Ci pomóc.
 
Do góry Bottom