>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Lekkoatletyka 2017

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Co myślicie o takich typach:
A. Cichocka awansuje do półfinału? NIE 2,90 - Pierwsze 3 awansują do półfinału + 6 z najlepszym czasem. W swoim biegu najlepszy czas w tym roku ma dopiero 7, jest lepsza tylko o 2 zawodniczek... Jest 6 biegów więc bycie w tej &quot;najlepszej 6&quot; też może być ciężkie.
Liczba zawodniczek, która uzyska wynik 1,92m podczas kwalifikacji? 11 i więcej 2,30
Na poprzednich Mistrzostwach Świata 13 zawodniczek uzyskało minimum 1,92 w kwalifikacjach. W tym roku skakało tą wysokość bodajże 18 zawodniczek. Moim zdaniem są spore szanse na to.
Może jeszcze coś z trójskoku wymyślę ale to potem.
Co myślicie o tych 2 typach ?
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
W fortunie jest na to @1,5 promo? Wchodzić grubo?
Aż 1,5? No nie patrzyłem. Ja osobiście nie grałbym grubo bo tak naprawdę nie wiadomo w jakim stanie jest Makwala. W normalnych okolicznościach bym się nie zastanawiał ale jak jest jakaś niewiadoma to ja nie ryzykuje. Zagrałem bo wszystko wskazuje na Makwale ale grubo to bym się obawiał. A poza tym z doświadczenia, jak wszyscy na coś lub kogoś grają to często wszyscy płyniemy ????
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Co myślicie o takich typach:
A. Cichocka awansuje do półfinału? NIE 2,90 - Pierwsze 3 awansują do półfinału + 6 z najlepszym czasem. W swoim biegu najlepszy czas w tym roku ma dopiero 7, jest lepsza tylko o 2 zawodniczek... Jest 6 biegów więc bycie w tej &quot;najlepszej 6&quot; też może być ciężkie.
Liczba zawodniczek, która uzyska wynik 1,92m podczas kwalifikacji? 11 i więcej 2,30
Na poprzednich Mistrzostwach Świata 13 zawodniczek uzyskało minimum 1,92 w kwalifikacjach. W tym roku skakało tą wysokość bodajże 18 zawodniczek. Moim zdaniem są spore szanse na to.
Może jeszcze coś z trójskoku wymyślę ale to potem.
Co myślicie o tych 2 typach ?
Moim zdaniem ten kurs przy Cichocką jest interesujący. Angelika ma trudną serię, dodatkowo kilka biegów na 1500m za sobą. Ale nie da sie ukryć że jest w formie. Zawsze słyneła z piorunującego finiszu, a biegi na imprezach mistrzowskich faworyzują takich zawodników. Dodatkowo SB średnie bo głownie na diamentowej lidze biegała dłuższy dystans a nie 800m. Na pewno kurs jest za wysoki, Angelice będzie ciężko, ale powinna awansować. Ja tutaj nic nie gram. To moje zdanie. Co do drugiego to nie mam pojęcia ;p
 
S 169

szmeru

Użytkownik
Co myślicie o takich typach:
A. Cichocka awansuje do półfinału? NIE 2,90 - Pierwsze 3 awansują do półfinału + 6 z najlepszym czasem. W swoim biegu najlepszy czas w tym roku ma dopiero 7, jest lepsza tylko o 2 zawodniczek... Jest 6 biegów więc bycie w tej &quot;najlepszej 6&quot; też może być ciężkie.
Co do tego typu, wg mnie 70% szans, że Cichocka wejdzie do półfinału SB co prawda w tym sezonie ma 6 ale od Tuei i Guerrero jest to wolniej sporo poniżej sekundy przy czym PB Angeliki jest sporo od ich obu lepsze. Ja pograłem po kursie 1.50, że będzie lepsza właśnie od Guerrero, która co roku swoje najlepsze wyniki osiąga &#39;&#39;u siebie w Madrycie&quot; Angelika natomiast co widzieliśmy już w Londynie jest w dobrej formie, na 1500m już biegła, więc nie ma się po co oszczędzać i da z siebie maxa.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Nie wiem już co myśleć o biegu na 200 m. Niby Van Niekerk słabe biegi, ale kurde może spokojnie odpalić w finale. Dziś jest inny dzień, Gatlin tak samo męczył się na bieżni, a w decydującym biegu pokazał co potrafi.

Kursy co bukmacher to inne. W STS mamy po @1,80 h2h Richards, Makwala, Van Niekerk. Fortuna ma @1,35 - @2,70 Richards - Van Niekierk.

Sugerując się tylko biegami w Londynie na 200 m to van Niekierk poza podium, ale gdyby to było tak oczywiste to kosilibyśmy buki aż miło. Ja na razie odpuszczam ten bieg, ale coś po przemyśleniach pogram i zapodam.
 
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
Tak gwoli ścisłości to jest odwrotnie , lepszy SB ma Sprunger 54,29 , Tracey ma 54,49. Tak przynajmniej mówi nam strona IAAF.Tak gwoli ścisłości to jest odwrotnie , lepszy SB ma Sprunger 54,29 , Tracey ma 54,49. Tak przynajmniej mówi nam strona IAAF.[/QUOTE
Masz rację. W końcu się doczekałem kto to zauważy. Źle spojrzałem. Ale oglądnij sobie półfinał jak razem biegly to zrozumiesz jaka przewagę ma jamajka na dzień dzisiejszy
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Schippers wygra bieg półfinałowy @1,20 ✅
Duncan - Facey 1 @1,25 ✅
Diaz - Martinez 1 @1,40 ✅
Taylor - Claye 1 @1,10 ✅

ako @2,31 STS ✅
Schippers na 200 m bardzo mocna, w swoim biegu jedynie Stevens będzie w stanie nawiązać walkę, ale jest słabsza, w eliminacjach Holenderka na luzie dużo lepszy czas.
Duncan 22.54 w tym sezonie, Facey 22.74. Amerykanka wygrała swój bieg, Jamajka druga, z gorszym czasem.
Diaz lepsza życiówka, w kwalach skoczył dalej w podobnych warunkach.
Taylor bardzo mocny, 17.15 w eliminacjach na luzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Eksperci w TVP rozdają medale już od początku i Cichocką widza na pudle ???? Ale to TVP
TVP to ja bym tak nie hejtował za te mistrzostwa. Oczywiście komentarz jest jaki jest, Jóźwik to chyba tam tylko jako kolega Szaranowicza jeszcze jest, bo od dawna to pośmiewisko. Dzięciołowski też jak debil się zachowuje jako reporter. Ale już Chmara, Plawgo czy np Majewski wiedzą o czym mówią a do tego dają insidery na wizji. Jak własnie Majewski pół godziny prze konkursem kuli dał newsa ze Crouser na rozgrzewce wygląda beznadziejnie technicznie i jego zdaniem moze nawet medalu nie zdobyć. A na Amerykańca było @1.3 ze zdobędzie złoto ???? no i faktycznie, cudem wszedł do scisłego finału, o medalu to nawet nie miał co marzyć, rzucał na poziomie Polaków, a skończył chyba na 6 miejscu. Pamiętam kursy na h2h Walsha z nim było @4.0, a Kovacsa @5.0 ???? Plawgo też coś tam plumkał wczoraj o Warholmie i Norweg wygrał 400 przez płotki. Tak że czasem opłaca się i warto posłuchać ekspertów z TVP ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
M 75

marmas

Użytkownik
psotnick
Musieli zabrać ze sobą kogoś kto się zna, bo sam Szaranowicz z Jóźwikiem to byłby totalny dramat i padaka to co ci goście robią z tych transmisji to jest parodia. Z całym szacunkiem ale to jest Lekkoatletyka a nie festiwal historii i nie trzeba ciągle opowiadać o historiach Carla Lewisa z 1984 albo Igrzyskach w Seulu w 1988, i czy w każdej transmisji trzeba wspominać rekordy Bubki ? No ludzie, co te dwa zgredy robią w telewizji ? Dyscyplina w której się co chwile tyle dzieje, w której jest tyle emocji a oni o Igrzyskach sprzed 30 lat. Oderwani totalnie, Szaranowicz kiedyś miał chociaż jakieś emocje, umiał nakręcić sytuacje aktualnie to pieprzy od rzeczy
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
w Fortunie jest 3,21 na Niekierka z Richardsem. To jakaś pomyłka ? 1,80 w STS. Niekierk oczywiscie tych eliminacji i półfinałów nie miał wybitnych ale w każdej chwili może odpalić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zgadza się. :grin:

Nikt tak dobrze na rynku polskim nie daje. Ja już zagrałem w punkcie, ale gdzieś te papierki posiałem więc macie skrina z e-kuponu z głównej strony chociaż.
W innych polskich &quot;firmach&quot; taki dubel ledwo przekracza @2,5 (odliczam już podatek)
totolotek @2,32
fortuna ( nie mają pary Tracey-Watson)
milenium @2,11
sts @2,53
iforbet @2,53
Tobie też pierwszy typ zrobili jako &quot;zwrot&quot; ??? Bo ja właśnie wszedłem i widnieje mi przy tym typie ZWROT ????
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
w Fortunie jest 3,21 na Niekierka z Richardsem. To jakaś pomyłka ? 1,80 w STS. Niekierk oczywiscie tych eliminacji i półfinałów nie miał wybitnych ale w każdej chwili może odpalić.
Mamy tu surebet mimo podatku w obu bukach :eek:
Za 1000zl postawione na sts na Richardsa wyciagamy 1584zl
Przy fortunie grajac na Niekierka za 560zl mamy 1581zl wygranej. Czyli za postawione 1560zl mamy 21 lub 24zl zarobku ;););):cool:
 
_stan_ 553

_stan_

Użytkownik
Mamy tu surebet mimo podatku w obu bukach :eek:
Za 1000zl postawione na sts na Richardsa wyciagamy 1584zl
Przy fortunie grajac na Niekierka za 560zl mamy 1581zl wygranej. Czyli za postawione 1560zl mamy 21 lub 24zl zarobku ;););):cool:
zapomniałeś dodać, że trzeba się modlić żeby fortuna nie zrobiła zwrotu (patrz wyżej lvbet)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom